PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب مترو ۱۴۱

vahab00
May 21st, 2014, 14:01
بسم الله الرحمن الرحیم

بعد از تقریبا مدت ها قالب جدیدی را برای شما عزیزان آماده کردیم و با نام مترو ۱۴۱ در سایت قرار دادیم

این قالب یکی از زیباترین قالب های مدیریتی برای ناحیه کاربری whmcs می باشد که برای شما عزیزان اماده کردیم

http://img.vahabonline.ir/whmcs/metro141/metro141demo.jpg

در نگاه اول این قالب شما در صفحه اصلی لاگین و یادآوری رمز عبور و عضویت زیبایی به چشم می خورد که تا کاربر وارد سیستم نشده است نمی تواند امکانات سایت را مشاهده کند

لازم به ذکر است قالب کاملا ری اسپانسیو می باشد و دارای جذابیت و زیبایی خواصی است

پس از ورود به پنل کاربری قالب در منوی بالا سمت چپ اطلاعات کاربر در منویی کشویی و همچنین اطلاعات بازاریابی – تعداد تیکت ها و تعداد محصولات نمایش داده می شود

در سمت راست منویی زیبا را مشاهده می کنید که به صورت کشویی نمایش داده می شوند و بسیار زیبا و جذاب می باشد

این قالب می تواند تمام نیاز های شما را درمورد یک قالب فوق العاده زیبا و شیک برآورده نمایید

حجم بسیار کم ، ری اسپانسیو (واکنش گرا) بودن قالب و همچنین شکل ظاهر فوق العاده ی آن از خصوصیت های مهم این قالب می باشند

این قالب رو با توجه به نوع و کاربرد فوق العاده آن می توانید با قیمت تنها ۲۸۰۰۰ تومان از وهاب آنلاین خریداری نمایید

برای خرید و مشاهده دمو و... به لینک روبه رو مراجعه نمایید : وهاب آنلاين | قالب مترو 141 (http://www.vahabonline.ir/whmcs-metro141-theme.html)

mojtaba.ghadri
May 21st, 2014, 19:26
وهاب جان نمیتونستی یه خورده این قالب رو زودتر منتشر می کردی عزیز........ ولی خیلی خوشکله , دارم وسوسه میشم قید قالب قبلی که ازتون خریدم رو بزنم , اینو بخرم بجاش بزارم .... نوش جون هرکی که می خره ....

Yas-Host
May 21st, 2014, 19:30
سلام وهاب عزیز , خسته نباشی.

یک قالب دارم شبیه این ولی یک خورده شیک تر و خیلی پیچیده تر هست.

خودم سعی کردم به whmcs تبدیل کنم ولی اصولا باید حوصله گذاشت سرش..

قالب بصورت فارسی شده از یک سایت خریداری شده است و میشه گفت برای whmcs خیلی مناسب هست.

لطفا یک هماهنگی با من انجام بده من قالب رو free بهت بدم به whmcs تبدیل کنی عالی میشه(البته هیچ کدوم از قابلیت هاش نباید از بین بره..)

حدودا هم 50 قیمت میخوره چون واقعا شیکه.

موفق باشی.

sht-design
May 21st, 2014, 19:35
قالب جالبی هست
خسته نباشید

vahab00
May 21st, 2014, 23:00
وهاب جان نمیتونستی یه خورده این قالب رو زودتر منتشر می کردی عزیز........ ولی خیلی خوشکله , دارم وسوسه میشم قید قالب قبلی که ازتون خریدم رو بزنم , اینو بخرم بجاش بزارم .... نوش جون هرکی که می خره ....
سلام مجتبی جان
چون درگیر کارهای عروسی خواهر هستم وقت نمیشه زودتر در خدمت باشم
خلاصه شرمندم
ممنون از نظر لطفت
در خدمتت هستم

سلام وهاب عزیز , خسته نباشی.

یک قالب دارم شبیه این ولی یک خورده شیک تر و خیلی پیچیده تر هست.

خودم سعی کردم به whmcs تبدیل کنم ولی اصولا باید حوصله گذاشت سرش..

قالب بصورت فارسی شده از یک سایت خریداری شده است و میشه گفت برای whmcs خیلی مناسب هست.

لطفا یک هماهنگی با من انجام بده من قالب رو free بهت بدم به whmcs تبدیل کنی عالی میشه(البته هیچ کدوم از قابلیت هاش نباید از بین بره..)

حدودا هم 50 قیمت میخوره چون واقعا شیکه.

موفق باشی.
سلام یاسین جان
تشکر داداش
فردا باهات تماس میگیرم

قالب جالبی هست
خسته نباشید
سلام استاد
ممنون از نظر لطفت
قابل نداره

سرزمین
May 21st, 2014, 23:03
این قالب نمی دونم شبیه ویندوزه؟ ویندوز هشته نمیتونم درست منظورمو برسونم شبیه این چیزایی هست که گفتم

vahab00
May 22nd, 2014, 09:36
این قالب نمی دونم شبیه ویندوزه؟ ویندوز هشته نمیتونم درست منظورمو برسونم شبیه این چیزایی هست که گفتم

سلام استاد
متوجه منظورتون نشدم

arkahost
May 22nd, 2014, 09:45
مرسی وهاب جان مثل همیشه زیبا

almanwebhost
May 22nd, 2014, 10:22
درود
آقا کد های طراحی قالب whmcs میدی وهاب جان >؟ میخوام طراحی کنم

سرزمین
May 22nd, 2014, 10:31
سلام استاد