PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ADSL یا wimax

_AF_
May 27th, 2014, 10:55
سلام
منزل تغییر کرده حالا موندم از کجا adsl بگیرم
های وب
آسیا تک
شاتل
پارس آنلاین
فن آوا
صبا نت

وایمکس مبین نت به همراه مودم همراه
وایمکس ایرانسل به همراه مودم همراه

mizbancity
May 27th, 2014, 11:16
من خودم از adsl مخابرات دارم استفاده می کنم

1) های وب : تعریفشون رو بسیار شندیم و 99% بودن (می خوام ازشون سرویس بگیرم) *
2) آسیا تک : اصلا توسیه نمی کنم (آپتایم اینترنتشون پایین هست)
3) شاتل : سرویس ها شون خوب هست
4) پارس آنلاین : نسبت به شاتل توسیه نمی کنم
5) فن آوا : تا هالا چیزی درموردشون نشنیدم
6) صبا نت : با پارس آنلاین تفواتی ندارن

شاتل، پارس آنلاین و صبا نت تقریبا با هم برابری می کنن ولی شاتل نسبت به بقیه توسیه می شه

منم بهتون پیشنهاد می دم بین های وب و شاتل یکی رو انتخاب کنید

این نظر من بود

inga
May 27th, 2014, 11:26
سلام

نظر من رو بخوای وایمکس ایرانسل در حد کار راه اندازی خوبه و نیاز آدم رو بر طرف میکنه اما اصلاً سرعت مناسبی نداره

مبین نت رو امتحان نکردم

شاتل خوبه البته قبلاً داشتم و خیلی سرعتش مناسب بود

الآن به دلیل اینکه خطم فیبر نوری هست از مخابرات دارم و سرعتی که داره خوبه یعنی هر سرعتی که مخابرات میده رو شما تقسیم کن بر هشت و هر چی میخوای دانلود کن من الآن 1 مگ مخابرات دارم و تقریباً با 130 kb/s دانلود می کنم

در کل اگر قصد جابه جایی ندارید حتماً ADSL بگیرید هم هزینه هاتون پایین تر میاد هم خیلی سرعت مناسب تری دارید نسبت به قیمت

mizbancity
May 27th, 2014, 11:32
سلام

نظر من رو بخوای وایمکس ایرانسل در حد کار راه اندازی خوبه و نیاز آدم رو بر طرف میکنه اما اصلاً سرعت مناسبی نداره

مبین نت رو امتحان نکردم

شاتل خوبه البته قبلاً داشتم و خیلی سرعتش مناسب بود

الآن به دلیل اینکه خطم فیبر نوری هست از مخابرات دارم و سرعتی که داره خوبه یعنی هر سرعتی که مخابرات میده رو شما تقسیم کن بر هشت و هر چی میخوای دانلود کن من الآن 1 مگ مخابرات دارم و تقریباً با 130 kb/s دانلود می کنم

در کل اگر قصد جابه جایی ندارید حتماً ADSL بگیرید هم هزینه هاتون پایین تر میاد هم خیلی سرعت مناسب تری دارید نسبت به قیمت

1 مگ مخابرات اونوقت 130 kb/s دانلود میکنید ؟؟؟؟؟؟
من 256 مخابرات رو دارم و با سرعت 130 تا 140 kb/s دانلود میکنم.

منم موافقم، اصلا از wimax استفاده نکنید، ADSL هم از نظر هزینه و هم از نظر سرعت خیلی بهتر هست.

inga
May 27th, 2014, 11:37
1 مگ مخابرات اونوقت 130 kb/s دانلود میکنید ؟؟؟؟؟؟
من 256 مخابرات رو دارم و با سرعت 130 تا 140 kb/s دانلود میکنم.

منم موافقم، اصلا از wimax استفاده نکنید، ADSL هم از نظر هزینه و هم از نظر سرعت خیلی بهتر هست.

نمی دونم خوب ممکنه شما به مرکز مخابراتی خیلی نزدیک باشید

در کل مخابرات همین سرعت رو ارائه میکنه من روی دو تا خط تو دو جای کاملاً متفاوت امتحان کردم یکی روی فیبر نوری بوده و یکی روی مسی در جای دیگه سرعتش تقریباً همین 13 تا رو بهم میداد تازه 2 مگ رو امتحان کردم بهم 256 - 260 تا بیشتر نمیداد

mizbancity
May 27th, 2014, 11:39
سرویس های شرکت فن آوا چطور هست ؟

از دوستان کسی از فن آوا سرویس داشته ؟

inga
May 27th, 2014, 11:40
سرویس های شرکت فن آوا چطور هست ؟

از دوستان کسی از فن آوا سرویس داشته ؟

دوست عزیز شما که میگی با 130 تا دانلود میکنی اونم مخابرات 256؟ کاملاً بچسب ولش نکن ببینم به مرکز مخابراتی نزدیک هستین؟

mizbancity
May 27th, 2014, 11:45
دوست عزیز شما که میگی با 130 تا دانلود میکنی اونم مخابرات 256؟ کاملاً بچسب ولش نکن ببینم به مرکز مخابراتی نزدیک هستین؟

به مرکز مخابرات ؟ تقریبا نزدیک هستم
درمورد فن آوا که پرسیدم، مدتی هست می خوام نمایندگی فروش اینترن adsl رو بگیرم، می خواستم بدونم که کیفیت سرویس هاشون به چه صورت هست؟
الان دوتا شرکت مد نظرم هست : 1) های وب 2) فن آوا
های وب رو که تعریفشون رو زیاد می کنن ولی فن آوا رو نمیدونم، می خواستم درمورد فن آوا هم بدونم بعد تصمیم بگیرم که ازچه شرکتی نمایندگی رو بگیرم.

mizbancity
May 27th, 2014, 11:51
20595
اینم نمونه دانلود که همین الان گذاشتم، می تونید سرعت رو نگاه کنید.

inga
May 27th, 2014, 11:56
جالبه

نمیدونم

ولی تصویر ویندوز xp رو که دیدم یاد خاطراتم افتادم شاید یکی از بهترین ویندوزی که نا حالا تو عمرم دیدم همین بود

mizbancity
May 27th, 2014, 11:59
بله بهترین ویندوزی هست که من تا حالا دیدم.
من از ویندوز 95 تا ویندوز 8.1 رو کار کردم ولی تا حالا ویندوزی مثل xp ندیدم.
از نظر سرعت بالا، هر برنامه ای هم که بخوای روش نصب میشه.

حیف که دیگه مایکروسافت پشتیبانی نمیکنه

_AF_
May 27th, 2014, 12:12
های وب ( تعریف های وب زیاد شنیدم ظاهرا به تازگی دچار افت سرعت و پنگ بالا شدن طبق تحقیقاتی که در انجمن P30World Forums - انجمن های تخصصی پی سی ورلد (http://forum.p30world.com) داشتم )
آسیا تک ( قبلا سرویس داشتم راضی بودم ولی از وقتی که مثلا دیتاسنتر زده ( خخخخخ ) سرعت خوبی ندارن )
شاتل ( قبلا باهاشون کار کردم اصلا رضایت بخش نبود )
پارس آنلاین ( ظاهرا به تازگی دچار افت سرعت و پنگ بالا شدن طبق تحقیقاتی که در انجمن P30World Forums - انجمن های تخصصی پی سی ورلد (http://forum.p30world.com) داشتم )
فن آوا ( 50 50 خوب و بد طبق تحقیقاتی که در انجمن P30World Forums - انجمن های تخصصی پی سی ورلد (http://forum.p30world.com) داشتم )
صبا نت ( میگن بد شده طبق تحقیقاتی که در انجمن P30World Forums - انجمن های تخصصی پی سی ورلد (http://forum.p30world.com) داشتم )

وایمکس مبین نت به همراه مودم همراه ( مودم یکی از دوستان برای تست گرفتم افت سرعت زیاد و پینگ بالا بود )
وایمکس ایرانسل به همراه مودم همراه ( چیزی در موردش نمیدونم )

tebyan
May 27th, 2014, 12:19
پارس انلاین سرعت کیفیت خوب و مطلوب پشتیبانی عالی
وایمکس مبین نت به همراه مودم همراه قطعی زیاد سرعت کم

_AF_
May 29th, 2014, 18:58
دوستان دیگه نظری ندارن؟

mizbancity
May 29th, 2014, 19:01
نظر من اینه که بین یکی از سه مورد زیر یکی رو انختاب کنید :

1) های وب
2) شاتل
3) مخابرات...

firebox
May 29th, 2014, 20:33
های وب ، کیفیت اش خوبه ، اما قیمت هاش به صرفه نیست.
آسیا تک ، کلا توصیه نمیشه.
فن آوا رو یکی از دوستام داره ، بد نیست.

بقیه رو هم تا بحال استفاده نکردم.

بله بهترین ویندوزی هست که من تا حالا دیدم.
من از ویندوز 95 تا ویندوز 8.1 رو کار کردم ولی تا حالا ویندوزی مثل xp ندیدم.
از نظر سرعت بالا، هر برنامه ای هم که بخوای روش نصب میشه.

حیف که دیگه مایکروسافت پشتیبانی نمیکنه

امکانات و پایداری که ویندوز 8.1 داره ، هیچکدوم از ویندوز های قبلی نداشتن.

Javan Host
May 30th, 2014, 00:44
سلام
منزل تغییر کرده حالا موندم از کجا adsl بگیرم
های وب
آسیا تک
شاتل
پارس آنلاین
فن آوا
صبا نت

وایمکس مبین نت به همراه مودم همراه
وایمکس ایرانسل به همراه مودم همراه

دوست عزیز سلام عزیز اگه شما میتوانید ای دی اس ال بگیرید که هم به صرفه تر هست و هم بهتر اما بنده هم الان مبین نت دارم از نظر سرعت و قطع نشد و این مشکلات 1 کله به قول معروف از ایرانسل بهتره !
ای دی اس ال هم بیشتر دوستان پارس آنلاین دارند و خوبه

besthosti.com
May 30th, 2014, 01:33
وایمکس به نظر من بهتر هستش چون که می تونید مودمش را جمل کنید و در مترو و اتوبوس و ... استفاده کنید.

yassale
May 30th, 2014, 02:27
به فکر 2 تا سرویس دهنده نباش هیچ وقت
1- مبین نت
2- رایتل

NAKOOT
May 30th, 2014, 10:32
بنده هم حدود 2 سالی هستش که در دو منطقه مختلف از مخابرات استفاده می کنم. خداییش راضیم ازش. 1 مگ نا محدود ماهی 43 تومن که در حالت عادی من روی 230kb دارم دانلود می گیرم. قبلاً نهایت روی 130KB بودم اما اینجا چون خلوت تر هستش فکر کنم برای همین سرعت بالاتره.

_AF_
May 30th, 2014, 11:45

1) های وب
2) شاتل
3) مخابرات...

های وب جای خالی نداره
شاتل قبلا داشتم واقعا آشغال بود
مخابرات داشتم ازش راضی بودم بد نبود فقط پشتیبانی افتضاح بود و بعضی وقتا پینگ زیاد میشد

های وب جای خالی نداره قیمت مهم نیست پایداری و کیفیت مهمه
آسیاتک قبلا داشتم ازش راضی بودم البته قبل از اینکه مثلا دیتاسنتر راه اندازی کنه خخخخخ

دوست عزیز سلام عزیز اگه شما میتوانید ای دی اس ال بگیرید که هم به صرفه تر هست و هم بهتر اما بنده هم الان مبین نت دارم از نظر سرعت و قطع نشد و این مشکلات 1 کله به قول معروف از ایرانسل بهتره !
دقیقا هزینه adsl بهتر از wimax هست
ظاهرا پارس آنلاین چند روزی دچار اختلال شده

وایمکس به نظر من بهتر هستش چون که می تونید مودمش را جمل کنید و در مترو و اتوبوس و ... استفاده کنید.
بله حرفتون درسته ولی وایمکس تو ایران هنوز خوب نیست
برای پاسخ به ایمیل ها و وصل شدن به سرور مجبورم از اینترنت لاکپشتی سیم کارت ایرانسل استفاده کنم

1- مبین نت
2- رایتل
مبین نت نمیدونم ولی رایتل واقعا آشغاله
حجم زود تموم میشه
آنتن دهی افتضاح

بنده هم حدود 2 سالی هستش که در دو منطقه مختلف از مخابرات استفاده می کنم. خداییش راضیم ازش. 1 مگ نا محدود ماهی 43 تومن که در حالت عادی من روی 230kb دارم دانلود می گیرم. قبلاً نهایت روی 130KB بودم اما اینجا چون خلوت تر هستش فکر کنم برای همین سرعت بالاتره.

منم مخابرات داشتم ولی مشکلی که مخابرات داره عدم پشتیبانی هست واقعا پشتیبانی معنی نداره براشون

- - - Updated - - -

1) های وب
2) شاتل
3) مخابرات...

های وب جای خالی نداره
شاتل قبلا داشتم واقعا آشغال بود
مخابرات داشتم ازش راضی بودم بد نبود فقط پشتیبانی افتضاح بود و بعضی وقتا پینگ زیاد میشد

های وب جای خالی نداره قیمت مهم نیست پایداری و کیفیت مهمه
آسیاتک قبلا داشتم ازش راضی بودم البته قبل از اینکه مثلا دیتاسنتر راه اندازی کنه خخخخخ

دقیقا هزینه adsl بهتر از wimax هست
ظاهرا پارس آنلاین چند روزی دچار اختلال شده

بله حرفتون درسته ولی وایمکس تو ایران هنوز خوب نیست
برای پاسخ به ایمیل ها و وصل شدن به سرور مجبورم از اینترنت لاکپشتی سیم کارت ایرانسل استفاده کنم

1- مبین نت
2- رایتل
مبین نت نمیدونم ولی رایتل واقعا آشغاله
حجم زود تموم میشه
آنتن دهی افتضاح

منم مخابرات داشتم ولی مشکلی که مخابرات داره عدم پشتیبانی هست واقعا پشتیبانی معنی نداره براشون

inga
May 31st, 2014, 22:54
عزیز جان رایتل خیلی کیفیت بهتری نسبت به وایمکس ارائه میکنه خیلی سرعتش بالاتر از وایمکسه ولی قیمتاش یه مقدار به صرفه نیست و اینکه آنتن دهیش هنوز کامل نشده وگرنه اگر آنت دهی رایتل کامل بشه بهترین کیفیت رو ارائه میکنه

Dictator_
June 1st, 2014, 10:13
به نظر بنده وایمکس بگیرید خیلی بهتر از adsl هست چون همه جا میتونی با خودت اینترنت ببری ولی adsl محدود به خونه هست فقط.

n4ser
June 1st, 2014, 10:54
منم مخابرات دارم الان مشکل من اینه بعضی وقتا با ارور 734 و 629 و 691 مواجه میشم زنگ زدم مخابرات اصلا اینا انگار میگی از کوه پایین تومدن هیچی نمیفهمن حالا مشکلم بیشتر شرح میدم بینید من دیروز که زنگ زدم مخابرات گفتم این ارور هارو میگیرم اپراتور پورت ریست کرد درست نشد کلا چراغ adsl یا نبود روشن یا پرش داشت بعد سه بار تماس با فاصله زمانی 7 و 9 و 5 ساعت اخرین تماسم مجدد پورت ریست و کالا دیگه وصل نشد هرکاری کردم گفتم مودم ایراد پیدا کرده شاید خوب حالا بعد از 30 دقیقه مودم خودش ریست میشد خودش قطع وصل میشد مودم نه بسیم بوده نه از طریغ lan به سیستم جای وصل نبوده مودم فقط به خط مخابرات و به برق وصل بوده الان چجوری مودم خودش ریست میشده این کارا انجام میشده؟ من این مشکل رو روی 6 تا مدل با مارک های مختلف تست کردم خوب این اتفاغ دیروز ساعت 12:34 ظهر اتفغ میوفتاد و تا یک ساعت بعد ادامه داشت بعدش تموم شد و بعدش چراغ adsl پرش داشت تا 6 بعد از طهر که خود به برگشت به حالت عادی بعد رفتم تو پنل کاربری مخابرات میبینم این وضعیت رو داشته عکس زیر رو روش کلیک کنید بینید

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f203/20660-adsl-%DB%8C%D8%A7-wimax-7777777777777-png

این الان حالت ها این مشکل من داشتم با توجه به خطاها یعنی چی؟> از چی بوده؟

pixell2012
June 1st, 2014, 11:09
هر کدوم یک مزیت و معایبی داره
adsl میتونید با سرعت بالا تر و قیمت کمتر استفاده کنید
wimax سرعت کمتر هزینه بیشتر و تنها مزیتی داره میتونید همه جا با خودتون ببرینش و همیشه اینترنت داشته باشید