PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند مشکل جدی

saliary
June 2nd, 2014, 11:35
سلام
دوستان لطفا راهنمائی بفرمائید
من وقتی در سایت مطلبی رو میزارم چند تا ادرس درست میشه برای ورود به اون مطلب . در صورتی که اصولش اینه که یک ادرس یکتا داشته باشه
باید چطوری این مشکل رو برطرف کنم ؟
سوال دوم
من یک سری مطلب عینا کپی از سایت دیگه برداشتم و گذاشتم داخل سایت خودم حدودا 2 سال پیش الان اگر در حروف این متنها دستکاری کنم یعنی یه جوری تغییرشون بدم گوگل این مطالب رو یونیک میبینه ؟؟
و اینکه بعد از تغییر چیکار باید انجام بدم که گوگل رو متوجه کنم متن تغییر کرده؟

Dictator_
June 2nd, 2014, 16:21
سلام
دوستان لطفا راهنمائی بفرمائید
من وقتی در سایت مطلبی رو میزارم چند تا ادرس درست میشه برای ورود به اون مطلب . در صورتی که اصولش اینه که یک ادرس یکتا داشته باشه
باید چطوری این مشکل رو برطرف کنم ؟
سوال دوم
من یک سری مطلب عینا کپی از سایت دیگه برداشتم و گذاشتم داخل سایت خودم حدودا 2 سال پیش الان اگر در حروف این متنها دستکاری کنم یعنی یه جوری تغییرشون بدم گوگل این مطالب رو یونیک میبینه ؟؟
و اینکه بعد از تغییر چیکار باید انجام بدم که گوگل رو متوجه کنم متن تغییر کرده؟
مدیریت محتوی تون چیه دوست عزیز؟

saliary
June 2nd, 2014, 16:29
تومیتو کارت هستش

saliary
June 2nd, 2014, 20:14
مدیریت محتوی تون چیه دوست عزیز؟

تومیتو کارت هستش دوست عزیز

mobinhost.in
June 3rd, 2014, 01:33
شما هر تغییر هرچند کوچیک رو مطمئن باشید که گوگل تشخیص می دهد
در سیستم گوگل از یک سیستم فوق العاده قدرتمند استفاده شده
همزمان متون شما رو در سایتتون ترجمه می کند تا متوجه مطالب شما باشد
عکس های شما را با روش ایمج پروسسینگ پردازش می کند و حتی تغییر در سایز عکس اگر کپی باشد برای گوگل مشهود است

ایندکس شدن مطالب توسط گوگل واقعا شگفت اور است

سئو یک موضوع مهم است و یک درامد پایدار که اکثرا از اون بی بهره هستیم

بعد از انجام اصول فنی صرفا تلاش و فعالیت و ایجاد مطالب و مقالات جدید هست که به تشخیص گوگل شما رو در موتورهای جستوجو بالا میاره

شما از هیچ روش یواشکی و غیر معمولی نمی توانید سایتتون رو بیارید بالا مگر با داشتن محتوای مفید و فقط ب خواست گوگل

saliary
June 3rd, 2014, 11:10
شما هر تغییر هرچند کوچیک رو مطمئن باشید که گوگل تشخیص می دهد
در سیستم گوگل از یک سیستم فوق العاده قدرتمند استفاده شده
همزمان متون شما رو در سایتتون ترجمه می کند تا متوجه مطالب شما باشد
عکس های شما را با روش ایمج پروسسینگ پردازش می کند و حتی تغییر در سایز عکس اگر کپی باشد برای گوگل مشهود است

ایندکس شدن مطالب توسط گوگل واقعا شگفت اور است

سئو یک موضوع مهم است و یک درامد پایدار که اکثرا از اون بی بهره هستیم

بعد از انجام اصول فنی صرفا تلاش و فعالیت و ایجاد مطالب و مقالات جدید هست که به تشخیص گوگل شما رو در موتورهای جستوجو بالا میاره

شما از هیچ روش یواشکی و غیر معمولی نمی توانید سایتتون رو بیارید بالا مگر با داشتن محتوای مفید و فقط ب خواست گوگل

خیلی ممنون از پاسخ کامل و جامعتون
در مورد ادرس های یکتا برای هر صفحه نظری ندارید؟