PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب سرور اختصاصی خارج از کشور برای دانلود سنتر

Ghost Killer
May 29th, 2014, 19:30
با سلام...

بنده میخواستم یه سایت دانلود بازی راه بندازم و الان موندم چه سرور اختصاصی ای از دیتاسنترهای خارجی بگیرم.بین آلمان،هلند و فرانسه هیچکدوم نیستن که به قانون کپی رایت گیر ندن؟ممنون

zouscript
May 29th, 2014, 19:40
با سلام

دوست عزیز در تمامی کشور هایی که ذکر کردید قانون کپی رایت رعایت میشود

اما در دیتاسنتر های مختلف متفاوت است

اما همه کما بیش رعایت میکنند و دیتاسنتری در این کشور ها وجود ندارد که 100% ایبوز نداشته باشد

با احترام

novin-web
May 29th, 2014, 19:49
سلام
برای کار شما المان و هلند در اولویت هستند و گیر کمتری دارند.
ولی اگر میخواید 100 در 100 خیالتون راحت باشه باید سرور وارز تهیه کنید که کمی هزینه این سرورها بالا هستند

Mr_Parham
May 30th, 2014, 14:12
اگر برای کاربر های ایرانی هست که احتمال زیاد همینجور هم هست میتونید از آمریکا حتی سرویس تهیه کنید ولی فقط ای پی های ایران بتونه دانلود کنه فایل ها رو :) ما دو تا مشتری داریم که سرور اختصاصی دارند از آمریکا که خیلی حساس هم هست دیتاسنتر به Abuse Report ولی با این کار هیچ مشکلی تا به حال نداشتیم

M.D.A
May 30th, 2014, 15:22
بین گزینه هایی که فرمودید هلند برای شما بهترین گزینست که البته بازم بستگی به دیتاسنتر انتخابی شما هم داره...

Dictator_
May 30th, 2014, 18:02
به نظر من leasweb خیلی خوب هست کیفیتش رم پایین هم که داره میتونید بگیرید استفاده کنید ..

singlehop هم خوبه.
فرانسه بیخیال شید.

المان هم خوش قیمت هست و خوب هارد اس اس دی بگیرید ازش خوب جواب میده.

company_hosting
May 30th, 2014, 19:04
با سلام...

بنده میخواستم یه سایت دانلود بازی راه بندازم و الان موندم چه سرور اختصاصی ای از دیتاسنترهای خارجی بگیرم.بین آلمان،هلند و فرانسه هیچکدوم نیستن که به قانون کپی رایت گیر ندن؟ممنون

با سلام
با هر 3 دیتا سنتر کار کردیم
اولویت با لیزوب هتزنر و او وی اچ هست
نماینده رسمی این دیتا سنتر (لیزوب) هستیم اما باز هم در صورت شکایت به مشکل خواهید خورد

اما راه حل های وجود دارد که مشکل پیش نیاید و ...

در صورت نیاز برای مشاوره در تماس باشید
با تشکر

mobinhost.in
May 31st, 2014, 00:46
با عرض سلام

دوست من طبق قوانین اکث کشور ها کپی رایت قانون هست
حالا در بعضی از دیتاسنتر ها این موضوع سختگیرانه بررسی می شود و در بعضیجاها کمتر حساسیت دارند

به فرض دیتاسنتر هایی مثل رد استیشن و یا هتزنر کمتر برخورد می کند و دیتا سنترهای آمریکایی و یا مثل ovh قدری بیشتر سخت گیری می کنند

اگر برای راه اندازی سرور دانلود پیشنهادی بتون بدم
100% رداستیشن انگلستان رو اول پیشنهاد می دهم
چون هم پورت قوی داره و هم دیتا سنتر پدر و مادر داری هست و در صورت بروز مشکل پشتیبانی واقعا عالی دارن

هتزنر و دیتا سنترهای زیادی مثل لیزوب و ... در اولویت بعدی هستند

Mr_Parham
May 31st, 2014, 01:09
با عرض سلام

دوست من طبق قوانین اکث کشور ها کپی رایت قانون هست
حالا در بعضی از دیتاسنتر ها این موضوع سختگیرانه بررسی می شود و در بعضیجاها کمتر حساسیت دارند

به فرض دیتاسنتر هایی مثل رد استیشن و یا هتزنر کمتر برخورد می کند و دیتا سنترهای آمریکایی و یا مثل ovh قدری بیشتر سخت گیری می کنند

اگر برای راه اندازی سرور دانلود پیشنهادی بتون بدم
100% رداستیشن انگلستان رو اول پیشنهاد می دهم
چون هم پورت قوی داره و هم دیتا سنتر پدر و مادر داری هست و در صورت بروز مشکل پشتیبانی واقعا عالی دارن

هتزنر و دیتا سنترهای زیادی مثل لیزوب و ... در اولویت بعدی هستند

شما پورت قوي و ديتاسنتر پدر مادر دار نديديد، ما مشكل با شبكه داشتيم يك ماه نتونستند مشكل رو حل كنند :) من پيشنهاد نميكنم اين ديتاسنتر رو

Sent from my iPhone using Tapatalk

لمور کاتا
May 31st, 2014, 01:18
من دو سال قبل برای سرور دانلود فیلم از هتزنر سرور گرفتم و هم خودم هم کاربرا راضی بودن پهنای باندشون هم 20 ترابایته به نظرم هتزنر رو در اولویت بذارین

mobinhost.in
May 31st, 2014, 01:26
شما پورت قوي و ديتاسنتر پدر مادر دار نديديد، ما مشكل با شبكه داشتيم يك ماه نتونستند مشكل رو حل كنند :) من پيشنهاد نميكنم اين ديتاسنتر رو

دوست من تعصبی روی جایی ندارم حتما شما با تجربه تری
3 تا موضوع رو خدمتت عرض کنم
اول رداستیشن پورت 10 گیگ با 1500 مکابیت گرانتی رو حتما تست کن مطمئننا دیتا سنتر پدر و مادر دار رو می بینید
دوم پشتیبانی رد استیشن اگر انگلیسیتون در حد استانداردی باشد به یقین می گم از تمام دیتا سنترهای دنیا قوی تر هست
سوم بنده یک سرور از رد استیشن سفارش دادم مشکل هارد داشت و هارد کند بود
یک هفته هم مکاتبات ما ب طول انجامید تا سرور رو عوض کردند ولی سرور رو عوض کردند زمانی هم که از ما گدشته بود به سرویس اضافه کردند
دوست عزیز مشکلات در همه جا ممکنه اتفاق بیافته
مهم اینه که شدنی باشه راه حل کردنش
وگرنه هم در رد استین ممکنه مشکلی باشه و هم در سینگل هاپ امریکا و هم هرجای دیگر
اینکه صرفا رد کنید چون خودتون نتونستید مشکل رو حل کنید دلیل بر ضعیف بودن نمی تواند باشد
البته شما یقینا با تجربه هستید و محترم

persianmagic
May 31st, 2014, 01:35

به صورت مستقیم خریداری کردید؟

دیتاسنتر رداستیشن با ایکه قیمت های بالایی داره اما طرفداران و مشتریان بسیار زیادی در همین انجمن داره و علی رغم سایر دیتا سنتر ها مشکل خاصی برای کاربران از قدیم ایجاد نکرده

Mr_Parham
May 31st, 2014, 01:47
دوست من تعصبی روی جایی ندارم حتما شما با تجربه تری
3 تا موضوع رو خدمتت عرض کنم
اول رداستیشن پورت 10 گیگ با 1500 مکابیت گرانتی رو حتما تست کن مطمئننا دیتا سنتر پدر و مادر دار رو می بینید
دوم پشتیبانی رد استیشن اگر انگلیسیتون در حد استانداردی باشد به یقین می گم از تمام دیتا سنترهای دنیا قوی تر هست
سوم بنده یک سرور از رد استیشن سفارش دادم مشکل هارد داشت و هارد کند بود
یک هفته هم مکاتبات ما ب طول انجامید تا سرور رو عوض کردند ولی سرور رو عوض کردند زمانی هم که از ما گدشته بود به سرویس اضافه کردند
دوست عزیز مشکلات در همه جا ممکنه اتفاق بیافته
مهم اینه که شدنی باشه راه حل کردنش
وگرنه هم در رد استین ممکنه مشکلی باشه و هم در سینگل هاپ امریکا و هم هرجای دیگر
اینکه صرفا رد کنید چون خودتون نتونستید مشکل رو حل کنید دلیل بر ضعیف بودن نمی تواند باشد
البته شما یقینا با تجربه هستید و محترم

به صورت مستقیم خریداری کردید؟

دیتاسنتر رداستیشن با ایکه قیمت های بالایی داره اما طرفداران و مشتریان بسیار زیادی در همین انجمن داره و علی رغم سایر دیتا سنتر ها مشکل خاصی برای کاربران از قدیم ایجاد نکرده
من هم دلیلی ندارم دروغ بگم دوست عزیز فقط و فقط اتفاقی که برای ما افتاده بود رو گفتم. جالب اینجاست که من انگلیس هستم سرور مستقیم تهیه شده بود و تلفنی هم حتی پیگیری میکردیم و وضع این بوده. این تاپیک رو میتونید مشاهده کنید که توی WHT ارسال کردم من

Redstation review - NEVER EVEN THINK ABOUT IT - Dedicated Server - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1349477)

در مورد قیمت هم اصلا قیمت این دیتاسنتر بالا نیست :) بین کاربر های ایرانی ممکنه ولی بین دیتاسنتر های مطرح با اون پورتی که میگن شما میتونید استفاده کنید اصلا بالا نیست (البته اگر بتونید استفاده کنید :یی)

sssoheil
June 1st, 2014, 14:42
سلام

پیشنهاد بنده برای شما سینگل هاپ است.از موقعیت هلند.
پینگ سرورهای هلند دیتا سنتر سینگل هاپ بسیار پایین بوده به طوری که به جرات میتوانم بگویم هیچ دیتا سنتر اروپایی دیگری همچین پینگ پایینی نسبت به ایران به شما نخواهد داد.در مورد ابیوز هم با روابط خوبی که شرکت ما با این دیتا سنتر داشته در بدترین شرایط ممکن و مهمترین ابیوزها هم نتوانسته باعث قطعی یا حذف سرورهای ما شود.تجربه ای که ما داشتیم به این صورت بوده.

arc1o0
June 2nd, 2014, 19:32
به نظر من leasweb خیلی خوب هست کیفیتش رم پایین هم که داره میتونید بگیرید استفاده کنید ..

singlehop هم خوبه.
فرانسه بیخیال شید.

المان هم خوش قیمت هست و خوب هارد اس اس دی بگیرید ازش خوب جواب میده.

پسر خوب

داره میگه سایت دانلود،

اس اس دی بگیره؟!

100 پسته هم که شدی از اسپم دست بر نمی داری؟