PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه ی بد "جایگاه"

MyView
June 1st, 2014, 18:12
سلام دوستان عزیز

بنده یک VPS از دیتاسنتر جایگاه خریدم که باید اعتراف کنم بخاطر قیمت پایینش نسبت به دیگر شرکت ها بود و تقصیر خودم بود که بیشتر تحقیق نکردم در موردش. روزی که سفارش دادم منتظر "تحویل فوری" طبق چیزی که نوشتن بودم اما تا فردا ظهر منتظر موندم و گفتن که رنج ip مربوط به سرویس شما تمام شده، منتظر باشید اطلاع میدیم. بعد از اینکه اطلاعات ورود و ip رو فرستادن به خودم گفتم از این مشکلات همیشه پیش میاد. فراموشش میکنم.

یک لایسنس دایرکت ادمین روش استفاده کردم برای نصب اما سرعت دریافت فایلها بین 150 کیلوبایت تا 350 کیلوبایت بود! بطوری که مدت بسیار طولانی منتظر تمام شدن پروسه نصب شدم - هر چند گاهی سرعت تا 800 هم روی یک سرور پیش میرفت اما بسیار کوتاه. در خونه من 250 دانلودمه :دی

خب این موضوع رو هم قبول کردم - گفتم اگر وضع همین بود آخر ماه میریم جای جدید - فعلا پولمون سوخت نشه! اما همون شب شبکه قطع شد، vps من و حتی سایت خودشون کلا محو شدن و نمیدونم اون شب کی وضعیت درست شده بود اما فردا چک کردم و همه چیز خوب بود. سایت یکی از مشتری های طراحی سایت رو آپلود کردم که سرعت مناسب بود اما هنوز تازه داشتم گرم میشدم که باز شبکه سکته زد، لااقل کاش سایت خودشون باز میشد کمتر حرص میخوردم!

الان وارد بخش پشتیبانی که میشم یک صفحه ی سفید و چند خط ناقص از محتوای اون صفحه رو میبینم - بخش تیکتها رو اگه از طریق لینک دیگه ای وارد پنل کاربری بشم کلا نمیشه پیدا کرد، در حالی که امروز صبح تیکت زده بودم در مورد PTR و الان منتظرم جای مناسبی بهم معرفی بشه که سریعا انتقال بدم. نمیدونم در این بخش امکان پیشنهاد دیتاسنتر هست یا خیر؟ میخوام یک سرور اختصاصی (پایین ترین پلن) از آسیاتک بگیرم ولی توی همین تالار شنیدم کیفیت شبکه ی برقشون پایینه و زیاد down میشن؟! ولی پهنای باند خیلی خوبی میدن - و البته سخت افزار بسیار مناسب در مقابل قیمت.

گفتم دوستان تازه وارد دیگه در جریان باشن.
یک راهنمایی هم بریا جای جدید لطفا...
Javan Host
June 1st, 2014, 19:01
بسار خوب !! الان از کجا سرویس تهیه میکنید ؟؟
راضی هستید !!؟

- - - Updated - - -

بسار خوب !! الان از کجا سرویس تهیه میکنید ؟؟
راضی هستید !!؟

MyView
June 1st, 2014, 19:07
نمیدونم به موضوع تایپیک ارتباط پیدا کنه یا خیر، اما تا الان از پارس پک سرویس میگرفتم که راضی هستم منتها بنظرم بسیار گران هست.
قصد دارم مستقیما با دیتاسنتر کار کنم - باز در این مورد تجربه ای ندارم که از نظر پایداری سرویس بهتره از دوستان در فروم سرویس بگیرم یا مستقیما...
در مورد جایگاه هم اگر کس دیگری کار میکنه لطفا راهنمایی کنن - این مشکلات موقتی هست یا سابقه داره؟

RoobinaServer
June 1st, 2014, 19:39
نمیدونم به موضوع تایپیک ارتباط پیدا کنه یا خیر، اما تا الان از پارس پک سرویس میگرفتم که راضی هستم منتها بنظرم بسیار گران هست.
قصد دارم مستقیما با دیتاسنتر کار کنم - باز در این مورد تجربه ای ندارم که از نظر پایداری سرویس بهتره از دوستان در فروم سرویس بگیرم یا مستقیما...
در مورد جایگاه هم اگر کس دیگری کار میکنه لطفا راهنمایی کنن - این مشکلات موقتی هست یا سابقه داره؟

با سلام

کار با دیتاسنتر به صورت مستقیم خوبه اما سختی ها و مشکلات خودش را دارد و مخصوصا عدم اعتماد کامل به مشترکین تازه.

نباید توقع همکاری که با یک شرکت واسط که در آن مرکز کلی سرور دارد یا هزینه قابل توجهی را به آن مرکز پرداخت میکند برای خود نیز داشته باشید چون برای یک دیتاسنتر مشتریان level بندی میشوند و شما در درجه پائینتری قرار دارید و مطمئنا اعتماد کمتری به شما در تمام ضمینه ها دارد تا کسی که در آن مرکز سخت افزار دارد و تضامین دیگر ارائه کرده است.

با تشکر

MyView
June 9th, 2014, 16:57
از قرار معلوم روی شبکه اتک داشتن، طی چند روز گذشته بدون مشکل بوده سرویس.

mhiizadi
June 9th, 2014, 17:14
هر جا میری سمت آسیا تک نرو !!!

nimafire
June 9th, 2014, 17:24
البته بنده با این دیتاسنتر در حدود 2 ماه فعالیت (البته ادامه نیز دارد) مشکلی از نظر شبکه و پایداری نداشتم. تنها یک بار به دلیلی که به خاطرم نیست حدود 1 ساعت دان تایم بودیم که برطرف شد. پورت پیش فرض 10 مگابیت هست یعنی در بهترین حالت سرعت دانلود شما باید 1.25 مگابایت باشد. در صورتی که پر مصرف نباشید پهنای باند را به 70 مگابیت ارتقا میدهند.

MyView
June 9th, 2014, 17:27
هر جا میری سمت آسیا تک نرو !!!

در مورد مشکلاتی که دوستان داشتن شنیدم - اما اگر از خودشون هم سرور بگیرم خوب نیست؟ همون به قول معروف "بخش زیرساخت"...

- - - Updated - - -

البته بنده با این دیتاسنتر در حدود 2 ماه فعالیت (البته ادامه نیز دارد) مشکلی از نظر شبکه و پایداری نداشتم. تنها یک بار به دلیلی که به خاطرم نیست حدود 1 ساعت دان تایم بودیم که برطرف شد. پورت پیش فرض 10 مگابیت هست یعنی در بهترین حالت سرعت دانلود شما باید 1.25 مگابایت باشد. در صورتی که پر مصرف نباشید پهنای باند را به 70 مگابیت ارتقا میدهند.

در مورد پشتیبانی چطور؟ البته همیشه با حوصله جواب میدن اما زمان انتظار بالاست به نظر من.
خودشون خودکار این ارتقاء رو انجام میدن یا باید درخواست کنم؟

RoobinaServer
June 9th, 2014, 17:28
در مورد مشکلاتی که دوستان داشتن شنیدم - اما اگر از خودشون هم سرور بگیرم خوب نیست؟ همون به قول معروف "بخش زیرساخت"...

- - - Updated - - -

در مورد پشتیبانی چطور؟ البته همیشه با حوصله جواب میدن اما زمان انتظار بالاست به نظر من.
خودشون خودکار این ارتقاء رو انجام میدن یا باید درخواست کنم؟

شما مگه چه ترافیکی مصرف دارید که میخواهید از آسیاتک خرید کنید ؟ کلا الان هدفتون چیه؟

با تشکر

novin-web
June 9th, 2014, 17:30
سلام
ما ازشون 2تا سرور اختصاصی داریم وخوشبختانه هیچ مشکلی نداشتیم تا به حال الان هم داریم وارد ماه 8 کار با این دیتاسنتر میشیم.

MyView
June 9th, 2014, 17:38
شما مگه چه ترافیکی مصرف دارید که میخواهید از آسیاتک خرید کنید ؟ کلا الان هدفتون چیه؟

با تشکر

حق با شماست، من مشتری کم مصرفی هستم - اما میخوام بدونم آسیاتک هم سرویس خوب میتونه بده یا خیر؟
البته که اگر برای خودم بخوام همونطور که گفتید مستقیم کار نمیکنم و از دوستان در اینجا تهیه میکنم،
الان منتظر اتمام ماه اول در جایگاه هستم!

- - - Updated - - -

سلام
ما ازشون 2تا سرور اختصاصی داریم وخوشبختانه هیچ مشکلی نداشتیم تا به حال الان هم داریم وارد ماه 8 کار با این دیتاسنتر میشیم.

ممنونم تجربه تون رو گفتید :)
در مورد پهنای باند، تخفیف یا شرایط خاصی برای شما فراهم کردن؟ گمانم هر 100 گیگ 35000 تومان هست.

nimafire
June 9th, 2014, 18:50
ببینید بررسی میکنند شما چه مصرفی در کاه اول داشتید اگر مصرف بالا نباشد به شما اجازه اپگرید میدهند. باید درخواست بدید البته بعد از ماه اول

MyView
July 23rd, 2014, 10:27
معذرت میخوام این تاپیکو باز بالا میارم، یک فاتحه بخونید برای شادی روح سایتهایی که در جایگاه میزبانی میشن!

21674