PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Psd رایگان و حرفه ای برای سایت دانلود فیلم | نظر بدید برای کد نویسی

hamedmj
May 24th, 2014, 18:35
سلام
دوستان امروز بی کار بودم، یه پی اس دی مخصوص وبسایت های فیلم و موزیک طراحی کردم. طرح بر اساس اتود بوده و طی فقط یک روز اجرا شده :)

امیدوارم دوستان راضی باشند.

توی طرح از رنگ آبی تیره و روشن، خاکستری و مشکی و سفید استفاده شده.
20566

فقط در صورت تمایل دوستان به استفاده از قالب، اعلام کنن تا کد نویسی شروع بشه.

نظری هم درباره قالب بود، پیذار هستم :)

باتشکر.

khanihost-ir
May 24th, 2014, 19:12
بسیار زیبا

همه چی عالی فقط لوگوتون میتونه بهتر باشه

mostafaamirani
May 24th, 2014, 19:13
خب چجوریا هستش شرایط خاصی دارین؟؟؟برای چه سیستم های کدنویسی میشه؟؟؟ هزینه داره یا رایگانه؟؟؟

psfa
May 24th, 2014, 19:20
حامد بک گراندو عوض کن حتما :d

hamedmj
May 24th, 2014, 19:27
بسیار زیبا

همه چی عالی فقط لوگوتون میتونه بهتر باشه
لوگو رو با یه سرچ کوچیم توی نت میتونید پیدا کنید. لوگو رایگان هست و لوگو سایت جای اون میاد.

خب چجوریا هستش شرایط خاصی دارین؟؟؟برای چه سیستم های کدنویسی میشه؟؟؟ هزینه داره یا رایگانه؟؟؟
سلام
سلام
سیستم درخواستی دوستان. اگر تقاضا زیاد باشه، رایگان کد میشه و اگر یکی دو نفر باشه، با هزینه کم کد میشه.

حامد بک گراندو عوض کن حتما :d

:d
بکگراندی که مد نظرته رو بده تو پ.خ ببینم :d

mostafaamirani
May 24th, 2014, 19:31
ضمن تشکر ویژه از جنابعالی بخاطر زحمت فراوانی که کشیدید وایده جالبتون تو این قالب من که میگم سیستم نیوک 8.3 کدنویسی بشه خیلی بهتره چون تو این سیستم قالب رایگان تو نت کم پیدا میشه و دارندگان این سیستم هم یه حال اساسی بکنن تشکر از شما

hamedmj
May 24th, 2014, 19:36
ضمن تشکر ویژه از جنابعالی بخاطر زحمت فراوانی که کشیدید وایده جالبتون تو این قالب من که میگم سیستم نیوک 8.3 کدنویسی بشه خیلی بهتره چون تو این سیستم قالب رایگان تو نت کم پیدا میشه و دارندگان این سیستم هم یه حال اساسی بکنن تشکر از شما

:)
خواهش میکنم.
انشالله اگر درخواست باشه انجام میشه

hamedmj
May 24th, 2014, 21:50
درصورت درخواست بالا، به دو سیستم مدیریت محتوا تبدیل میشود.