PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت هاست ByetHost انگلستان

majid4310
June 5th, 2010, 01:38
کیفیت هاست ByetHost انگلستان که سایت گیگفا میفروشه چطوره؟؟؟

mohsen1
June 5th, 2010, 05:21
خوب هست.
سرور فوق العاده ای رو انتخاب کردند.
مزیت دیگه خرید شما به تومان توسط گیگفا (آقا مصطفی) و پشتیبانی فارسی توسط خود ایشان و تضمین عدم هرگونه تحریم هست.
البته نباید فکر کنی همه چیز واقعا نامحدود هست و بخوای سایت آپلود و دانلود راه بندازی بلکه برای سایت های معمولی پیشنهاد خوبیه... .

nimafire
June 5th, 2010, 09:45
سلام.
کیفیت خوبی دارن. یوزر هایی که هاست داشتند راضی بودن. اما کیفیت سرویس های iweb هم فوق العاده هست.
میتونید در امضای من نگاه کنید

با تشکر

1eng.ir
June 5th, 2010, 09:53
سلام.
کیفیت خوبی دارن. یوزر هایی که هاست داشتند راضی بودن. اما کیفیت سرویس های iweb هم فوق العاده هست.
میتونید در امضای من نگاه کنید

با تشکر

اینو بش میگن تبلیغ قرن 21ـی :66:

majid4310
June 5th, 2010, 16:25
خوب هست.
سرور فوق العاده ای رو انتخاب کردند.
مزیت دیگه خرید شما به تومان توسط گیگفا (آقا مصطفی) و پشتیبانی فارسی توسط خود ایشان و تضمین عدم هرگونه تحریم هست.
البته نباید فکر کنی همه چیز واقعا نامحدود هست و بخوای سایت آپلود و دانلود راه بندازی بلکه برای سایت های معمولی پیشنهاد خوبیه... .

از لحاظ پشتیبانی چطوره؟

nezar
June 5th, 2010, 16:40
آقا مصطفی تائید میشه
ایشون به صورت مستقیم واستون سرویس رو از بایت هاست خرید می کنه و شما هزینه رو به صورت ریالی به ایشون پرداخت می کنید
و سرویس به نام شماست و شما می توانید هم از پشتیبانی انگلیسی بایت هاست استفاده کنید و هم از پشتیبانی فارسی گیگفا.
که به نظرم پشتیبانی گیگفا از خود بایت هاست برای ما ایرانی ها بهتره ;)
جهت هر گونه سوال با واحد پشتیبانی گیگفا تماس بگیرید:
Support.Gigfa.Com (http://support.gigfa.Com)

khudeman
June 5th, 2010, 17:00
در تجربه کوتاهی که داشتم پشتیبانی آنها بسیار خوب بود و فوری جواب میدادند. فقط نمیدانم چرا اینها اینقدر سایتها و دامینهای مختلف دارند و برای هر کاری کاربر به یک آدرس دیگر هدایت میشه.

nimafire
June 5th, 2010, 17:20
اینو بش میگن تبلیغ قرن 21ـی :66:

این سرویس هیچ سودی برای من نداره که تبلیغ تجاری کرده باشم.معرفی بود.
در کنار دیگر سرویس های سرور اختصاصی برای کاربران خرید میکنم تا اگر سرویس های خوب نیاز دارند بتونن از ای وب خرید کنن.

به پست شما هم میگن چرت و پرت در قرن 21 برای افزایش پست و اعلام وجود.
بهتون قبلا گفته بودم نیازی نیست پست های منو نقل قول کنید. مدتی بن بودید.یادتون رفته؟اسپمر wht یا هر جای دیگه هستید برای خودتون هستید.
دیگه تکرار نشه.

khudeman
June 5th, 2010, 17:24
iweb بسیار عالیست. فقط اگر آقای نیمافایر لطف کنند در باره کنترل پنل هاستینگ آی وب توضیحی بدهند خیلی خوبه. این panel box چیست . چرا با سی پنل وارد میشه و سپس بجای سی پنل، پنل باکس هست؟

nimafire
June 5th, 2010, 17:57
iweb بسیار عالیست. فقط اگر آقای نیمافایر لطف کنند در باره کنترل پنل هاستینگ آی وب توضیحی بدهند خیلی خوبه. این panel box چیست . چرا با سی پنل وارد میشه و سپس بجای سی پنل، پنل باکس هست؟

ای وب روی امنیت از نظر نرم افزاری/سخت افزاری بسیار تاکید دارد.
برای همین به صورتی cpanel را custom شده به نام panel box به کاربران ارایه میکند
از نظر امکانات تفاوت چندانی ندارد.

با تشکر

irlogo
June 5th, 2010, 18:03
در اصل یه پوسته هست
ریسلر می تونه تعریف کنه که شما با پوسته panelbpx می خواهید و یا x3 و یا ...

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

چاکریم نیما جان

alibati
January 18th, 2011, 23:27
کسی اینجا از این شرکت هاست داره ؟

AriyaDownload
January 18th, 2011, 23:44

دوستان ببخشید یه سوال خارج از بحث می پرسم
فامیل مدیریت گیگفا چی هست؟؟؟
مصطفی .......؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم بگین
>:d<

delta
January 18th, 2011, 23:45
کسی اینجا از این شرکت هاست داره ؟

خوب وقتی گیگفا داره از آن بگیر دیگه..خود گیگفا هم (مصطفی) اینجا نام کاربری داره... بهش بگو برات تهیه میکنه.. ( با این وجود کیفیت سرویس های iweb هم فوق العاده هست.میتونید تو امضای nimafire ببینید) =))

قزوین هاست
January 18th, 2011, 23:55
من تا حالا از سرویس پولی بایت هاست استفاده نکردم ولی خودم سرویس رایگان هاست که می دهم از این سرور بسیار عالی هست اپتایمشون 100%هست و تا حالا من قعطی ندیم

alibati
January 19th, 2011, 00:05
بیشتر منظورم اعتباره ! دیتا سنتری که باهاش کار میکنه !
چون یه هاست خارجی داشتم قبلا الان رفتم برم سایتش رو ببینم دیدم جا تره و بچه نیست ! #-o
می خواستم ببینم چقدر سابقه داره این هاستینگ

khudeman
January 19th, 2011, 00:08
بایت هاست ، هاستینگی قدیمی و معتبر است .

قزوین هاست
January 20th, 2011, 23:50
نظرم بهترینه
می تونید روش کار کنید
تا الان هیچ مشکلی نبوده

rsl
January 21st, 2011, 11:17
هاست نامحدودش رو من قبلا داشتم کیفیت خوبی نداشت و یکبار که 50 مگابایت آپلود کردم منو ساسپند کرد و دیگه هم باز نکرد .

قزوین هاست
January 21st, 2011, 11:22
هاست نامحدودش رو من قبلا داشتم کیفیت خوبی نداشت و یکبار که 50 مگابایت آپلود کردم منو ساسپند کرد و دیگه هم باز نکرد .
اره خیلی حساس هستند و کنترل دقیق می کنند!

nimafire
January 21st, 2011, 21:16
من هاست ای وب را پیشنهاد میکنم... .

Mostafa
January 21st, 2011, 22:26
مشکل شما جای دیگری بوده ! ارسال اسپم، آپلود شل، خرابکاری و...
شماره صورتحساب ( # Invoice ) رو بدید تا اول ، ادعای مشتری بودن تون ثابت بشه ، دوم دلیل اصلی Suspend شدن را متوجه بشوید.

اره خیلی حساس هستند و کنترل دقیق می کنند!

برعکس، بیکار نیستند کنترل کنند ! مواردی که اکانت Suspend می شود واضح هستند ( ارسال اسپم، آپلود شل ، ایجاد Load بالا در سرور و مواردی از این قبیل که در سرور خود را نشان میدهند)

من هاست ای وب را پیشنهاد میکنم... .

عجب ! الان این تبلیغات هست مثلا ؟

nimafire
January 22nd, 2011, 00:45
شماره صورتحساب ( # Invoice ) رو بدید تا اول ، ادعای مشتری بودن تون ثابت بشه ، دوم دلیل اصلی Suspend شدن را متوجه بشوید.

برعکس، بیکار نیستند کنترل کنند ! مواردی که اکانت Suspend می شود واضح هستند ( ارسال اسپم، آپلود شل ، ایجاد Load بالا در سرور و مواردی از این قبیل که در سرور خود را نشان میدهند)

از نظر شما بله ;)

در هر صورت طبق تجربه ای که سال هاست با این دیتاسنتر دارم سرویس دهی خوبی دارند به نسبت دیگر سرویس دهنده ها. شما اگر فروش سرويس هاي ByetHost (http://byethost.com/) هستید لطفا پست های که به شما ارتباطی ندارد را کوات نکنید.
من نیازی به تبلیغ ندارم و سودی از بابت این سرویس هم دریافت نمیکنم.شما نیاز به تبلیغات دارید که پیشنهاد را با تبلیغات جا به جا میگیرید.

تکرار نشه !!!!

قزوین هاست
January 22nd, 2011, 19:04

من نگفتم بی کارند
گفتم دقیق کنترل می کنند و به مشتریانشون احترام می گذارند