PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره datashack.net

mersad-mr
May 25th, 2014, 23:16
سلام دوستان عزیز

نظرتون درباره datashack.net چی هست؟

کیفیت پورت ؟ پشتیبانی ؟ کیفیت سرویس و.....

قیمت هاش که خیلی خوبه !

پشم العالم
May 25th, 2014, 23:23
اگه ابیوز برات بیاد که چون ۹۰ درصد کابرای اینترنت ایران شعور استفاده از هیچ سرویسی رو ندارند و میاد ترمینیت میشی پس برو سراغ دیتاسنتر های دوزاری تر

mersad-mr
May 25th, 2014, 23:29
عزیز من برای کارای *** اکانتینگ نمی خوام
برای اینکه 6 تا سایت بیاد روی سرور فقط !!!!

دوستان این CPU چطوره؟

https://www.datashack.net/images/xeon.png
Dual Intel Xeon 5650
2.66Ghz - 2 Processors
12 Cores / 24 Threads

پشم العالم
May 25th, 2014, 23:39
عزیز من برای کارای *** اکانتینگ نمی خوام برای اینکه 6 تا سایت بیاد روی سرور فقط !!!!دوستان این CPU چطوره؟https://www.datashack.net/images/xeon.pngDual Intel Xeon 56502.66Ghz - 2 Processors 12 Cores / 24 Threads خوبه اگه سایت های خودت باشه گزینه خوبی هست، ۵۵۲۰ هم خوبه یا ای ۳ خوبه. می تونی خودت بخری ازشون؟

mersad-mr
May 25th, 2014, 23:42
بله من خودم می تونم ازشون بگیرم. پروتشون چطور هست؟>

se7en-host
May 26th, 2014, 00:13
پورت خوبی دارن
پشتیبانی متوسط

ided
May 26th, 2014, 01:28
به نظر من نگیر از datashack، اگه بگیری هم واسه خودت هم واسه بقیه دردسر درست میکن
اگه بحث هزینه و قیمته از هتزنر با قیمت مناسب و کیفیت بهتر و بدون دردسر میتونی بخری

کرمان هاست
May 26th, 2014, 01:34
دیتاشک برای مصارف شخصی و کم قابل قبول هست. البته به شرطی از واسته هم خرید نکنی و مستقیم بگیری.

mersad-mr
May 26th, 2014, 09:54
دوستان اصلا كار ما فروش هاست سرور مجازي نست!!
روي يك سرور اختصاصي كلا يك هاست بسيار سنگين فقط مياد !!

mr.ahmad
May 26th, 2014, 10:16
سلام
دیتاشک برای کار هاستینگ بسیار عالی هست.پورت خوبی داره و به صورت یک نواخت هست خیلی کم نوسان داره.
و اینکه برای استفاده شخصی یا هاست شخصی هم بسیار خوب جواب میده.
پشتیبانی هم در این چند سال که بنده ازشون سرور دارم کمتر از 5 تا 10 دقیقه جواب دادن

viva
May 26th, 2014, 10:51
سلام
دیتاشک برای کار هاستینگ بسیار عالی هست.پورت خوبی داره و به صورت یک نواخت هست خیلی کم نوسان داره.
و اینکه برای استفاده شخصی یا هاست شخصی هم بسیار خوب جواب میده.
پشتیبانی هم در این چند سال که بنده ازشون سرور دارم کمتر از 5 تا 10 دقیقه جواب دادن

اولین نفری هستی که از دیتا شک راضی هستی

mersad-mr
May 26th, 2014, 10:54
اولین نفری هستی که از دیتا شک راضی هستی

شما از چه جهت راضی نستید ؟

viva
May 26th, 2014, 11:01
دیتا شک زیر ساخت های قوی نداره یهو سایت 3 روز قطع میشه کسی جوابگو نیست ، نسبت به سایت های دیگه آمریکایی خیلی ضعیف هست نخری بهتر هست

mersad-mr
May 26th, 2014, 11:02
دیتا شک زیر ساخت های قوی نداره یهو سایت 3 روز قطع میشه کسی جوابگو نیست ، نسبت به سایت های دیگه آمریکایی خیلی ضعیف هست نخری بهتر هست

توی این رنج قیمت چه شرکت هایی هستند؟

mersad-mr
June 1st, 2014, 22:07
دوستان توی این رنج قیمت کسی می دونه چه دیتا سنتری بهتر هست؟

n4ser
June 1st, 2014, 22:33
دیتا سنتر dacentec پیشنهاد میشه با 50 دلار میتونی یک سرور خوب بگیری مثلا یک سرور رم 24 گیگ در میاد 70 دلار حدودا سخت افزارشون هم تقریبا نو هست و شبکه متوسط دارن و بهتر از هتزنر هست شبکشون

نسبت به تخلف اخطار داده میشه 12 ساعت فرصت میدن به تورنت حساس نیستن من که یکی از سرور هایم از این دیتاسنتر هست راضیم تامین کننده های مثل level3 peer1 hosting این رو پشتیبانی میکنن در کل میشه گفت خوبه

mersad-mr
June 1st, 2014, 22:42
دیتا سنتر dacentec پیشنهاد میشه با 50 دلار میتونی یک سرور خوب بگیری مثلا یک سرور رم 24 گیگ در میاد 70 دلار حدودا سخت افزارشون هم تقریبا نو هست و شبکه متوسط دارن و بهتر از هتزنر هست شبکشون

نسبت به تخلف اخطار داده میشه 12 ساعت فرصت میدن به تورنت حساس نیستن من که یکی از سرور هایم از این دیتاسنتر هست راضیم تامین کننده های مثل level3 peer1 hosting این رو پشتیبانی میکنن در کل میشه گفت خوبه

پورت 1گیگابیتشون واقعا پورت 1 هست؟

tebyan
June 1st, 2014, 22:47
پورتش قابل قبول هست و کمتراز یک

mersad-mr
June 1st, 2014, 22:49
پس اصلا به درد من نمی خوره چون پورت واقعا 1 برای من خیلی مهم.
سی پی یو سروراشونم خیلی ضعیف هست برای من

Dictator_
June 1st, 2014, 22:50
فقط قیمتش خوبه ...اما زیاد دیتاسنتر جالبی نیست !! به نظر من پول تو چاه ریختنه ..

البته برای خودم نداشتمش بیشتر با رداستیشن و singlehop سرو کار داشتم اما برای یکی از دوستام تهیه کرده بودیم زیاد جالب نیود .. به نظر من تجدید نظر کن از یه جا بهتر بگیر ..کمی بیشتر هزینه کنی میشه یه چیز خوب و با کیفیت خرید ..

برای چه کاری میخوای دوست عزیز ؟؟؟

tebyan
June 1st, 2014, 22:53
سروری اتفاقا انتخاب کردین اتفاقا برای نیاز شما و پورتش به نظرم پاسحگو هست مگر اینک سایت های جامعه مجازی باشن و فشار روی هارد زیاد باشه و دیتابیس سنگین باشه ولی فکر نکنم همچین نیازی داشته باشین دارین!

mersad-mr
June 1st, 2014, 22:55
فقط قیمتش خوبه ...اما زیاد دیتاسنتر جالبی نیست !! به نظر من پول تو چاه ریختنه ..

البته برای خودم نداشتمش بیشتر با رداستیشن و singlehop سرو کار داشتم اما برای یکی از دوستام تهیه کرده بودیم زیاد جالب نیود .. به نظر من تجدید نظر کن از یه جا بهتر بگیر ..کمی بیشتر هزینه کنی میشه یه چیز خوب و با کیفیت خرید ..

برای چه کاری میخوای دوست عزیز ؟؟؟

عزیز از چه جعت میگین خوب نیست ؟ پورت ؟ پشتیبانی ؟
برای یک سایت بسیار سنگرین که حداقل سی پی یو مورد نیاز 8 هسته 3 گیگاهرتز یا دیگه حداقل 12 هسته ی 2.4-2.6 ( هسته های واقعی نه مجازی ) رم هم دیگه کم کم 24 گیگ به بالا !
پورت هم 100% 1گیگابیت کاملا اختصاصی و کامل 120مگابایت رو دانلود بده!

Dictator_
June 1st, 2014, 22:57
2 بار قطعی داشت کمی مشکل پشتیبانی در همین حد در جریانش بودم ..راضی نبود در کل .

تا چقدر میتونید هزینه کنید بفرمایید این رو هم که بتونم بهتون کمک کنم ؟؟؟؟

mersad-mr
June 1st, 2014, 23:00
2 بار قطعی داشت کمی مشکل پشتیبانی در همین حد در جریانش بودم ..راضی نبود در کل .

تا چقدر میتونید هزینه کنید بفرمایید این رو هم که بتونم بهتون کمک کنم ؟؟؟؟

تقریبا 100-110 $

tebyan
June 1st, 2014, 23:05
بودجه شما برای همجین سروری کم هست مگر اینکه سرور افر باشه مثل همین سرورهای گرون انگلیس که 6 ماه افر میخورن(البته فکر نکنم باشه حتی در این قیمت) . در ضمن100دلار یک سرور با سی پی یو 1240میشه و رممم ببین 32 تا10 گیگ البته بستگی به دیتاسنترش داره

mersad-mr
June 1st, 2014, 23:06
دیتا سنتر های خوب که رنج قیمتشون همین باشه چی هست ؟ لیست میدین؟

Dictator_
June 1st, 2014, 23:09
تقریبا 100-110 $

منابعی که گفتید خیای هست !! پیشنهاد میکنم اگه تازه قراره ران کنید این کار اشتباهو نکنید..

خب ...با این هزینه حدودا به پول ایران میشه 350 تا 380 هزار تومان ...

میشه یک سرور از leaseweb هلند بگیرید اما رم 8 گیگ ..اما کیفیت پورت واقعا عالی هست میتونید بپرسید اما منابعش با شما مشکل داره کمی...

از single hop هم میتونید تهیه کنید با رم 16 و 24 که البته 24 یکمی بیشتر باید هزینه کنید حدود 120 130 دلار ...

سینگل هوپ من خودم داشتم البته هلندشو واقعا عالی بوده ...

البته با کمی هزینه بیشتر کردن ..

دنبال کیفیت بودید این هارو گفتم ..

tebyan
June 1st, 2014, 23:09
َشما باید اول بوجتون رو زیاد کنین 24 گیگاهرتز قدرت باید خیلی بیشتر هزینه کین . یا اینکه با یک سرور کمتر شروع کنین بعدش افزایش بازدید داشتین و بودجه داشتین افزایش بدین

Dictator_
June 1st, 2014, 23:11
دیتا سنتر های خوب که رنج قیمتشون همین باشه چی هست ؟ لیست میدین؟

هتزینر هم میشه ...خوبه قیمت هم کم هست اما شما خیلی حرف کیفیت میزدید من هم دیتاسنتر هایی گفتم که عالی بودند با کمی هزینه بیشتر میتونید تهیه کنید یا اینکه قید مشخصات بالا بزنید کمی.

mersad-mr
June 1st, 2014, 23:14
من می تونی توی این دیتا سنتر شروع کنم بعد به جای دیگه برم ؟ یعنی انقدر بد هست که بدر شروع کردن هم نخوره :D:D:D:

datashack.net

tebyan
June 1st, 2014, 23:17
اتفاقا کاملا بدرد استارتر هر پروژه ای میخوره

mersad-mr
June 1st, 2014, 23:19
اتفاقا کاملا بدرد استارتر هر پروژه ای میخوره

خوب پس ما ماه اول اینجاییم ماه بعد عوض می کنیم میریم یه جای خیلی خوب :d

انقدر بد و بیرا در مورد این دیتاسنتر گفتن که من خجالت می کشیدم از اینجا خرید کنم d

Dictator_
June 1st, 2014, 23:30
خوب پس ما ماه اول اینجاییم ماه بعد عوض می کنیم میریم یه جای خیلی خوب :d

انقدر بد و بیرا در مورد این دیتاسنتر گفتن که من خجالت می کشیدم از اینجا خرید کنم d

الان رداستیشن آفر دادند دوستان.... با 60 تا 70 % تخفیف !!!! خب از اینجا بگیرید تخفیف هم داره با این پول میتونید از رداستیشن که خیلی بهتر هست بگیرید ...به قول خودتون برای ماه های اول ...آفر که تموم شد میتونید برید جای دیگه ..تا 3ماه با این تخفیف میشه تهیه کرد !!! به نظرتون عاقلانه تر نیست این کار ؟؟

هر جور که مایل هستید ! موفق باشید

tebyan
June 1st, 2014, 23:31
بی آبرویی ها بخاطر دوچیز ایجاد شده 1.واسطه های کم سن و سال 2.عدم دانشی فنی مدیریت سرور و عدم اشنایی با قوانین هر دیتاسنتر