PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد نت نامحدود مخابرات

tak-star
May 23rd, 2014, 10:26
سلام دوستان
میخواستم نظرتون رو در مورد اینترنت نامحدود مخابرات بدونم.
از اونجایی که هزینه سرویس حجمی شاتل واسم گرون در میاد و ماهانه تقریبا حدود ده گیگ ترافیک اضافه میخرم، میخوام سرویس نامحدود بخرم ولی شنیدم نامحدود مخابرات از بقیه جاها بهتره.
این صحت داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

sh_p1385
May 23rd, 2014, 10:51
به نظرم اگه کسی گفته نت مخابرات خوبه دقیقا اگه باهاشون تو یه منطقه هستین تهیه کنید
من به علت قطعی های پیاپی عوض کردم از این شرکت گرفتم، مناطق محدودی رو پشتیبانی می کنه و سرعت فوق العاده و حجم اضافی هم قیمت مناسب 10 گیگ حجم اضافه 18 تومن
پردازش رایانه بیتا (http://www.bitanet.net/default.aspx)

asdadsdxz
May 23rd, 2014, 11:05
کلا چیزی به اسم نا محدود دروغی بیش نیست
شرکت ها فقط به خواطر این که قانون مجبورشون کرده نت نا محدود میدن
و به همین دلیل هم سرعت رو به شدت پایین میارن

mad-adwords
May 23rd, 2014, 11:13
بنده 2 سا ل به نت مخابرات گرفتم خیلی از سرعتشم راضیم سرعت 2مگ حجمی گرفتم امروز یک فایل500 مگ توی 15 دقیقه دانلود کرد چک نکردم سرعت دانلودش چقدر شده بود به نظرم نامحدود نگیر حجمی بگیر بهتره چون روی نامحدود سرعت دانلود محدود می کنند قطعی توی 1ماه فقط 2-3 بار بوده کلان نسبت به چندسال قبل خوب شده برای من

keyvanik
May 23rd, 2014, 11:42
اگه تهرانی بگیر ولی اگه شهره دیگه هستی پشتیبانی و سرویس ها توی شهر های دیگه خوب نیست من الان مشهدم مخابرات سرویس نامحدودش خوب نیشت و تنوع سرویس های تهران رو هم نداره

kourosh_it
May 23rd, 2014, 11:52
درود بر شما دوست گرامی بنده نت مخابرات دارم
خراسان رضوی
طرح پین ترست که روی قبض میاد هزینش
سرعت دانلود 350 هست ! آپلودشم بد نیست عرض کنم به خدمتتون که محدودش راضی بودم یعنی جدیدا راضی هستم قبلا داغون بود اما الان قطعی تقریبا نداره و پشتیبانیشون کمی بهتر شده
طرح نامحدود هم بخواید ماهانه 180 تومن باید بدید که 180 تا 350 کیلوبایت بر ثانیه ! دانلود داشته باشید

امیدوارم کمکی کرده باشم
موفق و پیروز باشید

shahinmq
May 23rd, 2014, 12:12
سلام دوست عزیز.

توصیه می کنم هر موقع چیزی به اسم نامحدود دیدی سمتش نری ، مطمئن باش چیزی به اسم نامحدود وجود نداره که دوستان هم اشاره کردن.

درواقع میزان دانلودت از یه حدی که بزنه بالا سرعتت که پایین هست هیچ ، پایین ترم میاد.

من اصفهان هستم از 128 استفاده می کنم (سرویس دهنده مخابرات).سرعتمم بد نیست ، راضیم به جز برخی مواقع ، بصورت عکس سرعتو نشون دادم :
20549

pouria
May 23rd, 2014, 12:35
مازندران که افتضاحه ، پارسال سرعت برای سرویس 512 روی 500 کیلوبایت در ثانیه بود ، اما بعد عید 92 شد 50 کیلوبایت
پیگیر شدیم که چرا اینجوریه جواب دادن ضریب اشتراک 1 به 8 اجرایی شده محترمانه گفتن همینه که هست :103:
الان همون مبلغ رو میدم hiweb درسته که محدوده ولی واسه سرعت افسردگی نمیگیرم ، 3 ساعت هم رایگان داره که تقریبا میشه روزی 2 3 گیگ دانلود کرد بدونه هزینه ترافیک

mahdy777
May 23rd, 2014, 14:19
به نظر من بستگی داره با نت میخواید چی کار کنید؟
مثلا سرعت 256 نامحدود مخابرات سرعت دانلودش روی 32 کیلوبایت هستش
یعنی 2 میگ در 1 دقیقه دانلود می کنه و 1 گیگ تقریبا 9 ساعت طول می کشه یو در بهترین حالات 3 گیگ در روز
یه بدی که داره این که با سرعت 32 وقتی دانلود منیجر کار می کنه هیچ کار دیگه ای نمیتونی بکنی...
البته شرکت ها دانلود شبانه رایگان دارن
یکی قیمت براش مهمتیرن ملاکه یکی سرعت بالا یکی حجم یکی بدون قطعی و...
خلاصه خودتون درجه بندی کنید و این طوری بهترین انتخاب کنید

majeed
May 23rd, 2014, 14:23
اگه میخواین دانلو کنید به نظزم نامحدود نگیرید
چون با سرعت ۱۲۸ استان فارس و خراسان جنوبی روی ۱۰ شاید زور بزنه
اما محدودش بهتره مثلا ۱۲۸ روی ۱۰۰ میمونه

AliFatehi
May 23rd, 2014, 14:38
مخابرات تهران که دیگه نامحدود رو حذف کرده...اکثر شهرستان ها هم تا اونجایی که خبر دارم نامحدود ندارن...

مایی که فیبر نوری هستیم و مجبوریم از مخابرات بگیریم نمیدونم چه گناهی کردیم!

tak-star
May 23rd, 2014, 14:48
سلام دوست عزیز.

توصیه می کنم هر موقع چیزی به اسم نامحدود دیدی سمتش نری ، مطمئن باش چیزی به اسم نامحدود وجود نداره که دوستان هم اشاره کردن.

درواقع میزان دانلودت از یه حدی که بزنه بالا سرعتت که پایین هست هیچ ، پایین ترم میاد.

من اصفهان هستم از 128 استفاده می کنم (سرویس دهنده مخابرات).سرعتمم بد نیست ، راضیم به جز برخی مواقع ، بصورت عکس سرعتو نشون دادم :
20549

با ۱۲۸ دارین از همچین سرعتی استفاده میکنین؟ خیلی خوبه ک.

inga
May 23rd, 2014, 19:06
سلام

من هم از محدود و هم از نامحدود مخابرات استفاده کردم 2 مگ مصرف کردم با سرعت 256 دانلود می کردم الآن 1 مگ از مخابرات دارم و با سرعت 128 دارم دانلود می کنم در واقع شما چه محدود و چه نامحدود ار مخابرات

بگیری تقسیم بر هشت میکنه و سرعت واقعی رو بهت میده ولی مثلاً 1 مگ همیشه بین 90 تا 130 تا سرعت دانلودش هست و پایین تر نمیره مگه اینکه مشکلی داشه باشه شاتل هم قبلاً گرفتم اتفاقاً 128 نامحدود از

شاتل داشتم البته چندان دانلود نمی کردم ولی متوسط سرعتش 100 تا بود برای من خوب بود ولی الآن از شاتل خبر ندارم چون خطم فیبر نوری شده و فقظ باید از مخابرات بگیرم

tak-star
May 23rd, 2014, 19:11
سلام

من هم از محدود و هم از نامحدود مخابرات استفاده کردم 2 مگ مصرف کردم با سرعت 256 دانلود می کردم الآن 1 مگ از مخابرات دارم و با سرعت 128 دارم دانلود می کنم در واقع شما چه محدود و چه نامحدود ار مخابرات

بگیری تقسیم بر هشت میکنه و سرعت واقعی رو بهت میده ولی مثلاً 1 مگ همیشه بین 90 تا 130 تا سرعت دانلودش هست و پایین تر نمیره مگه اینکه مشکلی داشه باشه شاتل هم قبلاً گرفتم اتفاقاً 128 نامحدود از

شاتل داشتم البته چندان دانلود نمی کردم ولی متوسط سرعتش 100 تا بود برای من خوب بود ولی الآن از شاتل خبر ندارم چون خطم فیبر نوری شده و فقظ باید از مخابرات بگیرم

من تعرفه ها و خدمات اینترنت مخابرات رو از کجا میتونم ببینم؟
تو سایت مخابرات استان خودم مازندران گشتم ولی چیزی نبود.
من اگه مثلا سرویس ۵۱۲ مخابرات رو تهیه کنم، چه سرعت دانلودی دارم؟

ali0000
May 23rd, 2014, 19:36
بین 60 تا 100 بستگی به مخابرات منطقه و کیفیت خدمات داره ...

inga
May 23rd, 2014, 19:37

از طریق این لینک البته نمی دونم برای چی تعرفه نامحدودش رو نذاشته چون قبلاً که بود 512 نامحدود فکر کنم ماهیانه 25 تومن این حدودا باشه و سرعت واقعی که به شما میده 56 kb/s هستش در واقع هر سرعتی که

ارائه میکنه شما تقسیم بر هشت کن میشه سرعت واقعی شما اما به نظر من نامحدود شاتل بهتر باشه ولی الآن نمیدونم شاتل چقدر سرعت واقعی میده اینم لینکا:

شاتل-قیمت سرویس ها (http://www.shatel.ir/Prices-Of-Services/default.loco#Special-Prices-For-Services-ART)

مخابرات استان تهران - اینترنت پرسرعت (ADSL) (http://www.tct.ir/?siteid=1&pageid=358)

tak-star
May 23rd, 2014, 19:47
مصرف من ماهانه بین ۱۰ تا ۱۵ گیگ هست.
با این حساب نامحدود اگه بگیرم سرعتم از ۱۰۰ واسه دانلود بالاتر نمیره.ولی مجبورم.
سرعت باز کردن صفحات چطوره؟

inga
May 23rd, 2014, 19:49
سرعت باز کردن صفحات 1 مگ خوبه 512 هم بد نیست

gigarayaneh
May 23rd, 2014, 19:50
دوستان مخابرات اصفهان نامحدود هم مگه میده!
کسی هست که نامحدود مخابرات داشته باشه چطوری میشه گرفت من زنگ زدم 2020 نداشتن!

inga
May 23rd, 2014, 19:52
شما شاتل نامحدود 128 رو بگیر سرعتت همون 100 تا به نظرم باشه الآن سرعتی که داری از شالته چقدر دانلود می کنی؟ پهنای باندت چقدره؟

- - - Updated - - -

من اصفهان نیستم تهران رو میگم

asiasazan
May 23rd, 2014, 19:52
نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــامحــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــدود تو ایران دروغ محضه !!!

inga
May 23rd, 2014, 19:54
نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــامحــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــدود تو ایران دروغ محضه !!!

نه عزیز شلوغش نکن دروغ نیست حداقل برای مخابرات که من ندیدم سرعتشو کم بکنن

tak-star
May 24th, 2014, 14:49
ممنون از نظر همه دوستان
من امروز از شاتل سرویس نامحدود art 2 رو تهیه کردم. پهنای باند ۱۹۲ که تا ۱ مگ ارتقا پیدا میکنه. سرعت دانلود از ۹۰ تا ۱۵۰ در حالت عادی هست. قیمت هم ۳۶۰۰۰ ماهانه.
سرعت باز کردن صفحات وب هم خیلی خوبه.
فعلا که ازش راضی هستم.تا ۲۰ گیگ هم راحت ساپورت میکنه و مشکلی پیش نمیاد.مصرف منم همین مقداره و بیشتر نیست.

shahinmq
May 24th, 2014, 15:31
با ۱۲۸ دارین از همچین سرعتی استفاده میکنین؟ خیلی خوبه ک.

بله فقط چند روزی هستش که اینجوری شده فکر می کنم تنها یک دلیل داشته باشه اونم شروع شدن فصل امتحان های دانش آموزان هستش.

در حالی که در ماه های گذشته بین 120 تا 300 متغیر بود.

ولی خوب از نحوه ی پشتیبانی ، سرویس دهی اصلا راضی نیستم ، همیشه از سر باز می کنند و جوابی بهتون میدن که شاید یه بچه ی 5 ساله هم متوجه اشتباه بودنش بشه.