PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد دستورات ssh

mamadletsgo
May 19th, 2014, 13:03
سلام دوستان

اگه سوالات بنده رو جواب بدید کمک بزرگی بهم کردید و ممنون میشم

1- من میخوام محتویات فولدر bauckup که سرور بک آپ هست رو از طریق ssh پاک کنم ، (حدود 1000 فایل بک آپ هست که باید حذف بشن) کد ssh برای این کار رو اگه بزارید ممنون میشم

2- و سوال بعدی اینکه بعد از زدن این دستور و حذف شدن فایلها ، از کجا مطمئن بشم فایل ها حذف شدن !

3- و از خیلی از آموزش های موجود در نت نحوه متصل کردن سرور اف تی پی به whm رو برای بک آپ گیری جستجو کردم اما متأسفانه یک تفاوتهایی در whm وجود داره ، چون توضیحات داده شده فرق داره ، فکر میکنم بخاطر بالاتر بودن ورژن whm هست

اگه این سه مورد رو راهنمایی بکنید ممنون میشم

باتشکر

Milad-H
May 19th, 2014, 13:07
برای حذف یک فولدر به صورت یکجا با تمام فایل های داخل ان از کد زیر استفاده کنید

rm -rf foldername

tanha123
May 19th, 2014, 13:27
درود
دستور حذف فایل

rm -rf directoryname
دستور ساخت مجدد آن

mkdir directoryname
دستور تعیین سطح دسترسی برای آن

chmod permissen directoryname

Yas-Host
May 19th, 2014, 13:31
سلام دوستان

1- من میخوام محتویات فولدر bauckup که سرور بک آپ هست رو از طریق ssh پاک کنم ، (حدود 1000 فایل بک آپ هست که باید حذف بشن) کد ssh برای این کار رو اگه بزارید ممنون میشم

2- و سوال بعدی اینکه بعد از زدن این دستور و حذف شدن فایلها ، از کجا مطمئن بشم فایل ها حذف شدن !

3- و از خیلی از آموزش های موجود در نت نحوه متصل کردن سرور اف تی پی به whm رو برای بک آپ گیری جستجو کردم اما متأسفانه یک تفاوتهایی در whm وجود داره ، چون توضیحات داده شده فرق داره ، فکر میکنم بخاطر بالاتر بودن ورژن whm هست

باتشکر

دوستان در دو مورد بالا دستورات لازم را دادند.
دقت فرمایید که فولدر دیگری را حذف نفرمایید.

برای تنظیمات بک آپ از لینک زیر کمک بگیرید (مطالعه کردم کم و کسری نداشت):

تنظیمات بک آپ یا backup configuration در WHM (http://www.iranbesthost.com/m-learncenter1-pview.aspx?p=75)

موفق باشید.

mhiizadi
May 19th, 2014, 13:47
سلام دوستان

باتشکر

برای پاک کردن اون فولدر یا هر کاره دیگه ای که از ssh مشکل داره . با config server expoloerr برید حله :)

mamadletsgo
May 19th, 2014, 17:45
ممنون از راهنماییهایی که کردید

الان تو ssh وارد سرور اف تی پی که میشم با ls لیست فولدرها میاد اما دستور حذف رو که میزنم این پیغام رو میده

دستور : rm -rf folder

550 -rf: No such file or directory

mamadletsgo
May 19th, 2014, 19:03
دوستان من خیلی امتحان کردم ...

ظاهرا مشکل داره و فولدر قابل حذف شدن نیست

برای حل این مشکل ممکنه راهنمایی کنید که چطور میتونم فولدر رو حذف کنم؟

با دستور rm -rf folder که نشد ... !

speednet
May 19th, 2014, 23:58
دوستان من خیلی امتحان کردم ...

ظاهرا مشکل داره و فولدر قابل حذف شدن نیست

برای حل این مشکل ممکنه راهنمایی کنید که چطور میتونم فولدر رو حذف کنم؟

با دستور rm -rf folder که نشد ... !

سلام
شما میخوایند از سرور تو سرور بک اپ رو حذف کنید ؟

mamadletsgo
May 20th, 2014, 00:00
خیر این سرور بک آپ بنده هست که پر شده برای خالی کردنش میخوام فولدر هاشو حذف کنم و دوباره بسازم که نمیشه !

speednet
May 20th, 2014, 00:06
خیر این سرور بک آپ بنده هست که پر شده برای خالی کردنش میخوام فولدر هاشو حذف کنم و دوباره بسازم که نمیشه !

خب عزیز با اف تی پی به سرورت وصل شو و راحت به صورت گرافیکی این کارو بکن چه نیازی به دستورات اس اس اچ هست ای پی سرور به صورت sftp://ip در ادرس بزن یوزر نیم پسورد پورت رو تنظیم کن البته پورت اس اس اچ رو بعد به صورت گرافیکی راحت کار کن