PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه فعالسازی لایسنس ratail ویندوز 8.1 ؟

da6276
May 28th, 2014, 03:09
سلام
همونطور که اطلاع دارید لایسنس های retail رو میشه روی هر دستگاهی نصب کرد و یکی قبلی رو کنسل کرد.
بنده یک لایسنس ارجینال ویندوز 8.1 ریتیل دارم که روی لپتاپم نصب شده و بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه ، حالا میخوام روی یک دستگاه دیگه نصبش کنم و روی دستگاه قبلی رو کنسل کنم کسی اطلاعی داره که چکار باید بکنم؟

کرمان هاست
May 28th, 2014, 04:46
بااین همه اکتیوکننده های جوووور وارجور چه نیازی هست اینکارو کنین مثل این میمونه
نرم افزار نوع نود رو بخری با پول بیشتر و هم اینکه میتونی روی قدیمی هاشم اپدیت کنی با سایت های اپدیت
الانم وقتی شما میتونی اکتیو کنی چه فرقی میکنی سریال چی باشه ریتیل ome است یا هرچیز دیگه ای.مهم اینه اپدیت بره
ویندوز هشت تاحالا ندیدم چند سال دیگه ام نمی بینم اگر مثل دیگر ویندوزهاست
که شمارش رو بردار توی نصب جدید وارد کن اینترنتی باید اکتیوشم کنی.همین.
اگرم فرق داره نمیدونم والا ببخشید به بزرگی خودتون.جای نیست که بری اونو کنسل کنی تو سایتش اینومطمئنم.

sasanbes
May 28th, 2014, 06:30
از کی خریدی؟

da6276
May 28th, 2014, 15:35
بااین همه اکتیوکننده های جوووور وارجور چه نیازی هست اینکارو کنین مثل این میمونه
نرم افزار نوع نود رو بخری با پول بیشتر و هم اینکه میتونی روی قدیمی هاشم اپدیت کنی با سایت های اپدیت
الانم وقتی شما میتونی اکتیو کنی چه فرقی میکنی سریال چی باشه ریتیل ome است یا هرچیز دیگه ای.مهم اینه اپدیت بره
ویندوز هشت تاحالا ندیدم چند سال دیگه ام نمی بینم اگر مثل دیگر ویندوزهاست
که شمارش رو بردار توی نصب جدید وارد کن اینترنتی باید اکتیوشم کنی.همین.
اگرم فرق داره نمیدونم والا ببخشید به بزرگی خودتون.جای نیست که بری اونو کنسل کنی تو سایتش اینومطمئنم.
ارجینال خریدم که غیر قانونی استفاده نکنم ، وقتی لایسنس دارم دلیلی نداره بخوام غیر قانونی استفاده کنم.
موقع نصب وارد میکنم و نصب تکمیل میشه ولی هرکار میکنم انلاین اکتیو نمیشه و میگه لایسنس دیگه وارد کن.

da6276
May 28th, 2014, 15:43
از کی خریدی؟
از یکی از بچه های همین انجمن خریدم.

OmidX
May 28th, 2014, 16:01
اول باید قبلی رو دی اکتیو کنی ...

da6276
May 28th, 2014, 16:19
اول باید قبلی رو دی اکتیو کنی ...
از کجا ؟!

2040
May 28th, 2014, 16:26
سلام
اول محیط comman prompt در حالت admin اجرا کنید
بعدش slmgr.vbs -upk را وارد کنید
که ویندوز به حالت رایگان میبره . windows key پاک میشه
اگر لایسنس retail نباشه احتمال داره لایسنس بلاک بشه ازاد کردنشم دردسر داره و اخرین بار یادمه 10$ دریافت میشد البته اگر OEM نباشه

کرمان هاست
May 28th, 2014, 17:47
این چیزی رووو میگی من قبلا تجربه کردم.یادمه ویندوز ایکس پی داشتم راحت هر دفعه پاک می کردم نصب میکردم
شماره سریال رو می زدم بعدش وصل می شدم به اینترنت یک جک میکرد اکتیو می شد. بعداز مدتی دیگه اکتیو نشد فکر کنم این جریان اکتیور شدن یا نشدنش
یک جریاناتی داره که ما بیخبریم ازش البته میدونی که لیست سیاه ممکنه داشته باشن و شماره سریال ها ی لو رفته رو از دور خارج کنن ولی حالت منو شما هم
یک دلیلی داره که معلوم نیست چیه چون ما سریالامون لو نرفته و تاحاا ااا اکتیوم شده باهاش ولی احتمالی میدم اینه که ممکن هست مایکروسافت چک کرده باشه
انلاین بودن دوتاویندوز با یک شماره سریال و اکسپر کرده باشه لایسنسووو چون من بعداز مدتی از اون شماره سریال واس یک لپ تاپ دیگه استفاده کرده بودم.
حالا مورد شماهم نمیدونم که ممکن هست کسی رفته باشه بدون اگاهی شما سریالشو داشته باشه و جای دیگه وارد کرده باشه و اکتیو کرده باشه روی دستگاه دیگه
بعدازاینکه حاللا برای بار سوم شما امدی نصب کنی چون سریال باطل شده قبول نمیکنه. این چیزی هست که بعید نیست درنظرم مطمئنم هم چین چیزی وجود داره. تقریبا

da6276
May 28th, 2014, 17:52
سلام
اول محیط comman prompt در حالت admin اجرا کنید
بعدش slmgr.vbs -upk را وارد کنید
که ویندوز به حالت رایگان میبره . windows key پاک میشه
اگر لایسنس retail نباشه احتمال داره لایسنس بلاک بشه ازاد کردنشم دردسر داره و اخرین بار یادمه 10$ دریافت میشد البته اگر OEM نباشه
مطمئنا ریتیل هست ولی نمیدونم چرا اکتیو نمیشه ، کارهای گفته شده روهم روی هر دو سیستم انجام دادم ولی بازم ارور میده میگه از این لایسنس نمیتونید استفاده کنید !
با کاری که گفتید لایسنس روی سیستم اول دی اکتیو شد ولی روی سیستم دوم همچنان مشکل پابرجا هست.

2040
May 28th, 2014, 18:06
خواهش میکنم
اینی که من گفتم فقط Windows Key پاک می کنه
لطفا لایسنس وارد کنید تو سیستم جدید و یه اسکرین شات از پیغام و محیط بزارید ( فقط Windows Key رو مخدوش کنید )

می تونم بپرسم مبلغ خرید چقدر بوده ؟ منظورم مبلغی که برای لایسنس پرداختید چون فقط 1 نفر میشناسم لایسنس میفروخت که اون OEM بود و بعد از 3-4 بار ریلود بلاک میشد

da6276
May 28th, 2014, 18:21
خواهش میکنم
اینی که من گفتم فقط Windows Key پاک می کنه
لطفا لایسنس وارد کنید تو سیستم جدید و یه اسکرین شات از پیغام و محیط بزارید ( فقط Windows Key رو مخدوش کنید )

می تونم بپرسم مبلغ خرید چقدر بوده ؟ منظورم مبلغی که برای لایسنس پرداختید چون فقط 1 نفر میشناسم لایسنس میفروخت که اون OEM بود و بعد از 3-4 بار ریلود بلاک میشد
لایسنس از یوزر نمایش مشخصات: pspasp - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/79612/) در تاپیک http://www.webhostingtalk.ir/f234/104365/index5.html خریداری شده و همونطور که گفتن لایسنس ریتیل هست و تا الان هم مشکلی نداشته !
عکس ارور هم ضمیمه شد.
20610

2040
May 28th, 2014, 18:42
1 راه حل به نظرم میرسه اگر جواب نده احتمال داره لایسنس بلاک شده باشه قبلش یه ریست بدید سیستم

cmd تو مد Admin اجرا کنید بزنید

slmrg /ipk xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

جای xxxxx ها key خودتون بزنید خط فاصله فراموش نشه "-"

این بنده خدا رو نمی دونم چجوری لایسنس تهیه می کنه اما اگر مستقیم پنل از Microsoft داشته باشه میتونه وضعیت لایسنس چک کنه

da6276
May 28th, 2014, 18:58
1 راه حل به نظرم میرسه اگر جواب نده احتمال داره لایسنس بلاک شده باشه قبلش یه ریست بدید سیستم

cmd تو مد Admin اجرا کنید بزنید

slmrg /ipk xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

جای xxxxx ها key خودتون بزنید خط فاصله فراموش نشه "-"

این بنده خدا رو نمی دونم چجوری لایسنس تهیه می کنه اما اگر مستقیم پنل از Microsoft داشته باشه میتونه وضعیت لایسنس چک کنه
وقتی اینو زدم پیام داد که لایسنس با موفقیت ثبت شد ولی بازم فعال نشده و وقتی از ویندوز اکنیوشن نگاه میکنم میگه این لایسنس روی یک سیستم دیگه در حال استفاده است و ویک لایسنس دیگه وارد کنید.
عکس ارور ضمیمه شد.
به هر حال ممنون از کمکی که کردید.:53:
20614