PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال کردن ریموت دیتابیس

shyton021
May 17th, 2014, 10:11
سلام

من روی یک سرور مجازی ویندوز xampp نصب کردم می خوام از دیتابیس این سرور در هاست دیگری استفاده کنم که همان طور می دونید به صورت پیش فرض این امکان غیر فعال است و امکان اتصال هاست خارجی را به دیتابیس این سرور نمی دهد
توی نت جستجو کردم دیدم بعضی جاها نوشته شده بود کار های زیر رو انجام بدم این کارو کردم اما بازم متصل نمیشه! از دوستان کسی می دونه باید چیکار کرد!؟

my.ini needs 3 fixes:

1st - change socket type from "MySQL" to "TCP/IP" (MySQL is a local socket)
2nd - comment out "enable-named-pipe"
3rd - add this line : bind-address=0.0.0.0

shyton021
May 17th, 2014, 19:14
بالا

Hostline
May 17th, 2014, 19:47
اینجا آی پی روبزنید آی پی 3306 سرور مقصد و مبدا باید باز باشه
Online Ping, Traceroute, DNS lookup, WHOIS, Port check, Reverse lookup, ***** checker, Bandwidth meter, Network calculator, Network mask calculator, Country by IP, Unit converter (http://ping.eu/port-chk)

- - - Updated - - -

چون خیلی وقتا همه چیز درست هست ولی فایروال این اجازه رو نمیده

shyton021
May 17th, 2014, 22:23
- - - Updated - - -

اینجا آی پی روبزنید آی پی 3306 سرور مقصد و مبدا باید باز باشه
Online Ping, Traceroute, DNS lookup, WHOIS, Port check, Reverse lookup, ***** checker, Bandwidth meter, Network calculator, Network mask calculator, Country by IP, Unit converter (http://ping.eu/port-chk)

- - - Updated - - -

چون خیلی وقتا همه چیز درست هست ولی فایروال این اجازه رو نمیده

3306 port is open
پورت باز است و همین طور کلا فایروال روی سرور خاموش است

devstore
May 17th, 2014, 22:51
سلام

برای اینکار کافیه »

به دیتابیس متصل شید سپس وارد دیتابیس mysql شید به تیبل user برید اینجا هرجی localhost یا 127.0.0.1 میبینید به % تغییر بدید

به همین سادکی

shyton021
May 18th, 2014, 00:55
سلام

برای اینکار کافیه »

به دیتابیس متصل شید سپس وارد دیتابیس mysql شید به تیبل user برید اینجا هرجی localhost یا 127.0.0.1 میبینید به % تغییر بدید

به همین سادکی

این کارو انجام دادیم وصل شد اما سرویسی که از دیتابیس لوکال استفاده می کرد قطع شده! و دیگه هم نمیشه وارد دیتابیس شد ارور Cannot log in to the MySQL server

خواهشا کمک کنیددددد

devstore
May 18th, 2014, 10:09
این کارو انجام دادیم وصل شد اما سرویسی که از دیتابیس لوکال استفاده می کرد قطع شده! و دیگه هم نمیشه وارد دیتابیس شد ارور Cannot log in to the MySQL server

خواهشا کمک کنیددددد

در صورت نیاز دسترسی ارسال کنید تا برسی کنم