PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ یا ...

hostservice
June 3rd, 2010, 11:37
سلام
دوست عزیز من خودم شخصا کم به انجمن میام اما هر بار که میام میبینم یک شرکت تازه هاستینگ ایجاد شده!
واقعا ایا وجود شرکت هایی بدون هیچ تجهزیات لازم؟بدون سرمایه؟بدون تخصص؟و... باعث خرابی بازار شرکت های که قصد یک شروع خوب و یا شرکت های بزرگ دیگر نمیشود؟
مشکل کشور ما اینه که همیشه قبل از مشکل برای درمان اون اقدام نمیکنه همیشه میگن پیش گیری بهتر از درمان شرکت های هرمی اگر توجه کنید اوایل هم کسی بهشون ایراد نمیگرفته اما بعدا اینطور شدن هاستینگ هم با این روند معلومه تا چند سال دیگر با وجود هزاران شبکه هاستینگ تو درد تو به همین مشکل دچار میشه
آیا حق مشتری نیست که در سردرگمی شرکت های مختلف گیر نکنه؟ایا حق مشتری نیست با اطمینان خرید کنه؟

بازار هاستینگ در کشور ما متاسفانه حکم یک بازارچه شهری رو داره که در این بازارچه مغازه در حکم هاستینگ های معتبر و دست فروشان حکم همین هاستینگ های نامعتبر دارند.

واقعا وجود این همه شرکت ایا لازمه؟ایا تنها را کسب درامد در اینترنت همینه؟

مشکل بعدی دولت میباشد که با عدم یک برنامه ریزی مناسب و عدم وجود یک مرجع قانونی پیگیر و فعال برای جلوگیری از رشد این نوع شرکت ها جلوگیری نمیکنه.

من این پست ایجاد کردم چون دیدم در درصد بالای پست های این انجمن به موضوع اشاره میشه اما هیچوقت به طور گسترده به بررسی این مشکل توجه نشده.

موفق باشید(امیدوارم باز بودن این تاپیک حداقل در روشن کرد برخی انسان ها موثر باشد)

Woshka
June 3rd, 2010, 11:45
عزیزم این مسئله فقط توی ایران نیست و اگه بری توی webhostingtalk.com همی همچین چیزی رو می بینید
خود مشتری باید عاقل باشه ;)

hostservice
June 3rd, 2010, 11:55
بله.
به نظر شما مشتری که تخصص در خرید ندارد میتونه انتخاب کنه؟
قانون نیز برای این زمان است که حد خوب و بد رو معلوم کنه وگرنه هر کسی میتونه بیاد سرویس بی کیفیت ارائه بده و مشتری تشخیص بده!

پاسخ منطقی نیست.

Ali-718
June 3rd, 2010, 12:50
1.هاستینگ مدیریتش ستخته و کسی که بدون تخخصص وارد این کار میشه بعد از مدتی شکست میخوره و جمع میکنه
2.معمولا بیشتر هاستینگ ها نماینده فروش یک شرکت دیگه هستند که کمتر باعث خراب شدن کار هاستینگ های حرفه ای تر میشه
3.این وظیفه مشتریه که وقت بزاره در مورد سوابق هاستینگ و مدیریتش تحقیق کنه
4.پیشنهاد من به مشتری هایی که از هاستینگ های تازه وارد خرید میکنند : همیشه از اطلاعات خودتون بک اپ داشته باشید

tar.gz
June 3rd, 2010, 13:11
مشتری عاقل که نمیدونه در این بازار چه خبره خیلی راحت میره از یه شرکت هاستینگ معتبر خرید میکنه تا به مشکل برنخوره. اونایی که از جاهای متفرقه خرید میکنن اتفاقا میدونن که چه خبره و دنبال جنس ارزون میگردن ;)

hostservice
June 3rd, 2010, 13:27
درسته
باید یک منبع مناسب ایجاد بشه که شرکت های قانونی توش معرفی بشه من خودم خیلی از دوستان دیدم فقط به صرف ارزونی خرید میکنه یا اینکه طرف صد تا مشتری یه شرکت دیگه لیست کرده اونها که نمیدونن dns یعنی چی