PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست vps سالیانه

lvlehrad
May 31st, 2010, 20:05
من میخواستم هاست دانلود بگیرم ولی یکم تحقیق کردم دیدم که vps خیلی به صرفه تره ...

هزینه وی پی اس با مشخصات زیر چقدر میشه :

رم : 256
هارد : 100 گیگ
پهنای باند : 6000 گیگ

قیمت لینوکس و ویندوز سالیانه رو بدید (لطفا قیمت ماهیانه ندید فقط سالیانه ...)

قیمت اخرتون رو بگید با تخفیف (البته اگر امکان داره ... )

ممنون

J4vad
May 31st, 2010, 20:48
رم : 256
هارد : 100 گیگ
پهنای باند : 6000 گیگ

با این پهنای باندی که می خواهید شدیدا سرور اختصاصی به شما پیشنهاد می شود .

اما یک پلان در سایت ما موجود است که فقط قابلیت نصب لینوکس را داراست نام پلان VM 256 Warez است و دارای پهنای باند Unlimited می باشد که می توانید در سایت سفارش دهید .

قیمت ماهیانه 20 هزار تومان می باشد .

آدرس :آجا هاست - اولین ارائه دهنده هاست وارز در ایران - ارائه دهنده انواع خدمات هاستینگ ویندوز و لینوکس، نمایندگی هاست لینوکس و ویندوز،سرور مجاز (http://www.ajahost.net)

موفق باشید .

lvlehrad
May 31st, 2010, 21:12
:d ... الان تاپیک بدم سرور اختصاصی یکی یه پیشنهاد دیگه میده ... با وی پی اس دیگه راحت میتونم با سرعت بالا هم دانلود کنم فیلم موزیک و .... سرور اختصاصی هم قابلیت های وی پی اس رو داره ؟

---------- Post added at 09:12 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

راستی من تاکید کردم قیمت سالیانه بدید ! با تخفیف ... این 20 هزار تومنی که شما گفتید برای 1 سال هست ؟:)

asrhosting
May 31st, 2010, 21:14
سلام . سالیانه با امکانات زیر فقط و فقط 100 هزار تومان .
سی پی یو 4 هسته اشتراکی
رم اختصاصی : 512
رم اشتراکی : 512
فضا : 100 گیگ
پهنای باند : نامحدود
کنترل پنل رایگان : lxadmin یا webmain
پرت ارتباطی : 1 گیگابیت
آی پی : 2
کنسول مدیریتی دارد .

سالیانه : 100 هزار تومان
این آفر فقط تا ماه آخر تمدید دار ه
رم کمتر 512 هم نداریم . آفر خوبی هست و می تونیم با هم کار کنیم

برای خرید با شماره 09139179335 یا www.sipport.takhoster.net تماس بگیرید.

موفق باشید

lvlehrad
May 31st, 2010, 21:23
دوستانی که اینجا فعالیت میکنن با جناب takhoster اشنا هستن ؟ ایشون مطمئن هستند ؟ کسی ایشون رو تایید میکنه ؟!

شرمنه فقط برای مطمئن شدن پرسیدم ... اگه همچین قیمتی بدید که خیلی عالیه ... اینی که گفتید برای ویندوز هست یا لینوکس ؟! من وی پی اس 1 ساله 500 600 تومنی هم تو نت دیدم با این مشخصاتی که خواستم ... یکم شک برانگیزه پیشنهادتون :d

J4vad
May 31st, 2010, 21:43
قیمت ماهیانه 20 هزار تومان می باشد .

شرمنده ماهیانه بود ویرایش کردم .

به دلیل ارجاع به سایت جزئیات را ذکر نکردم .

موفق باشید .

lvlehrad
May 31st, 2010, 22:32
لطفا دیتاسنترتون رو هم ذکر کنید

Mostafa
May 31st, 2010, 22:52
با سلام

سرویس های سایت Santrex با تخفیف در صورت پرداخت سالانه. (http://gigfa.com/premium-services/vps-servers/santrex-linux-windows-freebsd-vps-servers)

1eng.ir
May 31st, 2010, 23:14
نخواستم تو تاپیکت شرکت کنم ولی همین 3-4 تا پستو دیدم شک نکردم که 100% ضرر خواهی کرد. پس وظیفم بود تو تاپیک شرکت کنم.

چند موردو رعایت کنی به هیچ وجه تو پاچت نخواهند کرد :d

1. حتماً ماهانه خرید کن.
2. تو VPS پورت به هیچ وجه اختصاصی نیست. مگر 1% موارد / کسی گفت پورت 1 گیگ بت میدم و ... همش کشکه. خواستی مطمئن شی حتماً تست کن.
3. حتماً ماهانه خرید کن.
4. پهنای باند نامحدود نداریم. طرف نمیتونه پهنای باندو کنترل کنه بهت میگه نامحدود میدم. یا اینکه سرورش 10-15 ترا پهنای باند داره با خودش میگه 6 ترا واسه این یوزر. من که مصرفی ندارم و و و ... / 6 ترابایت کم نیست کسی بیاد مجانی بهت بده. معمولاً هر ترابایت تو دیتاسنترا کمتر از 20 دلار نیست ... که خود این 6 ترابایت ماهیانه 120 تومن هزینش میشه ...
5. حتماً ماهانه خرید کن.
6. 100 گیگ هارد هم ماهیانه دست کم 10 تومن میشه ...
7. حتماً ماهانه خرید کن.
8. شما اگه 6 ترابایت پهنای باند مصرف دارید با یه محاسبه ی سر انگشتی اگه به طور میانگین روزی 12 ساعت پورتتون تا سقف بچسبونه در آنِ واحد نیاز به 40 مگابیت پورت اختصاصی دارید. اگه این ساعتو کمتر کنی به پورت بیشتری نیاز داری ...
9. حتماً ماهانه خرید کن.
10. با این هارد و پهنای باندی که در نظر گرفتید، 256 مگ رم که هیچ، 1 گیگ رم هم کم میاره ...
11. مدیریت سرور دانلود کار هر کسی نیست. اطلاعاتی نداشته باشی پیرت میکنه ;) منیج وب سرور - مدیریت پهنای باند - لود سی پی یو - ... اووووووووووووووووه 6000 مورد وجود داره :d گفتنی ها زیاده که بعضیاشو میتونی با سرچ و ... پیدا کنی، بعضیاشو با تجربه، بعضیاشم باید تیز باشی :d - اگه شد 2-3 موردشو تو یه تاپیک جدا میگم
12. رم 1 گیگ - هارد 100 - پهنای باند 6 ترابایت قیمت معقولانش کمتر از 50 تومن نیست. با این هزینه میتونی یه سرور با رم 2 گیگ و هارد 250 و پهنای باند 1.5 ترا با پورت 100 مگ / نامحدود با پورت 10 مگ بگیری. خواستی بگو تا بگم از کجا تهیه کنی.

lvlehrad
May 31st, 2010, 23:41
13. حتما ماهیانه خرید کن :d

مرسی که نظر دادی ... من بیشتر بخاطر این میخواستم سالیانه بخرم که هزینه کمتری بدم ولی ظاهرا سالیانه خطرناکه حسن ...

من رو حساب اینکه اکثر جاها پهنای باند رو برای این هارد 100 گیگ نامحدود میدن گفتم 6000 ... وگرنه من هارد 100 گیگ رو میخوام بزارم به عنوان هاست سایتم ... پس نیازی به این همه پهنای باند فکر نکنم باشه ...

اگه میشه بگو از کجا تهیه کنم ... اگه جایی که معرفی میکنی واسطه نباشه خیلی خوب میشه ... تا الان هرکی رو دیدم واسطه بوده و هیچکی رو پیدا نکردم که سرمایه ماله خودش باشه و بشه 100% بهش اعتماد کرد ... اگه شرکت خارجی معتبری رو هم میشناسی بگو چون creaditcard دارم و میتونم بخرم ...

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

راستی من 1ماه mihanserver خریدم ... کسی میشناسه ؟ کارشون خوبه ظاهرا ... واسه سرور گیم هم با دوستم شریکی از اونا خریدیم ....

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

این 1 ماه که خریدم هیچ ربطی به این چیزی که خواستم نداره ها ... این 10 گیگه و برای مصارف شخصی خریداری شده :d

P-CO
May 31st, 2010, 23:44
سلام،

یک ماه امکان استرداد وجه !!!

یک ماه رایگان!!! (برای شما دو ماه رایگان)

DED24.COM - Dedicated Server And VPS (http://www.ded24.com/VPS/)

1eng.ir
May 31st, 2010, 23:57
- میهن سرور رو نمیشناسم. سایتشو الان دیدم. تا باز کردم دیدم نوشته ساپورت 24/7 دیدم مثه بقیه ی ایرانیا خالی بسته سریع بستم!

- خارجی با پهنای باندی که شما میخواید پیدا نمیشه و نخواهد شد! مگه اینکه سرور اختصاصی بگیری اونم با یه سری محدودیتا بت نامحدود میدن. مثلاً پهنای بیشتر از 3 ترابایت پورتو لیمیت میکنن به 10 مگ و ...

سایتتو با یه هاست 100 مگ بیار بالا. واسه دانلودش یه سرور بگیر، نهایتاً یه وی پی اس

و یه مورد مهم دیگه: ادیت (نگم بهتره)

lvlehrad
June 1st, 2010, 00:43
ولی من ساعت 4 صبح ایمیل زدم جواب داد :d

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

اقا جانه من بگو نزار سرمو ببرن :d

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

سایتتو با یه هاست 100 مگ بیار بالا. واسه دانلودش یه سرور بگیر، نهایتاً یه وی پی اس

و یه مورد مهم دیگه: ادیت (نگم بهتره)

یه سرور اختصاصی بگیرم یعنی ؟ خوب بیشتر توضیح بده لطفا شما گفتی اگه میخوای بگو تا بهت بگم چیکار کنی منم گفتم میخوام ... خواهشا بیشتر راهنمایی کن

shamimi
June 1st, 2010, 00:45
150GB hard
memory 2048MB
cpu 3 x 2.0+ GHZ Cores
ماهي 60 سالي 720

lvlehrad
June 1st, 2010, 00:48
لول
دوست عزیز شما رو قیمت سالیانه هزار تومن هم تخفیف نمیدید !؟ ماهیانه 60 سالیانه هم ضربدر 12 میشه 720 :|

RezaFH
June 1st, 2010, 01:02
Disk Space 100 Gb
Data Transfer 2000Gb Monthly
Cpu Shared, Shared kernel
Burst Memory 1536 Mb
Guaranteed Memory 1024Mb
Os Linux
HyperVM Panel
Port 100mbps shared

از دیتاسنتر گیگا(آلمان) - پنل HyperVM و دایرکت ادمین رایگان
ماهانه 40 تومن :)

1eng.ir
June 1st, 2010, 01:04
150gb hard
memory 2048mb
cpu 3 x 2.0+ ghz cores
ماهي 60 سالي 720
لینوکس یا ویندوز / دیتاسنتر / پورتی که به vps اختصاص میدید / مجازی ساز ؟

لول
دوست عزیز شما رو قیمت سالیانه هزار تومن هم تخفیف نمیدید !؟ ماهیانه 60 سالیانه هم ضربدر 12 میشه 720 :|
شاید قیمتش بالا باشه ولی قیمت واقعیشو گفت ;) از بقیه که سالی 30-40 تومن بت پیشنهاد دادن خیلی عاقلانه تر قیمت داد.

تو پست 9 و 12 کامل توضیح دادم ;)

حالا نری از یکی بگیری که سالانه 12 دلار میده بعد بیای تاپیک بزنی که سرمو کلاه گذاشتن و ... :))

lvlehrad
June 1st, 2010, 01:13
میگما اگه تو امریکا اشنا داشته باشم میشه مثلا اون برام یه case جمع کنه و واسش نت بگیره بعد مثله همین وی پی اس من با remote desktop connetioc کنترلش کنم ! و بجای هاست وبسایتم ازش استفاده کنم ؟! یعنی یه هارد پی سی میتونه هاست وبسایتم باشه ؟

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

خوبیش اینه شما هاست و وی پی اس اینا ارائه نمیدی میشه رو حرفت حساب کرد :d

1eng.ir
June 1st, 2010, 01:18
میگما اگه تو امریکا اشنا داشته باشم میشه مثلا اون برام یه case جمع کنه و واسش نت بگیره بعد مثله همین وی پی اس من با remote desktop connetioc کنترلش کنم ! و بجای هاست وبسایتم ازش استفاده کنم ؟! یعنی یه هارد پی سی میتونه هاست وبسایتم باشه ؟

میتونه.
ولی:
1. به پورتش فکر کردین ؟
2. به پهنای باندش فکر کردین ؟
3. به UPS فکر کردین ؟
4. به ساپورت فکر کردین ؟

فعلاً این فکرو از سرت بنداز بیرون ;)

دیگه حال تایپ کردن ندارم :-s بقیه کجان که یه کمکی به این بنده خدا بکنن ؟! :-w فقط بلدید آفر بدید ؟! :-w

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

خوبیش اینه شما هاست و وی پی اس اینا ارائه نمیدی میشه رو حرفت حساب کرد
ارائه میدم. ولی چیزی که مهمه شما اطلاعات کافی نیست باید راهنماییت کرد :) wht زیاد جای آفر دادن من نیست مخصوصاً این تایپک ;)

shamimi
June 1st, 2010, 01:21
150GB hard
memory 2048MB
cpu 3 x 2.0+ GHZ Cores
ماهي 60 سالي 720

لينوكس/ تخفيف نداره / دو تا آي پي اختصاصي پشتيباني 24 ساعته , cpanel caro datacenter

lvlehrad
June 1st, 2010, 01:30
مرسی که همین قدر هم جواب دادی ... این پایین 3 4 ردیف اسم هست ولی هیچکی هیچی نمیگه همه یا به فکر سود خودشون هستن و یا تماشاچی ...

دوستان کسی سایتی یا مطلبی در این زمینه سراغ داره !! اگه بشه این کارو انجام بدم خیلی به نفعم هست

---------- Post added at 01:30 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

در رابطه با ساپورت مشکلی نیست . UPS هم اگه همون برق و ایناس که به چیز نره اونم میشه یه کاریش کرد ... اینترنت هم موجوده فقط این پهنای باند و پورت رو بیشتر توضیح بدید :d در روزهایی اینده که خستگیتون رفع شد ... نمیخوام عجله کنم ...

1eng.ir
June 1st, 2010, 02:25
از فکر گذاشتن کیس خونه ی آشنا بیا بیرون :d / اگه هم نمیای نیا، حوصله ندارم بیشتر توضیح بدم :d حسن جان خطرناکه نکن این کارو :(( وقتی دیتاسنتر با پورت 100 مگ و 2 ترا پهنای باند و .... میده 60-70 دلار چه کاریه که ... - سلاح مملکت خویش خسروان دانند به ممد هم هیچ ربطی نداره :d

کلام آخر. خواهی پند گیر خواهی ... ادامش یادم نیست :d
هاست سایتت از هاست دانلودت جدا باشه / به 6000 دلیل :دی

پ.ن:
1. چه خبر از پروفایلت تو بازی ای... با شماره پروفایل 5981 ؟ :d
2. از هر جای کره ی خاکی دوست داشتی اینو تست کن ببین این لینک نهایتاً چقدر بهت سرعت میده: http://dl2.filmha.info/jimmy.kimmel.2010.05.23.aloha.to.lost.special_www_ filmha_info_.rar ;)
3. شب خوش. فردا شب بیشتر میکنمت راهنمایی :d

m_dg_farari
June 1st, 2010, 02:30
منم اومدم تو این تاپیک :-s
حقیقتش ممد اینقدر توپ توضیح میده که من قلط بکنم حرفی بزنم :-s
گفتم بگم منم نشم مثل بقیه فقط به فکر سود.
شیطونه میگه آفر بده ها ... :D

1eng.ir
June 1st, 2010, 02:36
شیطونه میگه آفر بده ها ...
شیطونه غلط کرده. نمیخواد آفر بدی :d برو بخواب صبح به درس و مشقت برسی ;)

NovinServer
June 1st, 2010, 02:40
نخواستم تو تاپیکت شرکت کنم ولی همین 3-4 تا پستو دیدم شک نکردم که 100% ضرر خواهی کرد. پس وظیفم بود تو تاپیک شرکت کنم.

چند موردو رعایت کنی به هیچ وجه تو پاچت نخواهند کرد :d

1. حتماً ماهانه خرید کن.
2. تو VPS پورت به هیچ وجه اختصاصی نیست. مگر 1% موارد / کسی گفت پورت 1 گیگ بت میدم و ... همش کشکه. خواستی مطمئن شی حتماً تست کن.
3. حتماً ماهانه خرید کن.
4. پهنای باند نامحدود نداریم. طرف نمیتونه پهنای باندو کنترل کنه بهت میگه نامحدود میدم. یا اینکه سرورش 10-15 ترا پهنای باند داره با خودش میگه 6 ترا واسه این یوزر. من که مصرفی ندارم و و و ... / 6 ترابایت کم نیست کسی بیاد مجانی بهت بده. معمولاً هر ترابایت تو دیتاسنترا کمتر از 20 دلار نیست ... که خود این 6 ترابایت ماهیانه 120 تومن هزینش میشه ...
5. حتماً ماهانه خرید کن.
7. حتماً ماهانه خرید کن.
8. شما اگه 6 ترابایت پهنای باند مصرف دارید با یه محاسبه ی سر انگشتی اگه به طور میانگین روزی 12 ساعت پورتتون تا سقف بچسبونه در آنِ واحد نیاز به 40 مگابیت پورت اختصاصی دارید. اگه این ساعتو کمتر کنی به پورت بیشتری نیاز داری ...
9. حتماً ماهانه خرید کن.
10. با این هارد و پهنای باندی که در نظر گرفتید، 256 مگ رم که هیچ، 1 گیگ رم هم کم میاره ...
11. مدیریت سرور دانلود کار هر کسی نیست. اطلاعاتی نداشته باشی پیرت میکنه ;) منیج وب سرور - مدیریت پهنای باند - لود سی پی یو - ... اووووووووووووووووه 6000 مورد وجود داره :d گفتنی ها زیاده که بعضیاشو میتونی با سرچ و ... پیدا کنی، بعضیاشو با تجربه، بعضیاشم باید تیز باشی :d - اگه شد 2-3 موردشو تو یه تاپیک جدا میگم
12. رم 1 گیگ - هارد 100 - پهنای باند 6 ترابایت قیمت معقولانش کمتر از 50 تومن نیست. با این هزینه میتونی یه سرور با رم 2 گیگ و هارد 250 و پهنای باند 1.5 ترا با پورت 100 مگ / نامحدود با پورت 10 مگ بگیری. خواستی بگو تا بگم از کجا تهیه کنی.

ممنون محمد جان ، من به ایشون بارها از طریق پیغام خصوصی که من داد گفتم و در تاپیک قبلش هم گفتم اما انگار تا ادم بلایی سرش نیاد درک نمی کنه !
من خودم 100 گیگابایت هارد دیسک را می خرم 19,000 تومان و هر ایپی را 1000 تومان و هر یک گیگابایت رم را 15,000 تومان !
بنده تجربه سرویس مجازی دانلود کامل دارم ! سایتی که دیروز مثال زدم dl.moviedl.us هست که من پشتیبانی می کنم !
ایشون 50 گیگابایت هارد داره با 1.5 گیگابایت رم اختصاصی ! خدایی رم تا احر می چسبونه و پهنای باند حداقل 4 ترابایت می سوزونه !
قیمت ایشون 40.000 تومان به بنده می دهد که قیمت مناسبی است ! اما این اقا می خواهد مثلا با 10 الی 20 هزار تومان یک سرویس با رم 256 که اصلا پنل روش زوری بالا میاد 100 گیگابایت آپلود کنه و بگذاره برای دانلود ! 100% شک نکن سرویست از 24 ساعت 20 ساعتش در خاموشی است !

پس نه برای خودت دردسر درست کن نه به حرف بعضی ها که جو گیر می شوند گوش کن !
برو تحقیق کن ...

Subhosting
June 1st, 2010, 03:02
هاست سایتت از هاست دانلودت جدا باشه / به 6000 دلیل :دی

با پیشنهاد دوستمون موافقم. به همان 6000 دلیلی که گفتند.
لطفا و خواهشن به فکر سرویس با کیفیت باشید

m_dg_farari
June 1st, 2010, 03:19
آره کیفیت از همه چی مهم تره. بعدش هم ساپورتی که با این کار شما آشنا باشه چون همون طور که ممد جان گفت هاست های دانلود مدیریتش الکی نیست!
به هر حال بازم فکراتو بکن.
سرور اختصاصی هم بگیری خوبه ولی یه مدیر توپ یعنی یکی که توپ ساپورتت کنه باید بذاری روش. یا که منیج شده بگیری از بچه های ایران خودمون.
راستی: ادامه ی بحث ممد:
14. سالیانه نخر :دی
====
پ ن : میخوام نرم. میخوام بشینم تا صبح. حال کردم کلا همه جا پست بدم. حال کردم آفر بدم :d مشکلیه؟
آف ویژه:
100000 گیگ هاست
1000 گیگ رم
1000000000 گیگ پهنای باند
پورت 1000 گیگ اختصاصی
ماهیانه 1500 بار بزن تو سر خودت :d
منظورم شخص خاصی نبود سو تفاهم نشه :|

lvlehrad
June 1st, 2010, 16:48
جناب نوین سرور شما یجور میگید انگار من اینجا میخوام زرنگی کنم یا زورکی یه وی پی اس خفن بگیرم ... :| من اگر اطلاعات کافی داشتم و اماتور نبودم که نمیومدم اینجا مطرح کنم ... مستقیم میرفتم افر مورد نظرمو میخریدم ...
من تا الان فکر میکردم رم در حدی باشه که باهاش بشه دانلود و اپلود کرد کافیه ...

در رابطه با قیمت ها هم حق بدید ادم یکم قاطی کنه الان من 3 تا پیشنهاد از 3 نفر دارم که هر 3 از دیتاسنتر softlayer استفاده میکنند یکی میگه 580 تومن سالیانه ویندوز پهنای باند هم 300+5000+600 (میهن سرور- کل تخفیفی هم که میده همین 600گیگ پهنای باند هست) - یکی 100 تومن سالیانه لینوکس با پهنای باند نامحدود و رم 512 و 2 ای پی ... (takhoster) و اخری هم میگه 300تومن قیمت لینوکس و ویندوز هم برابر هستن با پهنای باند نامحدود ... (hostina)

اینا که دیتاسنترهاشون یکی هست چرا باید انقدر تفاوت قیمت باشه ؟ میشه یکی به من توضیح بده ...
---------------------------------------------
در ضمن منم منصرف شدم سالیانه بگیرم ...
رم : 1 گیگ
هارد : 20 گیگ
پهنای باند : 200گیگ
(ویندورز) در ضمن اینو برای هاست وبسایتم میخوام تنظیماتشم بگید :d
دوستانی که دیتاسنتر خفن دارن دستشون بالا

RezaFH
June 1st, 2010, 17:07
جناب نوین سرور شما یجور میگید انگار من اینجا میخوام زرنگی کنم یا زورکی یه وی پی اس خفن بگیرم ... :| من اگر اطلاعات کافی داشتم و اماتور نبودم که نمیومدم اینجا مطرح کنم ... مستقیم میرفتم افر مورد نظرمو میخریدم ...
من تا الان فکر میکردم رم در حدی باشه که باهاش بشه دانلود و اپلود کرد کافیه ...

در رابطه با قیمت ها هم حق بدید ادم یکم قاطی کنه الان من 3 تا پیشنهاد از 3 نفر دارم که هر 3 از دیتاسنتر softlayer استفاده میکنند یکی میگه 580 تومن سالیانه ویندوز پهنای باند هم 300+5000+600 (میهن سرور- کل تخفیفی هم که میده همین 600گیگ پهنای باند هست) - یکی 100 تومن سالیانه لینوکس با پهنای باند نامحدود و رم 512 و 2 ای پی ... (takhoster) و اخری هم میگه 300تومن قیمت لینوکس و ویندوز هم برابر هستن با پهنای باند نامحدود ... (hostina)

اینا که دیتاسنترهاشون یکی هست چرا باید انقدر تفاوت قیمت باشه ؟ میشه یکی به من توضیح بده ...
---------------------------------------------
در ضمن منم منصرف شدم سالیانه بگیرم ...
(ویندورز) در ضمن اینو برای هاست وبسایتم میخوام تنظیماتشم بگید :d
دوستانی که دیتاسنتر خفن دارن دستشون بالا

فقط دیتاسنتر ثابت هست و در عوض سه تا چیز فرق میکنه
1- سروری که ازش سرویس میدن
2- پشتیبانی
3- میزان سود

فکر کنم تقریبا بشه نتیجه گرفت

-------------------------------------
منطقی تر شد :d
تنظیماتی که میشه انجام داد اینه که مثلا یه پنل یا وبسرور نصب کنید و سایتتون رو روش راه بندازید
پلسک اگر اشتباه نکنم ، برای یک دامین رایگان هست و جدیدا دات نت پنل هم اومده که اون کلا رایگانه
یا اگر اونا سخت بود ، میشه مثلا با Xamp , Wamp و یا Webserv نصب کرد و یه سایت ساده رو باهاش بالا آورد ...

میتونم از دوتا دیتاسنتر براتون وی پی اس بدم ( گیگا و OVH )
پلن ها هم توی سایت موجود هست

lvlehrad
June 1st, 2010, 17:43
خوب دوست عزیز این چیزی که من خواستم تو پلن هاتون نبود ...

1eng.ir
June 1st, 2010, 18:11
(ویندورز) در ضمن اینو برای هاست وبسایتم میخوام تنظیماتشم بگید
اصلاً نیاز به همچین چیزی ندارید.
من سایتمو با 50 مگ هاست اوردم بالا ...
مهم سرور دانلوده که ...

asrhosting
June 1st, 2010, 19:07

سلام . ممد کلا خوشت می یاد بزنی تو کارو کاسبی مردم !
4. حالا یعنی ما نامحدود دادیم نمی تونیم کنترل کنیم وقتی داریم نامحدود از دیتا سنتر می گیریم ( یعنی می تونی از پرت یک گیگابیت حداکثرشو استفاده کنی بعدشم کنترل پنلش hypervm هست ! سه سوته می شه کنترلش کرد چی می گی !
6.حالا شاید یکی بخواد سالی حساب کنه 100 تومن از نظر ما ایرادی داره ؟
12. آخرش سنگ خودتون به سینه می زنی ...

1eng.ir
June 1st, 2010, 19:48
آخه 100 تومن براش زیاده، شما یه لطفی کن تخفیف دانشجویی و Wht و ... روش اعمال کن، سالی 30-40 بده تا این دوستمون راضی از اینجا بره :) هم تو این دنیا ثواب میکنی هم تو اون دنیا ;)

سلام . ممد کلا خوشت می یاد بزنی تو کارو کاسبی مردم
خیلی خیلی حال میکنم. کار دیگه بلد نیستم!

آخه تا کی میخواید تا دسته بکنید تو چیز این ملت بدبخت. بعد هم که تا تقی به توقی میخوره ادعای مذهبی و مسلمون بودنتون چیز خرو پاره میکنه! به این میگن مسلمونی ؟! اگه اسلام اینه ...

- تو امضات 2 تا غلط املایی داری، میشی 18! یه دور کتاب از رو کتاب فارسیت بنویس ;) / یه بار گفته بودی: 17 سالته و مدرسه میری و واسه تفریح اومدی تو کار هاستینگ / درسته ؟

پ.ن: صلاح مملکت خویش خسروان دانند به ممد هیچ ربطی نداره کی میکنه تو پاچه ی کی :103:

---------- Post added at 07:48 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

12. آخرش سنگ خودتون به سینه می زنی ...
خیر عزیزم ;)
WholesaleInternet.com - Kansas City Colocation and Dedicated Servers (http://wholesaleinternet.com/dedicated.php)
دوست داشتن میتونن خرید کنن، به بنده هم هیچ ربطی نداره

mohsen1
June 1st, 2010, 20:15
دوست عزیز بفکر مدیریت سرورتون هم باشید!
اینم هزینه ی کمی نداره.
اگه واسه منیج نمی خواهید هزینه کنید وی پی اس مدیریت شده بگیرید یا حداقل ماهی 30 دلار واسه منیج و مانیتورینگ کنار بزارید!!!
یه هاست دانلود قوی بگیر خیال این ملت رو راحت کن :d
ساب هاستینگ وی پی اس هاش مدیریت شده هست بقیه رو نمی دونم.
خود دانید

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

محمد جان سرور 50 دلاریشون تموم شده :)
همین سرور رو الان xlhost داره 50 دلار میده البته با 80 گیگ هارد و مدیریت نشده.

Veria
June 3rd, 2010, 01:23
اگه می خواید بحث حاشیه ای کنید تاپیک بسته میشه.

1eng.ir
June 3rd, 2010, 01:43
محمد جان سرور 50 دلاریشون تموم شده
بیا من 50 دلار میدم ;)

lvlehrad
June 3rd, 2010, 02:03
... دوستان دیگه افر ندید به اندازه کافی اطلاعات کسب کردم ... مرسی از همه اونایی که نظر دادن

راستی پول توشه ؟ منظورم تو هاستینگ و ایناس ... :d

1eng.ir
June 3rd, 2010, 02:24
... دوستان دیگه افر ندید به اندازه کافی اطلاعات کسب کردم ... مرسی از همه اونایی که نظر دادن
وی پی اس 7 تومنیتو دیدی که ؟ :71:

راستی پول توشه ؟ منظورم تو هاستینگ و ایناس ...
خیر! خودتو بدبخت نکن ;)

---------- Post added at 02:24 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

پ.ن: سرگذشت VPS ارزون :71:

http://www.parsimg.com/uploads/12755094881.jpg

lvlehrad
June 3rd, 2010, 02:37
اینی که گفتی یه طرف پشتیبانیش یه طرف :d ایمیل دادم در جواب میگه w8 بعده 1 روز دوباره میل دادم میگم اقا هنوز w8 ? میگه :

983

iNicz.Com
June 3rd, 2010, 11:14
سلام به همگی دوستان
دیدم همه چیزی گقتن ما هم یه چیزی بگیم.:)
من چند تا سوال دلرم از همه :
1 - چرا وقتی میگید سرور مجازی ، چرا بیشتر روم رو مد نظر میگیرید با اینکه از همه مهتر اول CPU هستش !!!!
2 - چرا بازار رو به گند کشیدن بعضی !!! مثلا اقای x که میاد به سروری با cpu : INTEL X5660 ماهی میده 250ت و اقای y رفته یه سرور کلنگی گرفته ماهی 80ت ، هی افزایش رم میکنه که VPS بده .حالا یکی میاد اینجا میگه قیمت بدین ، آخه این 2 تا که میخوان اینجا قیمت بدن قابل مقایسه هستش ؟؟؟؟!!!!
3 - واقعا قیمت نشانه کیفیت ؟!؟!؟ (به نظر من این به انصاف فروشنده مونده ، هیچ ربطی نداره !!
شرمنده که زیادی حرف زدم ، راستی میتونید CPU ها رو از لینک زیر چک کنید. http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html:-$

=============================
فروش هاست | هاستینگ | سرور مجازی | سرور اختصاص (http://WWW.INICZ.COM)