PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرور اختصاصی ایران سرور

tikatika
May 28th, 2014, 21:01
سلام دوستان

من می خوام برای یکی از وب سایت هام سرور اختصاصی ایران سرور رو بگیرم پلن h001 رو . اما به نظرم این نمی تونه سرور اختصاصی باشه چون هم قیمتش خیلی ارزون هست و هم به نسبت سرور مجازی که قوی ترین پلنش فقط 2000 تومان ماهانه با این اختلاف داره مشکوک است . و نکته بعدی شنیدم امنیت سرورش خوب نیست زیاد . ممنون می شم دوستانی که اطلاعات دارن کمکم کنند که آیا سرور اختصاصیش خوب هست یا نه در کل

مرسی

amirfateh
May 28th, 2014, 23:12
لطفا اطلاعات کامل پلن و سرویس دهنده را اعلام کنید
شما بسیارگنگ صحبت کردید

Mr.Te0
May 28th, 2014, 23:25
سلام دوستان

من می خوام برای یکی از وب سایت هام سرور اختصاصی ایران سرور رو بگیرم پلن h001 رو . اما به نظرم این نمی تونه سرور اختصاصی باشه چون هم قیمتش خیلی ارزون هست و هم به نسبت سرور مجازی که قوی ترین پلنش فقط 2000 تومان ماهانه با این اختلاف داره مشکوک است . و نکته بعدی شنیدم امنیت سرورش خوب نیست زیاد . ممنون می شم دوستانی که اطلاعات دارن کمکم کنند که آیا سرور اختصاصیش خوب هست یا نه در کل

مرسی

ادرس سایت رو بفرمایید.
شما فقط اسم بردید در انجمن چندین نفر با نام ایران سرور فعالیت دارند.

sht-design
May 28th, 2014, 23:33
من یکی از دوستانم توی ایران سرور مشغول به فعالیت هستند و پشتیبانی سرور های مجازی رو انجام میذه
طبق صحبتشون سرورشون امنیت و قدرت خوبی داره

awed
May 29th, 2014, 20:20
امنیت سرور ربطی به ایران سرور یا جای دیگه نداره دست دیتاسنتر هست و قیمتش هم به خاطر سخت افزار ضعیف سرور هست این مدل از سرور های قدیمی هتزنر است و معمولا مشکل هارد دارند در صورتی که میخواین از 750 گیگ هارد استفاده کنید و از رید 1 مشکلی نداره چون حتی اگه هارد هم بسوزه شما یه هارد دیگه دارید و همچنین پهنای باند و سی پیو سرور هم اگر مناسب نیاز شما هست مشکلی وجود نداره .
در رابطه با ایران سرور هم پشتیبانی عالی دارند و از اولین پیشگامان وب و سرور در ایران هستند که امسال 12 امین سالگرد تاسیس شرکت رو گرفتن.