PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانیتور پردازش های سیستم

majid1f
May 31st, 2014, 20:13
سلام. می خواستم بدونم چطور می تونم پردازش های سیستم را مانیتور کنم (یک وی پی اس با سیستم عامل centos و کنترل پنل directadmin دارم)
به این شکل خروجی نیاز دارم:

> *CPU%* *FILENAME* 11.44 domains/foodregime.com/public_html/index.php> 0.19 domains/foodregime.com/public_html/support/server.php 0.15 domains/> foodregime.com/public_html/piwik/piwik.php 0.12 domains/> xn--mgbtb9aycf49c6mf.com/public_html/index.php 0.06 domains/> foodregime.com/public_html/support/image.php 0.03 domains/> foodregime.com/public_html/piwik/index.php 0.01 domains/> foodregime.com/public_html/healthnews/index.php 0.01 domains/> foodregime.com/public_html/administrator/index.php *Total CPU Usage :**12.01%

ss_movies
June 1st, 2014, 00:06
با دستور top تا حدودی میتونی اینکارو بکنی

majid1f
June 1st, 2014, 00:30
top با جزییات مصرف اسکریپت های php را نمی ده و اینکه realtime را نشان می ده و مانیتور محسوب نمی شه

majid1f
June 3rd, 2014, 00:07
این را پیدا کردم:

Plugins for DirectAdmin – CPU / RAM Monitor Directadmin plugin (http://plugins4da.vxm.pl/products/cpu-ram-monitor-directadmin-plugin/)
ولی متاسفانه توسعه دهنده دیگه ادامه نداده و فعالیتش را متوقف کرده

radmanhost
July 14th, 2014, 09:07
من می خوام اینجا یه چیزی رو معرفی کنم بهتون که یه عمر ازش راحت استفاده کنین.
به سایت newrelic.com برین و اونجا اگه مشکل زبان نداشته باشین می تونین راحت روی سرورتون این برنامه رو نصب کنین.
این ابزار هم مانیتورینگ لحظه به لحظه نشون می ده و هم اینکه عملکرد php سرور به عنوان یه application گزارش دهی می کنه و اینکه اگه برای هر کدوم اینها مشکلی پیش بیاد که نیاز به بررسی داشته باشه یه اخطار به صورت ایمیلی ارسال می کنه. زیاد هم خود از resource های سرور استفاده نمی کنه و می تونید به صورت دائمی ازش استفاده کنید.
موفق باشین.