PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید اینترنتی از دیجی کالا و دروغی به نام هدیه نوروزی!

softestan
May 16th, 2014, 00:37
سلام به همگی ... امروز میخوام ماجرای خرید دوربین از سایت معروف دیجی کالا رو واستون تعریف کنم!

بنده سال گذشته تصمیم داشتم این دوربین رو بخرم و حسابی تحقیق کردم تا اینکه در تاریخ 28 اسفند ماه دیدم دیجی کالا یه اعلامیه زده بالای سایت که هر کسی از محصولات ما خریداری کنه شامل پیشنهاد نوروزی میشه و در کنار اون جنسی که میخره یه هدیه هم بهش تعلق میگیره!
خب سایت های زیادی بود که این دوربین رو میفروختن منم ترغیب شدم بخاطر پیشنهاد نوروزی ( سه پایه دوربین ) از دیجی کالا خرید کنم. همون لحظه سفارش خودم رو ثبت کردم و همراه با دوربین یه سه پایه هم بصورت اتومات اضافه شد به لیست خریدم تحت عنوان پیشنهاد نوروزی! یا هدیه نوروزی! یه همچین چیزی خلاصه ...
حتی تو قسمت توضیحات خرید هم قید کردم که بنده دوربین + سه پایه رو که جزو پیشنهادهای نوروزی شما هست دارم خرید میکنم ... همون لحظه بصورت اینترنتی مبلغ دو میلیون و ... رو هم واریز کردم

http://www.shiaupload.ir/images/43655824660313441921.jpg

تاریخ رو به خوبی میتونید مشاهده کنید در تصویر بالا ... یک ساعت بعدش هم حدود پانصد هزار تومان واسه مموری و کیف واریز کردم ... گذشت و گذشت تا اینکه رسیدیم به 15 فروردین 93 و اصلا خبری از دوربین ما نشد! تلفن هم که قربونش برم یه نفر تلفنچی دارن و تلفن هم همیشه مشغول! ایمیل هم که به هیچ وجه جواب نمیدن ... دیگه در تاریخ 16 فروردین ماه بود که سفارشات رو زدن ارسال شده و تا 25 فروردین هم رسید دستمون اما از پیشنهاد نوروزی شون خبری نبود !

تماس گرفتیم با شرکت دی جی کالا و آره شما جزو پیشنهاد نوروزی نمیشدین چون فاکتور شما در تاریخ 10 فروردین ماه ثبت شده و شما تا پایان سال 92 فرصت داشتین خرید کنین و هدیه نوروزی رو دریافت کنید !

یعنی سفسطه میکرد دیگه ... چون فیش و ... همه چیز موجوده و یه بچه هم میتونه بفهمه کی مبلغ جنس واریز شده به حسابشون ... گفتین مشکلی نیست ... وصل کنید به مدیریت دیجی کالا !!! گفتن نه جلسه هستن و اینا گفتیم موردی نداره دوباره تماس میگیریم دوباره تماس گرفتیم گفتیم وصل کنید مدیریت ! قطع کردن !!! مجدد تماس گرفتیم گفتیم اگه نمیخواین تو اینترنت این جریان منتشر بشه وصل کنید مدیریت ! دیگه گفتن باشه بزارین هماهنگ کنیم و بعد از 15 دقیقه پشت خط موندن گفتن آره مدیریت گفته حق با شماست ( خریدار ) و سه پایه باید ارسال بشه !

آقایی که شما باشی تا هفته قبل به تاریخ 18-19 اردیبهشت 93 هیچ خبری نشد! تماس گرفتیم و گفتن باشه باهاتون خودمون تماس میگیریم! خبری نشد ...
تا اینکه دیروز 24 اردیبهشت زنگ زدیم و گفتیم مسخره دارین ما رو ؟! گفتن نه بهتون تعلق نمیگیره و این حرفا !!! دیگه نمیدونم قضاوت با شما ... ببینید این مدت چه جوری ما رو مسخره داشت شرکت دیجی کالا ! مطمئن خرید کنید |:

اون جریان دیجی بن هم دروغی بیش نیست ! چند میلیون جنس میخری بعد میخوای برای خرید بعدی از دیجی بن استفاده کنی 2 هزار تومن تخفیف میخوره جنست !!!

Kaspersky
May 16th, 2014, 00:41
داداش پستت توی پرشین تولز خوندم و نظر هم دادم
فقط اگر بتونی متن رو دوباره ویرایش کنی مثل پرشین تولز خوب میشه
اینطوری جشم اذیت میشه از نظر من

softestan
May 16th, 2014, 00:48
دوستان چون این تاپیک واسه خود دیجی کالا هم ارسال میشه و امکانش هست یه سری از عزیزان هم که خرید داشتن بیان و از دیجی کالا دفاع کنن و یا انتقاد کنن
یه نکته ای رو قبلش بگم
به هیچ وجه نه بد این شرکت رو بگین نه خوبش رو !
فقط متن بنده رو بدون جبهه گیری بخونین و قضاوت کنین!
درسته ممکنه خرید داشتین و متضرر شدین
ممکن هم هست چندین میلیون خریدتون موفق بوده و راضی بودین ...

ماجرای من این بود ... نه رقیبشونم نه دشمنشون! فقط بهشون قول دادم تو اینترنت ماجرا رو بگم و به قولم عمل کردم!
3300-3400 هم پول دادم بهشون و واسه سه پایه 70-80 تومنی کسی فقیر نشده! ولی احترام و مشتری مداری چیزه دیگه ای هست
فردا 10 تا سه پایه هم بفرستن دیگه نمیخوام و نیازی ندارم ...

کلیسا می گوید که زمین صاف است، اما من میدانم که گرد است.
چون سایه ی زمین را بر روی ماه دیده ام و من به سایه بیش از کلیسا ایمان دارم.

فردیناند ماژلان - جستجوگر و دریانورد پرتغالی
1480 - 1521 میلادی

mobomas
May 16th, 2014, 01:11
اگر اینطور که میفرمایید باشه ، این شرکت گاف بزرگی داده
با این حرکتشون و اطلاع رسانی شما (که چه کار خوبی انجام دادین) مطمئنا مشتریان زیادی از دست میدهند

اگر هم موضوع ناحق باشد که میبایست در تاپیک شرکت کنند . اما به تجربه میگم این نوع شرکتا وقتی بزرگ میشن ، دیگه باکی ندارند و غرور موجب میشه اشتباهات فاحشی انجام بدند . مثل همین مورد

PardakhtNet
May 16th, 2014, 01:15
دجی کالا از زمانی که سایتشو تغییر داد خیلی گرون فروش هم شده

تلفنشونم که همیشه داخلهاش خرابه هست

یک مشاوره هم داشت که جمع کرد رفت

taha_2011
May 16th, 2014, 01:16
اگه یه کی بیکار بود میرفت شکایت میکرد پدرشو در میورد. طوری که یه انبار پایه بش میدادن میگفتن بیخیال ما شو =))

PardakhtNet
May 16th, 2014, 01:19
اگه یه کی بیکار بود میرفت شکایت میکرد پدرشو در میورد. طوری که یه انبار پایه بش میدادن میگفتن بیخیال ما شو =))

پیشنهاد می کنم شکایت کنید

با تاپیک زدن به جای نمی رسید اینجا فقط یک کاری می کنید که 4 نفر دی جی کالا نمیشناسه , سایتشون بیبنه ازشون خرید کنه

ParsWebIT
May 16th, 2014, 01:25
پلیس فتا این موارد عوام فریبی یا تبلیغات دروغین رو خیلی خوب پیگیری میکنه.
اگر مدارک شما کامل و دال بر این ادعا هست پیگیری کنید و نتایج رو در اینترنت منتشر کنید این کار به بسیاری از دوستان دیگر کمک خواهد کرد.

meysam021
May 16th, 2014, 01:29
فیلم برداری بکنید از این موضوع چون بفهمند ممکنه تغییر بدن اطلاعاتو برای حفظ آبرو ، پیشنهاد بنده با ashampoo snap همین الان فیلم بگیرید از کل ماجرا ذخیره داشته باشید عکس نه

alimo203
May 16th, 2014, 02:33
حق كاملا با شماست ، حتي اگه بعد از اون تاريخ هم شما خريد كرده باشيد حق با شماست چون اونا نبايد ديگه تخفيف را در سايت قرار ميدادند
و يه چيزي من نميدونم چرا ملت از دي جي كالا خريد ميكنند با اين قيمتهاي فضايي

ss_movies
May 16th, 2014, 02:37
شما مگه تراکنش بانکی نداری اونو بگیر مهلومه که کی خرید کردی بهد برو شکایت کن

farbodsteps
May 16th, 2014, 02:48
نماد اعتماد دو ستاره!
حتما شکایت کنید ...

hamra
May 16th, 2014, 07:34
مطمئنا حق با شماست دوست من .

متاسفانه تصورات اشتباه خیلی ها ، دیجی کالارو یکم اسمشو کشیده بالا .
وگرنه فروشگاه های معتبر تر از دی جی مالا هم هست که حالا اینجا نام نمیبرم اما به جرات 100 درصد معتبر تر از دی جی کالا هست . من خودم ازش خرید کردم سر 3 روز که کالا رسید دستم با 500 کیلومتر فاصله که هیچ ! بلکه قبلش تا سفارش رو امشب ثبت کرده بودم فردا ثبحش مدیر فروششون تماس گرفتن و کاملا وقت گذاشتن و درمورد کالا سوالات لازم رو کردن منم همینطور و همون روز ارسال کردن و بدون هیچ دردسری دستم رسید .
--
منم چند روز پیش میخواستم از دیجی کالا یه پرینتر همه کاره بخرم که اونم حدودا 1 میلیون قیمتش زده بود که رفتم جاهای دیگه قیمت کردم دیدم اکه قیمتشون خیلی بالاست نسبت به مابقی جاها و این شد که دیگه هنوز خرید نکردم و قرار شد از جای دیگه بگیرم ، گفتم دیجی کالا بهتره همون دیده نشه تا اینکه گرون فروشی کنه و مردم خیلی ها واقعا براشون مهم نیست و لی با وجود اینهمه دغل بازی های دیجی کالا خب دید همه نسبت بهشون بد میشه .

--------
دوست من ، شما هم ناراحت نباشید ، مطمئنا با همین تاپیک هایی که توی انجمن های برتر کشور زدید ، مدم درمورد دیجی کالا بخوان توی گوگل یه جستجو کنند وبعد اقدام به خرید کنند ، مطمئنا متوجه خواهند شد که تا چه حد دچار اشتباه بودند .
-----------
یک کلمه به دیجی کالا :
تجارت یعنی صداقت

hamid.soltani92
May 16th, 2014, 07:48
کاملا حق با شماست.
چند سال پیش یه گوشی از دیجی کالا خریدم، پول رو واریز کردم ۲ روز بعد گفتن گوشی رو موجود نداریم:| (قشتگ معلوم بود بازار رو خوب گشتن و پیدا نکردن:دی)
چند روز هم طول کشید که وجه ما رو برگشت بدن!
از همه چیز عکس بگیرید و پرینت کنید و تمام مستندات رو ببرید شکایت کنید.
تنها راهی که بتونید حقتون رو بگیرید اینه.

hostfire
May 16th, 2014, 08:46
آخ آخ استارتر خدا خیرت بده :|
من دقیقا سر یه رم کلاس 10 32 گیگ که قرار بود رو ی گوشی اشانتیون بدن همین مشکل رو داشتم
دقیق بقوله به پرداخته عزیز 50ـ گرونتر خریدم گوشیرو به خاطر این رم! چون قیمت این رم صد و خورده ایه بعد دقیقا و دقیقا همین مشکل پیش اومد البته اون موقع به من گفتن پیک ندارن 10 روز طول کشید بفرستن همین تهران رو!
زنگ زدم موقعی که فرستادن گفتن شامل نمیشید بعد ارتباط با مدیر باز اونام پیچون گفت 2 روز دیگه زنگ بزنید والا دیگه روم نشد بزنگم . . .

softestan
May 16th, 2014, 12:12
عزيزان ممنون بابت مشاركت ...

در مورد شكايت بگم كه بنده خودم فروشگاه دارم و قانون ها رو ميدونم
درسته نماد دو ستاره دارن ولي بايد طي 7 روز شكايت ميكردم
يكي از دلايلي كه اينقدر منو معطل كردن شايد همين بوده كه از اين 7 روز بگذره و بنده دستم به جايي بند نباشه ...
البته از طريق فتا ميشه اقدام كرد ...

دوستان در مورد انبارشون هم يه چيزي بگم
تاخير كه بماند
مموري كه بنده براي دوربين سفارش دادم رو 7 روز بعد تازه در سايتشون زدن موجود در انبار !!!
يعني اينكه ميرن از بازار تهيه ميكنن انگار اجناسشون رو
بعد واسه مشتري ميفرستن !

سه پايه هم صد در صد همينطور بوده
تو انبار موجود نداشتن
اومدن اينجوري ما رو اذيت كردن !
به خدا ميگفتن تموم كرديم و اينا
من ديگه پيگير نميشدم ...