PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در کانفیگ مودم وایرلس

xmasoud
May 27th, 2014, 06:05
با سلام خدمت اساتید.

بنده دیروز مودمم سوخت رفتم یک مودم گرفتم و کانفیگ کردم الان با یک مشکل عجیب روبرو شدم که اتصال به اینترنت از طریق lan امکان پذیر هست و اتصال با وایرلس برای گوشی ها نیز امکان پذیر است اما با لپ تاپ متصل میشه به مودم اما همش تایم اوت هست نگاه کردم دیدم پکت ارسال میکنه اما دریافت نمیکنه!

برای این مشکل فایروال هم خاموش کردم در آیپی هم مشکلی نیست یعنی tcp/ip نیز خاموش کردم اما حالا نمیدونم مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید!

با تشکر...

tebyan
May 27th, 2014, 08:20
مدل مودم ؟

- - - Updated - - -

روی لن داری وایرلس نداری؟

xmasoud
May 27th, 2014, 13:46
مودل asus n12u بله روی لن دارم اما روی وایرلس تایم اوت هست هرچند در موبایل این مشکل نیست.

hamid.soltani92
May 27th, 2014, 13:47
تنظیمات آی پی شبکه لپ تاپتون رو چک کنید.
احتمالا آی پی ست شده. اتوماتیکش کنید.

hamedmj
May 27th, 2014, 13:48
چراغ اینترنت هم روشن هست؟ یه بار ریست به دیفالت بدید مودم رو بعد کانفیگ کنید از سی دی

sht-design
May 27th, 2014, 14:31
تنظیمات آی پی رو ببینید از قبل آی پی وارد کرده اید یا نه ؟
اگه آی پی دستی داده بودید تیکت دادن آی پی خودکار رو بزارید

اگر آی پی خودکار بود به صورت دستی یه چک کنید

xmasoud
May 27th, 2014, 16:34
بله در استارت عرض کردم آپی رو به صورت اتوماتیک گذاشتم و دستی هم چک کردم حتی مودم رو دوباره ریست و کانفیگ کردم و اینکه گفتم برای اتصال به موبایل مشکلی نیست فقط در لپ تاپ مشکل دریافت پک و تایک اوت میده!

i.sharifi
May 27th, 2014, 17:57
سلام

فرمودید که مودم رو ریست کردید و طبیعتا تنظیمات به حالت پیشفرض برگشته . با این حال یکبار Mac filtering رو (Wireless>Wireless MAC filter) چک کنید (البته تا اونجایی که به خاطر دارم Mac filtering در ریلیزهای قبلی مودم های ایسوز با Parental control تلفیق شده بود) .

http://www.hotup.ir/upload/5mav_index.png

xmasoud
May 28th, 2014, 13:06
بله مک *****ینگ روی دیسیبل است ایا باید انیبل کرد؟

hamiblack
May 13th, 2015, 06:22
سلام دوستان
منم این مشکل و دارم و موبایل و تبلت راحت وصل میشن به وایرلس و اینترنت دارن ولی با لپ تاپ اصلا وایرلس و پیدا نمیکنه که بخواد وصل بشه....
اگه مشکل دوستمون حل شده منم راهنمایی کنه لطفا....
مدل مودم من N12U-c1

night-srv
May 13th, 2015, 06:44
سلام دوستان
منم این مشکل و دارم و موبایل و تبلت راحت وصل میشن به وایرلس و اینترنت دارن ولی با لپ تاپ اصلا وایرلس و پیدا نمیکنه که بخواد وصل بشه....
اگه مشکل دوستمون حل شده منم راهنمایی کنه لطفا....
مدل مودم من N12U-c1

با سلام خدمت اساتید.

بنده دیروز مودمم سوخت رفتم یک مودم گرفتم و کانفیگ کردم الان با یک مشکل عجیب روبرو شدم که اتصال به اینترنت از طریق lan امکان پذیر هست و اتصال با وایرلس برای گوشی ها نیز امکان پذیر است اما با لپ تاپ متصل میشه به مودم اما همش تایم اوت هست نگاه کردم دیدم پکت ارسال میکنه اما دریافت نمیکنه!

برای این مشکل فایروال هم خاموش کردم در آیپی هم مشکلی نیست یعنی tcp/ip نیز خاموش کردم اما حالا نمیدونم مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید!

با تشکر...

با سلام و درود

اپتدا برسی کنید ارتباط از نوع PPPoE هست یا خیر ؟

و مورد بعد برسی کنید نرم افزاری که مربوط به شبکه یا اینترنت باشه روی لپ تاپتون نصب نباشه .

و در قسمت Tcp/Ip لپ تاپتون هم چک کنید ببینید فعال هست یا خیر ؛ هم ipv4 و هم ipv6 .

و مورد آخر اینکه نرم افزاری یا کانکشنی مربوط به کریو رو لپ تاپ نصبه یا نه ، اگر نصبه کانکشن رو غیر فعال کنید .

ممنون میشم در نهایت نتیجه رو اعلام کنید

ممنون .