PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست VPS وارز پورت 10 گیگ Raid 10

nabinin
May 30th, 2014, 22:52
سلام
من یه سرور میخوام که از هلند باشه پورتشم ده گیگ هاردشم Raid 10 باشه رمشم 1-2 گیگ هاردشم 50 گیگ و بالاتر . (ضمنا هر وقت لازم باشه قابل ارتقا باشه اعم از سی پی یو تعداد هستش و رم و هاردش)

البته میتونه از کشورای دیگه باشه اما سه چیز واسم خیلی مهمه یکی اینکه هاردش Raid 10 باشه .
و دوما اینکه سرعت دانلودش بالا باشه واسه هاست دانلود سایتم میخواستم که در لحظه بیش از 200 نفر آنلاین روی سایتم دارم که فک میکنم صد کانکشن در لجظه فعال باشه و درحال دانلود باشن .(سرور فعلیش از انگلیسه و رمش 512 مگ و هاردشم 50 گیگ)
و سوما اینکه سایتی که داره این پلن رو پیشنهاد میده پشتیبانی و سرویساش عالی باشه .

تعداد هم دو تا میخواستم که یکیش بعنوان هاست دانلودم و یکی دیگشم واسه یه اپلود سنتر عکس و فایل با حجم کم که تازه میخوام راه اندازیش کنم .

کرمان هاست
May 31st, 2014, 01:12
پورت ده گیگ گیر نمیاد تو انجمن دنبالش نباش
پورت یک گیگ پرمیوم داریم فقط اونم بسته به اینکه طرف چندتامشتری داره و روی سرورن کیفیت های متفاوتی رو مشاهده میکنین.
بودجه ی شماهم البته تایین کننده خواد بود

persianmagic
May 31st, 2014, 01:31
سلام
من یه سرور میخوام که از هلند باشه پورتشم ده گیگ هاردشم Raid 10 باشه رمشم 1-2 گیگ هاردشم 50 گیگ و بالاتر . (ضمنا هر وقت لازم باشه قابل ارتقا باشه اعم از سی پی یو تعداد هستش و رم و هاردش)

البته میتونه از کشورای دیگه باشه اما سه چیز واسم خیلی مهمه یکی اینکه هاردش Raid 10 باشه .
و دوما اینکه سرعت دانلودش بالا باشه واسه هاست دانلود سایتم میخواستم که در لحظه بیش از 200 نفر آنلاین روی سایتم دارم که فک میکنم صد کانکشن در لجظه فعال باشه و درحال دانلود باشن .(سرور فعلیش از انگلیسه و رمش 512 مگ و هاردشم 50 گیگ)
و سوما اینکه سایتی که داره این پلن رو پیشنهاد میده پشتیبانی و سرویساش عالی باشه .

تعداد هم دو تا میخواستم که یکیش بعنوان هاست دانلودم و یکی دیگشم واسه یه اپلود سنتر عکس و فایل با حجم کم که تازه میخوام راه اندازیش کنم .

درود

پلن های سرویس حرفه ای رو در سایت چک کنید

هارد بسته به انتخاب شما sas 15000rpm or SSHD میتونه باشه که هر کدام نسبت به هاردهای معمولی کیفیت بسیار بالایی دارد

پورت سرور هم 10 گیگ میباشد و برای هر وی پی اس 45-85 مگابایت تضمین میشود و مطمئنا کمبوده احساس نخواهید کرد - رم تا 30 گیگابایت و هارد تا 4 ترابایت در اینده قابل ارتقا میباشد (هارد sshd)

در صورت تمایل از طریق سایت در تماس باشید

ارادتمند

yassale
May 31st, 2014, 02:03
درود

پلن های سرویس حرفه ای رو در سایت چک کنید

هارد بسته به انتخاب شما sas 15000rpm or SSHD میتونه باشه که هر کدام نسبت به هاردهای معمولی کیفیت بسیار بالایی دارد

پورت سرور هم 10 گیگ میباشد و برای هر وی پی اس 45-85 مگابایت تضمین میشود و مطمئنا کمبوده احساس نخواهید کرد - رم تا 30 گیگابایت و هارد تا 4 ترابایت در اینده قابل ارتقا میباشد (هارد sshd)

در صورت تمایل از طریق سایت در تماس باشید

ارادتمند

پورت سرور هم 10 گیگ میباشد و برای هر وی پی اس 45-85 مگابایت !!!

E_R_B
May 31st, 2014, 10:36
سلام

از ovh کانادا در خدمتیم
شروع قیمت از 12000 تومان
پورت 1 گیگ
سرعت دانلود از 5 تا 20 مگابایت
اگر خواستید در خدمتیم

mohammad8711
May 31st, 2014, 10:47
درود
پهنای باند مصرفی شما حدودا چقدر هست؟
در صورت نیاز از فرانسه با پورت قوی و SSD در خدمتم
نمونه سرعت پورت:

http://up.vbiran.ir/uploads/23170140005444627093_3499098582.png

nabinin
May 31st, 2014, 13:59
با تشکر از همه شما دوستان سرور مورد نظر تهیه و خریداری شد .