PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره پرداخت پول در nic

ali.n
June 1st, 2010, 11:42
سلام

من می خوام از روش پرداخت برخط برای nic استفاده کنم. یه توضیحی تو سایتش نوشته ولی بلد نیستم چیکار کنم. نوشته که :

پرداخت به شکل برخط از طریق بانک‌های سامان و پارسیان و یا بانک‌های پشتیبانی شده توسط این دو بانک

Arashdn
June 1st, 2010, 11:46
اینطوری دومین برات در میاد 14 تومن
اما خیلی از بچه های این فروم هستن میتونی بزاری رابط مالیت بشن و دومین رو حتی 3700 تومن هم پرداخت میکنن ....

ali.n
June 1st, 2010, 12:26
ممنون ولی مسئله اینه که فقط خودم می خوام ثبت کنم و پولشو بدم.رابط نمی خوام

حالا ممکنه توضیح بدید ؟

عابر بانک سپه و بانک ملی رو دارم
با اینا میشه پرداخت کرد؟

Arashdn
June 1st, 2010, 12:42
ثبت رو که خودت انجم میدی
یه دقیقه رابط مالی رو عوض میکنی ، شخص مربوطه پرداخت میکنه
دوباره رابط مالی رو تغییر میدی به مال خودت ..

عابر بانک سپه و بانک ملی رو دارم
با اینا میشه پرداخت کرد؟
بانک سامان رو انتخاب کنید
و با کارت بانک ملی تون (اگه رمز دوم رو گرفتید) پرداخت کنید

ali.n
June 1st, 2010, 13:20
ممنون مسئله حل شد.پس نیازی به باز کردن حساب تو بانک سامان نیست...

اونوقت من متوجه نشدم چرا 14 تومن ؟ مگه تو nic ننوشته 7200 ؟

tar.gz
June 1st, 2010, 13:44
قیمت دامین ir بر حسب پوینت هست. نیک برای نمایندهاش تخفیف زیادی میده (فکر کنم1600 حساب میکنه). ولی اگه از خودش خرید کنید پوینت رو چون گرون میده بنابراین هزینه زیاد درمیاد. بعد هم با تغییر رابط مالی به هندل شخص دیگه هیچ اتفاق خاصی از جهت صاحب دامین شناخته شدن بوجود نمیاد. رابط مالی فقط هزینه ها رو پرداخت میکنه و هیچ تصرفی در دامین نداره.

Rezash
June 1st, 2010, 14:17
اونوقت من متوجه نشدم چرا 14 تومن ؟ مگه تو nic ننوشته 7200 ؟
هر پوينت 7200 تومن هست و هر دومين 2 پوينت - يعني 2*7200 = 14400 تومن

1eng.ir
June 1st, 2010, 14:25
هر يونيت 7200 ـه
هزينه ي ثبت هر دامين به مدت 1 سال ميشه 2 يونيت - 5 سال 6 يونيت

حالا نيك مياد يونيتاشو به نماينده هاش پيش فروش ميكنه با قيمتي خيلي پايين. كه كمترين قيمت 1800 تومن ميشه ...

ali.n
June 1st, 2010, 14:38
هر يونيت 7200 ـه
هزينه ي ثبت هر دامين به مدت 1 سال ميشه 2 يونيت - 5 سال 6 يونيت

حالا نيك مياد يونيتاشو به نماينده هاش پيش فروش ميكنه با قيمتي خيلي پايين. كه كمترين قيمت 1800 تومن ميشه ...

اگه بخوام برای 5 سال تمدید کنم و خودم پرداخت کنم نیاز به 6 یونیت هست 5 سالش میشه 43200 ؟ درسته ؟ که رقم بدی نیست.میشه سالی 8640.در حد دامین های دات کام.

ولی خوب اینهمه اختلاف بین 7200 تا 1800 هم جالبه

1eng.ir
June 1st, 2010, 14:43
ولی خوب اینهمه اختلاف بین 7200 تا 1800 هم جالب
نه چندان هم جالب نيست

خود رجيسترارها هر دامين 1.99 دلار پاشون در مياد كه ميدن سالي 8.99 دلار يعني هر دامين 7 دلار سود. چون يه سرمايه اي گذاشتن ...
شما بخواي يه سرور قوي بگيري ماهي 400 دلار پات در مياد. ولي يه كولو بگيري بذاري ديتاسنتر ميشه ماهي 60 دلار. چرا اينجور ميشه ؟ چون يه سرمايه اي گذاشتي ...
نيك هم به همين صورته ...

mibfa
June 2nd, 2010, 13:14
نه چندان هم جالب نيست

خود رجيسترارها هر دامين 1.99 دلار پاشون در مياد كه ميدن سالي 8.99 دلار يعني هر دامين 7 دلار سود. چون يه سرمايه اي گذاشتن ...
نيك هم به همين صورته ...

سلام دوست عزيز

ممنون ميشوم منبع اين اطلاعات را اعلام كني . و حداقل هزينه جهت اجراي اين كار

شايد خواستيم با اميد خدا كاري بكنيم

ممنون از شما

pouyasazan
June 2nd, 2010, 14:11
نه چندان هم جالب نيست

شما بخواي يه سرور قوي بگيري ماهي 400 دلار پات در مياد. ولي يه كولو بگيري بذاري ديتاسنتر ميشه ماهي 60 دلار. چرا اينجور ميشه ؟ چون يه سرمايه اي گذاشتي ...
نيك هم به همين صورته ...

شما کلا اطلاعاتتون صحیح نیست. دامین .com بیش از 7 دلار براشون تموم می شود. کسی که می خواهد رجیسترر شود باید اول از ICANN یک کد دریافت کند که هزینه های سالیانه جداگانه دارد و ... بعد باید برای هر پسوندی با مرجع مربوطه صحبت کند. برای مثال برای com و net باید با verisign صحبت کند. لینک مربوطه در سایت verisgn را برای اطلاعات بیشتر اینجا می گذارم Become a .com, .net Domain Name Registrar from VeriSign, Inc. (http://www.verisign.com/domain-name-services/become-registrar/com-net-registrar/index.html)

بعد باید حتما سیستم جامع برنامه نویسی شده و ضد هک داشته باشید که دامین ها ***یده نشوند. که الان می تونید از logicbox مربوط به همون دایرکت آی استفاده کنید که نیازی به پرداخت هزینه های طراحی و برنامه نویسی اولیه نباشید. غیر از اینکه برای مدیریت این سیستم به چندیدن سرور هم زمان نیاز است.

میشه راجع به این کولو هم بفرمایید منظورتون چی بود و لینک دیتاسنتر را بفرمایید تا مطلع شوم؟ این کولو سرور هم داخلش هست؟چطوری ماهی 60 دلار؟ پهنای باند؟ پورت؟KVM؟

Rapid
June 2nd, 2010, 17:10
نه چندان هم جالب نيست

نيك هم به همين صورته ...

اصلا همچين چيزي نيست 0.18$ ICANN ميگره براي دات كام به طور مثال حدود 7$ ميدند به رجيستري مادر كه جديدا 7.34$ دلار شده .نت هم حدود 5 دلار و .asia كه ايرانم از بنيانگذارنش هست حدود 10 دلار دات اينفو رجيستري مادر فعلا هزينشو نميگيره ;)

خوده ICANN اعلام كرده اصلا نبايد نگاه تجاري به ثبت دامين داشت و حتي ممكنه قيمت ها رو آزاد كنه (به طور ازمايشي اين اجازه به دات اينفو داده شد) براي همين اكثر شرركت ها فعاليت هاي فروش هاست و سرور رو گسترش دادند