PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم XLHost

taekwondoaqr
June 1st, 2010, 10:01
سلام خدمت دوستان

من می خواستم از اساتید اهل فن در مورد احتمال تحریم XLHost سوال کنم.
آیا ممکن است روزی ایران را تحریم کند ( با توجه به مدیریت ایرانی سعید خرازی ها )
مثلا آمریکا در قطعنامه جدید، اجازه دسترسی Ip ایران به دیتاسنتر های آمریکایی را ببندد. چند درصد احتمال تحریم این دیتاسنتر موجود می باشد.
همچنین در مورد احتمال تحریم مجدد cPanel نیز بفرمایید. آیا اگر من از یک سرویس دهنده آلمانی که cPanel می دهد هاست cPanel بخرم آیا امکان دارد خود cPanel این هاست را به دلیل فروش سرویس به ایرانی ها ببندد ؟ و در نتیجع آن ها اکانت ما را Shift + Delete کنند.
یا مثلا از هاست المانی Reseller cPanel بخرم و با دامین اصلی ir. سرویس دهم cPanel هیچ غلطی می تواند بکند ؟

با تشکر از دوستان

Arashdn
June 1st, 2010, 10:26
نه تحریم نیمکنه
آمریکا کلی قوانین داره
اگه دیتاسنتر ها زرنگ باشن حتی آقای خرازی هم نباشه باز ما تحریم نمیشیم ....

delta
June 1st, 2010, 10:29
تو اين دنيا همه چيز امكان داره دوست عزيز.شما بهتره هميشه يك بك آپ هميشه داشته باشي تا هر وقت هر جا تحريمتون كرد درجا سرور رو عوض كني!

P-CO
June 1st, 2010, 10:37
خیر، امکان تحریم 1 یا 2 % هست. اما اگر شما سی پنل روی سرور نصب نکنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.

خاظر جمع باشید...

1eng.ir
June 1st, 2010, 11:32
احتمال تحریم وجود دارد حتی ایکس ال هاست. ولی خوبیه ایکس ال هاست اینه که اگه مشکلی پیش بیاد حداقل کاری که آقای خرازی براتون انجام میدن که اطلاعاتتو بهت میدن ;) ولی یه جا مثه Hivelocity تا بفهمه ایرانی هستی سرویستو ترمینیت میکنه و به سلامت ...

IFACO.Net
June 1st, 2010, 11:36
از هر دیتاسنتری که سرور میگیرید چه آمریکا - اروپا و ... ، حتما و حتما در جای دیگری هم از سرورهاتون بک آپ منظم نگهداری کنید.

Arashdn
June 1st, 2010, 11:45
احتمال تحریم وجود دارد حتی ایکس ال هاست. ولی خوبیه ایکس ال هاست اینه که اگه مشکلی پیش بیاد حداقل کاری که آقای خرازی براتون انجام میدن که اطلاعاتتو بهت میدن ;) ولی یه جا مثه Hivelocity تا بفهمه ایرانی هستی سرویستو ترمینیت میکنه و به سلامت ...
تو مسنجر یه پی ام بهم بده بهت توضیح بدم چرا امکان نداره ایکس ال هاست ما رو تحریم کنه
چه اقای خرازی باشه چه نباشه

Mostafa
June 2nd, 2010, 08:29
تو مسنجر یه پی ام بهم بده بهت توضیح بدم چرا امکان نداره ایکس ال هاست ما رو تحریم کنه
چه اقای خرازی باشه چه نباشه
به ما هم بگین.

persian.developer
June 2nd, 2010, 10:40
به ما هم بگین.

Xlhost.com - Site Info from Alexa (http://www.alexa.com/siteinfo/xlhost.com)

Arashdn
June 2nd, 2010, 12:29
به ما هم بگین.
نمیخوام دلیلش رو پابلیک مطرح کنم ....

Rapid
June 2nd, 2010, 20:11
اين شركت در انگيس تشكيلات داره byet.org ....

Arashdn
June 3rd, 2010, 09:29
اینم یکی دیگه از دلیل هایی که نمیتونه تحریم کنه .......
بایت هاست یه قسمتی از ایکس ال هاسته

m_dg_farari
June 6th, 2010, 02:34
معذرت میخوام الآن آلکسای XLHOst رو دیدم! نوشته بود 454 ایران ! مگه تو ایران ثبت شده؟ و ربطی به ایران داره؟ مدیر دیتا سنتر ایرانی هست ولی ...
یا که من اطلاع ندارم و چون من ایرانی هستم یعنی آی پی من ایران بود نشون داد تو ایران چندمه؟

iranihost
June 6th, 2010, 05:07
رتبه ایران ربطی به ثبت شدنش تو ایران نداره !

بازدید اون سایت از کشور ایرن هست ! (محبوبیت)

m_dg_farari
June 6th, 2010, 05:33
بسیار ممنون
در این باره اطلاعات نداشتم.

AmirHosein
June 6th, 2010, 11:30
نمیخوام دلیلش رو پابلیک مطرح کنم ....

بابا پاپلیک به قول رفقا به منم آدامس میدی؟:d