PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت vip برای سایت دانلود فیلم

behnam1366
May 31st, 2014, 15:20
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یک اسکریپت دانلود vip میخوام برای سایت دانلود فیلم و سریال

لطفا نمونه، امکاناتی رو که داره این اسکریپت به همراه قیمت رو ذکر کنید

با تشمر از همه دوستان عزیز

songkadehnew
May 31st, 2014, 15:24
ir-prog ویژه 200ت
امکانات همونایی هست که در سایت های دیگه میبینی کامل کامل

OmidX
May 31st, 2014, 15:33
خواستید بخرید از خود آقای عزیزی بخرید :

اسکریپت VIProg (نسخه 2) (http://vip.ir-prog.ir)

چون جدیدا عده ای پیدا شدند ک ب نام ایشون دارند این اسکریپت رو میفروشند ، پس حواستون باشه ک از کی میخرید .

songkadehnew
May 31st, 2014, 15:41
دوست عزیز اگر منظورت با بنده است بنده فروشنده این اسکریپت نیستم یکی از دوستان این آقا هستم و میتونم براتون با تخفیف به جای 210 200 بگیرم

OmidX
May 31st, 2014, 15:53
دوست عزیز اگر منظورت با بنده است بنده فروشنده این اسکریپت نیستم یکی از دوستان این آقا هستم و میتونم براتون با تخفیف به جای 210 200 بگیرم

نه خیر ، منظورم شما نبود !

wanener
June 24th, 2014, 15:16
سلام
به شما اسمارتردانلود رو پیشنهاد میکنم که کاملترین و تنها سیستم نرم افزاری دارای پشتیبانی واقعی / گسترش بر اساس نیاز مشتری هست
http://www.webhostingtalk.ir/f237/87026/
اسمارتر دانلود - سیستم جامع مدیریت سرور ،فایل و کاربران VIP سایت دانلود (http://www.smarterdownload.ir)

shahinmq
June 24th, 2014, 15:49
سلام دوست عزیز.

شما برای کی نیاز دارید ؟

درحا نوشتن این اسکریپت هستیم ( دو نسخه ی رایگان و پولی )

امکانات :

تعیین سرعت دانلود برای هر فایل

دریافت و آپلود لینک های دیگر ، قرار دادن برای دانلود

خرید اشتراک و تمدید برای دانلود ، همچنین بعضی لینک ها می تواند رایگان باشد

امکان تنظیم کلی سایت

از تمامی درگاه پرداخت ها پشتیبانی میکنه

هرکاربر یک پروفایل اختصاصی بصورت عمومی در کنار پروفایل شخصی دارد

تمام لینک ها بصورت تصادفی هستش و هرگز به لینک اصلی دسترسی بوجود نخواهد اومد

قابل اتصال به سیستم مدیریت های دیگه

ویرایش -مشاهده - حذف کاربر

امکان انتقال شارژ بین کاربران

امکان درخواست شارژ دانلود فرستادن به بقیه کاربران

با یک اکانت چند نفر نمی توانند وارد شوند

کاربران می توانند یک لینک دعوت بگیرند و دوستانشون رو دعوت کنند و در مقابل برای هر عضویت و پرداخت 1 روز هدیه بگیرند

امکان ارسال تیکت و پاسخ دادن

دانلود بصورت اتوماتیک

امکان ساخت مدیر (بقیه ی مدیر ها نمی توانند مدیر اصلی رو ویرایش یا حذف کنند)

تعیین مدت زمان اشتراک برای خرید توسط مدیر

بن کردن آی پی یا اجازه دادن فقط به یک آ ی پی برای دانلود

امکان ارسال ایمیل با smtp

یادآوری به کاربر جهت اینکه مدت اشتراک رو به پایان هستش

مدیریت لینک

مشاهده ی لینک های دانلود شده توسط مدیر

نمودار کل خرید،خرید امروز،دیروز

نمودار لینک های دانلود شده امروز ، دیروز

مشاهده ی لینک های دانلود شده مربوط به کاربری خودش توسط کاربر

مشاهده ی پهنای باند مصرف شده

و....

رنگ قرمز یعنی فقط برای اسکریپت پولی قرار داده شده و در نسخه ی رایگان این امکانات نیست

behnam1366
June 24th, 2014, 22:28
دوستان من سرو رو با انجنیکس کانفیگ کردم الان پرسیدم میگن باید php و my sql انجنیکس رو واسشون اوکی کنم کسی بلده انجام بده؟؟

updates
June 25th, 2014, 03:30
اسکریپ vippersan ر دارم+افزونه ارسال ایمیل به تمام کاربران که 60ت پول این افزونه هست
با 50ت بهتون میدم اسکریپ رو(150ت زیر قیمت)

mahdiazarnia
June 25th, 2014, 07:40
دوستان من سرو رو با انجنیکس کانفیگ کردم الان پرسیدم میگن باید php و my sql انجنیکس رو واسشون اوکی کنم کسی بلده انجام بده؟؟
در تماس باشید

farshad_1_2004
August 7th, 2014, 03:06
بعد این اسکریپت رو از کجا تهیه کنیم؟قیمت؟

sorena1989
February 9th, 2015, 21:04
با درود
دوستان اگه سوالم بی ربطه ببخشید
مدتیه میخوام یه سایت دانلود فیلم بزنم و اکانت vip بفروشم مث خیلی سایتای دانلود فیلم دیگه ولی یه سوال داشتم
باتوجه به اینکه تو مملکت گل و بلبل ما فروش فیلمم جرمه اگه سایتو vip کنم ایا امکان ردیابی من توسط برادران از طریق همون شماره حسابی که تو درگاه پرداخت هست وجود داره؟
و اگه اینجوریه چرا خیلی از سایتای دانلود فیلم بدون هیچ ترسی اینکارو انجام میدن؟
و سوال دیگم اینه که با توجه به اینکه بنده مبتدی هستم ایا این اسکریپت خودش سیستم مدیریت محتواست؟ یا قبل از اون بنده باید سایتمو بر اساس یه سیستم مدیریت محتوا مث وردپرس راه اندازی کنم بعد این اسکریپتو به کار ببرم؟
با تشکر

yourhosting
February 9th, 2015, 21:39
با درود
دوستان اگه سوالم بی ربطه ببخشید
مدتیه میخوام یه سایت دانلود فیلم بزنم و اکانت vip بفروشم مث خیلی سایتای دانلود فیلم دیگه ولی یه سوال داشتم
باتوجه به اینکه تو مملکت گل و بلبل ما فروش فیلمم جرمه اگه سایتو vip کنم ایا امکان ردیابی من توسط برادران از طریق همون شماره حسابی که تو درگاه پرداخت هست وجود داره؟
و اگه اینجوریه چرا خیلی از سایتای دانلود فیلم بدون هیچ ترسی اینکارو انجام میدن؟
و سوال دیگم اینه که با توجه به اینکه بنده مبتدی هستم ایا این اسکریپت خودش سیستم مدیریت محتواست؟ یا قبل از اون بنده باید سایتمو بر اساس یه سیستم مدیریت محتوا مث وردپرس راه اندازی کنم بعد این اسکریپتو به کار ببرم؟
با تشکر

??

1) 100% میتونن با ردیابی درگاه تمام اطلاعات شما رو بدست بیارند.(کمتر از 15دقیقه!)
2) سایت های بزرگ اکثرا آشنا دارند و گرنه...
3)بستگی به اسکریپت vip تون داره اگر از اسکریپت های معروفی مثل ir-prog یا ... استفاده کنید بله داره
4) سایتتون رو با هرچی میتونید راه اندازی کنید اما وردپرس بهترین گزینه است.

sorena1989
February 11th, 2015, 13:08
1) دوست گرامی یعنی اینهمه سایت vip فیلم و سریال همشون اشنا دارن؟
2) اگه از درگاههای واسطه مثل پارس پال یا زرین پال استفاده کنم بازم امکان ردیابی هست و مثلا دیده میشه تو بعضی سایتا مثل تاینی مووی اطلاعات سایت پذیرنده یه چیز دیگه درج شده مثلا به این صورت :آدرس وب سایت :
www.royashop.org (http://www.royashop.org)
پست الکترونیکی :
amir.alynezhad@gmail.com
صاحب امتیاز :
امیرحسین عالینژاد )

که همونطور که میبینی اسم سایت یه چیز دیگس که وجود خارجی نداره.میشه راجب این توضیح بدین؟و اینکه اسکریپت vip این سایت چیه؟
3) یعنی اگه من از اسکریپتی مثل ir-prog یا smarterdownloadاستفاده کنم نیازی به نصب وردپرس نیست؟
4) بین این اسکریپتایی که دوستان معرفی کردن کدوم بهتره؟

- - - Updated - - -

؟؟

- - - Updated - - -

???

- - - Updated - - -

???

yourhosting
February 11th, 2015, 13:13
1) دوست گرامی یعنی اینهمه سایت vip فیلم و سریال همشون اشنا دارن؟
2) اگه از درگاههای واسطه مثل پارس پال یا زرین پال استفاده کنم بازم امکان ردیابی هست و مثلا دیده میشه تو بعضی سایتا مثل تاینی مووی اطلاعات سایت پذیرنده یه چیز دیگه درج شده مثلا به این صورت :آدرس وب سایت :
www.royashop.org (http://www.royashop.org)
پست الکترونیکی :
amir.alynezhad@gmail.com
صاحب امتیاز :
امیرحسین عالینژاد )

که همونطور که میبینی اسم سایت یه چیز دیگس که وجود خارجی نداره.میشه راجب این توضیح بدین؟و اینکه اسکریپت vip این سایت چیه؟
3) یعنی اگه من از اسکریپتی مثل ir-prog یا smarterdownloadاستفاده کنم نیازی به نصب وردپرس نیست؟
4) بین این اسکریپتایی که دوستان معرفی کردن کدوم بهتره؟

- - - Updated - - -

؟؟

- - - Updated - - -

???

- - - Updated - - -

???

به شخصه ir-prog رو پیشنهاد میکنم کار کردم خوب هست همچنین یکی از همکاران ما هستن کارشون خوب هست

sorena1989
February 11th, 2015, 17:28
دوست عزیز اگه به موارد 1و2و3 هم پاسخ بدی ممنون میشم.
با سپاس....

yourhosting
February 11th, 2015, 17:39
من نمیدونم سایت های فیلم دیگه اشنا دارن یا نه اما پلیس فتا هم بیکارنیست بشینه و با تک تک این سایت ها برخورد کنه اما کافیه از طرف یکی از کاربرانتون شکایت بشه یا اینکه به هردلیلی به سایتتون مشکوک بشن پدرتونو در میارن :)
از درگاه واسط هم استفاده کنید بازهم امکان ردگیری هست چون اگر از سایت که درگاه گرفتید پیگری کننده کل اطلاعاتتون رو در اختیارش قرار میدن از جمله اطلاع بانکیتون رو

موفق باشید

sorena1989
February 14th, 2015, 21:57
اگه من از اسکریپتی مثل ir-prog یا smarterdownloadاستفاده کنم نیازی به نصب وردپرس نیست؟؟؟

- - - Updated - - -

؟؟

yourhosting
February 14th, 2015, 22:00
اگه من از اسکریپتی مثل ir-prog یا smarterdownloadاستفاده کنم نیازی به نصب وردپرس نیست؟؟؟

؟؟

دوست عزیز اون اسکریپت ربطی به سایتتون نداره.شما میاید با اون اسکریپت وی ای پی؛بخش وی ای پی راه اندازی میکنید و لینک میکنید در سایت فیلمتون.درواقع هم وردپرس(یا هر cms دیگر) + یک اسکریپت vip

موفق باشید

kiarash-khatib
February 14th, 2015, 22:04
اگر اسکریپت وی ای پی پر امنیت میخواید از این سایت میتونید بخرید بهتون ارزون میده و زیر سرور های ما هست
pulpfilm5.ir

cooper47
January 20th, 2016, 04:58

بنده این آقا هستم ! شما دوست بنده هستید ؟

Bambia
May 12th, 2016, 16:02
دوستان برای تهیه آموزش طراحی اسکریپت vip سایت فیلم و سریال به این تایپیک مراجعه کنید:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=165829