PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت دانلود و آپلود

download1990
May 23rd, 2014, 12:37
سلام

یه اسکریپت نیاز دارم که دانلود و آپلود اوتومات انجام بده و در چند مرحله پشت سر هم باشه این کار ها بدون توقف بعضی از امکانات که نیاز دارم رو میگم قیمت رو براورد کنید و بگین اگر با بودجه بنده خورد خودم پیغام میدم سفارش میدم

اسکریپت راپید لیچ منبع باشه و شما تغییرات ذیل رو اعمال کنید (اوپن سورس هست و خیلی از سایت های حرفه ای از این اسکریپت استفاده کردن)

مرحله اول

1- دریافت لینک های دانلود (مثلا تعداد لینک های دانلود که در این مرحله بتونیم بدیم 50 لینک باشه)

اوتوماتیک لینک مستقیم بشه

2-تغییر نام فایل و تگ گزاری (در این قست بتونیم حرفه ای دسته جمعی تغییر نام بدیم فایل ها رو)

3- آپلود فایل در مسیر سرور اختصاصی (وصل بشه به پروتوکول Https و Ftp و فایل ها در مسیر مشخص مثلا C/webserver/file/10 اینجا آپلود بشه روی سرور ویندوز و قابلیت آپلود برروی سرور لینوکس هم میخوام شاید بعدا نیاز شد)

4- مشاهده لینک های دانلود در سرور آپلود شده (لینک های دانلود روی سرور آپلود شده اختصاصی که بالا توضیح دادم ببینیم لینک دانلودش رو و بتونیم کپی کنیم)

5- انتخاب فایل های دانلود شده و آپلود مجدد در سرور های آپلودسنتر ها (فایل هایی که در قسمت سوم دانلود کردیم دومرتبه ببینیم و آپلود کنیم روی مثلا 5 تا آپلودسنتر و این قابلیت رو هم داشته باشه که هر آپلودسنتر جدید اومد بشه سریعا اظافه کنیم حالا این قابلیت هم باید برنامه نویسی بشه این رو توضیح بدین و در اخر هم لینک دانلود آپلودسنتر ها رو ببینیم)

خوب یکی از دلایل اینکه من میخوام همه کار ها تو یک محیط باشه و یک باره انجام بشه این هست که وقت ندارم و میخوام همه چی سریع انجام بشه . اسکریپت هم رو سرور اختصاصی هاستینگ جواب بده و کار کنه شما از لحاظ پورت و مشخصات سرور خیالتون راجت باشه و اگر مشکلات داره رو بیان کنید

خوب یه گزینه تنظیمات هم میخوایم که من میگم

1- مشخصات سرور اختصاصی ویندوز و لینوکس بدیم به اسکریپت که اوتومات آپلود کنه فایل های دانلودی رو

2- مشخصات اکانت آپلودسنتر ها رو بدیم به اسکریپت که آپلود کنه

خوب میخوام همه این کار ها تحت محیط وب باشه و هیچ کاریش تنظیم دستی و یا تو فایل Config.php نباشه برای من که مثلا بعدا میخوام آپلودسنتر اظافه کنم بگین برو اینجا یا ... فلان کار کن

در اخر قیمت و نظرتون رو در باره ایده بگین. مشخص کنید اسکریپت اختصاصی بنویسین واسه من به صرفه تره یا همین راپید لیچ رو تغییرات بدین

مدت زمان خیلی واسم مهم هست میخوام در کوتاه ترین زمان به درخواست که دارم برسم و کار انجام بدین

در صورت سفارش میدم برای اسکریپت اختصاصی که پابلیک نشه و شما هم هزینه اظافه از من نخواین چون از این موارد زیاد هست شفاف گفتم که بدونین

فعلا همین موارد به ذهنم خطور می کنه

crowlink
May 26th, 2014, 22:07
سلام
800 تا 4 تومان بستگی به امکاناتش در میاد

download1990
June 29th, 2014, 16:06
سلام

منتظر پینشهاد های برنامه نویسنان دیگه هستم