PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : attack با سرور اختصاصی من

allsite
May 20th, 2014, 01:58
سلام و خسته نباشید

چند روزی هست که دیتاسنتر اخطار میده به روی سایت های روسی با این سرور attack میدید . ما خوب خود من که این کارو نمی کنم

چطوری می تونم بفهمم مشکل از کجاست ؟

کرمان هاست
May 20th, 2014, 02:38
نرم افزار الوده یا باگ دار نصب کردین که برای سرورتون مشکل ایجاد کرده ریلود کنین سیستم عامل رو و نرم افزهاری مطمئن و به روز نصب کنین

aligoli
May 20th, 2014, 06:27
سلام و خسته نباشید

چند روزی هست که دیتاسنتر اخطار میده به روی سایت های روسی با این سرور attack میدید . ما خوب خود من که این کارو نمی کنم

چطوری می تونم بفهمم مشکل از کجاست ؟

روی سرور چه سرورهای مجازی با سیستم عامل هایی هست ؟
احتمالا سیستم ها آلوده شده اند و یا رمز سرورها هک شده است که می بایست تغییر دهید.

allsite
May 20th, 2014, 06:31
روی سرور DirectAdmin با Nginx نصب می باشد و اینا روی سرور اختصاصی نصب شده دیگه مجازی سازی نشدن !

ممنون از راهنمایی دوستان

aligoli
May 20th, 2014, 06:48
روی سرور directadmin با nginx نصب می باشد و اینا روی سرور اختصاصی نصب شده دیگه مجازی سازی نشدن !

ممنون از راهنمایی دوستان

روی سرور از cxs استفاده می کنید ؟

allsite
May 20th, 2014, 06:49
فکر نکنم ! سرور را یکی از دوستان کانفیک کرده و خودمم زیاد از این چیزا سر در نمیارم ! چطوری میشه فهمید ؟

aligoli
May 20th, 2014, 06:58
فکر نکنم ! سرور را یکی از دوستان کانفیک کرده و خودمم زیاد از این چیزا سر در نمیارم ! چطوری میشه فهمید ؟
آنتی شلر cxs : ابزاری امنیتی جهت کنترل و مدیریت بهتر کاربران که جهت جلوگیری از آپلود فایل های مخرب (شل، ویروس و ...) در سرورها نصب و فعال خواهد شد.

فکر میکنم با استفاده از شل، از هاستی که روی سرور شما است به سایت های دیگر اتک می زنند.
با استفاده از این پلاگین می توانید فایل مورد نظر را پیدا کنید.

allsite
May 20th, 2014, 06:59
آهان ! نه نصب نیست ! دیروز maldet نصب کردم و 3 تا شل پیدا کرد و پاک کردم !

Yas-Host
May 20th, 2014, 07:42
آهان ! نه نصب نیست ! دیروز maldet نصب کردم و 3 تا شل پیدا کرد و پاک کردم !

ممکن است بعضی attack ها از directadmin شما و هاست های شما از perl استفاده کنند.

به کانفیگرتون یا یک فرد دیگر بگید تا perl و cgi رو در آپاچی براتون ببنده.

همچنین پورت های خروجی و تعداد کاتکشن هارو از سرور رو چک بفرمایید.

allsite
May 20th, 2014, 07:59
nginx می باشد وب سرویس من

می تونید راهنمایی کنید ؟

- - - Updated - - -

اول اینکه ! کدوم فایل در nginx باید ادیت شه که روی کل سایت ها اون اجرا بشه ( دیگه نیازی نباشه تو پوشه مربوط به هر سایت رفت و nginx.conf را ویرایش کرد ! ) یه جورایی بگم که nginx.conf مادر در چه مسیری قرار دارد !

Yas-Host
May 20th, 2014, 08:04
nginx می باشد وب سرویس من

می تونید راهنمایی کنید ؟

- - - Updated - - -

اول اینکه ! کدوم فایل در nginx باید ادیت شه که روی کل سایت ها اون اجرا بشه ( دیگه نیازی نباشه تو پوشه مربوط به هر سایت رفت و nginx.conf را ویرایش کرد ! ) یه جورایی بگم که nginx.conf مادر در چه مسیری قرار دارد !

دوست عزیز فقط این مورد نیست که باید رعایت شود و نمیتوان در قالب یک تاپیک یا پست برای شما آموزش داد.!

موفق باشید.

Mr.Te0
May 20th, 2014, 19:45
این موارد به کانفیگ امنیتی شما بازمیگردد و باید از نزدیک بررسی شود تا نظر قطعی داد.