PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال مهم در مورد سرور مجازی لینوکس و کنترل پنل کلوکسو

songkadehnew
May 20th, 2014, 13:38
سلام . دوستان من سایت موزیک و فیلم غیر مجاز دارم بنا به دلایلی مجبورم برم روی سرور مجازی که دیگر مشکلات اعمم از ساسپند و ...نداشته باشم
بازدید میانگینم با وب گذر حدود 10 هزار تاست
به نظرتون سرور مجازی حداقل باید رم چند بگیرم که سرعت بارگذاری و ... خوب باشه و هیچ وقت بسته نشه
با چه سیستم عاملی برای پنل کولکسو
پنل کلکسو هم مانند سی پنل امکان پارک دامین ادد دامین و ... رو داره ؟
کسی عکسی یا فیلم چیزی از پنلش داره ؟
mamaj
May 20th, 2014, 15:27
فیلم غیر مجاز یعنی چی ؟ :78:
اصولا سایت های دانلود فیلم و موزیک خودشون و سرور دانلودشون از هم منفک هست .
پیشنهادم اینکه یه سرور مجازی برای دانلود فایل بگذاری و یکی برای خود سایت.
اصولا خود سایت خیلی رم نمی خواد . ولی سرور دانلود خوب بالای 8 گیگ رم لازم داره

songkadehnew
May 20th, 2014, 15:28
خب منم سرور برای فایل دارم
میگم برای سایت باید چیکار کنم؟

کرمان هاست
May 20th, 2014, 15:34
برای هاست یا همون سایت هم میتونی اگر پربازدید هست و پلاگین هاش زیادن و فشار زیادی میاره
بهتره یک سرور مجازی ارزون رم یک بگیری هاستتت رو هم انتقال بدی روش ادد دامین و این سری چیزا هم داره کنترل پنل رایگان کلوکسو یا هرچیز دیگه که استفاده کنی

TARIMEHR
May 20th, 2014, 15:47
سلام
شما میتونید با تهیه یک سرور مجازی لینوکس رم 2 گیگ و تقریبا 2 گیگاهرتز پردازنده و هارد به اندازه نیاز +کنترل پنل دایرکت ادمین یک سرور میزبان بالا بیارید
بر روی سرور مذکور یک هاست برای سایت و یک هاست به عنوان هاست دانلود ایجاد کنید
با توجه به عدم وجود پشتیبانی مناسب برای کلکسو پیشنهاد میشه از دایرکت ادمین استفاده کنید تا هنگام بروز مشکل، بتونید به راحتی مشکل رو شناسایی و حل کنید

nimafire
May 20th, 2014, 19:24
سلام
بله امکانات kloxo برای موارد کلی کامل است اما پس از نصب ، پشیمان خواهید شد زیرا قابلیت گسترش ندارد
از دایرکت ادمین استفاده کنید

viva
May 20th, 2014, 19:38
کلوکسو با Lxadmin کنترل پنلی هست که برای سیستم های لینوکسی نصب میشه البته امکان نصب روی ویندوز هم داره . این کنترل پنل شباهت ظاهری زیادی با سی پنل داره . در برخی امکانات منحصر بفرد هست مثل فایروال lxguard ;که مانع از حملات DDOs روی هاست و سایت شما میشه . این کنترل پنل فقط با 1 مگ رم سرور کار میکنه و سرعت بالایی داره . کلا کنترل پنل خوبی هست فقط گمنام هست و کسی زیاد ازش نمیدونه از لحاظ امنیت در حد سی پنل وبالاتر هست.

nimafire
May 20th, 2014, 23:03
کلوکسو با Lxadmin کنترل پنلی هست که برای سیستم های لینوکسی نصب میشه البته امکان نصب روی ویندوز هم داره . این کنترل پنل شباهت ظاهری زیادی با سی پنل داره . در برخی امکانات منحصر بفرد هست مثل فایروال lxguard ;که مانع از حملات DDOs روی هاست و سایت شما میشه . این کنترل پنل فقط با 1 مگ رم سرور کار میکنه و سرعت بالایی داره . کلا کنترل پنل خوبی هست فقط گمنام هست و کسی زیاد ازش نمیدونه از لحاظ امنیت در حد سی پنل وبالاتر هست.
سیستم lxguard به هیچ عنوان کارامد نیست و این پنل برای مصارف تجاری به هیچ عنوان به هیچ عنوان توصیه نمیشود.
اگر کاربری جهت تست برنامه php خود، موارد اموزشی یا استفاده شخصی مثلا برای اف تی پی سرور شخصی و ... نیاز به نصب کنترل پنل رایگان داشت، استفاده از این پنل مناسب هست

mamaj
May 22nd, 2014, 14:49
1 gb ram
centos
nginx