PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با نماد اعتماد

xmasoud
May 18th, 2014, 05:08
با سلام

دوستان عزیز بنده 2 سال پیش درخواست نماد دادم به صورت حقیقی اما به دلایل سخت گیری دیگه پیگیر نشدم.
الان خواستم درخواستو تبدیل به حقوقی کنم اما نشد.
بنده همون حقیقی رو ادامه دادم و نهایتا توسط کارشناس مربوطه تایید شد!
حالا سوالم اینه که چقدر بعد از تایید کارشناس مربوطه نماد را میدن؟
دوم اینکه من در این انجمن کمی جستجو کردم مثل اینکه گفتن پلیس اماکن میاد برای تحقیق هرچند تاریخ تاپیک قدیمی بود خواستم ببینم واقعا همینطور هست؟
سوم اینکه اگر پلیس برای تحقیق میاد آدرس برای زمانی بود که بنده حقیقی بودم و در خانه فعالیت میکردم به همین خاطر آدرس خانه رو دادم یعنی میان داخل خونه رو چک میکنند؟!

Ashkankamangar.ir
May 18th, 2014, 07:38
سلام کسی برای تحقیق نمیاد

alimo203
May 18th, 2014, 07:48
سلام دوست عزیز
1- وقتی اطلاعات هویتی شما توسط وزارت صنایع .... تائید بشه مرحله بعد تائید مدارک و پس از آن دریافت نماد توسطشما و قراردادن آن در وب سایت و سپس تائید محل قراردادن نماد.(اینروزا فکر میکنم سرشون خیلی خیلی شلوغ باشه به همین دلیل زمان بره این پروسه دریافت ) وگرنه بانک مرکزی بخش نامه داشت که کسانی که حداقل نماد یک ستاره ندارند تا 15 اردیبهشت درگاهشون قطع بشه.
2- هیچ تحقیقی وجود نداره
3- ..... ( برمیگرده به سئوال 2 )

xmasoud
May 18th, 2014, 07:55
ممنون از راهنماییتون فقط قبلا نواقصی داشت اطلاعات و چک لیست ها که پس ارسال الان زده تایید شده توسط کارشناس د....
حالا خواستم دقیق پس از این چه مرحله ای است و چقدر دیگر زمان میبرد؟!

alimo203
May 18th, 2014, 08:26
20483
اینم پروسه کار.در مورد زمان هم هیچیش مشخص نیست.شما بهتره کارهای دیگتون را انجام بدید و معطل این نشید

ra3ou1
May 18th, 2014, 10:16
در مورد زمان چیز خاصی مشخص نیست

اما معمولا در صورتی که مشکلی نباشد 1-2 هفته ای اوکی می شود

Hostline
May 18th, 2014, 10:23
کلا نماد حتی یه اخطار هم بخواد بده میزاره یک هفته بگذره مدلش اینجوریه!
باید صبر داشته باشین

parsian2host
May 18th, 2014, 11:35
کسی برای تحقیق نمیاد .

Hostline
May 18th, 2014, 14:05
اون داستان اماکن هم اسمتون میاد اماکن محل و چیزی از قبل داشتین باشون هماهنگ میکنن اینکه بیان در خونه و ...... نیست

sht-design
May 18th, 2014, 17:27
همه چک کردن ها به صورت مجازی هست و اینجور نیست که بیان در خونه رو بزنن بگن ما میخوایم چک کنیم!
من خودم برای چند سایت فرآیند نماد رو درخواست دادم اگه تا حالا مدرک نفرستاده باشید ممکن است حدود 20 روز با استعلام پلیس اماکن و گرفتن گواهی امضا و ارسال اون به آدرس وزارت صنعت معدن و تجارت طول بکشه
اما اگه نخواین این زمان رسیدن پست و چک کردن اونها را حساب کنید شاید تا 10 روز هم کاهش پیدا کنه

اگه سایتتون از همه لحاظ کامل باشه تایید چک لیست یک روزه انجام میشه اما اگر ایرادی باشه شما مجبورین اون رو رفع کنید و دوباره اقدام کند همین باعث میشه کارتون طولانی بشه!!