PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فاجعه ای در اینترنت مخابرات استان خوزستان و سکوت تمامی مسئولین

tsonade
May 16th, 2014, 12:34
با سلام
مخابرات خوزستان طی اقدامی اینترنت نامحدود خود را کنسل کرذه و خسارت زیادی به نماینده های خود در این خوزستان وارد کرده
از طرفی اشتراک های این شرکت در بازه های زمانی 2 ماهه تخلیه می شوند !
این عمل در راستای کمبود منابع پهنای باند برای طرح های سالانه مخابرات صورت گرفته که از تاریخ بهمن ماه 92 شروع و تا 28 اردیبهشت دامه دارد
من به عنوان نماینده این شرکت دچار خساراتی شدم البته ساختار سیستم مخابرات طوری هست که ما نمی توانیم هیچ اعتراضی کنیم و از طرفی سازمان تنظیم و مقرارت رادییوی خوزستان هم در راستای این عمل چشم پوشی کرده
از جملیه تخلفات این سازماتن :
1- پیگیری نکردن دلایل عدم تخلیه خطوط
2- پییگیری نکردن تخلفات مخابرات در این جشنواره که عبارتند از :
2-1: فروش سرویس های بی کیفیت
2-1: شرایط فسخ قرارداد زیان بار برای مشترکین اینترنت در این نوع سرویس های سالانه ( باز پس دادن مبلغ 120 هزار تومان برای مودم 70 هزار تومانی D-link (
و ....

به هر حال با نوساناتی که مخابرات خوزستان داشته ( تغییر قیمت ، تغییر سیاست و ... ) این بازار را برای نماینده های خود در خوزستان خطر ناک کرده به نحوی که بنده به عنوان نماینده این شرکت تصمیم گرفته ام تبلیغات خود را برای این شرکت جمع کرده و مشترکین فعلی خود را نگهداری کنم و برای شرکت دیگری تبلیغات کنم
با تشکر

meysam021
May 16th, 2014, 12:49
کدوم شهرستان هستید شما عزیز؟؟؟؟ اسم نمایندگیتون؟؟؟

majids
May 16th, 2014, 12:53
بقییه شهرها هم بزودی همین کارو میکنن.

hamra
May 16th, 2014, 12:53
اگر به زور دارن بهتون محدود میدن شکایت کنید اگر ار قراردادتون هنوز مونده .

Mohsen.b
May 16th, 2014, 12:54
فکر کنم توی چندتا شهر دیگه هم مخابرات همینطوری شده. البته کلی دارند این کار رو می کنند. مخابرات هم داغونه. از یه شرکت معتبر نمایندگی بگیر.

hamra
May 16th, 2014, 12:55
ولی الان کلا مخابرات اوضاعش بهم ریخته برای همه ی شهر ها از اول اسفند 93 همه چی رو نامحدود اعلام کردن .
واینجا ست که باید گفت ...
بر پدرو مادر ... که اقدام به این کار کرد . باز هم بر پدر و مادرش

parsspace
May 16th, 2014, 12:55
این مبلغ ۱۲۰ تومن رو مشتری باید به مخابرات پرداخت کنه یا مخابرات به مشتری؟

meysam021
May 16th, 2014, 12:56
پرسیدم حقیقت داره دوستان ، همین الان گفتند که برداشته شده ، بنده برا خونه نامحدود دارم باید چیکار کنم؟/ حجمی صرف نمیکنه

tsonade
May 16th, 2014, 13:02
کدوم شهرستان هستید شما عزیز؟؟؟؟ اسم نمایندگیتون؟؟؟
سلام
نمی تونم اسم نمایندگی شهرمون را اینجا اعلام کنم

- - - Updated - - -

این مبلغ ۱۲۰ تومن رو مشتری باید به مخابرات پرداخت کنه یا مخابرات به مشتری؟

مخابرات اینترنت سالانه همراه با مودم D-Link رایگان ارائه می کند
به دلیل کیفیت بد اینترنت 80 درصد مشترکین ها برگشت می خوردن و مخابرات اعلام می کرد هزینه مودم 120 هزار تومانه باید برای فسخ قرارداد به مخابرات برگردانند
هزینه مودمی که 70 هزار تومان بود

meysam021
May 16th, 2014, 13:03
سلام
نمی تونم اسم نمایندگی شهرمون را اینجا اعلام کنم

بنده که خودم نت شخصیمو قصد دارم از مخابرات جمع کنم ببرم ، مخابرات خوبیش نامحدودش بود که زد داغونش کرد ، دیگه فایده نداره بمونیم اینجا چیکار ، دوستان شرکتی سراغ ندارید نامحدود ارائه بده؟؟

tsonade
May 16th, 2014, 13:06
پرسیدم حقیقت داره دوستان ، همین الان گفتند که برداشته شده ، بنده برا خونه نامحدود دارم باید چیکار کنم؟/ حجمی صرف نمیکنه

من تا جایی که اطلاع دارم فقط مربوط به خوزستان میشه
یعنی شیراز هم این طرح را اجرا می کند ؟
اصلا ارائه ندادن سرویس نامحدود غیر قانونی می باشد و تمام isp ها باید سرویس نامحدود ارائه دهند

- - - Updated - - -

بنده که خودم نت شخصیمو قصد دارم از مخابرات جمع کنم ببرم ، مخابرات خوبیش نامحدودش بود که زد داغونش کرد ، دیگه فایده نداره بمونیم اینجا چیکار ، دوستان شرکتی سراغ ندارید نامحدود ارائه بده؟؟
خیر هیچ شرکتی مثل مخابرات نامحدود ارائه نمی کرد
تمامی شرکت ها سرویس های نامحدود با محدودیت ارائه می دهند یعنی بعد دانلود 10 گیگ شما را جزو کاربران پر مصرف قرار می دهند و ریت دانلود شما به 12 کیلوبایت کاهش پیدا می کند

3245
May 16th, 2014, 13:07
در حال حاضر پارس انلاین 30 گیگ میده خیلی به صرفه هست برای بنده.
60 ت حدودا ماهیانه.

meysam021
May 16th, 2014, 13:10
حق شکایت از مخابرات وجود داره جناب؟؟ ما توی قرار داد خریدو ثبت نام اینترنت مخابرات ذکر شده بود نامحدود هم ارائه میدن ، بعد از خرید زدن زیر همه چیز مثل اینه شما شما یه خونه از ما بگیری پول همشو بدی به ما پول حیاطم بدی من بهت بگم آقا هرکاری خواستی تو حیاطش بکن بعدش بعد 2 ماه بیام بگم نه سنگ فرشامو داری خراب میکنی راه میری لطف کن تو خونت بمون محدود باش میشه اینطور؟؟؟
خواهش شما که جز نمایندگان هستید رسیدگی کنید به این موضوع

3245
May 16th, 2014, 13:13
اگر بصورت همگانی در این لینک شکایت کنید خیلی خوب پیگیری میکنند: سامانه رسیدگی به درخواست ها و شکایات (http://bazresi.telecom.ir/ticketing/)
ما هر زمان به مشکل خوردیم با مخابرات، مشکلمون رو با شکایت کردن در لینک سامانه رسیدگی به درخواست ها و شکایات (http://bazresi.telecom.ir/ticketing/) حل کردیم،

- - - Updated - - -

اگر بصورت همگانی در این لینک شکایت کنید خیلی خوب پیگیری میکنند: http://bazresi.telecom.ir/ticketing/
ما هر زمان به مشکل خوردیم با مخابرات، مشکلمون رو با شکایت کردن در لینک http://bazresi.telecom.ir/ticketing/ حل کردیم،

hamra
May 16th, 2014, 14:02

دیگه دوره که تموم بشه و بخواین تمدید کنین نامحدود بهتون نمیدن و محدود میتونین بگیرین .
برای منم دقیقا همینطور شد

Ramin
May 16th, 2014, 14:56
مخابرات در ابتدا زمانی که وارد عرصه ارائه سرویس adsl در کشور شدندئ. در اکثر مناطق کشور سرویس ها نامحدود بودند و با تعرفه ها بسیار ناچیز و به نوعی وارد رقابت مخربی با شرکت های خصوصی شدند!
اما به تدریج با واگذاری خدمات سرویس های adsl به پیمانکاران بخش خصوصی و برخی سیاست های دیگر به تدریج شروع به جمع آوری سرویس های نامحدود کردند. و در حال حاضر در اکثر نقاط کشور که قبلا سرویس نامحدود ارائه می شد ، سرویس ها مانند شرکت ها خصوصی به صورت حجمی ارائه می شود . البته سرویس نامحدود هم وجود دارد اما با تعرفه های بیش از 10 برابر گذشته !

websazha
May 16th, 2014, 15:12
با سلام
عدم تخلیه خوب معلوم هست کار خودشونه دیر انجام میدن که کاربر یا مجبور باشه بمونه یا خواست بره اذیت بشه.
وقتی دولتی باشه پولدارترین ارگان باشه همین میشه دیگه چی میشه بهشون گفت!
شاید از شاتل شکایت کنی تنظیم مقررات رسیدگی کنن و تخلف بزنن واشون همون طور که من انجام دادم ولی مخابرات از بخش خدمات اینترنتشون چی! فایده؟هیچ...
چندین میلیون رو بردن عوض کردن این که دیگه چیزی نیست.

tsonade
May 16th, 2014, 18:58
حق شکایت از مخابرات وجود داره جناب؟؟ ما توی قرار داد خریدو ثبت نام اینترنت مخابرات ذکر شده بود نامحدود هم ارائه میدن ، بعد از خرید زدن زیر همه چیز مثل اینه شما شما یه خونه از ما بگیری پول همشو بدی به ما پول حیاطم بدی من بهت بگم آقا هرکاری خواستی تو حیاطش بکن بعدش بعد 2 ماه بیام بگم نه سنگ فرشامو داری خراب میکنی راه میری لطف کن تو خونت بمون محدود باش میشه اینطور؟؟؟
خواهش شما که جز نمایندگان هستید رسیدگی کنید به این موضوع

طبق قانون اگه چنین موضوعی پیش بیاد شما حق فسخ قرارداد داری و معمولا میشه
اما اگه ان نماینده کوتاهیی کرده شما می توانید از این وب سایت شکایت کرده و پیگیری کنید
http://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx
بعد یک هفته اگر خبری نشده با شماره 06113383077 تماس بگیرید

- - - Updated - - -

با سلام
عدم تخلیه خوب معلوم هست کار خودشونه دیر انجام میدن که کاربر یا مجبور باشه بمونه یا خواست بره اذیت بشه.
وقتی دولتی باشه پولدارترین ارگان باشه همین میشه دیگه چی میشه بهشون گفت!
شاید از شاتل شکایت کنی تنظیم مقررات رسیدگی کنن و تخلف بزنن واشون همون طور که من انجام دادم ولی مخابرات از بخش خدمات اینترنتشون چی! فایده؟هیچ...
چندین میلیون رو بردن عوض کردن این که دیگه چیزی نیست.
شرکتی مثل شاتل هیچ وقت نیازی نیست به سازمان تنظیم و مقرارت رادیوی شکایتشون را کرد
اونجا انقدر صاحاب داره که به تهران زنگ بزنی رسیدگی می شود

royl
May 16th, 2014, 19:19
دوستان به نظر من براشون صرف نمیکنه نامحدود بدن
در ضمن اگه دیدین خط رو خالی نمیکنن قیمت خط جدید 50 هزار تومان هست یه دونه جدیدش رو بخرید

mr.ahmad
May 16th, 2014, 19:26
سلام.
بنده هم پیگیر شدم که گفتند فقط برای کاربر های جدید نامحدود ارئه نمیشه و کاربر های قدیمی که قرار داد نامحدود دارند
تا پایان قرار داد از سرویس نامحدود استفاده میکنند و بعد از پایان یا باید محدود خریداری کنند و یا تخلیه کنند

- - - Updated - - -

دوستان به نظر من براشون صرف نمیکنه نامحدود بدن
در ضمن اگه دیدین خط رو خالی نمیکنن قیمت خط جدید 50 هزار تومان هست یه دونه جدیدش رو بخرید

شما درست میفرمایید اما منطقه ای مثل منطقه ماکه باید برای خط جدید 6 ما منتظر باشیم که شاید نوبت ما برسه خط جدید بدن نمیشه همچین کاری کرد

meysam021
May 16th, 2014, 19:28
آقا من قرارداد نامحدود داشتم و نامحدود باید بهم بدن من که شکایت میکنم

hamid.soltani92
May 16th, 2014, 19:38
حالا سرویس نامحدودشون هم همچین مالی نبودا!
البته من از مخابرات چمران سرویس گرفتم، شنیدم که فقط این مرکز اینجوریه و مراکز دیگه مثل زیتون خیلی بهتر عمل میکنن.
سرویس نامحدود من که عملا وجود نداشت! ۲ مگابیت ۱۰ گیگ میگرفتم خیلی بهتر بود چون با ۵۱۲ نامحدود فکر کنم تو ۱ ماه ۱۰گیگابایت هم دانلود نکردم!!! یا قطع بود، یا سرعت در حد ۱۰ کیلوبایت بر ثانیه بود! بالاترین سرعتی که من دیدم تو این ۱ ماه ۱۸ کیلوبایت بر ثانیه بود، خواستم زنگ بزنم بگم نکنین از این کارا با ما، قلبمون ضعیفه:دی
ولی خب به هر حال تو اهواز-کیانپارس قبلا تپش( طپش!) بهترین سرویس رو ارائه میداد، الان نمیدونم سرویسش چطوره. راصد هم که فقط اسمه!
طلوع رایانه ( فن آوا) قبلا خوب بود الان افتضاح شده. یه شرکت هم بود یه مدت به نام آلفانت، اون که کلا تعطیل بود! البته قیمت هاشم مشکوک بودن، ۵۱۲ نامحدود رو ۶۰ تومن میداد!
میشه گفت هیچ سرویس دهنده درست و حسابی ای تو خوزستان یا حداقل اهواز وجود نداره! تو تنظیم مقررات هم که فک کنم شیشه های ماشیناشون رو با برگه های شکایت تمیز میکنن!

mr.ahmad
May 16th, 2014, 20:04
البته من از مخابرات چمران سرویس گرفتم، شنیدم که فقط این مرکز اینجوریه و مراکز دیگه مثل زیتون خیلی بهتر عمل میکنن.
سرویس نامحدود من که عملا وجود نداشت! ۲ مگابیت ۱۰ گیگ میگرفتم خیلی بهتر بود چون با ۵۱۲ نامحدود فکر کنم تو ۱ ماه ۱۰گیگابایت هم دانلود نکردم!!! یا قطع بود، یا سرعت در حد ۱۰ کیلوبایت بر ثانیه بود! بالاترین سرعتی که من دیدم تو این ۱ ماه ۱۸ کیلوبایت بر ثانیه بود، خواستم زنگ بزنم بگم نکنین از این کارا با ما، قلبمون ضعیفه:دی
ولی خب به هر حال تو اهواز-کیانپارس قبلا تپش( طپش!) بهترین سرویس رو ارائه میداد، الان نمیدونم سرویسش چطوره. راصد هم که فقط اسمه!
طلوع رایانه ( فن آوا) قبلا خوب بود الان افتضاح شده. یه شرکت هم بود یه مدت به نام آلفانت، اون که کلا تعطیل بود! البته قیمت هاشم مشکوک بودن، ۵۱۲ نامحدود رو ۶۰ تومن میداد!
میشه گفت هیچ سرویس دهنده درست و حسابی ای تو خوزستان یا حداقل اهواز وجود نداره! تو تنظیم مقررات هم که فک کنم شیشه های ماشیناشون رو با برگه های شکایت تمیز میکنن!

بنده از شرکت های زیادی سرویس داشتم در حال حاظر هم از مخابرات دارم هم از اسیاتک.
از برج 9 تا حالا که مشکلی نداشتم با مخابرات حتی گاهی با اینترنت 1مگ سرعت دانلود تا 250 هم میده . البته سرعت باز کردن پیج خیلی خرابه..البته گاهی قطعی داره اما نه به اندازه وایمکس ایرانسل
اسیاتک هم که واقعا تا حالا برای 1 دقیقه هم مشکل نداشته.تنها مشکل اینه که نامحدود این شرکت محدود هست مثلا بنده 512 نامحدود برنزی دارم که بعد از 12گیگ دانلود با سرعت 63 سرعت دانلود میره روی 20

sssoheil
May 16th, 2014, 20:05

از همه اینها مسخره تر اون هزینه سیم رانژه هست که میگیرن من هم کرج بودم هم همدان از اوجا adsl میگرفتم اسمی از هزینه سیم رانژه نبود.

الان تو اهواز یکی اسیا تک خوبه پورت 10 میگ ازاد میده با 30 گیگ پهنای باند و شب تا صبح هم که پهنای باند رایگان میشه پورت 1/8 میشه.
پارس انلاین هم پورت 9 میگ ازاد میده با پهنای باند نا محدود که البته اسمش فقط نا محدوده 20 گیگ که مصرف کردی پورتتو 1/8 میکنن.

hamid.soltani92
May 16th, 2014, 20:08
بنده از شرکت های زیادی سرویس داشتم در حال حاظر هم از مخابرات دارم هم از اسیاتک.
از برج 9 تا حالا که مشکلی نداشتم با مخابرات حتی گاهی با اینترنت 1مگ سرعت دانلود تا 250 هم میده . البته سرعت باز کردن پیج خیلی خرابه..البته گاهی قطعی داره اما نه به اندازه وایمکس ایرانسل
اسیاتک هم که واقعا تا حالا برای 1 دقیقه هم مشکل نداشته.تنها مشکل اینه که نامحدود این شرکت محدود هست مثلا بنده 512 نامحدود برنزی دارم که بعد از 12گیگ دانلود با سرعت 63 سرعت دانلود میره روی 20
۱ مگابیت محدود یا نامحدود؟ از کدوم مرکز مخابراتی؟

از همه اینها مسخره تر اون هزینه سیم رانژه هست که میگیرن من هم کرج بودم هم همدان از اوجا adsl میگرفتم اسمی از هزینه سیم رانژه نبود.
الان تو اهواز یکی اسیا تک خوبه پورت 10 میگ ازاد میده با 30 گیگ پهنای باند و شب تا صبح هم که پهنای باند رایگان میشه پورت 1/8 میشه.
پارس انلاین هم پورت 9 میگ ازاد میده با پهنای باند نا محدود که البته اسمش فقط نا محدوده 20 گیگ که مصرف کردی پورتتو 1/8 میکنن.
دقیقا! من دیگه خیلی کم از dsl استفاده می کنم و الان ۲ تا سرویس وایرلس گرفتم، از dsl خیلی بهتره.

mr.ahmad
May 16th, 2014, 20:19
۱ مگابیت محدود یا نامحدود؟ از کدوم مرکز مخابراتی؟

دقیقا! من دیگه خیلی کم از dsl استفاده می کنم و الان ۲ تا سرویس وایرلس گرفتم، از dsl خیلی بهتره.

1 مگابیت نامحدود استفاده میکنم.مرکز مخابرات گلستان

tsonade
May 20th, 2014, 23:23
فناوا که اشغال فروشه
سرویس نمیده باید جمع کنند پفک بفروشند

- - - Updated - - -

داداش سرویس بالای 4 مگ اونم سرویس ADSL کلا تو تخیلات میگنجه !
اخه با SNR خطوط ایران میشه نت 10 مگ یا 8 مگ داد ؟ اینا فقط تبلیغات کیفیت سیستم اینترنتی ان شرکت ها یعتی وقتی میگه ما 10 مگ هم می دهیم یعنی تنظیمات ما در حدی بالا تنظیم شده اند که توانای سرویس 10 مگ هم دارند اما در عمل خطوط ADSl توانایی ساپورت 10 مگ را ندارند

khoramdesign
May 21st, 2014, 10:23
دوستان عزیز من از آسیا تک نمایندگی دارم قبلا هم از مخابرات سرویس نامحدود داشتم ولی توی شهر ما خیلی وقته نامحدود ارائه نمیده مخابرات

الان میتونید از اسیاتک استفاده کنید که سرویس نامحدود ارائه میده من خودم هم برای شرکت و هم برای خونه تهیه کردم وخیلی راضی هم هستم.هزینشم همون هزینه مخابراته ولی سرعتش واقعا از مخابرات بهتره

اگه خواستید تا براتون فعال کنم .

http://crm.asiatech.ir/iconx/dotgreen.gif اينترنت پرسرعت حامي نامحدود برنزي 128 با امکان تبادل حداقل 6 گيگ
128

134000 ريال

http://crm.asiatech.ir/iconx/dotgreen.gif اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود برنزي 256 با امکان تبادل حداقل 8 گيگ
256

159000 ريال

http://crm.asiatech.ir/iconx/dotgreen.gif اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود نقره اي ( با 5 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 25 گيگ درماه)
512

549000 ريال

http://crm.asiatech.ir/iconx/dotgreen.gif اينترنت پرسرعت چابک نامحدود نقره اي ( با 9 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 45 گيگ درماه)
1024

929000 ريال

http://crm.asiatech.ir/iconx/dotgreen.gif اينترنت پرسرعت چابک نامحدود طلايي ( با 18 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 100 گيگ درماه)
1024

1899000 ريال