PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عقب نشینی شركت "یاهو" از تحریم ایرانیان

Ramin
May 19th, 2014, 12:57
پس از حدود یک ماه تلاش و رایزنی گروه های ایرانی خارج از کشور، سرانجام غول اینترنی "یاهو" از محدودیت هایی که علیه ایرانیان وضع کرده بود، عقب نشینی کرد.

شورای ایرانیان امریکایی (نایاک) با انتشار خبر مربوط به لغو محدودیت های اعمال شده از سوی شرکت "یاهو" برای کاربران ایرانی اشاره می کند که ایرانیان مقیم داخل و خارج ایران از این موضوع استقبال کرده اند و در این باره می افزاید:"شرکت "یاهو" که پیش تر محدودیت هایی را بر کاربران ایرانی برای ساخت ایمیل و استفاده از خدمات آن شرکت وضع کرده بود اینک تضمین داده که ایرانیان قادر خواهند بود تا ماه سپتامبر سال 2014 میلادی حساب کاربری تازه افتتاح نمایند.

این اقدامی قابل توجه است چرا که پیش تر شرکت "یاهو" اعلام کرده بود به دلیل تحریم های وضع شده از سوی امریکا علیه ایران آن شرکت با محدودیت هایی در زمینه ارائه خدمات به کاربران ایرانی مواجه شده است." یکی از ایرانیان فعال در کمپین ارسال نامه به شرکت "یاهو" و درخواست از مدیران آن شرکت برای لغو محدودیت های اعمال شده علیه ایران بوده است. او ضمن ابراز خرسندی در این باره افزوده است:"امروز، یاهو تصمیم درست را اتخاذ کرده است. در صورتی که "یاهو" به اعمال محدودیت ها علیه ایران ادامه می داد این موضوع ناقض حقوق بشر بود. تغییر تصمیم "یاهو" نشان داد که فشار مردمی می تواند تاثیرگذار باشد."

شرکت "یاهو" در سپتامبر سال 2013 میلادی با اعمال محدودیت برای کاربران ایرانی ای که قصد ساخت اکانت در سایت یاهو را داشتند ذکر شماره تلفن را برای آنان الزامی ساخته بود با این حال کد تلفن کشورهایی که از سوی دولت امریکا تحریم شده اند از جمله کشور ایران برای کاربران غیر قابل دسترسی بود. این موضوع سبب شدتا بسیاری از ایرانیان نتوانند آدرس ایمیل جدیدی در سایت "یاهو" برای خود بسازند. پس از این تصمیم یاهو تعداد زیادی از ایرانیان که اکثرا در خارج از کشور به سر می برند با ارسال نامه ای برای مسئولین شرکت "یاهو" خواستار لغو محدودیت های اعمال شده شدند.

Abolijoon
May 19th, 2014, 13:05
تحریم برای ایرانی های مبتکر معنی نداشته و نخواهد داشت. زنده باد ایران و ایرانی:x

almanwebhost
May 19th, 2014, 13:21
از همون اول که تحریم بود
راه حل های زیادی بودش پس تحریم نبود فقط خودشون گول میزدن
چون وقتی با inset element میشه یه سری اطلاعات تغیر داد برای ساخت اکانت دیگه .....

akbar_syberia
May 19th, 2014, 13:25
ضمن تبریک ، تحریم اینترنتی از سوی غولهای اینترنت برای کاربران یک کشور واقعا به دور از انصاف بود ..

uoogle
May 19th, 2014, 13:31
والامن که تو همون تحریمش هم اکانت میساختم>:)

isn
May 19th, 2014, 13:35
اگر کسی خواست بگه بهش یاد بدهم تو 5 ثانیه اکانت بسازه ...

_WARCRAFT_
May 19th, 2014, 13:40
البته کار بر های نیو چتر براشون واقعا سخت بود مک کردن ایمیل یاهو ولی کار با هوش و زکاوت ایرانی نشد نداره=d>

اما متاسفانه تا این لحظه هنوز نام ایران به لیست بک نشده:114:

i.sharifi
May 19th, 2014, 13:45
دلشون به حال ایران و ایرانی نسوخته .
بازار جاسوسی آمریکا و دولت های غربی راکد شده ، قصد دارن مجددا شروع به کار کنن .
یاهو = ابزار جاسوسی

:)

ided
May 19th, 2014, 13:57
تحریم برای ایرانی های مبتکر معنی نداشته و نخواهد داشت. زنده باد ایران و ایرانی:x

اگه مبتکر به معنی ساختن انواع کرک ها و پچ ها و کیجن ها واسه استفاده غیر قانونی از هر چیزی باشه بهتره اسم خودمونو بذاریم *** تا مبتکر 8-|

- - - Updated - - -

از همون اول که تحریم بود
راه حل های زیادی بودش پس تحریم نبود فقط خودشون گول میزدن
چون وقتی با inset element میشه یه سری اطلاعات تغیر داد برای ساخت اکانت دیگه .....

بله، با inset element میشد اوایلش، ولی بعدا اصلاح کردن دیگه با این روش نمیشد اکانت ساخت
ولی خب شما یه سرچ بزنین هزارتا روش دیگه هم هست

InterServer.ir
May 19th, 2014, 14:22
اگه مبتکر به معنی ساختن انواع کرک ها و پچ ها و کیجن ها واسه استفاده غیر قانونی از هر چیزی باشه بهتره اسم خودمونو بذاریم *** تا مبتکر 8-|

- - -

وقتی میلیارد ها دلار پول مردم رو بلوکه کردند و هرگونه تحریمی که توانش رو داشتند به کار بستند شما راه بهتری سراغ دارید؟
وقتی ایرانی حق داشتن حساب ارزی برای خرید لایسنس نرم افزار ها رو به خاطر تحریم نداره باید خودمون رو در تحریم مبحوس نگه داریم و جلوی تحریم ها تسلیم و هرمحدودیتی را قبول کنیم؟

taha_2011
May 19th, 2014, 14:23
تحریم یاهو رو بر نمیداشتن سنگین تر بود به نظر بنده :d

ided
May 19th, 2014, 14:34
وقتی میلیارد ها دلار پول مردم رو بلوکه کردند و هرگونه تحریمی که توانش رو داشتند به کار بستند شما راه بهتری سراغ دارید؟
وقتی ایرانی حق داشتن حساب ارزی برای خرید لایسنس نرم افزار ها رو به خاطر تحریم نداره باید خودمون رو در تحریم مبحوس نگه داریم و جلوی تحریم ها تسلیم و هرمحدودیتی را قبول کنیم؟

دوست عزیز شما اون چیزی رو که نوشتم مجددا مطالعه کنید
اول جواب اون چیزی که نوشتین: شما یه سرچ بزنین خرید لایسنس ویندوز فلان، خرید لایسنس آفیس و .... . با وجود این همه فروشگاه هیچ نیازی به حساب ارزی ندارین
واسه هر موردی که شما مثال بزنین ده مورد جایگزین وجود داره، میتونین از اونا استفاده کنین

شما یه مقاله مینویسین هزار تا کد و قفل و اینا میذاری روش کسی کپی برداری نکنه، بعد خودتون برنامه ای که قیمتش چند میلیون تومنه میندازین رو سیستمتون کرک میکنین
یه خورده فکر کنین میفهمین که یه جای کار میلنگه

sht-design
May 19th, 2014, 14:48
راست میگن همه دوستان
به نظر من جیمیل بهتر از یاهو هست واسه دوستانی که میخوان از سرویس ایمیل استفاده کندد تازه چت هم میشه باهاش کرد
ولی توی این مدت که من اسم ایران توی لیست نبود خودم ایمیل های یاهو میساختم!!

ping
May 19th, 2014, 15:19
عقب نشینی نه! لطف یاهو به ایرانیان
اونایی ام که دوست ندارن استفاده نکنند
یاهو مچکریم:x

saberloty
May 19th, 2014, 15:21
جالب اينجاست توي تحريمشونم باز اي دي ياهو ميساختيم .اونم به راحتي و در عرض يک دقيقه=d>

firebox
May 19th, 2014, 15:24
آحه چه گناهی کردیم که ایرانی هستیم :(

mahdy777
May 19th, 2014, 20:55
عقب نشینی نه! لطف یاهو به ایرانیان
اونایی ام که دوست ندارن استفاده نکنند
یاهو مچکریم:x

لطف؟؟
کم کم 10 تا سایت درست حسابی هستش که خدماتی که یاهو میده اون ها هم میدن ایرانی ها رو هم بهشون احترام میزارن نه این که تحریم کنن
همچین خدمات تکی نمیده.. برای چتش از یاهو بهتر هستش چه صوتی چه متنی
برای ایمیل به نظر من هم جیمیل خیلی بهتره یا ایمیل خود هاستینگ ها
برای وبلاگ و.. هم بهتر از باهو هستش

اتفاقا وقتی تحریم کرد هیچ کس ازش استفاده نمیکرد هیچ وقت، اون موقع حساب کار می اومد دستش
ولی متاسفانه این هماهنگی نداریم...

farbodsteps
May 19th, 2014, 21:05
هر گلی زده به سر خودش زده دید یک سری از ایران نمی تونن ایمیل بسازن بازدیدش از ایران داره میاد پایین بیخیال تحریم شد.

majid1f
May 19th, 2014, 21:38
هنوز که نمی شه مستقیم ساخت :114:

کرمان هاست
May 20th, 2014, 03:21
این تانکر کیه صبح و شب داره باز شروع کرده به تشکر زدن بیخودی! مدیران یک رسیدگی بکنن با تشکر.
دوباره یک نفر قراره یک شبه 400پست تشکر داشته باشه !خیلی خوب شد که تحریممون کرد باعث شد دیگه من طرفش
نرم و خیلی هم الان راضی اممم

sh_p1385
May 20th, 2014, 04:22
صمیمانه از یاهو تشکر می کنیم، و با تمام احترام به تصمیمات بشر دوستانه یاهو
اگه مثلا سال 79 همچین تصمیمی می گرفت که یه سرویس تکی بود ارزش زیادی داشت برامون، ولی الان سرویس های مشابه و رایگان زیاد هست
پس... لطفش برای ما کمی لوس شده... ایشالا برای آیندگان مفید باشه

sharbazi
May 20th, 2014, 12:51
از وقتي اين اتفاق تحريم افتاده كاملا مشخصه چقدر خلوت شده ياهو مسنجر
خوبه كه باز شد.

thanker
May 20th, 2014, 13:17
این تانکر کیه صبح و شب داره باز شروع کرده به تشکر زدن بیخودی! مدیران یک رسیدگی بکنن با تشکر.
دوباره یک نفر قراره یک شبه 400پست تشکر داشته باشه !خیلی خوب شد که تحریممون کرد باعث شد دیگه من طرفش
نرم و خیلی هم الان راضی اممم
عزیزه دلم تشکره فحش که نیست!
مخالف قوانین هم نیست!‌آیا شما مشکلی دارید با تشکر های من؟خب دیگه ازتون تشکر نمیکنم.

sarwhost
May 20th, 2014, 13:22
ایران تو لیستش نیست و تو اخبار یاهو همچین چیزی ندیدم

Cyrus.The.Great
May 20th, 2014, 14:38
هنوز پیش شماره ایران در لیست نیست! البته قبلا گوگل هم همچنین چیزی رو گفت ولی عمل نکرد!

ping
May 22nd, 2014, 19:58
لطف؟؟
کم کم 10 تا سایت درست حسابی هستش که خدماتی که یاهو میده اون ها هم میدن ایرانی ها رو هم بهشون احترام میزارن نه این که تحریم کنن
همچین خدمات تکی نمیده.. برای چتش از یاهو بهتر هستش چه صوتی چه متنی
برای ایمیل به نظر من هم جیمیل خیلی بهتره یا ایمیل خود هاستینگ ها
برای وبلاگ و.. هم بهتر از باهو هستش

اتفاقا وقتی تحریم کرد هیچ کس ازش استفاده نمیکرد هیچ وقت، اون موقع حساب کار می اومد دستش
ولی متاسفانه این هماهنگی نداریم...

بله لطف
اگه حرکت یاهو باعث میشد سایتها دیگه ام ایرانو تحریم کنن چی؟

mahdy777
May 23rd, 2014, 00:09
بله لطف
اگه حرکت یاهو باعث میشد سایتها دیگه ام ایرانو تحریم کنن چی؟

تا حالا دو یا 3 بار انجام داده...و من اصلا تاثیری توی سایت های دیگه ندیدم
سایت های دیگه هم میرن از جای درست حسابی تری تقلید میکنن یاهو همون طور که گفتن اصلا آنچنان بزرگ نیست و نباشه خیلی سایت ها سر 1 هفته جاش پر میکنن...

من بیشتر منظورم این بود چرا فکر میکنید اون ها به ما لطف می کنن و بر عکس ما هستیم که میرین توی وب سایت و بازدید زیاد میشه و از قبال ما پول در میاره...
پس ما هستیم که لطف می کنیم... و همون طور که گفتم وقتی اون ایران تحریم کرد مرد ایران که بی گناه هستن وقتی ببین انقدر اون ها خنگ تر هستن درس درستی میدادن بهش آدم میشدن...

ping
May 23rd, 2014, 04:36
تا حالا دو یا 3 بار انجام داده...و من اصلا تاثیری توی سایت های دیگه ندیدم
سایت های دیگه هم میرن از جای درست حسابی تری تقلید میکنن یاهو همون طور که گفتن اصلا آنچنان بزرگ نیست و نباشه خیلی سایت ها سر 1 هفته جاش پر میکنن...

من بیشتر منظورم این بود چرا فکر میکنید اون ها به ما لطف می کنن و بر عکس ما هستیم که میرین توی وب سایت و بازدید زیاد میشه و از قبال ما پول در میاره...
پس ما هستیم که لطف می کنیم... و همون طور که گفتم وقتی اون ایران تحریم کرد مرد ایران که بی گناه هستن وقتی ببین انقدر اون ها خنگ تر هستن درس درستی میدادن بهش آدم میشدن...

بخش تبلیغات گوگل و یاهو فیل1تره یعنی ما هیچ سود مالی به یاهو و گوگل نمیرسونیم

asdadsdxz
May 23rd, 2014, 04:42

چون به ما چیزی رو نمیفروشند باید اون رو بدر.دیم؟
مثل اینکه یه مغازه بگه من به شما جنس نمیفروشم و ما هم چون نفروخته بریم جنس رو بدز.دیم و بگیم چون نفروخته حلال هست..

asrhosting
May 27th, 2014, 22:45
پس از حدود یک ماه تلاش و رایزنی گروه های ایرانی خارج از کشور، سرانجام غول اینترنی "یاهو" از محدودیت هایی که علیه ایرانیان وضع کرده بود، عقب نشینی کرد.

شورای ایرانیان امریکایی (نایاک) با انتشار خبر مربوط به لغو محدودیت های اعمال شده از سوی شرکت "یاهو" برای کاربران ایرانی اشاره می کند که ایرانیان مقیم داخل و خارج ایران از این موضوع استقبال کرده اند و در این باره می افزاید:"شرکت "یاهو" که پیش تر محدودیت هایی را بر کاربران ایرانی برای ساخت ایمیل و استفاده از خدمات آن شرکت وضع کرده بود اینک تضمین داده که ایرانیان قادر خواهند بود تا ماه سپتامبر سال 2014 میلادی حساب کاربری تازه افتتاح نمایند.

این اقدامی قابل توجه است چرا که پیش تر شرکت "یاهو" اعلام کرده بود به دلیل تحریم های وضع شده از سوی امریکا علیه ایران آن شرکت با محدودیت هایی در زمینه ارائه خدمات به کاربران ایرانی مواجه شده است." یکی از ایرانیان فعال در کمپین ارسال نامه به شرکت "یاهو" و درخواست از مدیران آن شرکت برای لغو محدودیت های اعمال شده علیه ایران بوده است. او ضمن ابراز خرسندی در این باره افزوده است:"امروز، یاهو تصمیم درست را اتخاذ کرده است. در صورتی که "یاهو" به اعمال محدودیت ها علیه ایران ادامه می داد این موضوع ناقض حقوق بشر بود. تغییر تصمیم "یاهو" نشان داد که فشار مردمی می تواند تاثیرگذار باشد."

شرکت "یاهو" در سپتامبر سال 2013 میلادی با اعمال محدودیت برای کاربران ایرانی ای که قصد ساخت اکانت در سایت یاهو را داشتند ذکر شماره تلفن را برای آنان الزامی ساخته بود با این حال کد تلفن کشورهایی که از سوی دولت امریکا تحریم شده اند از جمله کشور ایران برای کاربران غیر قابل دسترسی بود. این موضوع سبب شدتا بسیاری از ایرانیان نتوانند آدرس ایمیل جدیدی در سایت "یاهو" برای خود بسازند. پس از این تصمیم یاهو تعداد زیادی از ایرانیان که اکثرا در خارج از کشور به سر می برند با ارسال نامه ای برای مسئولین شرکت "یاهو" خواستار لغو محدودیت های اعمال شده شدند.

غول ؟؟؟
کدوم غول الان کسی هست که محتاج یاهو باشه ؟
به چیز آخه این سایت می نازه ؟همه خدماتش رو بهترش رو گوگل داره .

StyleFa.iR
September 12th, 2014, 14:50
بسیار عالی بود. خبر خیلی خوبی بود.

talait
September 12th, 2014, 14:53
من که تحریمی احساس نکردم :))

مینا-صیفی
September 12th, 2014, 15:01
وقتی سیستم عامل ویندوز ها را activations Free unlimited میکنیم و داریم چه برسه به یک اکانت ایدی ...

Meistero
September 12th, 2014, 15:35
کلا خدمات یاهو تعریفی نداره (بجز مسنجرش که اونم با اومدن سرویسهای جدید کم کم از رونق میافته).مخصوصا ایمیلش.

kool
September 16th, 2014, 12:27
در کل یاهو دیگه معمولی حساب میشه. از 100 نمره 70 بهش میشه داد. مخصوصا ssl اش که گاهی اوقات بدجور اذیت میده.

- - - Updated - - -

هنوز پیش شماره ایران در لیست نیست! البته قبلا گوگل هم همچنین چیزی رو گفت ولی عمل نکرد!
نمیدونم چند روز پیش شاید فعال شده باشه ... ولی من الان چک کردم پیش شماره ایران رو قرار دادن. اگه کسی ایمیل یاهو نیاز داره میتونه به راحتی ثبت نام کنه و موبایل خودش رو هم جهت امنیت ثبت کنه.

Ramin
September 16th, 2014, 13:54
http://up.vbiran.ir/uploads/44635141085954440501_yahoo%20iran.png