PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصل شدن به MySQL هاست بوسیله C#

p30-port
May 24th, 2014, 18:44
درود
ببخشید یه سوالی برام پیش اومده.
میخواستم یه برنامه ای بنویسم که نیاز دارم به به یه دیتابیس MySQL.
تا اونجایی که من شنیدم باید یه فایل Config درست کنم تا بتونم به هاست وصل بشم.
میشه لطفا راهنماییم کنین؟؟؟

hamid.soltani92
May 24th, 2014, 18:49
سلام
راه ساده تری هست:
Connect C# to MySQL - CodeProject (http://www.codeproject.com/Articles/43438/Connect-C-to-MySQL)

p30-port
May 25th, 2014, 00:12
دوست عزیز ممنون از جوابتون
این مقاله رو قبلا خودم خونده بودم، توی اون مقاله ارتباط با پایگاه داده روی localhost رو توضیح داده. من میخوام با پایگاه داده از طریق اینترنت ارتباط داشته باشم.

hamid.soltani92
May 25th, 2014, 07:52
دوست عزیز ممنون از جوابتون
این مقاله رو قبلا خودم خونده بودم، توی اون مقاله ارتباط با پایگاه داده روی localhost رو توضیح داده. من میخوام با پایگاه داده از طریق اینترنت ارتباط داشته باشم.
برای ارتباط با پایگاه داده به صورت ریموت باید سرور مقصد اجازه اتصال رو به شما بده. در صورتی که این اجازه به شما داده میشه به جای localhost آدرس سرور رو وارد کنید.

p30-port
May 26th, 2014, 00:41
سروری میشناسین که این امکان رو به من بده؟؟؟
اگه خودتون این روش رو پیاده سازی کردین خوشحال میشم از راهنمایی هاتون استفاده کنم

hamid.soltani92
May 26th, 2014, 06:43
سرورهای عمومی معمولا این امکان رو میبندن.
بله این روش پیاده سازی شده و بدون مشکل جواب داده.

p30-port
May 26th, 2014, 09:01
خب اگه خودتون پیاده سازیش کرده باشین ممنون میشم سورسشو بدین بهم (البته اگه به زبان php نباشه :d )

mehrabrajabi
May 26th, 2014, 15:53
سلام
خیلی راحت میتونی بسازی پروژه اش رو من نوشتم ولی چندتا مشکل داره
1- خیلی کند هست
2- ارتباط همزمان نمیشه
3 - دردسر راه اندازی روی هاست خیلی داره

برای راه اندازیش هم باید فکر کنم اسمش این بود mysql connector رو نصب کنی رو سیستمت بعدش داخل رفرنس هات اضافه میشه mysql.data بعد داخل سرور اکسپلورر میتونی سرور رو ادد کنی کانکت شی بهش همین!!!