PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکار برای کار مجله

Saeed_Z
May 20th, 2014, 21:47
درود به اعضای انجمن وب هاستینگ تاک.

خوشحالم که در خدمتتون هستم؛ من میخوام یه مجله (pdf) راه اندازی کنم و نیاز به یک نویسنده و یک گرافیست برای کار طراحی صفحات مجله دارم.:)
البته باید بگم که نمیخوام نویسنده و گرافیست استخدام کنم بلکه میخوایم گروهی کار کنیم و سایت رو با هاست رایگان و دامین رایگان راه اندازی میکنیم؛ که اگه بتونیم گسترش بدیم کار رو میتونیم از تبلیغات سود خوبی بدست بیاریم.
اگه کسی از دوستان هست، همینجا یا در پ.خ اعلام کنه تا برای آشنایی بیشتر و شروع همکاری بریم.

shazo
May 20th, 2014, 22:01
بنده خیر رو زدم..!!

Saeed_Z
May 20th, 2014, 22:02
اگه میشه دلیلتون هم بگید.

Saeed_Z
May 20th, 2014, 22:16
دوتا دوست عزیزی که خیر رو زدن و همه کسایی که تو نظر سنجی شرکت میکنن یا نمیکنن لطفاً نظرشونو بیان کنن تا استفاده کنیم.

shazo
May 21st, 2014, 09:14
فکر نکنم توی اینترنت کسی دنبال این کارا باشه..

یعنی یوسری بخواد بره سمت مجله های pdf

کلا زیاد پا خور نداره سایتتون

AliFatehi
May 21st, 2014, 09:53
من خیر زدم چون نیاز به تبلیغات فوق العاده گسترده داره!
مثلا باید 10-20 سایت بزرگ ایران برای دانلود قرار بدن! وگرنه بازدهی که شما میخوای رو نخواهد داشت!

Saeed_Z
May 21st, 2014, 13:56
دوستان عزیز به نظرتون چجور سایتی بزنم خوبه؟
من همیشه مدیریت سایت و وبلاگ رو دوست داشتم.
یه هاستینگ داشتم ولی منحلش کردم.
الانم چند وقته دنبال سایت زدن هستم و دست رو هر موضوعی که گذاشتم، دیدم دست کم 1000 تا سایت تو اون زمینه هستش.
فقط مجله کم بود که اونم کارش زیاده.
************************************************** ***********************************************
چقدر نظر منفی داریم.:d
یدفعه 9 تا خیر اومد خخخخخخخخخخ.:d