PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رتبه بندی الکسا

dCode
May 25th, 2014, 10:05
سلام به دوستان محترم..بنده یک سایت دارم که روزانه 1800 ایپی + 4100 بازدید روزانه دارم و فقط 1100 تا ورودی گوگل دارم که امارگیر وبگذر هم گذاشتم این امارو تایید کرده با این حساب الکسا رتبه 14000 ایران و 900000 جهانی رو داده ..میخواستم ببینم ایا این رتبه به امار بازدیدی من اصلا میخوره؟؟؟ بنده فکر میکنم از قالب سایتم باشه و یا اگر دوستان نظری دارن راهنماییی کنن...مشکل از کجا میتونه باشه؟:62:

delta
May 25th, 2014, 10:10
سلام به دوستان محترم..بنده یک سایت دارم که روزانه 1800 ایپی + 4100 بازدید روزانه دارم و فقط 1100 تا ورودی گوگل دارم که امارگیر وبگذر هم گذاشتم این امارو تایید کرده با این حساب الکسا رتبه 14000 ایران و 900000 جهانی رو داده ..میخواستم ببینم ایا این رتبه به امار بازدیدی من اصلا میخوره؟؟؟ بنده فکر میکنم از قالب سایتم باشه و یا اگر دوستان نظری دارن راهنماییی کنن...مشکل از کجا میتونه باشه؟:62:

نه عزیز برادر سایتت مشکلی نداره.این الکسا چند ماهی هست اینطور درپیت شده و معلوم نیست معیار امتیازدهیشو چی کرده! سایت ما به این بزرگی رو یک ماهه کرده 2500 ایران!! :78: حالا بدبختی اینه بقیه هم کورکورانه هنوز رتبه الکسا رو برای بزرگی سایت میسنجند..به نظر من باید بیخیال این سایت مزخرف رتبه شد.

dCode
May 25th, 2014, 10:19
نه عزیز برادر سایتت مشکلی نداره.این الکسا چند ماهی هست اینطور درپیت شده و معلوم نیست معیار امتیازدهیشو چی کرده! سایت ما به این بزرگی رو یک ماهه کرده 2500 ایران!! :78: حالا بدبختی اینه بقیه هم کورکورانه هنوز رتبه الکسا رو برای بزرگی سایت میسنجند..به نظر من باید بیخیال این سایت مزخرف رتبه شد.

با نظر شما موافقم ولی الان بخوای تبلیغات بگیری به الکسات نگاه میکنن...چندتا سایت میشناسم نصف بازدید منو ندارن رتبشون بهتر از منه :104:

Dictator_
May 25th, 2014, 10:33
من هم قبلا یک انجمن ویبولتین داشتم آمار عالی بود اما نسبت به رتبه ای که گرفته بودم خیر !!

مشکل من از قالب بود سرعت لود پایین بود و اینکه قالب بهینه نبود ....

الکسا روی تعداد لینکی که میشد هم فکر کنم حساس باشه ...

از اسپمر استفاده کنید و لینک سایتتون رو بفرستید مشکل حل میشه به احتمال ...قالب رو هم بهینه کنید ...

dCode
May 25th, 2014, 10:40
من هم قبلا یک انجمن ویبولتین داشتم آمار عالی بود اما نسبت به رتبه ای که گرفته بودم خیر !!

مشکل من از قالب بود سرعت لود پایین بود و اینکه قالب بهینه نبود ....

الکسا روی تعداد لینکی که میشد هم فکر کنم حساس باشه ...

از اسپمر استفاده کنید و لینک سایتتون رو بفرستید مشکل حل میشه به احتمال ...قالب رو هم بهینه کنید ...

منظورتون رو از اسپمر متوجه نشدم..!!!
ادرس سایت پ.خ شد

dCode
May 25th, 2014, 11:44
بنظر دوستان معیار های اصلی رتبه بندی الکسا چیه؟
:111::111::111::111::111:

delta
May 25th, 2014, 12:35
بنظر دوستان معیار های اصلی رتبه بندی الکسا چیه؟
:111::111::111::111::111:

مشکل اینجاست که الکسا اصلا معیاری نداره!!هر کسی به یک چیزی اعتقاد داره.یکی میگه تولبارش یکی میگه لینکهای ورودی یکی میگه آی پی..والا ما همه رو تست زدیم هیچی نشد.کلا به این نتیجه رسیدم پول بهش بدی رتبه بهت میده! جدیدا سرویسای آنالیز و.. رو اضافه کرده که پولی هست.فکر کنم بخریش رتبه بهت بده!!

Da vinci
May 25th, 2014, 21:57
مشکل اینجاست که الکسا اصلا معیاری نداره!!هر کسی به یک چیزی اعتقاد داره.یکی میگه تولبارش یکی میگه لینکهای ورودی یکی میگه آی پی..والا ما همه رو تست زدیم هیچی نشد.کلا به این نتیجه رسیدم پول بهش بدی رتبه بهت میده! جدیدا سرویسای آنالیز و.. رو اضافه کرده که پولی هست.فکر کنم بخریش رتبه بهت بده!!

پلن Basic رو خریدم و داره رتبه میده :دی

کاملا هم فیک هست به نظرم

xaep
May 25th, 2014, 22:19
بنظر من بر اساس آی پی هست.

البته خیلی وقت ها اشتباه میکنه و رتبه با بازدیدها نمیخونه ولی خب بالاخره زیردست آمازون هست و طرفدار زیاد داره.

پلن Basic رو خریدم و داره رتبه میده :دی

کاملا هم فیک هست به نظرم

دلیلی بر تایید حرفهای شما هست؟

pixell2012
May 26th, 2014, 10:58
کلا الکسا چند ماهی هست قاطی کرده
بعضی وقت ها میبینی همه سایت ها رتبه الاکساشون به یک باره بالا میره

navid2zp
May 26th, 2014, 15:10
الکسا از چند طریق آمار وبسایت ها رو به دست میاره .
به عنوان مثال اگر سایت شما 100 بازدید کننده ثابت داشته باشه که مستقیما وارد سایت می شن و از تولبار استفاده نمی کنن نمیتونه همه رو شناسایی کنه چون راهی وجود نداره .
حتی اگر از کدش هم استفاده کنید توانایی شمارش تمامی بازدید ها رو نداره چون سایت های زیادی رو تحت پوشش داره
همین یکی از اصلی ترین دلایلی هست که وبسایت هایی که با هم از نظر اماری تو یک سطح هستند از نظری رتبه متفاوت هستند .
درباره خریداری پلن هاشم که دوستان گفتن رتبه میده خیر چنین چیزی نیست .
شما وقتی پلنی رو انتخاب می کنید تمامی بازدید کنندگان شما شمارش میشه چیزی که در صورت عادی انجام نمیشه چون سودی نداره .
شما هم حاظر نیستید به تمامی وبسایت ها آمار گیر رایگان ارائه بدید و چیزی هم ازشون نگیرید .
چون اگه دقت کنید توی سایت تبلیغ خاصی نمیبینید در صورتی که بقیه آمار گیر ها همشون تبلیغات زیادی دارن .
رتبه بندی دقیق وبسایت ها نیاز به قدرت خیلی بیشتر از الکسا داره و همچین شرکتی به همین راحتی از پس این کار بر نمیاد .
شاید اگر گوگل تصمیم بگیره چنین آماری رو ارائه بده بشه بیشتر بهش اعتماد کرد چون بدون شک توی این زمینه قدرتش قابل مقایسه با الکسا نیست .