PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت دانلود vip

fallenangel
May 23rd, 2014, 03:56
سلام دوستان. من یک اسکریپت دانلود vip میخوام برای سایت دانلود فیلم.

لطفا نمونه، امکانات و قیمت رو ذکر کنین.

ممنون.

M.Abooali
May 23rd, 2014, 05:39
من یک پروژه ناقص دارم که در حقیقت خیلی قسمت ها و ساختار اصلیش آماده هست اگر بخواهید امکان کامل کردنش به سادگی فراهم هست.

به خاطر مشکلاتی سفارش دهنده منصرف شد و این اسکریپت را من گذاشتم کنار که سر فرصت آماده و عرضه کنم.

عضویت / بازیابی رمز عبور

اعتبار مالی برای هر حساب کاربری و امکان شارژ آنلاین حساب (درگاه پی لاین - جهان پی)

امکان خرید پلن از طریق اعتبار موجود. پلن ها زمانی هستند و به روز محاسبه خواهد شد. 30 روز .. 90 روز.... 180 روز... و 365 روز

همچنین امکان ارائه هدیه عضویت به کاربران تازه عضو شده، مثلا 10 روز رایگان پس از عضویت در سیستم

شیوه کار ساده است شما لینک های موجودتان را به طریقی ریرایت میکنید روی این اسکریپت. و آدرس مسیر اصلی فایل ها را به این اسکریپت میدید.

زمان دانلود اگر کاربر لوگین کرده باشه به این سیستم دانلود خواهد کرد به سادگی، در غیر این صورت به اسکریپت هدایت خواهد شد جهت عضویت / ورود .

البته اسکریپت پانل مدیریت نداره و همانطور که گفتم الان یک پروژه ناقص هست که بخش های مختلفش نیازمند تکمیل هست، اما اگر خواستید دموش موجود هست آنلاین که خدمت شما ارائه شود.

اگر خواستید تا قابلیت های مد نظر شما روی اسکریپت کاملا پیاده شود و قالب هم سفارشی شود کاملا مقدور است. لطفا موارد مد نظرتان را فهرست نمائید تا بنده قیمت نهایی را برآورد و عرض کنم که در صورت موافقت براتون آماده کنم کار را.

chatsaz
May 23rd, 2014, 11:45
20548

نسخه فری استفاده نمیکنی؟

crowlink
May 28th, 2014, 22:39
درگاه آنلاین هم میخواد؟