PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکی نبودن مشخصات پی پال با حساب کاربری = مسدود شدن حساب پی پال ؟

kourosh_it
May 21st, 2014, 09:57
درود بر همه دوستان چند وقتی هست ابهامی برای من پیش اومده از هر دوستی هم سوال کردیم گفت نمیدونم و مطمن نیستم
اکانتی داریم در دیتاسنتری با هویت ایرانی ! برای پرداخت هم باید از پی پال اقدام کنیم که برای ایران تحریم هست و هویت و یا بهتره بگم مشخصات پی پال مال کشور دیگه ای هست
حالا اگر این کار رو بکنیم حساب پی پال مسدود میشه ؟
من دیشب با دیتاسنتر صحبت کردم گفتند ترجیحا مشخصات پی پال و اکانت یکی باشه!

dark_7qe
May 21st, 2014, 10:13
درود بر همه دوستان چند وقتی هست ابهامی برای من پیش اومده از هر دوستی هم سوال کردیم گفت نمیدونم و مطمن نیستم
اکانتی داریم در دیتاسنتری با هویت ایرانی ! برای پرداخت هم باید از پی پال اقدام کنیم که برای ایران تحریم هست و هویت و یا بهتره بگم مشخصات پی پال مال کشور دیگه ای هست
حالا اگر این کار رو بکنیم حساب پی پال مسدود میشه ؟
من دیشب با دیتاسنتر صحبت کردم گفتند ترجیحا مشخصات پی پال و اکانت یکی باشه!
خیر مشکلی نداره پی پل با ایرانی های ساکن ایران مشکل داره خیلی ها هستن از امریکا پی پل دارن با مشخصات ایرانی و دارن استفاده می کنند

kourosh_it
May 21st, 2014, 10:17
خیر مشکلی نداره پی پل با ایرانی های ساکن ایران مشکل داره خیلی ها هستن از امریکا پی پل دارن با مشخصات ایرانی و دارن استفاده می کنند

نظر منظورم اینه من الان مشخصات پی پالم به طور مثال هست مالزی ! بعد میام برای یه اکانت که با مشخصات ایرانی هست پرداخت ارزی انجام میدم !
اینو پی پال گیر نمیده که برداره لیمیت کنه و... ؟

dark_7qe
May 21st, 2014, 10:18
نظر منظورم اینه من الان مشخصات پی پالم به طور مثال هست مالزی ! بعد میام برای یه اکانت که با مشخصات ایرانی هست پرداخت ارزی انجام میدم !
اینو پی پال گیر نمیده که برداره لیمیت کنه و... ؟
خیر بعید می دونم وگرنه پی پل تمام دوستان که دارن خرید و فروش ارز می کنن باید لیمیت می شد

kourosh_it
May 21st, 2014, 11:34
سپاس از دوستمون بله مشکلی نیست من خداروشکر تست کردم مشکلی پیش نیومد
سپاس

modiranhosting
May 21st, 2014, 12:10
سپاس

ممنون از شما که نتیجه رو اعلام کردید.

درپناه حق

crowlink
May 21st, 2014, 17:27
کلا این بستگی به سایت که پرداخت را میکنید دارین
ما یک اصطلاحی داریم به نام avs که بعضی شرکت ها مثل اپل آدرس و مشخصات را هم باید تایید کنن خیلی از شرکت ها هم اینکارو انجام نمیدم

speednet
May 21st, 2014, 17:52
سپاس

اگر در گاهتون c2o باشه برگشت میدن یا باید موقع پرداخت کشور از بیلینگ تغییر بدین ولی پی پال من پرداخت کردم مشکلی نبوده و برای اطمینان همیشه سعی کنید ب اشم ایارن نباشه مثلا چندی قبل از پرویت لایر میخواستم پرداخت بزنم تیکت دادم گفتم بهشون لطفا کشور عوضکنید گفتن چرا توضیح دادم خب بهترش اینه به دی سی توضیح بدی

kourosh_it
May 21st, 2014, 18:57
اگر در گاهتون c2o باشه برگشت میدن یا باید موقع پرداخت کشور از بیلینگ تغییر بدین ولی پی پال من پرداخت کردم مشکلی نبوده و برای اطمینان همیشه سعی کنید ب اشم ایارن نباشه مثلا چندی قبل از پرویت لایر میخواستم پرداخت بزنم تیکت دادم گفتم بهشون لطفا کشور عوضکنید گفتن چرا توضیح دادم خب بهترش اینه به دی سی توضیح بدی

آره بهشون توضیح دادم ایران توسط پی پال تحریمه الان ما مشخصاتمون اینجا ایران! رادیکت بشه اونجا مشکلی پیش نمیاد و.. گفتد در اصل نباید پیش بیاد !
بعد بهشون گفتم مشخصات پی پال و حساب حتما باید یکی باشه گفتند ترجیحا آره !
در کل مشکلی که پیش نیومد