PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه راه اندازی(شرکت هابیان)

email1414
June 1st, 2014, 16:57
سلام دوستان

ببینیدمن این قصدروندارم ویکی ازدوستان قصدانجام این کارروداره وخواهشم ازشمااینه که تاپیک رومنحرف نکنید!

دوستان فرض کنیدمن قصددارم شرکتی مانندشرکت آسیاسازان وپارش وب سرورراه اندازی کنم!
درزمینه ارائه پنل پیامک-هاست ودامنه-طراحی سایت
خب ببینیددرسته میشه بایه نمایندگی ساده همه ی چیزهای بالاروگرفت امابنده اختصاصی میخوام(منظورم دوستم هست)

شمابایدهزینه های زیرروبهم بگین:

1_هزینه هرسروروتعدادسرورموردنیاز
2_سرورهابایددرکجانگهداری بشه وچقدرهزینه داره؟
3_واسه طراحی سایت پیامک بایدچه کرد وچقدرهزینه داره؟(اختصاصی)
همین|فقط دوستان لطف کنندهزینه ها روسواشده بگن...

ممنون

tebyan
June 1st, 2014, 17:02
1-iهزینه ها سرورها تقریبا از 180تومن شروع می شود بسته به کار شماخواهد بود 2-سرورها در دیتاسنتر ایرون یا خارج راه اندازی شده درصورت کرایه واگر نه بخوای تجیهزات خودتون باشه می فرستین در دیتاسنتر البته بعضی هاشون قبول میکنند(کولوکیشن) (هزینه کلو هم دیتاسنتر به دیتاسنتر متفاوت هست در ایرون و خارج بسته به دیتاسنتر است از 180تومن در ایران و درخارج از 50دلار تقریبا 3-بسته ب اانصافه طرف داره قیمت دقیق نمیشه گفت.

email1414
June 1st, 2014, 21:23
سلام مجددخدمت دوستان|

ببینیدشما فرض کنیدمن ماهانه200اکانت هاست500مگ بفروشم|حالابگین چقدرهزینه میبره؟

email1414
June 1st, 2014, 21:37
بهتر سرور مجازی شروع کنی در بهترین حالت از 50 شروع میشه به بالا

ببین عزیز|همینطورکه بهت گفتم میخوام بدونم چقدرهزینه داره|

فروش200اکانت هاست500مگ|همین

به چندتاسروراحتیاج هست!

یه سوال ازدوستان چون من درباره ی سروراطلاعی ندارم|آیاسروررومیشه درخونه هم نگهداری کرد؟

mersad-mr
June 1st, 2014, 22:13
ببین عزیز|همینطورکه بهت گفتم میخوام بدونم چقدرهزینه داره|

فروش200اکانت هاست500مگ|همین

به چندتاسروراحتیاج هست!

یه سوال ازدوستان چون من درباره ی سروراطلاعی ندارم|آیاسروررومیشه درخونه هم نگهداری کرد؟

خیر عزیز اصلا نمیشه توی خونه نگهداری کرد سرور رو
شما که میگین 200 اکانت بستگی داره با چه قیمتی بفروشید !!!

میانگین اگر شما 500 مگابایت فضا با تمامی اماکانت نامحدود بفروشید سالیانه 20.000 تومان
200 اکانت شما میشه 4.000.000 میلیون تومان !
اما باز به قیمت فروش بستگی داره شما سرورتون خیلی گرون میخرید کیفیت رو فدای قیمت نمی کنید یا......

tebyan
June 1st, 2014, 22:16
یک سرور با هارد خوب و رم 32 مشکل شمارو برطرف میکنه هزینه ماهانه هم 250تومن. درصورتی ک سایت ها پرمصرف نباشن و معمولی مصرف باشن و فضا روی هارد و منابع رو کنترل کنین.اولین سرور هتزنز ایکس 40 که همه دارن استفاده میکنن بهتون توصیه میشه

email1414
June 1st, 2014, 23:24
خیر عزیز اصلا نمیشه توی خونه نگهداری کرد سرور رو
شما که میگین 200 اکانت بستگی داره با چه قیمتی بفروشید !!!

میانگین اگر شما 500 مگابایت فضا با تمامی اماکانت نامحدود بفروشید سالیانه 20.000 تومان
200 اکانت شما میشه 4.000.000 میلیون تومان !
اما باز به قیمت فروش بستگی داره شما سرورتون خیلی گرون میخرید کیفیت رو فدای قیمت نمی کنید یا......

دردرجه اول که ازهمه ی دوستانی که شرکت کردن تشکرمیکنم...

ببینیدمن میخوام باکیفیت ترین سرورروداشته باشم...حالاقیمت بدین؟