PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پول بهتر است یا شهرت؟

delta
May 19th, 2014, 15:17
سلامی دوباره.تو یک تصمیم گیری مهم گرفتار شدم.پارسال سایتمون به علت رایگان بودن لینکها رفت زیر 400 ایران و زیر 20 هزار دنیا.. قیامتی بود و کاربر جوش میزد... نتونستیم خرج سرور رو دربیاریم vip کردمش..خدا رو شکر خرج سرور و.. رو داد حتی بیشتر اما کاربرا پر کشیدند و رفتند و رتبه سایت شد فاجعه.. البته هر وقت بخوام میتونم دوباره شکوه رو برگردونم و کیلویی نامه و درخواست داریم.. کافیه یک ماه دوباره رایگان کنم لینکها رو اما موندم تو تصمیم گیری.. پول رو بچسبم بهتره یا شهرت رو؟ دو لینکه متاسفانه جوابگو نیست و هزینه اضافی هست. قبلا تست کردم. لینک رایگان دوم بزارم دیگه کسی وی آی پی نمیخره :d .. چیکار کنم به نظرتون؟ بچسبم پولو گ و ر بابای سایت یا نه افتخار و شهرت رو دوباره بیارم رو سایت؟

rules
May 19th, 2014, 15:20
شهرت آقاااااا پول رو میتونی از تبلیغ بدست بیاری

taha_2011
May 19th, 2014, 15:22
شهرت کم کم پولم میاره:)

arc1o0
May 19th, 2014, 16:09
سلام

هم فری بزار ، هم وی آی پی

1- اسپید وی آی پی ها رو بالاتر قرار بده

2- فایل که تازه میاد 1 ماه وی آی پی بزار، از ماه دوم فری

کسی که فایل ها براش ارزش داره ، هزینه وی آی پی رو به جون می خره ، کسی هم که زیاد براش مهم نیست صبر می کنه !

این شکلی هم خدا رو داری هم خرما رو ! :p

delta
May 19th, 2014, 16:56
سلام

هم فری بزار ، هم وی آی پی

1- اسپید وی آی پی ها رو بالاتر قرار بده

2- فایل که تازه میاد 1 ماه وی آی پی بزار، از ماه دوم فری

کسی که فایل ها براش ارزش داره ، هزینه وی آی پی رو به جون می خره ، کسی هم که زیاد براش مهم نیست صبر می کنه !

این شکلی هم خدا رو داری هم خرما رو ! :p

نظر خیلی جالبی بود خدایی.. روش بدجور فکر میکنم..کسی دیگری نظر داره؟

aligoli
May 19th, 2014, 16:58
هزینه اکانت وی آی پی چقدر است ؟ (کامل)

Yas-Host
May 19th, 2014, 16:59
بنده هم نظر آقای کریمی رو تایید میکنم.

شهرت داشتن خودش پول میاره تایید میشه...

رایگان کردی حتما خبر بده حسابی خوشم اومده:دی

موفق باشید.

delta
May 19th, 2014, 17:25
هزینه اکانت وی آی پی چقدر است ؟ (کامل)

والا قبلا حدود 4 ماه قبل وی آی پی بدجوری خوب بود.دلیلش این بود که رو سایت وقت کامل داشتم.ماهی 5 برابر پول هزینه سایت و سرور و.. در میومد. یک سرور خصوصی و 2 تا vps و کلی دم و دستگاه داشتیم.از وقتی شرکت رو تاسیس کردیم رفتم دفتر دیگه وقت سایت نموند و تو این دو ماه اخیر با اینکه سرور و .. رو کنسل کردم حتی پول vps هم دیگه نمیمونه..حالا با مدیریت و گرفتن کارمند میخوام برگردم کمی سر سایت و این نظر سنجی رو گذاشتم ببینم نظر دوستان چیه.. شاید باورتون نشه اما کافیه به دو لینک زیر یک توجی کنید تا اختلاف عجیب دوران رایگان بودن با وی آی پی رو ببینید!! تعداد بازدید مطالب مقایسه شود!

این مطالب مال زمان رایگان بودن هست!!

دلتافوکس|مرجع دانلود بازی کامپیوتر,کنسول,موبایل (http://www.deltafoxy.com/article-topic-93.html)

این مطالب هم مشابه همون در دوران وی آی پی

دلتافوکس|مرجع دانلود بازی کامپیوتر,کنسول,موبایل (http://www.deltafoxy.com/News/topic/120/psp%20games/psp%20games/)

بله ما هم زمانی برای خودمون میهن دانلود و دانلودها بودیم!!!! الان هم نظر دوستان رو خواستم ببینم بچسبیم به پول یا شهرت سابق رو برگردونم!!

paradiseserver
May 19th, 2014, 17:25
سلام
تو این دوره زمونه هر کس شهرت داشته باشه پول وثروت براش فراهم میشه و میتونه یه عمر اسوده زندگی کنه !

AliFatehi
May 19th, 2014, 18:40
به نظرم شما یه لینک uploadboy یا mediafire یا uploadbaz برای کسانی که نمیخرن بزارید.

چون وقتی کسی که وی آی پی نمیگیره و میگیره فرقی نکنه اینطوری خیلی حق ها ضایع میشه!

به نظرم اینکارو بکنید. تو ایران متاسفانه بین کاربران فرهنگ Donate هم فوق العاده افتضاح هست...کمتر جایی این قضیه پیش میاد.

من میگم هر دو رو با هم داشته باشید.

54th7
May 19th, 2014, 18:58
Vip باش به چند دلیل
1. مردم ایران باس بدونن واسه هرچیزی که استفاده کنن باس هزینه کنن
2. وقتی ملت پول بدن قدر اون چیز رو بیشتر میدونن
3. تو نون نداشته باشی بخوری شهرت میخوای چیکار(بر اساس تجربم)
4. از قدیم گفتن پول، پول میاره!! شهرت گذراست

aligoli
May 19th, 2014, 19:18
والا قبلا حدود 4 ماه قبل وی آی پی بدجوری خوب بود.دلیلش این بود که رو سایت وقت کامل داشتم.ماهی 5 برابر پول هزینه سایت و سرور و.. در میومد. یک سرور خصوصی و 2 تا vps و کلی دم و دستگاه داشتیم.از وقتی شرکت رو تاسیس کردیم رفتم دفتر دیگه وقت سایت نموند و تو این دو ماه اخیر با اینکه سرور و .. رو کنسل کردم حتی پول vps هم دیگه نمیمونه..حالا با مدیریت و گرفتن کارمند میخوام برگردم کمی سر سایت و این نظر سنجی رو گذاشتم ببینم نظر دوستان چیه.. شاید باورتون نشه اما کافیه به دو لینک زیر یک توجی کنید تا اختلاف عجیب دوران رایگان بودن با وی آی پی رو ببینید!! تعداد بازدید مطالب مقایسه شود!

این مطالب مال زمان رایگان بودن هست!!

دلتافوکس|مرجع دانلود بازی کامپیوتر,کنسول,موبایل (http://www.deltafoxy.com/article-topic-93.html)

این مطالب هم مشابه همون در دوران وی آی پی

دلتافوکس|مرجع دانلود بازی کامپیوتر,کنسول,موبایل (http://www.deltafoxy.com/News/topic/120/psp%20games/psp%20games/)

بله ما هم زمانی برای خودمون میهن دانلود و دانلودها بودیم!!!! الان هم نظر دوستان رو خواستم ببینم بچسبیم به پول یا شهرت سابق رو برگردونم!!

قابل توجه است، شرکت ؟ فعالیت اصلی شما چیست ؟
----------------------------

لینک ها را رایگان کنید و از از بخش های جدید و ایده ها سود حاصل کنید.
مجله اینترنتی راه اندازی کنید.
بخشی برای سرورهای بازی ایران، مثلا این بخش " پردیس گیم (http://pardisgame.net/counterstrike) " توسط سرورهای هزارنویس میزبانی می شود. شما هم می توانید از چنین ایده هایی بهره ببرید قطعا هزینه های بیشتری از خرید VIP کسب خواهید نمود.

xaep
May 19th, 2014, 19:20
بنظر من فری بزار آخه سایت های زیادی هستند که بازی میزارن.

mahdy777
May 19th, 2014, 19:22
نظر من به عنوان عضو کوچیک این انجمن این که بسته به کار داره
مثلا فیسبوق داره از راه تبلیغات پول در میاره و اگر پولیش کنه اون هم به شرایط شما دچار میشه
چون خدماتی که میده خیلی های دیگه حاضران بدن به صورت رایگان و تنها راه درامدشون تبلیغ باشه
کار شما هم همین طوری
یعنی یه سرچ کننده میتونه از تورنت و... بالاخره همین فایل پیدا و به صورت رایگان دانلود کنه
مثلا سایت های درست حسابی که برای هک هستن عضویت درونشون ماهی 100 دلار هستش! و اطلاعات این سایت ها نمیشه توی نت پیدا کرد خوب برای این کار های باید vip گذاشت
ولی برای کار شما به نظر من بهترین کار رایگان دادن هستش
مانند میهن دانلود که خودتون مثال زدید و با همین کار به شهرت رسیده و درامد خوبی داره...

shazo
May 20th, 2014, 22:00
از دید من فعلن دون بپاشی بهتره.. کاربر جمع کن و بعد همین کاربرا پول میشن برات !!

سرزمین
May 20th, 2014, 22:19
سلام

به نظرم همه رو مجانی بده بره ولی یکم که رتبه سایت رفت بالا تبلیغات بزن خرجش دربیاد

mojtaba.ghadri
May 20th, 2014, 23:09
داداش تجربه نشان داده : مال مفت یه حال اساسی به آدم میده که هزینه یه هزارتومنی به آدم نمیده..

مجانی بزارید , ولی در کنارش بیاید یه سری امکانات دیگه بزارید به صورت وی آی پی , و همچنین می تونید یه کار جالب بزنید مثلا به کاربران vip قول جایزه و قرعه کشی های مناسب بدید و بهشون هر ماه یه جایزه به کاربران vip بدید...

majid1f
May 20th, 2014, 23:24
رنک الان شما که خیلی خوب نیست کاربرهای زیادی هم پیدا نمی شن که بیان اکانت دانلود بازی بگیرن حتی اگه 100 تومن باشه.
با این سیاست ضرر می کنید بهترین راه اینکه لینک های دانلود رایگان باشه و درکنار ان فروشگاه راه اندازی کنید و سرویس های بازی ارائه بدید مطمئن باشید فروشگاه از تبلیغات برای شما سود بیشتری خواهد داشت . پاپ آپ، تبلیغات میان پست... اینها سود خیلی زیادی نخواهند داشت و ضرر به سئو.. می زنه. یک پیشنهادی که هست از این بازدید استفاده کنید مثلا لایسنس بازی بفروشید خیلی بازی ها هستند کاربرها حاضر هستند پول خوبی بابت آنلاین بازی کردن آنها بدند و خیلی راه کارهای دیگه