PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربیات و توضیحات از سایت نگاه روش پارس

NasimBamdad
May 27th, 2014, 17:52
سلام

امروز می خوام تجربیاتم از سروس دهی شرکت نگاه روشن پارس ParsDev.IR رو براتون توضیح بدم

چندی پیش به این دلیل که عجله داشتم و دنبال یک هاست لینوکس بودم که پرداخت آنلاین داشته باشه و سریع بهم تحویلش بده . یعنی با پرداخت آنلاین ، هاست ساخته باشه و DNS ها رو هم از قبل داشتم و ست کردم

اما پرداخت آنلاین کار نکرد و به تعطیلی خوردیم و 2 یا 3 روز بعد تحویل شد . در تماس تلفنی هم که داشتیم ، گفتن چون من اولین مشتری و یا مشتری جدید و Confirm نشده هستم ، پرداخت آنلاین برای شما نیست و از این به بعد میشه از پرداخت آنلاین استفاده کرد

پشتیبانی هم محدود به ساعات اداری هست . یعنی خارج از ساعات ااداری کسی نیست جواب بده . باید منتظر شد که فردا کسی بیاد .

فردا :

حسن : حسین چه خبره ؟
حسین : والا یه 2000 تا تیکت داریم
حسن : خوب بخونشون
حسین : باشه سرور داونه از دیروز تا الان بذار ریستارت کنم .

الانم که قطع هست و کسی نیست جواب بده .
باید پروژه ام رو آپلود کنم و تحویلش بدم تا پولم رو بگیرم .اما سرور نیست !!!!

RoobinaServer
May 27th, 2014, 17:54
سلام

خیلی از شرکت ها هستند که تحویل آنی و آنلاین با کیفیت های متفاوت دارند.

اگر ماهانه خریدید خب جای دیگه ای بخرید و بگید برگشت بدهند (البته اگر تو قانونشون برگشت هزینه هست)

:)

NasimBamdad
May 27th, 2014, 17:55
متوجه هستم ، کلا تجربیاتم رو گفتم .

اتفاقا دنبال شرکت مناسب برای هاستنیگ و سرور مجازی هستم

samansystems
May 27th, 2014, 20:39
ليست سايت های ارائه دهنده خدمات هاست و دامنه (https://ir.zarinpal.com/Merchants/listCategory/Hosting)