PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رقابت

alimosavi
June 4th, 2010, 09:32
سلام

آیا امکان رقابت با شرکت های خارجی هست ؟

تا حالا فکر نکردیم یه تیم درست کنیم برای ایجاد یک شرکت معتبر جهانی ؟

مورد کیفیت - قیمت و پشتیبانی هستش . چطور می شه با این قول ها رقابت کرد ؟

1eng.ir
June 4th, 2010, 10:17
1. سخته ولی ممکنه.

2. در مورد کیفیت و ساپورت و سواد و ... فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشه.

3. ایرانی جماعت نمیتونه مثه بچه ی آدم بشینه و گروهی کار کنه :d

4.

شرکت معتبر جهانی
با این وضعیت اینترنت ایران که هر روز و تحریم و ... خیلی خیلی سخته

5. سخته ولی ممکنه :دی

alimosavi
June 4th, 2010, 10:35
قیمت هم مورد مهمی هست و ساپورت 24 ساعته فکر نکمک گرهی در ایران این وضعیت رو داشته باشه .

من از یه جا هاست دارم که کلی سایت رو تنها با 6 دلار در ماه رو خودش داره تحمل می کنه با بازدید بالا - ایمیلای ساپورت رو هم در کمتر از 5 دقیقه جواب می ده .

خداییش رقابت با اینها به این راحتی ها نیست .

1eng.ir
June 4th, 2010, 10:43
قیمتا رو میشه کاریش کرد، فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

در مورد ساپورت هم وقتی حداقل 20 نفر داری برای ساپورت، به هیچ وجه مشکلی بابت ساپورت 24 ساعته پیش نخواهد اومد.

فقط مشکل سر تحریم و اینترنت ایران و ... و عدم راضی شدن ایرانی جماعت به کار گروهی :d

J4vad
June 4th, 2010, 11:39
عدم راضی شدن ایرانی جماعت به کار گروهی

تایید میشه و از یک لحاظ هم حق بدید چرا که برخی افراد کارهای گروهی را خراب کرده اند و نمی شود اطمینان کرد .

موفق باشید .

Roka
June 4th, 2010, 11:40
به راحتی امکان پذیر نیست این حرکت ها توی ایران

یه خاطره از زمانی که هاست و سرور میفروختم

3 نفر سرور منیجر که رفیقم بودن رو باهم قرار گذاشتیم هر کی تو نت باشه باید حواسش هم به سرور خودش باشه ، هم سرور بقیه !

خودم : ایران > بوشهر > بندر گناوه
یه نفر دیگه : ایران > گیلان
یه نفر دیگه : ایران > تهران
یه نفر دیگه : نروژ > بودو

هر موقع مشکل پیش میومد اکثراً نمیشد کاری کرد چون مشکلات سراسری هست

مثلاً یه بار یه مشکل تو شبکه سرور پیش اومده بود ، گرفتارش شدم
تقریباً ساعت 10 صبح گرفتار شدم ، به خاطر کندی سرعت تا ساعت 12 نشد کار کنم ، ساعت 12 برق رفت ! ساعت 2 برق اومد دیدم اینترنت قطع هست
تا 2:30 صبر کردم دیدم خبری نیست ، زنگ زدم پشتیبانی گفتن مشکل از مخابرات هست و گفتن زود حل میکنیم

تا 3 صبر کردم دیدم فایده ای نداره !

زنگ زدم به رفیقام اون دو نفری که ایران بودن هم اینترنتشون مشکل داشت
زنگ زدم به اهورا که تو نروژ هست با اینکه تو اتوبوس بود و داشت میرفت یه شهر دیگه ، به اینترنت دسترسی داشت و برام ok کرد

اینترنت ساعت 7 عصر درست شد !

صرفاً واسه یه کار که اگه سرعت خوب بود تو 20 دقیقه ok میشه به خاطر وضیعت اینترنت حدوداً 9 ساعت طول کشید تا ok کنم !

حالا ما بیایم 20 نفر که چه عرض کنم ، 200 نفر بیاریم یه جا ، وقتی اوضاء اینترنتمون اینجوری باشه فایده نداره !
و خیلی مشکلات دیگه که بیانشون میسر نیست

و اگرنه از نظر سواد و ... هیچ مشکلی نداریم

1eng.ir
June 4th, 2010, 11:46
تایید میشه و از یک لحاظ هم حق بدید چرا که برخی افراد کارهای گروهی را خراب کرده اند و نمی شود اطمینان کرد .
اینا رو میشه با مدیریت صحیح حلش کرد، کاری که پارس دیتا و ... انجام دادن / میزبانی بیش از 50.000 دامین واسه یه شرکت کار آسونی نیست ...

مشکل اصلی اینترنت ذغالی و بی ثبات ایران و تحریم ایرانه ... / همه ی دنیا ایرانیا رو با نام تروریست و dozd و kolahbardar میشناسن، حالا بیان از ما سرویس بگیرن ؟ :)) - یه بازی آنلاین زدیم که بیشتر بازدید کننده ها خارجین، 3 ماه پیش فهمیدن که بازی کار ایرانیاست بعد اون دیگه 1 دلار هم از سایت خرید نکردن :)) تا مجبور شدیم فیلم بازی کردیم که آره سایت فروخته شده به فلانی و ... تا دوباره بازارش برگشت ...