PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی دامنه در ریسلو

Saati
May 22nd, 2014, 13:04
سلام
میخوام تو ریسلو ثبت نام کنم و نمایندگی مستقیم دامنه بگیرم. به نظر شما با مشخصات ایران ثبت نام کنم یا خارج؟

Ahmad110
May 22nd, 2014, 14:24
ريسلو با ايران مشكلي نداره ، شما حتي ميتونيد هزينه رو از طريق وب ماني با آي پي و مشخصات ايراني واريز كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

iwpanel
May 22nd, 2014, 16:08
سلام
میخوام تو ریسلو ثبت نام کنم و نمایندگی مستقیم دامنه بگیرم. به نظر شما با مشخصات ایران ثبت نام کنم یا خارج؟

سلام بله دوست عزیز طبق صحبت دوستمون با ایرانی مشکل ندارن اگه هم مشکل داشته باشندچون ایرانی زیاده مثل سری قبل با همه ایرانی ها هماهنگ می کنند
اگه مشخصات خارجی دارید ومشکلی هم ندارید برید از سایت های دیگه که سرویس می دهند بگیرید

mhiizadi
May 22nd, 2014, 17:42
سلام

ایران بزنید .
خیلی عالی هست کلا :D
دامنه .BIZ ,Mobi ...
جزء بهترین آفر هایی هست که دیدم

Mr.Te0
May 23rd, 2014, 02:37
سلام

به دلیل عدم مشکل تحریم ها بر این کمپانی بهتره با مشخصات اصلی ثبت نام کنید تا در صورت بروز مشکل بتونید پیگیری های لازمه رو سریع تر انجام بدید.