PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ساخت و فروش

Tee7
June 3rd, 2010, 16:22
به یاری اهورامزدا

بادرود. من یک سری اطلاعات ردر مورد هاستینگ و شبکه و .... دارم و با لینوکس هم تا حدی آشنایی دارم .

خواستم یادبگیرم ببینم کسایی که مثلا به فرض هاست ایران هاست می فروشه و سرورهاش در ایران هست چگونه کار می کنند و دیگر این که ترتیب مراحل برای راه اندازی سرور و ... رو می خواستم .

من تصمیم گرفتم از پایه از صفر صفر شروع کنم.

ممنونم .:53:

Ali-718
June 3rd, 2010, 16:44
تو ایران چند دیتاسنتر هست که بعضی از هاستینگ ها سرورشون رو از اونجا تهیه میکنند - منظورتون از چگونه کار میکنند چیه ؟
خب یکسری تنظمات باید رو سرور انجام بشه - یک سری برنامه ها بر حسب نیاز باید نصب بشه - اگه برای کار هاستینگ هست باید کنترل پنل تهیه کنید براش - تامین امنیت و بهینه سازی
ولی اگه میخواید کار کنید اول ریسلر بگیرید بعد وی پی اس و بعد سرور اختصاصی
برای فروش هم هر کسی سیاست فروش خودشون داره -
در حال حاضر میتونید هم به صورت رسمی با ثبت شرکت و هم غیر رسمی یعنی فقط با یک دامین خدمات میزبانی وب بدید
اگه خواستی تو یاهو بیشتر راهنمایی میکنم ای دی :

Sajad
June 3rd, 2010, 18:49
اگر منظور شما راه اندازی سرور در داخل هست ـ سرچ کنید !
برای مثال:
http://www.webhostingtalk.ir/f118/%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-7353/
و شاید نزدیک به 10 تاپیک مشابه.

Tee7
June 3rd, 2010, 22:32
ممنونم . نه ما که .....

من دانش آموز سال سوم هنرستان ( کامپیوتر ) هستم . دارم کم کم این ها رو یاد می گیرم . خواستم از پایه شروع کنم که یک چیزی یاد بگیرم و وقت و عمر رو بی هوده سپری نکنم .

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

خوب من بگم تا این جا از آقای ™StarHost یاد گرفتم که سرور را با یک virtual بالا میاریم و یک پنل رو نصب می کنیم .

حالا می خوام بدونم من بقیه کارم همش با پنل هست ! احتیاجی به تعریف NS و .... نیست که مثلا تو win server انجام می دهیم .

نکته بعد این است که بعد از این چه مرحله ای رو باید پشت سر بگذارم . من با ینوکس کار نکردم .