PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد هاست اسپانسر

fadakweb
May 29th, 2014, 17:04
با سلام

بنده مدتی هست که در جستجوی هاست اسپانسر برای سایت خودم هستم . یکی از شرکت های هاستینگ که درخواست بنده رو قبول کردند گفتن که بکاپ سایت رو براشون ارسال کنم تا فشار و وضعیت سایت بنده رو بررسی کنند . آیا این کار درست هست یا خیر ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که آیا همچین کاری نیاز هست ؟

sht-design
May 29th, 2014, 17:10
اول هر گونه درخواست اسپانسر خلاف قوانین هست
بعد از اون اکثرا لینک میگیرند نه بکآپ !!

fadakweb
May 29th, 2014, 17:46
اول هر گونه درخواست اسپانسر خلاف قوانین هست
بعد از اون اکثرا لینک میگیرند نه بکآپ !!

یعنی تمامی سایت هایی که اسپانسر دارند خلاف قوانین عمل کردند ؟ این قانونی کجا نوشته شده ؟
لینک چی منظور شما هست ؟ سایت بررسی شده و این شرکت تقاضای بکاپ برای بررسی فشار روی سرورهاشون رو کردند

sht-design
May 29th, 2014, 19:08
نگاه کنید
قانون انجمن رو مطالعه بفرمایید
هر گونه درخواست هاست اسپانسر یا رایگان توی انجمن ممنوع است
شما میتونین پ . خ بدید به فروشندگان
سرور مقصد لینک سایت رو میگیره و چک میکنه بعدش میگه امکانش هست منتقل بشید یا نه
اکثرا" سرور ها آدرس سایت رو سوال میکنند و درخواست بکآپ نمیکنند

fadakweb
May 29th, 2014, 19:28
نگاه کنید
قانون انجمن رو مطالعه بفرمایید
هر گونه درخواست هاست اسپانسر یا رایگان توی انجمن ممنوع است
شما میتونین پ . خ بدید به فروشندگان
سرور مقصد لینک سایت رو میگیره و چک میکنه بعدش میگه امکانش هست منتقل بشید یا نه
اکثرا" سرور ها آدرس سایت رو سوال میکنند و درخواست بکآپ نمیکنند

درود دوست خوبم

ظاهرا یا بنده خوب بیان نکردم یا شما درست پست اول رو مطالعه نکردید . بنده یک سایت دارم و یکی از شرکت های هاستینگ تقاضای اسپانسر شدن به سایت بنده دادند . گفتن برای اینکار باید بکاپ سایت روبدید تا ما روی سرور بذاریم و میزان فشارش به سرور رو بررسی کنیم . میخواستم بدونم آیا اینکه من بکاپ رو بهشون بدم نیاز هست یا خیر؟

من تقاضای هاست اسپانسر ندادم که ‍!‍

این شرکت هم پشتیبان سایت های بزرگی هست ولی هر کسی نگران سایت خودش میشه به هرحال

oravis
May 31st, 2014, 16:55
اصولا نیازی به بک آپ نیست
بازدید و محتوای سایتتون کاملا واضح و گویا هست

tadbir
June 3rd, 2014, 22:47
با سلام واحترام

معمولا لینک و آدرس سایت برای بررسی کافی است. شما می توانید آمارگیر سایت خود را هم در اختیار قرار دهید

سایت های بسیاری هم برای بررسی محتوا و سرعت و... سایت شما در حال حاضر وجود دارد که متخصصین یک شرکت می توانند از آن نکات مورد نیاز خود را بررسی و تحلیل نمایند.

پس از عقد قرارداد معمولا یک فرصت تست قرار می دهند. بک آپ شما را منتقل می کنند . شما نیم سرورهای دامنه را تغییر می دهید و در صورت عدم مشکل از سوی سایت شما و رضایت قرارداد اجرایی می شود.

موفق باشید

amir_b
June 3rd, 2014, 22:58
سلام

آخری تهیه فرمودید؟ کدام شرکت ؟
به سایت 2000 سرویس اسپانسری میده ؟ اگه تهیه کردید و کیفیت خوبی داره بفرمایید ما هم درخواست بدیم

fadakweb
June 3rd, 2014, 23:32
با سلام واحترام

معمولا لینک و آدرس سایت برای بررسی کافی است. شما می توانید آمارگیر سایت خود را هم در اختیار قرار دهید

سایت های بسیاری هم برای بررسی محتوا و سرعت و... سایت شما در حال حاضر وجود دارد که متخصصین یک شرکت می توانند از آن نکات مورد نیاز خود را بررسی و تحلیل نمایند.

پس از عقد قرارداد معمولا یک فرصت تست قرار می دهند. بک آپ شما را منتقل می کنند . شما نیم سرورهای دامنه را تغییر می دهید و در صورت عدم مشکل از سوی سایت شما و رضایت قرارداد اجرایی می شود.

موفق باشید

با سلام

تشکر از توضیحات کامل شما . همین کار رو انجام دادم . ولی قراردادی به اون صورت بسته نشد !

این قرارداد به چه صورتی هست ؟ آیا می بایست بصورت متنی باشه ؟

الان با یک سری شروط بین طرفین انتقال سایت انجام شده . از جمله قرار دادن لینک اسپانسری و بنر و کد پاپ آپ سایت میزبان در سایت بنده هست

آیا می بایست چیزی به عنوان تضمین از این شرکت بگیرم؟

amir_b
June 3rd, 2014, 23:34
با سلام

تشکر از توضیحات کامل شما . همین کار رو انجام دادم . ولی قراردادی به اون صورت بسته نشد !

این قرارداد به چه صورتی هست ؟ آیا می بایست بصورت متنی باشه ؟

الان با یک سری شروط بین طرفین انتقال سایت انجام شده . از جمله قرار دادن لینک اسپانسری و بنر و کد پاپ آپ سایت میزبان در سایت بنده هست

آیا می بایست چیزی به عنوان تضمین از این شرکت بگیرم؟

از کدام هاستینگ گرفتید ؟ اگر معتبر باشه مهم نیست این موارد نیاز نیست اما اگه هیچی تو سایتشون ندارن دومتو بنداز رو کولت برو
البته وقتی دومین دست شماست آسیبی نمیتونه بزنه بهتون
اگ راضی هستید اسم دومینو بگید مابقی هم استفاده کنند

fadakweb
June 3rd, 2014, 23:34
سلام

آخری تهیه فرمودید؟ کدام شرکت ؟
به سایت 2000 سرویس اسپانسری میده ؟ اگه تهیه کردید و کیفیت خوبی داره بفرمایید ما هم درخواست بدیم

با سلام

در صورتی که رتبه الکسا سایت شما زیر 6000 ایران باشه و بازدید قابل قبولی هم داشته باشه و محتویات مندرج در سایت هم خوب باشه شرایط اسپانسری تعلق میگیره

از کیفیت خدمات تا به این لحظه راضی بودم و مشکلی نداشتم خوشبختانه

اگر این شرایط رو دارا هستید پ.خ بدید این شرکت رو بهتون معرفی کنم

موفق باشید

amir_b
June 3rd, 2014, 23:39
پ.خ کنید یا همینجا بگید خوبه ما بقی دوستانی که نیاز به این سرویس دارند استفاده کنند