PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با حجم فایل (لطفا کمک کنید)

a67
May 17th, 2014, 13:52
با سلام خدمت اساتید
بنده یک هاست به فضای 5 گیگ ارائه دادم و آن شخص بکاپ دایرکت ادمین داشت و بنده بکاپ آن را انتقال دادم و پهنای باند و حجم هاستی که از بنده گرفته بود شد به اندازه ی هاست قبلی که داشت یعنی 4 گیگ و الان من پلن را دوباره 5 گیگ کردم اما 4 گیگ از حجم هاست رو دایرکت ادمین پر نشان میده و در صورتی که 1.45 بیشتر شخص فضا اشغال نکرده است ، الان من باید چیکار کنم که دایرکت ادمین همان 1.45 فضای اشغالی نشان بده نه 4 گیگ؟؟؟

کرمان هاست
May 17th, 2014, 14:09
یک رفرش بزنه از منوی امار ها درست میشه

a67
May 17th, 2014, 15:50
یک رفرش بزنه از منوی امار ها درست میشه

درست نشد.

a67
May 17th, 2014, 17:12
کسی نبود.>؟؟؟؟

NiceHosting.ir
May 17th, 2014, 17:20
احتمالا از کش مرورگرتونه

با یک مرورگر دیگه تست کنید

یا از ctrl+f5 برای پاک کردن کش استفاده کنید

a67
May 17th, 2014, 17:27
احتمالا از کش مرورگرتونه

با یک مرورگر دیگه تست کنید

یا از ctrl+f5 برای پاک کردن کش استفاده کنید

نه آخه هم برای من پر نشون میده هم برای خودش بعد داخل کنترل پنل زده Disek Usage 1472.02 اما پایین ترش این یکی زده
Total Disk Usage (MB) 4444.8

seoman
May 17th, 2014, 17:30
دوست عزیز
لاگ آوت کنید و از یک مرورگر دیگه تست کنید
برای من از سی پنل که همیشه اینطوری میشه

a67
May 17th, 2014, 17:36
دوست عزیز
لاگ آوت کنید و از یک مرورگر دیگه تست کنید
برای من از سی پنل که همیشه اینطوری میشه

چطوری لاگ آوات کنم؟

a67
May 17th, 2014, 18:00
دوستان
ارور
Unable to extract the directory 'backup' from the file /home/admin/user_backups/username.tar.gz as user username
tar (child): /home/admin/user_backups/username.tar.gz: Cannot open: Permission denied
tar (child): Error is not recoverable: exiting now
/bin/tar: Child returned status 2
/bin/tar: Error is not recoverable: exiting now

File '/home/admin/user_backups/username.tar.gz' was 1460626729 bytes in size, as read by root.
Unable to read the backed up user.usage file: Unable to get Lock on file:
open error for /home/username/backups/backup/user.usage.lock: No such file or directory
/home/username/backups/backup: No such file or directory
هنگام ریستور کردن بکاپ برای چیست؟

a67
May 17th, 2014, 18:23
دوستان
ارور
Unable to extract the directory 'backup' from the file /home/admin/user_backups/username.tar.gz as user username
tar (child): /home/admin/user_backups/username.tar.gz: Cannot open: Permission denied

File '/home/admin/user_backups/username.tar.gz' was 1460626729 bytes in size, as read by root.
open error for /home/username/backups/backup/user.usage.lock: No such file or directory
هنگام ریستور کردن بکاپ برای چیست؟

کاربرای عزیز انجمن لطفا کمک کنید

RoobinaServer
May 17th, 2014, 18:46
با سلام خدمت اساتید
بنده یک هاست به فضای 5 گیگ ارائه دادم و آن شخص بکاپ دایرکت ادمین داشت و بنده بکاپ آن را انتقال دادم و پهنای باند و حجم هاستی که از بنده گرفته بود شد به اندازه ی هاست قبلی که داشت یعنی 4 گیگ و الان من پلن را دوباره 5 گیگ کردم اما 4 گیگ از حجم هاست رو دایرکت ادمین پر نشان میده و در صورتی که 1.45 بیشتر شخص فضا اشغال نکرده است ، الان من باید چیکار کنم که دایرکت ادمین همان 1.45 فضای اشغالی نشان بده نه 4 گیگ؟؟؟

من نمیدونم این کش که دوستان گفتند کلا منظورشون چیه چون اصلا ربطی به کش نداره.

دوست عزیز دایرکت ادمین به همین صورت هست میزان پر شدن را آنی نشان میده اما خالی شدن را خیر.

12-24 ساعت آتی نگاه کنید ببینید فضا را خالی کرده یا نه اگر نکرده اول مطمئن بشید که واقعا چنین مصرفی نشده (هم فایلهای اصلی هم دیتابیس ها هم فایل بکاب همه مشمول همین مورد هستند) و بعد تمام فایلهای لاگ مصرفی ترافیک و حجم در پوشه /usr/local/directadmin/data/Username

پاک کنید.

یا حق

a67
May 17th, 2014, 18:50
من نمیدونم این کش که دوستان گفتند کلا منظورشون چیه چون اصلا ربطی به کش نداره.

دوست عزیز دایرکت ادمین به همین صورت هست میزان پر شدن را آنی نشان میده اما خالی شدن را خیر.

12-24 ساعت آتی نگاه کنید ببینید فضا را خالی کرده یا نه اگر نکرده اول مطمئن بشید که واقعا چنین مصرفی نشده (هم فایلهای اصلی هم دیتابیس ها هم فایل بکاب همه مشمول همین مورد هستند) و بعد تمام فایلهای لاگ مصرفی ترافیک و حجم در پوشه /usr/local/directadmin/data/Username

پاک کنید.

یا حق

دوست عزیز سیستم به صورت روزانه بکاپ میگیره و من هم دیدم حجم بگاپ 1.36 بود و الان زدم پاک کردم یوزر رو از اول ساختم که بکاپ رو ریستور کنم ، الان بکاپ هنگام ریستور ارور زیر را میده

ممنون میشم کمکم کنی

hamid.soltani92
May 17th, 2014, 18:55
دوست عزیز سیستم به صورت روزانه بکاپ میگیره و من هم دیدم حجم بگاپ 1.36 بود و الان زدم پاک کردم یوزر رو از اول ساختم که بکاپ رو ریستور کنم ، الان بکاپ هنگام ریستور ارور زیر را میده

ممنون میشم کمکم کنی
سلام.
فایل tar رو به صورت دستی اکسترکت کنید.

a67
May 17th, 2014, 19:01
سلام.
فایل tar رو به صورت دستی اکسترکت کنید.

عزیز هنگام اکسترکت این ارور رو میده

An error occured during extraction

Details
tar (child): /home/admin/user_backups/khatoonb.tar.gz: Cannot open: Permission denied tar (child): Error is not recoverable: exiting now /bin/tar: Child returned status 2 /bin/tar: Error is not recoverable: exiting now

hamid.soltani92
May 17th, 2014, 19:21
از طریق ssh و با اکانت روت اکستزکت کنید فایل رو.
منبع:
Unable to read the backed up user.usage file (http://forum.directadmin.com/showthread.php?t=3845)

RoobinaServer
May 17th, 2014, 19:38

ممنون میشم کمکم کنی

در ssh دستور زیر را در جایی که فایل هست بزنید :

chown admin:admin yournamefile.tar.gz

chmod 755 yournamefile.tar.gz

یا حق

a67
May 17th, 2014, 23:56
دوستان همه ی روش هایی را که گفتید رفتم و نشد
فایل بکاپش در فایل منیجر من موجوده اما نه کپی میشه و نه اکسترکت میشه و نه ریستور میشه در ذمن UID همه ی فایل های بکاپ ها admin هست اما این یکی 549 هست !!! میشکل از اینه آیا که سطح دسترسی من ندارم برای انجام عملیات روی این فایل؟