PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با پسورد یاهو

Wool
June 1st, 2014, 13:59
سلام دوستان
نمیدونم چی شد که پسوردم تغییر کرده و الان هر کاری میکنم باز نمیشه که نمیشه و وقتی میخوام باز یابی رمزو بزنم این عکس برام بالا میاد .

چه کنیم . اینم یاهو من اگه تونستید برام بازگشایشو بزنید بیاد تو اون ایمیل کمکی من . تشکر

wetimeteam@yahoo.com

Raid_10
June 1st, 2014, 14:01
به آشیانه. او ار حی
و تانل . آی ار
سر بزنید اونجا مرکز ایجور چیزاست

shazo
June 1st, 2014, 14:22
سلام

ایمیل کمکی دارید ؟

سوالات امنیتی چی یادتون میاد ؟

ided
June 1st, 2014, 14:27
سلام
حسابت لاک شده ظاهرا

همون دستور العمل یاهو رو ادامه بده دوباره اکتیو میشه

Wool
June 1st, 2014, 14:33
نه دوستان . من از طریق یه ترفند این ایمیل رو ساختم . احتمالش هست یاهو ترکونده باشدش ؟

اره داداش ایمیل کمکی دارم . سوال امنیتی نمیدونم . در ثبت نام جدیدش سوال امنیتی نخواست بود

Javan Host
June 1st, 2014, 14:38
نه دوستان . من از طریق یه ترفند این ایمیل رو ساختم . احتمالش هست یاهو ترکونده باشدش ؟

اره داداش ایمیل کمکی دارم . سوال امنیتی نمیدونم . در ثبت نام جدیدش سوال امنیتی نخواست بود

مگه شما تخلفی کردید ؟؟‌

امکان اینکه کسی شما رو دی اکتیو کرده باشه وجود داره ؟

- - - Updated - - -

مگه شما تخلفی کردید ؟؟‌

امکان اینکه کسی شما رو دی اکتیو کرده باشه وجود داره ؟

Wool
June 1st, 2014, 14:54
نه داداش کسی دی اکتیو نکرده . تخلفی نکردم . اگر کسی تونست برام بازیافت بزنه . تشکر

princeserver
June 1st, 2014, 15:06
خیلی دوستان چنین مشکلی داشتن فقط با تماس تلفنی این مشکل حل خواهد شد

MajorHost
June 1st, 2014, 15:16
سلام دوستان
نمیدونم چی شد که پسوردم تغییر کرده و الان هر کاری میکنم باز نمیشه که نمیشه و وقتی میخوام باز یابی رمزو بزنم این عکس برام بالا میاد .

چه کنیم . اینم یاهو من اگه تونستید برام بازگشایشو بزنید بیاد تو اون ایمیل کمکی من . تشکر

wetimeteam@yahoo.com

انقدر اشتباه زدید یاهو اکانتتون را قفل کرده
معمولا 48 ساعت بعد باز میکنه و میتونید درخواست ریست بدید