PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 200 خط اختصاصی رایگان + نمایندگی دائم و نامحدود

2244
May 29th, 2014, 22:52
مهلت این آفر به پایان رسیده است...

200 خط اختصاصی رایگان

تعرفه 85 ریالی واقعی برای کلیه خطوط 2000 و 5000 همراه اول ( مالیات محاسبه شده است و کل بازگشتی به پنل شما اضافه می شود )

پشتیبانی از کلیه اپراتورهای 1000 و 2000 و 3000 و 5000 و نام تجاری و 021 و بین المللی

شرکت ثبت شده در سال 1392 با هدف ارائه خدمات بر بستر پیام کوتاه

امکان تعریف نامحدود کاربر و نامحدود نماینده مشابه

امکان ثبت دامنه اختصاصی با قابلیت تغییر لوگو - تعرفه ها و ...

امکان فعالسازی ثبت نام آنلاین ( تحویل آنی پنل ) برای کلیه نمایندگان دارای دامنه اختصاصی

کلیه پنل ها نامحدود ( در سالهای بعد مبلغی پرداخت نمی کنید )

کلیه خطوط نامحدود ( تا زمانی که اپراتور از ما مبلغی درخواست نکند )

امکان فعال سازی شارژ آنلاین برای کاربران و نمایندگان شما بدون نیاز به انباشت شارژ در پنل شما ( مابه التفاوت خرید کاربرانتان به پنل شما آنی اضافه میگردد)

بازگشت اعتبار کلیه پیامهای نرسیده و گزارش کامل ارسال

دامنه آی آر انتخابی و رایگان!

4 خط 6 و 7 و 8 رقمی رند و عمومی رایگان

امکان ارسال تفکیک جنسیت و سن + دکل های ایرانسل + منطقه ای ایرانسل + کد پستی + منطقه ای همراه اول + نقشه کد پستی + بانک مشاغل + انواع گزارش گیری + دفترچه تلفن + ارسال از فایل + پاسخگوی هوشمند + نظرسنجی + مسابقه پیامکی + پشتیبانی ایمیل،تیکت و تلفنی + وب سرویس + نوبت دهی + کنترل با موبایل + ارسال از موبایل+ مدیریت تبریک و اخطار و اقساط و ....

ارسال پیامک اطلاع رسانی هنگام ارسال تیکت + پرداخت + درج فیش و...

امکان خرید سر شماره های 10 و 11 و 12 رقمی با قیمت بسیار مناسب

تعرفه ثابت با هر مقدار خرید تعرفه 85 ریال ، حتی 10 هزار تومان شارژ ( با امکان کاهش تعرفه )

Tehranpanel.net

نام کاربری و کلمه عبور : demo

کل امکانات فقط 220 هزار تومان

mahdi271
May 30th, 2014, 01:05
200 خط با چه پیش شمره ای؟
چه ماژول هایی قابل ارائه است؟

2244
May 30th, 2014, 05:27
200 خط با چه پیش شمره ای؟
چه ماژول هایی قابل ارائه است؟

سلام
خطوط اختصاصی رایگان با پیش شماره 5000 هستند و سامانه مجهز به api هست اگر ماژول خاصی مد نظر هست بفرمایید.

mahdi271
May 30th, 2014, 08:03
سلام
خطوط اختصاصی رایگان با پیش شماره 5000 هستند و سامانه مجهز به api هست اگر ماژول خاصی مد نظر هست بفرمایید.
ماژول whmcs و فریر و اگر امکان بقیه ماژول اسکریپت ها و ویندوز
لطفا شماره تماس تون و ای دی تون رو پ . خ کنید

2244
May 30th, 2014, 08:19
ماژول whmcs و فریر و اگر امکان بقیه ماژول اسکریپت ها و ویندوز
لطفا شماره تماس تون و ای دی تون رو پ . خ کنید

سلام مشکلی نیست
اطلاعات پ . خ شد.

asrhosting
May 30th, 2014, 08:41
چه تضمینی هست وقتی طرف کلی مشتری اورد روش ازش هزینه درخواست نکنید ؟

2244
May 30th, 2014, 08:48
چه تضمینی هست وقتی طرف کلی مشتری اورد روش ازش هزینه درخواست نکنید ؟

توی متن هم عرض کردم که فقط در مورد خطوط اگه اپراتور بعدا مبلغی رو درخواست کنه ما هم از نماینده می گیریم . که این مورد برای همه یکسانه و همه دوستان تغییر رو در همه جا متوجه میشن.
در بقیه موارد هم همه نماینده ها رو نگه میدارن تا سیستم خوب بچرخه نه اینکه اذیت کنن.
در نهایت هم ما شرکت ثبت شده در این زمینه دارم و در زمینه قرارداد کتبی مشکلی ندارم.
باز هم در خدمتتون هستیم

666regab
May 30th, 2014, 18:18
تعرفه سایر خطوطتون چنده ( تعرفه نهایی )
برای نمایندگی مشابه هزینه دریافت می کنید ؟
ماژولهای whmcs و ... دارید ؟
درگاه پی لاین رو ساپورت می شود ؟
امکان ارائه پنل کاربری رایگان وجود دارد ؟
برای ارائه ماژلهایی مانند هدیه و مسابقه و ختم و ... ایا هزینه دریافت می کنید ؟
روی ساب دومین قابل پیاده سازی است ؟

2244
May 30th, 2014, 19:38
1 - تعرفه سایر خطوطتون چنده ( تعرفه نهایی )

2 - برای نمایندگی مشابه هزینه دریافت می کنید ؟

3 - ماژولهای whmcs و ... دارید ؟

4 - درگاه پی لاین رو ساپورت می شود ؟

5 - امکان ارائه پنل کاربری رایگان وجود دارد ؟

6 - برای ارائه ماژلهایی مانند هدیه و مسابقه و ختم و ... ایا هزینه دریافت می کنید ؟

7 - روی ساب دومین قابل پیاده سازی است ؟

1- تعرفه سایر خطوط رو در http://www.tehranpanel.ir/rprs.html ببینید.

2- برای نمایندگی مشابه هزینه دریافت نمی کنیم ولی شما می تونید از نمایندگانتون دریافت کنید. اختیار با شماست.

3- انواع ماژول ها هم قابل بهره برداری هستند.

4- اگر شما درگاه دارید که قاب تنظیم است . در غیر این صورت شما و تمام کاربران و نمایندگانتون از درگاه ما با نام شارژ استفاده میکنید و اختلاف تعرفه شما با کاربران یا نمایندگانتون و کاربران اونها به حساب شما آنی و بدون کسر هیچ کارمزدی واریز میشه . که در این حالت شما نیاز به اینکه توی پنلتون شارژ سرمایه گذاری کنید ندارید.

5- تعیین قیمت برای نمایندگان و کاربران شما با اختیار کامل خودتان است ولی به تجربه پنل رایگان گزینه مناسبی نیست ولی از نظر ما مانعی ندارد.

6- تمام ماژول هایی که در دمو مشاهده میکنید با همین هزینه اعلام شده واگذار می گردد و هیچ هزینه اضافی برای ماژولهای مختلف دریافت نمی شود.

7- بله روی ساب دومین هم قابل پیاده سازی هست ولی بهتر است روی دامنه باشد تا وابستگی به هاست از بین برود . در هر حال دامنه یا زیر دامنه از نظر ما تفاوتی ندارد.

سوالی بود بفرمایید.

NersiA
June 1st, 2014, 18:33
هزینه ی سرشماره 5000 که 10 رقمی باشه چقدره؟

2244
June 1st, 2014, 19:29
هزینه ی سرشماره 5000 که 10 رقمی باشه چقدره؟

رنج 10 رقمی شامل:

1 شماره 10 رقمی
10 شماره 11 رقمی
100 شماره 12 رقمی
1،000 شماره 13 رقمی
10،000 شماره 14 رقمی
100،000 شماره 15 رقمی

جمعا 111،111 شماره : جمعا به مبلغ 1،600،000 تومان واگذار می گردد.

NersiA
June 1st, 2014, 21:19
بصورت اقساط و یا درصدی هم میدید؟

2244
June 1st, 2014, 22:29

قیمت سرشماره هامون اونقدری پایین هست که واقعا دیگه نیاز به آفر نداره . خود به خود یه آفر حساب میشه.
شما میتونید سرشماره های 11 یا 12 رقمی خرید کنید و شروع بکار کنید بعدا گسترش بدید.

sor
June 2nd, 2014, 03:12
سلام
تعرفه بقیه اپراتور ها چی؟
تعرفه ثابت میباشد؟
سیستم وصل میشه به بانک و حساب خودمون؟
اطلاعات تماس و ای دی رو پ.خ کنید ممنون

2244
June 2nd, 2014, 05:50
سلام
تعرفه بقیه اپراتور ها چی؟
تعرفه ثابت میباشد؟
سیستم وصل میشه به بانک و حساب خودمون؟
اطلاعات تماس و ای دی رو پ.خ کنید ممنون

تعرفه بقیه اپراتورها قاعدتا ضریب مربوط به خودشون رو دارن مثلا برای همراه اول در 1000 و 3000 ضریب 1.07 محاسبه میشه. این تعرفه که اعلام شده برای اپراتور 2000 با هر خطی ( حتی خط اختصاصی شما ) برای همراه اول محاسبه میشه. اگه واقعا چیزی هست که شفاف نیست بفرمایید.

تعرفه ها هم بله ثابت می باشد یعنی برای رسیدن به تعرفه 85 ریالی نیازی به خرید مقدار خاصی شارژ نیست. شما حتی 10 هزار تومان شارژ هم خریداری کنید به همان مبلغ 85 ریال محاسبه میشه و مالیات و غیره هم ازش کسر نمیشه.

در مورد خرید آنلاین و وصل شدن به حساب خودتون هم در قسمت تنظیمات حسابتون می تونید مرچنت بانک خودتون رو وارد کنید و کاربر و نمایندهاتون به حساب شما متصل باشن و شارژ بگیرن ولی این نییاز به این داره که شما همیشه به میزان نیاز کاربر و نماینده هاتون شارژ داشته باشین. ما میتونیم درگاه آنلاین رو برای شما فعال کنیم به این صورت که کاربر و نماینده های شما وقتی خرید میزنن بدون اینکه شما شارژ تو حسابتون داشته باشین شارژ بشن و اختلاف تعرفه شما و ایشون روی حساب شارژ شما بیاد. مثلا تعرفه شما 85 و تعرفه کاربر یا نمایندتون 100 ریال باشه . وقتی کاربرتون 10 هزار شارژ خرید می کنه مبلغ 100 هزار تومن از حسابش به درگاه که بنام شارژ پیامک هستش پرداخت می کنه و شما به مبلغ 15 هزار تومن برابر تعرفه خودتون شارژ میشید. بدون اینکه نیاز باشه شما ختی یک عدد شارژ تو پنلتون انباشته کنین.

اطلاعات تماس رو براتون پ خ کردم . برای تماس با یاهو هم کنار اسمم آیکون یاهو مسنجرم هست .
بازم سوالی هست بفرمایید.

NersiA
June 2nd, 2014, 13:28
قیمت سرشماره هامون اونقدری پایین هست که واقعا دیگه نیاز به آفر نداره . خود به خود یه آفر حساب میشه.
شما میتونید سرشماره های 11 یا 12 رقمی خرید کنید و شروع بکار کنید بعدا گسترش بدید.

هزینه سرشماره 11 و 12 رقمی چقدر هستش؟

2244
June 2nd, 2014, 16:35
هزینه سرشماره 11 و 12 رقمی چقدر هستش؟

رنج 11 رقمی به قیمت 900 و رنج 12 رقمی به قیمت 500 هزار تومان واگذار می گردد.

parspardazan
June 2nd, 2014, 16:44
آقا اگر 1000تا شماره 15 رقیمی بخوایم چند میدید؟
ببخشید سلام

2244
June 2nd, 2014, 17:42
آقا اگر 1000تا شماره 15 رقیمی بخوایم چند میدید؟
ببخشید سلام

سلام خواهش می کنم
1000 تا شماره 15 رقمی رو 250 تومن تقدیمتون می کنیم.

parspardazan
June 2nd, 2014, 18:28
سلام خواهش می کنم
1000 تا شماره 15 رقمی رو 250 تومن تقدیمتون می کنیم.
ببخشید یه صفر اضافه بوده
100تا می خوام

NersiA
June 2nd, 2014, 18:29
قربان عذر میخوام بصورت اقسات هم سرشماره را واگذار می کنید؟

2244
June 2nd, 2014, 19:54

قربان عذر میخوام بصورت اقسات هم سرشماره را واگذار می کنید؟

دوست عزیز قبلا هم عرض کردم
قیمت سر شماره هامون واقعا پایینه و امکان شرایط دادن وجود ندارد.

- - - Updated - - -

ببخشید یه صفر اضافه بوده
100تا می خوام

خواهش میکنم
100 عدد شماره 15 رقمی رو تقدیم می کنیم 30 هزار تومان

downloaddl
June 2nd, 2014, 20:01
200 خط رایگان با تمام این امکاناتی که گفین : 100 تومان سالانه ؟!؟!؟!

2244
June 2nd, 2014, 20:05
200 خط رایگان با تمام این امکاناتی که گفین : 100 تومان سالانه ؟!؟!؟!

بله دوست عزیز
تمام امکاناتی که در پست اول گفتیم به همراه 200 خط اختصاصی مبلغ 100 هزار تومان است ضمنا محدودیت زمانی سالانه ندارد.

parspardazan
June 2nd, 2014, 21:33
برا 100 تا شماره 25 ت بدم؟
فقط رو پنل شما میشه استفاده کرد یا روی پنل های دیگه هم میشه استفاده کرد؟

downloaddl
June 2nd, 2014, 21:46
نه دوست عزیز محدودیت زمانی نداره.

چه پلاگین هایی دارید ؟

2244
June 2nd, 2014, 22:40
برا 100 تا شماره 25 ت بدم؟
فقط رو پنل شما میشه استفاده کرد یا روی پنل های دیگه هم میشه استفاده کرد؟

قیمت هایی که برای شماره ها اعلام میشه قیمت نهایی هستش و امکان تغییر زیاد وجود ندارد.
شماره ها هم روی سامانه خودمون قابل استفاده است.

- - - Updated - - -

چه پلاگین هایی دارید ؟

whmcs آماده دانلود هست و ماژول فریر هم داره آماده میشه. بقیه ماژول ها هم به مرور اضافه میشن.

danymogh
June 3rd, 2014, 22:58
با سلام
توی سایتی که دادید هزینه ها به صورت سالینه محاسبه شده ولی توی توضیح نوشتید بدون هزینه سالیانه. لطفا توضیح بدید. هزینه نام تجاری هم بگید.
با تشکر

2244
June 3rd, 2014, 23:10
با سلام
توی سایتی که دادید هزینه ها به صورت سالینه محاسبه شده ولی توی توضیح نوشتید بدون هزینه سالیانه. لطفا توضیح بدید. هزینه نام تجاری هم بگید.
با تشکر

حق با شماست
در سایت شرایط عمومی خرید درحالات عادی درج شده و با آفر ها متفاوت است. ولی در این آفر شرایط دقیقا برابر آنچه ذکر شده تنظیم می گردد.
شما هم پی از دریافت نمایندگی می توانید برای هر کاربر تعرفه متفاوت در نظر گرفته و یا سالیانه و نامحدود.
در خصوص واگذاری امکان ارائه نمایندگی نیز به اختیار شماست.
ما فول امکانات واگذار می کنیم.

در خصوص نام تجاری نیز در حال حاضر هیچ کدام از اپراتور ها تا اطلاع ثانوی مجوز واگذاری نام تجاری را ندارند.

danymogh
June 3rd, 2014, 23:21
یعنی من الان اگه بخوام بخرم فقط باید یک بار هزینه 100 تومانی کنم و در سال های آینده نیز نیاز به تمدید نیست؟ چه تضمینی هست که در سال های آینده هزینه سالینه نگیرید؟
اگر اینطوری هست که میگید من خریدارم لطفا اطلاعات بدید.
با تشکر

2244
June 3rd, 2014, 23:33
یعنی من الان اگه بخوام بخرم فقط باید یک بار هزینه 100 تومانی کنم و در سال های آینده نیز نیاز به تمدید نیست؟ چه تضمینی هست که در سال های آینده هزینه سالینه نگیرید؟
اگر اینطوری هست که میگید من خریدارم لطفا اطلاعات بدید.
با تشکر

بله دوست عزیز توی این آفر شما فقط یکبار پرداخت می کنید و در سالهای آینده مبلغی برای تمدید پرداخت نمی کنید.
تضمین عدم پرداخت شما در سالهای آتی هم نامحدود تعریف کردن پنل و اعتبار ماست. چرا ما باید نماینده ای را که نامحدود برنامه ریزی میکند و کاربر و نماینده تعریف میکند و فعال هست را باید به این راحتی بخاطر تمدید چند تومانی از دست بدهیم!
در این آفر دوستان زیادی رو افتخار همکاری داشتیم.
حتی کسانی هم که نماینده بودند رو هم توی جمعمون داشتیم که توی این آفر شرکت کردن و از امکانات کنار پنلشون بهره برداری می کنن.

ثبت نام آنلاین : سامانه پیام کوتاه - تهران پنل (http://tehranpanel.net/?section=main::new_user&tab=true)

بعد از ثبت نام و پرداخت تیکت بزنید تا 200 خط اختصاصی و تنظیمات تعرفه و غیره تنظیم بشه.

danymogh
June 3rd, 2014, 23:37
سطح دسترسی رو باید نماینده بزنم؟
برای اینکه عجله نشه میشه بگید این آفر تا کی برقرار هست؟

2244
June 3rd, 2014, 23:42
سطح دسترسی رو باید نماینده بزنم؟
برای اینکه عجله نشه میشه بگید این آفر تا کی برقرار هست؟

سطح دسترسی رو نماینده بزنید. هر موردی هم که باشه برای ما بعدا قابل تغییره. سورس این سامانه دست خودمونه و مشکلی نیست.

danymogh
June 3rd, 2014, 23:45
سطح دسترسی رو نماینده بزنید. هر موردی هم که باشه برای ما بعدا قابل تغییره. سورس این سامانه دست خودمونه و مشکلی نیست.

با تشکر از شما ثبت نام کردم. من خیلی وقت بود دنبال پنل اس ام اس با امکانات نامحدود میگشتم که هزینه سالینه نداشته باشه...

2244
June 3rd, 2014, 23:52
با تشکر از شما ثبت نام کردم. من خیلی وقت بود دنبال پنل اس ام اس با امکانات نامحدود میگشتم که هزینه سالینه نداشته باشه...

امیدواریم همکار خوبی برای شما ودیگر دوستان باشیم
لطفا به خاطر شلوغ نشدن تاپیک بقیه موارد را از طریق تیکت پیگیری بفرمایید.

sms.mojit.ir
June 4th, 2014, 19:30
سلام
پنل نمایندگی می خوام
ارسال بالا دارم. تعرفه ارسال قابل کاهش هست . اپراتور 5000
مثلا به 7.2

2244
June 6th, 2014, 11:24
سلام
پنل نمایندگی می خوام
ارسال بالا دارم. تعرفه ارسال قابل کاهش هست . اپراتور 5000
مثلا به 7.2

سلام
مسلما تعرفه برای نمایندگان با ارسال های متفاوت قابل کاهش هست.

sor
June 6th, 2014, 12:29
باسلام
ایشون تایید میشن کیفیت و پشتیبانی عالی
تعرفه ها هم مناسبه

2244
June 6th, 2014, 12:40
باسلام
ایشون تایید میشن کیفیت و پشتیبانی عالی
تعرفه ها هم مناسبه

ممنون از لطفتون . وظیفه ما پشتیبانی مناسبه.
موفق باشید.

2244
June 8th, 2014, 05:50
ماژول whmcs نسخه soap از بخش امکانات سایت در www.tehranpanel.ir (http://www.tehranpanel.ir) اضافه و قابل دسترسی است.

2244
June 8th, 2014, 20:43
اگر درخواست کردن احتمالا چقدر خواهد بود مبلغش؟

این موضوع در تمام سرویس دهنده ها مشترک خواهد بود و تمامی اپراتور ها تعهدات و شرایط مربوط به خودشان خواهند داشت. در هر حالت احتمالا مبلغی به عنوان آبونمان سالیانه در نظر بگیرند که این مبلغ در حال حاضر صفر است. ما در این زمینه برنامه ای برای افزایش قیمت و سود آوری نداریم.

2244
June 12th, 2014, 08:54
دوستانی که پیغام خصوصی میدن لطف کنن صندوقهای دریافتشون رو خالی کنن تا پاسخ های ما به دستشون برسه. ممنون

Mr.Pouria
June 14th, 2014, 23:15
ما قصد خرید یک پنل داریم اما متمعن نیستیم هزینه ای که میدیم بر میگرده ! زیرا انقدر نماینده و فروشنده پنل پیامک زید شده که آدم نمیدونه باید چیکار کنه !

دقیقا پنل پیامک شده شبیه نمایندگی هاستینگ هر کسی یکی داره ! (پسر بچه 14 ساله میشناسم پنل پبامک میفروشه ! )

2244
June 15th, 2014, 06:08
دقیقا پنل پیامک شده شبیه نمایندگی هاستینگ هر کسی یکی داره !

سلام
شما دقیقا درست می فرمایید تعداد کسانی که پنل میفروشند زیاد هستند چون در بازار الان تهیه پنل نمایندگی کار سختی نیست. ولی یک نکته رو باید مد نظر داشته باشید اون هم اینکه آیا کسانی که کاربر و نماینده فعال دارند و هر روز هم اضافه بر تعداد قبلی میکنند هم زیاد هستند؟ آیا کسانی که پشتیبانی مناسب ارائه میدهند هم زیاد هستند؟ آیا کسانی که با قیمت و امکانات منسب پنل ارائه می دهند هم زیاد هستند؟ من سایت شما رو که به نام اون کار میکنید رو زیاد قبل از این اومده بودم حتی قبل از اینکه توسط دوست جدیدمون مدیریت بشه، به نظر شما چند یا چندین سایت هستند که این خدمات رو ارائه میدن ؟ آیا همه با هم برابرند؟ آیا همه ماندگارند و سالها به کار خود ادامه میدن؟ نه اینطور نیست! خیلی از دوستان میان و چند صبایی هستند و خوب هم فعالیت می کنند ولی چون با برنامه حرکت نکردند بعد از چند وقت رها می کننند و میروند و علاوه بر اون چندتا کاربر و نماینده هم روی دستشون می مونه و نارضایتی و غیره .

زیرا انقدر نماینده و فروشنده پنل پیامک زید شده که آدم نمیدونه باید چیکار کنه !

در حالی که اگر حرفه ای و با برنامه و با پشتیبانی و خدمات مناسب وارد این عرصه بشید میتونید موفق باشید. من بر خلاف بقیه، اصلا فکر نمی کنم که این کار، کار ساده و پر درآمدیه ، بلکه کار پیچیده ، جذاب و خیلی پر درآمدیه! ما توی این زمینه خیلی شرکتهای موفق سراغ داریم. با این خدمات و تعرفه و ... که ارائه میشه فضای خوبی برای کسب و کار هست.

ما قصد خرید یک پنل داریم اما متمعن نیستیم هزینه ای که میدیم بر میگرده !

در خصوص هزینه هم در این آفری که میبینید همه دوستان می دونن که 200 تا خط رایگان و اینهمه امکانات و این تعرفه ، تقریبا رایگان ارائه میشه. ولی باز هم اگر بازار مناسبی دارید و خطوط هم براتون مهم نیست و یا تعرفه رو متغیر می خواید و یا هر پیشنهاد دیگه ای بفرمایید. ما سورس سامانه مال خودمون هست و هر جوری که نماینده و کاربر بخواد پنلش قابل تنظیم و ارائه هست.

(پسر بچه 14 ساله میشناسم پنل پبامک میفروشه ! )

دقیقا همینطوریه ! ما خودمون دانشجوی ترم اولی داریم که توی شیراز کار میکنه و هم ارسال خیلی خوبی روزانه داره و هم کاربر و نماینده. تمام پشتیبانی رو هم با موبایل انجام میده . تقریبا همه کاربرا و نماینده هاش قبولش دارن و خیلی از کاربراش که فقط سفارش ارسال بهش میدن متن و ... رو تلفنی میگن و پولم کارت به کارت میشه. با این مثال خواستم بگم که این کار علیرغم فکر خیلی از دوستان، نیاز به یه دفتر توی شمال تهران نداره. بلکه یه پشتیبانی مناسب می خواد که متاسفانه دوستان توی این زمینه باید بیشتر دقت کنن.

از اینکه پاسخ طولانی شد ببخشید سوالتون یا به قولی دغدغه هاتون نیاز به توضیح داشت.

chaleshtor
June 15th, 2014, 13:55
سلام
که 200 تا خط رایگان و اینهمه امکانات و این تعرفه ، تقریبا رایگان ارائه میشه. ولی باز هم اگر بازار مناسبی دارید و خطوط هم براتون مهم نیست و یا تعرفه رو متغیر می خواید و یا هر پیشنهاد دیگه ای بفرمایید. ما سورس سامانه مال خودمون هست و هر جوری که نماینده و کاربر بخواد پنلش قابل تنظیم و ارائه هست.

سورس سامانه رو به چه شکل میدید(هزینه)

2244
June 15th, 2014, 14:08
سورس سامانه رو به چه شکل میدید(هزینه)

منظورتون اینه که قصد خرید سورس رو دارید؟ نصب روی سرور خودتون یا ما؟ توسعه با شما یا ما ؟ خرید مالکیت مادی یا معنوی؟ همه قسمتهای سورس رو کامل می خواید؟ یا انتخاب می کنید؟
اگه لازم هست تا تلفنی با هم صحبت کنیم.
در خدمتتون هستیم.

chaleshtor
June 15th, 2014, 14:12
منظورتون اینه که قصد خرید سورس رو دارید؟ نصب روی سرور خودتون یا ما؟ توسعه با شما یا ما ؟ خرید مالکیت مادی یا معنوی؟ همه قسمتهای سورس رو کامل می خواید؟ یا انتخاب می کنید؟
اگه لازم هست تا تلفنی با هم صحبت کنیم.
در خدمتتون هستیم.

کلیش اگر امکان داره همه موارد

2244
June 15th, 2014, 14:55
کلیش اگر امکان داره همه موارد

توی یاهو منتطرتون هستم. اد کنید با هم صحبت کنیم . در خدمتتون هستم.

bon
June 18th, 2014, 18:34
سلام این 200 خط چند رقمی هستند؟

2244
June 18th, 2014, 20:05
سلام این 200 خط چند رقمی هستند؟

سلام

200 خط اختصاصی 14 رقمی هستند.

sms.mojit.ir
June 20th, 2014, 00:24
هزینه ارسال شما خیلی بالاست. کافیه یه جستجو ساده انجام دهید و ببینید. که پنل نمایندگی با قیمت 100 تومن تعرفه ارسال پایین تر از این هم وجود داره.
بنده فقط نظر خودم را اعلام کردند. تصمیم گیری با کاربران هست.

2244
June 20th, 2014, 02:09
هزینه ارسال شما خیلی بالاست. کافیه یه جستجو ساده انجام دهید و ببینید. که پنل نمایندگی با قیمت 100 تومن تعرفه ارسال پایین تر از این هم وجود داره.
بنده فقط نظر خودم را اعلام کردند. تصمیم گیری با کاربران هست.

سلام

ممنون از اظهار نظر صریحی که فرمودین. نظر شما همکار خوبم هم برای ما بسیار محترم و متین است. مسلما هم تصمیم گیری نهایی با کاربران است ولی من یک چند تا از شرایط را یک بار دیگر برای شما مرور می کنم تا کاربران با مقایسه بهتر بتونن درست تر تصمیم بگیرن:

تعرفه ای که ما توی این آفر اعلام کردیم 85 ریال واقعی بدون نیاز به پرداخت مالیات است و بازگشتی هم به پنل شما افزوده می شه. حالا خودتون تعرفه رو محاسبه کنین. ما با ارقام بازی نکردیم!

شما توی این سیستمی که ما معرفی کردیم برای خرید شارژ کاربران و نمایندگانتون نیاز نیست که خدا تومن شارژ رو توی پنلتون انباشته کنین تا اینکه کی و کی قرار است خرید شارژ داشته باشد. در این سیستم کاربران و نماینده های شما می توانند با اجازه شما مستقیما از درگاه ما از بانک ملت بنام شارژ سامانه پیام کوتاه که هیچ نامی از ما نیست خرید را انجام و شما بلافاصله بدون هیچ کارمزدی اختلاف تعرفه را آنی دریافت کنید. این سیستم برای کاربران نماینده ی شما و تا آخر قابل اجراست.

در این سیستم که خدمتتون معرفی کردیم شما برای تعریف نماینده مبلغی پرداخت نمی کنید و حتی می توانید اجازه ی ساخت نماینده را به نمایندگان خود بدهید یا ندهید. اختیار با شماست . که همین منبع درآمد خوبی میتواند باشد.

در این سیستم که خدمت شما ارائه می کنیم شما سالیانه مبلغی برای تمدید سالیانه پرداخت نمی کنید چه برای پنل ها و چه برای خطوط تا زمانی که اپراتور برای خطوط تغییر رویه ندهد.

توی این سیستم که تقدیمتون میکنیم شما فقط 100 هزار تومن پرداخت می کنین و 200 تا خط رایگان میگیرین که اگه قیمت هر خط رو 500 تا تک تومن هم محاسبه کنیم نمایندگی با تمام این امکانات براتون رایگان در اومده.

و ....

این رو هم مد نظر داشته باشید که هر شرکتی سیاست کاری خودش رو داره و از روش های مربوط به خودش استفاده می کنه.

در نهایت من باز هم به نظر شما احترام می گذارم و انتخاب را برابر گفته خودتون به کاربران واگذار میکنم.

sms.mojit.ir
June 21st, 2014, 16:27
اصلاح می کنم.
من حساب کردم . ودیدم شرکت های دیگه تعرفه پایین تر میدن ولی ازاون تر مالیات میگیرند. . و با این کارشون هیچ سودی به کاربراشون نمیرسونن .

2244
June 21st, 2014, 17:36
اصلاح می کنم.
من حساب کردم . ودیدم شرکت های دیگه تعرفه پایین تر میدن ولی ازاون تر مالیات میگیرند. . و با این کارشون هیچ سودی به کاربراشون نمیرسونن .

ممنون از شما همکار خوب که با دقت و ذکاوت به مسائل نگاه کردید.

mamadco
June 23rd, 2014, 18:42
200 خط اختصاصی رایگان

تعرفه 85 ریالی واقعی برای کلیه خطوط 2000 همراه اول ( مالیات محاسبه شده است و کل بازگشتی به پنل شما اضافه میشود )

پشتیبانی از کلیه اپراتورهای 1000 و 2000 و 3000 و 5000 و نام تجاری و 021 و بین المللی

شرکت ثبت شده در سال 1392 با هدف ارائه خدمات بر بستر پیام کوتاه

امکان تعریف نامحدود کاربر و نامحدود نماینده مشابه

امکان ثبت دامنه اختصاصی با قابلیت تغییر لوگو - تعرفه ها و ...

امکان فعالسازی ثبت نام آنلاین ( تحویل آنی پنل ) برای کلیه نمایندگان دارای دامنه اختصاصی

کلیه پنل ها نامحدود ( در سالهای بعد مبلغی پرداخت نمی کنید )

کلیه خطوط نامحدود ( تا زمانی که اپراتور از ما مبلغی درخواست نکند )

امکان فعال سازی شارژ آنلاین برای کاربران و نمایندگان شما بدون نیاز به انباشت شارژ در پنل شما ( مابه التفاوت خرید کاربرانتان به پنل شما آنی اضافه میگردد)

بازگشت اعتبار کلیه پیامهای نرسیده و گزارش کامل ارسال

دامنه آی آر انتخابی و رایگان!

4 خط 6 و 7 و 8 رقمی رند و عمومی رایگان

امکان ارسال تفکیک جنسیت و سن + دکل های ایرانسل + منطقه ای ایرانسل + کد پستی + منطقه ای همراه اول + نقشه کد پستی + بانک مشاغل + انواع گزارش گیری + دفترچه تلفن + ارسال از فایل + پاسخگوی هوشمند + نظرسنجی + مسابقه پیامکی + پشتیبانی ایمیل،تیکت و تلفنی + وب سرویس + نوبت دهی + کنترل با موبایل + ارسال از موبایل+ مدیریت تبریک و اخطار و اقساط و ....

ارسال پیامک اطلاع رسانی هنگام ارسال تیکت + پرداخت + درج فیش و...

امکان خرید سر شماره های 10 و 11 و 12 رقمی با قیمت بسیار مناسب

تعرفه ثابت با هر مقدار خرید تعرفه 85 ریال ، حتی 10 هزار تومان شارژ ( با امکان کاهش تعرفه )

Tehranpanel.net

نام کاربری و کلمه عبور : demo

کل امکانات فقط 100 هزار تومان

دوست عزیز تعرفه هاتون تو نسخه دمو برای هر مقدرا شارژ به صورت ثابت 85 ریال نیست

2244
June 28th, 2014, 14:02
دوست عزیز تعرفه هاتون تو نسخه دمو برای هر مقدرا شارژ به صورت ثابت 85 ریال نیست

سلام

منظورتون رو متوجه نشدم. اگه جملتون سوالیه که نسخه دمو فقط برای نمایش امکانات هست و همه امور مالی نمایشی هست. اگر هم منظور دیگه ای دارین بفرمایین خدمتتون توضیح بدم.

- - - Updated - - -

امکان اجاره روزانه خطوط رند جهت برگزاری مسابقات و غیره به همراه دریافت پیامک جهت نمایندگان و کاربران فراهم شده است.

به www.tehranpanel.ir بخش امکانات مراجعه کنید.

parsdg
July 6th, 2014, 23:30
Delivery 100% میخوام دارین؟ هم همراه اول هم ایرانسل

sor
July 6th, 2014, 23:43
نگاه به تاریخ ها هم بندازید

2244
July 7th, 2014, 13:50
Delivery 100% میخوام دارین؟ هم همراه اول هم ایرانسل

سلام
منظورتون رو بیشتر توضیح بدید لطفا
ممنون

trex
July 12th, 2014, 15:21
آیا هنوز این آفر ادامه داره ؟
زمان داره زمان تحویل پنل چقدر هست ؟

2244
July 12th, 2014, 23:36
آیا هنوز این آفر ادامه داره ؟
زمان داره زمان تحویل پنل چقدر هست ؟

سلام

بله این آفر هنوز هم ادامه داره.

هیچ امکانی زماندار نیست. زمان تحویل پنل آنی هست و بلافاصله پس از ثبت نام آنلاین پنل در اختیار شماست.

برای ثبت نام آنلاین به سامانه پیام کوتاه - تهران پنل (http://tehranpanel.net/?section=main::new_user&tab=true) مراجعه فرمایید. و تیکت بزنید تا تنظیمات مربوط به این آفر اعمال گزدد.

moghimi2
August 2nd, 2014, 11:23
با سلام .
شبنم اس ام اس اقدام به ارائه نمایندگی اس ام اس با تعرفه بسیار پایین کرده است
امکانات ::
www.shabnam.co/reseller (http://www.shabnam.co/reseller)
همراه با خطوط 14 12 10 رقمی هدیه
با اعتبار هدیه
با تعرفه 68 ریال..
به صورت دائمی
فقط و فقط 250 هزار تومان

mahdi271
August 2nd, 2014, 11:31
با سلام .
با اعتبار هدیه
با تعرفه 68 ریال..
به صورت دائمی
فقط و فقط 250 هزار تومان

نباید در تاپیک افر دیگران تبلیغ کنید.
صبر کنید پست تون 100 تا بشه بعد افر بدید

2244
August 2nd, 2014, 14:26
با سلام .
با اعتبار هدیه
با تعرفه 68 ریال..
به صورت دائمی
فقط و فقط 250 هزار تومان

سلام دوست و همکار عزیزم
اگه لازم میدونید که تبلیغ کنید باید بعد از اینکه به شرایط لازم رسیدید یه تاپیک جدید بزنید.
این کار درستی نیست که توی تاپیک بقیه تبلیغ کنید.
در هر حال موفق باشید.

ourweb
August 2nd, 2014, 16:22
من اخرش نفهمیدم یکجا زدید 220 هزار تومان یکجا زدید 100 هزار تومان یکم توضیح بدید من یک پنل میخوام با 100 تا خط چقدر در میاد؟ که بتونم خودم پنل بدم و امکانات ممنون میشم یا زنگ بزنید یا پیام بدید .
09375150429
yd:milade_m

2244
August 5th, 2014, 14:44
من اخرش نفهمیدم یکجا زدید 220 هزار تومان یکجا زدید 100 هزار تومان یکم توضیح بدید من یک پنل میخوام با 100 تا خط چقدر در میاد؟ که بتونم خودم پنل بدم و امکانات ممنون میشم یا زنگ بزنید یا پیام بدید .
09375150429
yd:milade_m

بله دوست عزیز
این آفر قبلا قیمتی بود که شما می فرمایید. ولی الان با این شرایط ارائه میشه که در آینده به قیمت واقعی برمیگرده.
تغییرات همیشه در اولین بخش ارائه میشه.
به هر حال در خدمت شما هستیم.
همکاران من با شما تماس میگیرن.
موفق باشید.

- - - Updated - - -

مهلت این آفر به پایان رسیده است...

kanik
August 16th, 2014, 09:02
خطوط اختصاصی که از مخابرات می خرین ایا سال بعد هم به مخابرات پول میدین یا فقط یکبار؟ چون خط تلفن که یکبار پول میدیم و به ازای تماسی که میگیریم قبض میاد

2244
August 16th, 2014, 12:56
خطوط اختصاصی که از مخابرات می خرین ایا سال بعد هم به مخابرات پول میدین یا فقط یکبار؟ چون خط تلفن که یکبار پول میدیم و به ازای تماسی که میگیریم قبض میاد

تا این لحظه برای تمدید پولی از ما دریافت نکردن و ما تا زمانی که این روال ادامه داشته باشه از کاربران و نماینده هامون پولی دریافت نمی کنیم.