PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی 3 سایت روی یک هاست مشکل ایجاد میکنه؟؟

mahdi120012
May 29th, 2014, 16:18
سلام من 3 تا سایت رو روی 1 هاست راه اندازی کردماز اون موقعی که سایت دومی و سومی رو روی همین هاست اضافه کردم احساس میکنم بازدید هر 3 سایت به شدت کم شده و پایین اومدهاحتمال داره این کم شدن بازدید به خاطر 3 سایت در 1 هاست باشه ؟؟سایت ها 2 تاش اینا هستش
lroman.ir
entl.ir که الان بازدید اولی به شدت کاهش یافتهلطفا سریع کمک کنید

Javan Host
May 30th, 2014, 18:28
آیا سایت به طور عادی باز میشه ؟‌ مشکل در لود سایت هم بوجود امده ؟

Dictator_
May 30th, 2014, 18:47
دوست منابع کم بیاره و باز نشه پیج سایتت خب بازدید هم کم میشه دیگه !!!

منابع هاستی که دارید و نوع هارد مهم هست ...هرچه منابع بهتری داشته باشید و نوع هارد هم بهتر باشه خب بهتر جوابگو هست..

از همه لحاظ امنیتی و.....بهتر هست برای هر سایت 1 هاست استفاده کنید ...

aligoli
May 30th, 2014, 18:53
سلام من 3 تا سایت رو روی 1 هاست راه اندازی کردماز اون موقعی که سایت دومی و سومی رو روی همین هاست اضافه کردم احساس میکنم بازدید هر 3 سایت به شدت کم شده و پایین اومدهاحتمال داره این کم شدن بازدید به خاطر 3 سایت در 1 هاست باشه ؟؟سایت ها 2 تاش اینا هستش
lroman.ir
entl.ir که الان بازدید اولی به شدت کاهش یافتهلطفا سریع کمک کنید

فارغ از مسایل فنی آن، از نظر seo بر اساس تجربه شخصی، به مشکل خواهید خورد.
بهتر آن است برای هر سایت یک هاست جداگانه تهیه نمایید.

Iran Tech
May 31st, 2014, 01:35
فکر یه مشکلی واسه یکی از سایت ها پیش بیاد
اونوقت شما مجبور به ریستور نمودن بک آپ بشی. اینجاست که به مشکل بر میخوری و مجبوری هر 3 تا سایت رو ریستور کنی. از نظر seo هم بازدهی خیلی میاد پایین.
از طرفی چون منابع بین 3 سایت share میشه خود به خود از ین نظر هم بازدهی خیلی پایینی خواهی داشت.

mahdi120012
May 31st, 2014, 12:51
آیا سایت به طور عادی باز میشه ؟‌ مشکل در لود سایت هم بوجود امده ؟
خیر مشکلی توی لود وجود نداره . فقط نمیدونم چرا بازدیدم از وقتی که سایت دوم و سوم رو زدم سایت اولی من بازدیدش به شدت کم شده و اون دوتای دیگه هم چندان بازدیدی ندارن

mhiizadi
May 31st, 2014, 12:51
اگر بازدید گوگل هست دی ان اس ها رو چک کنید

mahdi120012
May 31st, 2014, 12:52
دوست منابع کم بیاره و باز نشه پیج سایتت خب بازدید هم کم میشه دیگه !!!

منابع هاستی که دارید و نوع هارد مهم هست ...هرچه منابع بهتری داشته باشید و نوع هارد هم بهتر باشه خب بهتر جوابگو هست..

از همه لحاظ امنیتی و.....بهتر هست برای هر سایت 1 هاست استفاده کنید ...

فکر یه مشکلی واسه یکی از سایت ها پیش بیاد
اونوقت شما مجبور به ریستور نمودن بک آپ بشی. اینجاست که به مشکل بر میخوری و مجبوری هر 3 تا سایت رو ریستور کنی. از نظر
seo
هم بازدهی خیلی میاد پایین.
از طرفی چون منابع بین 3 سایت share میشه خود به خود از ین نظر هم بازدهی خیلی پایینی خواهی داشت.

ببخشید منظور شما دوستان گرامی رو نفهمیدم . منابع منظورتون چیه؟؟

Dictator_
May 31st, 2014, 22:29
منظور از منابع رم و سی پی یو و پهنای باند و...