PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرور اختصاصی

komeileteraf
May 23rd, 2014, 19:14
با سلام به خدمت تمامی کاربران محترم .

بنده چند تا سوال در مورد خرید سرور اختصاصی داشتم که ممنون میشم جوابشونو بدین .
میخوام سرور اختصاصی بخرم و باهاش سرور بفروشم :
آیا با یک عدد سرور اختصاصی امکان فروش سرور لینوکس ، ویندوز ، میکروتیک ، ایزو هست ؟
2 - یه سرور اختصاصی رم 4 گیگ دیگه هم میخوام بگیرم که باهاش هم هاست میزبانی ( لینوکس و ویندوز ) ، هاست دانلود ، و یه سرور برا بک آپ گیری از هاست های میزبانی باشه ؟ باز هم امکانش هست ؟

ServerDL.com
May 23rd, 2014, 22:06
سلام
1- بله
2- رم 4 گیگ 100% دارای هارد ضعیف و پردازشگر ضعیفی هست ولی به تعداد خیلی محدود می تونید سرور مجازی ایجاد کنید
خواستید می تونم براتون اوکی کنم .

aligoli
May 23rd, 2014, 22:08
با سلام به خدمت تمامی کاربران محترم .

بنده چند تا سوال در مورد خرید سرور اختصاصی داشتم که ممنون میشم جوابشونو بدین .
میخوام سرور اختصاصی بخرم و باهاش سرور بفروشم :
آیا با یک عدد سرور اختصاصی امکان فروش سرور لینوکس ، ویندوز ، میکروتیک ، ایزو هست ؟
2 - یه سرور اختصاصی رم 4 گیگ دیگه هم میخوام بگیرم که باهاش هم هاست میزبانی ( لینوکس و ویندوز ) ، هاست دانلود ، و یه سرور برا بک آپ گیری از هاست های میزبانی باشه ؟ باز هم امکانش هست ؟

- بله
- بله، اما وقتی سرور اختصاصی دارید نیازی به خرید سرور مجازی نیست، روی همان سرور می توانید ایجاد نمایید.

komeileteraf
May 23rd, 2014, 22:56
ممنون و تشکر ویژه از aligoli و ServerDL.com .
پنچ تا سوال دیگه :)
1 - چطور میتونم از دیتاسنتر ها خارج سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کنم !؟ چه چیزی برا خرید از خارج نیاز هست ؟
2 - بعد از خرید سرور اختصاصی روی اون باید مجازی ساز نصب بشه ؟ یا راه دیگه هم وجود داره ؟
3 - روی سرور مجازی با رم 2 گیگ چند تا سایت میشه میزبانی کرد ؟ ( آیا میشه سرور مجازی رو جهت فروش آنلاین هاست به WHMcs وصل کرد؟ )
4 - روی سرور مجازی با رم 1 یا 2 گیگ فقط برا یه سایت چند آنلاین همزمان میتونه دوام بیاره ؟

کرمان هاست
May 23rd, 2014, 23:07
1-با این همه واسطه خوب و ایمن بهتره بهشو بگی از هرکدوم خواستی برات تهیه کنن.
2-از پنل میتونی مجازی ساز نصب کنی یا باید ایزو بزاری و کی وی ام بگیری و نصب کنی
3-معلوم نمیشه دقیق نمیشه گفت
4-بازم نمیشه گفت

ServerDL.com
May 24th, 2014, 03:18
ممنون و تشکر ویژه از aligoli و ServerDL.com .
پنچ تا سوال دیگه :)
1 - چطور میتونم از دیتاسنتر ها خارج سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کنم !؟ چه چیزی برا خرید از خارج نیاز هست ؟
2 - بعد از خرید سرور اختصاصی روی اون باید مجازی ساز نصب بشه ؟ یا راه دیگه هم وجود داره ؟
3 - روی سرور مجازی با رم 2 گیگ چند تا سایت میشه میزبانی کرد ؟ ( آیا میشه سرور مجازی رو جهت فروش آنلاین هاست به WHMcs وصل کرد؟ )
4 - روی سرور مجازی با رم 1 یا 2 گیگ فقط برا یه سایت چند آنلاین همزمان میتونه دوام بیاره ؟

1- می تونید همون سرور رو از طریق واسطه و نماینده های ایرانی تهیه کنید هم با قیمت کمتر هم با خدمات بیشتر ! برای خرید از خارج الف ) تحریم نبودن و واسطه خارجی که کشور سرویس دهنده مشکل نگیرد ب) پرداخت ارز مناسب و معتبر .
2- بیشتر دیتاسنتر ها بصورت رایگان نصب می کنند به غیر از هتزنر که اونم نماینده هاشون به رایگان معمولا نصب می کنند .
3- رم سرور مجازی با رم 2 اصلا توجیح اقتصادی ندارد و شما نیاز به یک وب سایت پنل دارید که درست کار کنه ! و با این سرور توجیه اقتصادی ندارد .
4- بستگی داره به سایت ! سایت خبری باشه یا گیم !

برای تهیه هر سرور در هر جا دنیا می تونید رو کمک ما حساب کنید و حتی هم مشاوره خواستید ! مهم نیست از ما خرید کنید یا نه ! مهم اینه که بتونیم کمک کنیم .

komeileteraf
May 24th, 2014, 10:01
دوستان میخوام یه هاستینگ بزنم ولی موندم از کجاش شروع کنم ! :)
از دوستان کسی هست مارو تو باز کردن هاستینگ کمک کنه ؟؟

OmidX
May 24th, 2014, 10:15
دوستان میخوام یه هاستینگ بزنم ولی موندم از کجاش شروع کنم ! :)
از دوستان کسی هست مارو تو باز کردن هاستینگ کمک کنه ؟؟

برای شروع از ریسلر شروع کنید ، بعد سرور مجازی و بعد سرور اختصاصی ...

البته شروع تون هم میشه با سرور مجازی باشه .

komeileteraf
May 24th, 2014, 10:19
برای شروع از ریسلر شروع کنید ، بعد سرور مجازی و بعد سرور اختصاصی ...

البته شروع تون هم میشه با سرور مجازی باشه .

تشکر OmidX عزیز :X

royl
May 24th, 2014, 10:59
با سلام
بودجه ماهانه تون تقریبا چقدره؟
بهترین راه رو بهتون بگم

komeileteraf
May 24th, 2014, 11:26
با سلام
بودجه ماهانه تون تقریبا چقدره؟
بهترین راه رو بهتون بگم

بودجه ماهانه فعلا 100 الی 200 تومن

komeileteraf
May 25th, 2014, 10:01
تو اوایل هاستینگ میخوام نسخه نال شده Whmcs رو نصب کنم ! مشکلی نداره ؟
میشه مثل این Whmcs ها دیگه اتوماتیک فروخت ؟

Mr.Te0
May 26th, 2014, 01:35
تو اوایل هاستینگ میخوام نسخه نال شده Whmcs رو نصب کنم ! مشکلی نداره ؟
میشه مثل این Whmcs ها دیگه اتوماتیک فروخت ؟

مورد که خیر نداره.
در این نسخه تمامی قابلیت های whmcs در دسترس شماست.
سعی کنید نسخه سالم استفاده کنید.

mobinhost.in
May 26th, 2014, 22:55
با عرض سلام و احترام

در صورتی که سرور اختصاصی را با مجازی ساز سفارش دهید و به همراه سرور اختصاصی بلاک ای پی نیز سفارش دهید
به عنوان مثال مجازی ساز وی ام ویر
یک پک 16 تایی ای پی
در این صورت شما امکان ساختن حدود 13-14 سرور حالا باسیستم عامل های دلخواه را خواهید داشت
از جمله ویندوز لینوکس و ...

در مورد سوال دوم برای راه اندازی سرور هاست
پیشنهاد می کنم در صورتی که تازه اقدام شروع کار می کنید

و هاست پر فروشی نشدید برای صرفه جویی و هزینه بهینه

همون سروری که مجازی سازی می کنید رو مقداری با کیفیت تر بگیرید و روی یکی از ای پی های هاست رو بالا بیارید
اینجور هم هزینه کمتری کردین و هم اینکه کیفیت بالاتری خواهید داشت

برای هاست دانلود نیز اگر خیلی دانلود سنتر پر بازدیدی هم نیستسد اگر پورت 1 گیگ درست حسابی از یک دیتا سنتر معتبر گرفته باشید همین کفایت می کنه

برای بکک آپ گیری هم اگر براتون مهمه خارج از این سرور باشه می توانید یه سرور مجازی ارزان رو صرفا برای بک اپگیری بزارید اینجور هم هزینه بهینه شده هم بالاترین کیفیت رو خواهید داشت

دوست من در مورد خرید هم دوستان زیادی و همکاران زیادی هستتند که سرور اختصاصی ارائه می دهند
اولا قیمت ارز مناسب پیدا کنید
چون خیلی ها در مرحله اول قیمت ارزشون رو کم می گن ولی 1-2 ماه گذشت نسبت به بازار 300-400 ارز رو گرونتر بتون می دهند

دوم اینکه از هر کسی سرور می گیرد قبل از سفارش ازش بخاید که در صورتی که تمایل به انتقال به پنل دیگری رو بخواهید سرور رو براتون انتقال بدهد

سوالی باشه در خدمتم
هم در مورد دیتا سنتر ها
هم در مورد کانفیگ سروری که می خواهید
هم در مورد همکاری

komeileteraf
May 26th, 2014, 23:00
ممنون بابت راهنمایی mobinhost.in عزیز و گرامی :X

komeileteraf
May 26th, 2014, 23:07
بنده میخواستم یه سرور با رم 32 گیگ از دیتاسنتر colocrossing آمریکا بگیرم .
با 25 عدد آی پی و دو عدد هارد 1 ترا .
که هر آی پی قیمت ماهیانه اش 2 دلاره .
اگه بخوام یه هارد سرور رو به بخش هاستینگ اختصاص بدم .
کلی پول میخواد :) هم برا لایسنس سی پنل و لایسنس دایرکت ادمین برا هاست دانلود . لایسنس لایت اسپید برا هاست میزبانی و هاست دانلود . لایسنس Whmcs . لایسنس کنترل پنل SolusVM برا سرور ها .
کلی هزینه برا هاستینگ میخواد .
چون اول کارم هست نمیدونم چیکار کنم . چون اگه سرور و همه چیرو کامل کنم . چند ماه اول باید پول هارو از جیب خودم بدم چون هنوز مشتری زیادی وجود نداره .

novin-web
May 26th, 2014, 23:23
سلام
بله بهتر هست با ریسلر شروع کنید و بعد از مدتی که مشتری + تجربه کاریتون رفت بالا اقدام به تهیه سرور احتصاصی کنید.
و پیشنهاد من هم برای سرور لوکیشن بجز امریکا هست اون هم بخاطر ابیوس ها و قوانین سخت کپی رایت امریکا هست.
سوالی بود در خدمتم

بنده میخواستم یه سرور با رم 32 گیگ از دیتاسنتر colocrossing آمریکا بگیرم .
با 25 عدد آی پی و دو عدد هارد 1 ترا .
که هر آی پی قیمت ماهیانه اش 2 دلاره .
اگه بخوام یه هارد سرور رو به بخش هاستینگ اختصاص بدم .
کلی پول میخواد :) هم برا لایسنس سی پنل و لایسنس دایرکت ادمین برا هاست دانلود . لایسنس لایت اسپید برا هاست میزبانی و هاست دانلود . لایسنس Whmcs . لایسنس کنترل پنل SolusVM برا سرور ها .
کلی هزینه برا هاستینگ میخواد .
چون اول کارم هست نمیدونم چیکار کنم . چون اگه سرور و همه چیرو کامل کنم . چند ماه اول باید پول هارو از جیب خودم بدم چون هنوز مشتری زیادی وجود نداره .

mobinhost.in
May 26th, 2014, 23:26
دوست من بنده 4 سال هست در این حوزه فعالیت جدی می کنم و خوشحال می شوم تجربیاتم رو در اختیارتون بزارم
در ابتدا می گم من کاربر جدید اینجا وب هاستینگ نیستم ولی بنا به دلایلی اکانتمون 3-4 سال پیش بسته شد و ما دیگه نیومدیم

بخام بتون توضیح بدم

اولا اگر تجربه من رو می خواهید برای شروع به هیج عنوان با دیتا سنتر های امریکایی شروع نکنید به دلایل متعدد اولینش
سختگیری دیتاسنترهای امریکایی در مورد ابیوز ها و تخلفات

شما تازه کاری و در این مورد بدون که کسی نیست که از صفر شروع کرده و از امریکا سروری گرفته باشه و قطع نشده باشه
حداقل یک بار رو قطع شدن از بهترین دیتاسنتر مثل سینگل هاپ تا دیتا سنتر های در پیتی و ارزون
من این دیا سنتر رو باش کار نکردم که گفتی ولی شما از دیگر همکاران باز هم تحقیق کنید

در مورد کیفیت سرور حساسیت به خرج بدین و خوب بگردین

ببینید اگر برای شروع با دیتا سنتری مثل رداستیشن کار رو اغاز کنید در کوتاهتری زمان براتون اعتبار میشه و قطعا زمانی شما می توانید به کار ادامه دهید که معتبر بشید و ازتون خرید کنن و سرویهای قدیمی رو تمدید کنن

رداستیشن دیتا سنتر معتبری هست و اماتور ترین ادم ها هم می تونن باش کار کنن چون سختگیر نیست

در مورد راه اندازی هاست
اولا برای شروع 1 ترابایت هارد نیاز نیست شما با 100 گیگ هاست رو راه اندازی کنید بعد از 6 ماه اگر تونستی بفروشی اونوقت ارتقا بدهید در این صورت هم سود بیشتری خواهید کرد
برای دایرکت ادمین و سی پنل هم لایسنس فقط هزینه هست اونم حدود ماهی 60 تومان می شود جفتش که برای هر کاری نیاز به سرومایه گداری هست

بعد برای whmcs و... هم می توانید راهکاری بیاندیشید کهبراتون بصرفه
دوست من کمکی لازم داشته باشید در خدمتم

نیاز به اطلاعات بیشتر داشتین در خدمتم

mobinhost.com

komeileteraf
May 26th, 2014, 23:36
- جهت گرفتن نمایندگی دامنه های بین الملی باید چکار کنم ؟ از کدوم شرکت معتبر باید بگیرم ؟
- و چطور میتونم نمایندگی دامنه بین الملی بدم ؟
- آیا ریسلر رو میشه به Whmcs وصل کرد تا بشه آنلاین فروخت ؟

mobinhost.in
May 26th, 2014, 23:41
هم مستقیم می توانی بگیری و هم با واسطه
بستگی به میزان اطلاعاتت داره و بلد بودن زبان

همچنین ریسلر رو به راحتتی می شود به whmcs
وصل کرد

و انلاین می توانید بفروشید

takpar7
October 10th, 2014, 16:23
اگر به دنبال تخفیف ویژه هستید با بالاترین کیفیت به کدباکس یه سری بزنید

کدباکس - فروش سرور اختصاصی (http://codebox.ir/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/)

فروش سرور اختصاصی انگلیس redstation با 20% تخفیف مادام العمر

اولا ایشون راهنمایی خواستند نه خرید اینجا بخش آموزشیه
دوما من به سایتی که دادید رفتم قیمت ها از خود دیتاسنتر گرون تر بود که!20 درصد تخفیفش چیه دیگه؟!

ourweb
October 10th, 2014, 16:27
سلام شما میتوانید با سروری که خریداری میکنید هم سرویس میزبانی رم 4 گیگ روش فعال کنید و هم سرور بفروشید

Mr.Te0
October 13th, 2014, 02:06
پیشنهاد میکنم قبل ازخرید سرور ، ابتدا بار علمی خود را بالا ببرید.
یک از مراجع غنی برای یاد گیری همین انجمن میباشد.
کار هاستینگ و فروش سرور فقط به تهیه سرور منتهی نمیشود.
شما باید امادگی لازم برای مشکلات احتمالی را داشته باشید.
باید برای اطلاعات و هزینه مشتری ارزش قائل باشید تا بتوانید پیشرفت کنید.

komeileteraf
October 13th, 2014, 11:26
پیشنهاد میکنم قبل ازخرید سرور ، ابتدا بار علمی خود را بالا ببرید.
یک از مراجع غنی برای یاد گیری همین انجمن میباشد.
کار هاستینگ و فروش سرور فقط به تهیه سرور منتهی نمیشود.
شما باید امادگی لازم برای مشکلات احتمالی را داشته باشید.
باید برای اطلاعات و هزینه مشتری ارزش قائل باشید تا بتوانید پیشرفت کنید.

ممنون دوست عزیز بابت پیشنهادتون . این تاپیک مال چند ماه پیش هست .