PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیکد کردن هش

tbzserver
May 15th, 2014, 10:34
به نام ایزد منان

درود
شاید شده پسورد و ایمیلتون رو فراموش کرده باشید و فقط دسترسی به دیتا بیس و پی اچ پی مای ادمین داشته باشید.
خب وقتی بخواید پسورد رو نگاه کنید متوجه میشید که پسورد شما هش شده ، حالا میخواید بدونید این پسوردتون چی بوده؟
برنامه خاصی هست که بشه دیکدش کرد ؟
حالا وقتی هم که اون پسورد هش شده رو خودتون حذف میکنید و عدد مینویسید هیچ وقت درست نمیگه ارور میده .
میتونید اون پسورد رو به هش تبدیل کنید.
سوال من بالاست :
یا راه دیگه ای وجود داره؟

ss_movies
May 15th, 2014, 13:20
هش رو برام پخ کن اگر کرکر شد بهت میدم اگرم دسترسی به دیتا بیس داری یه هش دیگه میدم جایگزین کن پسوردت عوض میشه

OmidX
May 15th, 2014, 13:37
اگر با MD5 هش شده باشه و salt ش رو میدونید ، برای من هش و salt رو پ.خ کنید ، براتون دیکد میکنم .

soheilas
May 15th, 2014, 14:46
درود

برید قسمت یوزر در پی اچ پی مای ادمین نام کاربری که میخواید پسوردشو عوض کنیدو انتخاب کنید
بعد در قسمت پسورد هر پسوردی که میخوایدو بزنید

20436

بعد ذخیره کنید

با تشکر

tbzserver
May 15th, 2014, 14:56
هش رو برام پخ کن اگر کرکر شد بهت میدم اگرم دسترسی به دیتا بیس داری یه هش دیگه میدم جایگزین کن پسوردت عوض میشه

اگر با MD5 هش شده باشه و salt ش رو میدونید ، برای من هش و salt رو پ.خ کنید ، براتون دیکد میکنم .

این هش هست :
fd0057ef2fddb7618e3ab11412bfcc6d

HiradHost
May 15th, 2014, 14:59
به نام ایزد منان

درود
شاید شده پسورد و ایمیلتون رو فراموش کرده باشید و فقط دسترسی به دیتا بیس و پی اچ پی مای ادمین داشته باشید.
خب وقتی بخواید پسورد رو نگاه کنید متوجه میشید که پسورد شما هش شده ، حالا میخواید بدونید این پسوردتون چی بوده؟
حالا وقتی هم که اون پسورد هش شده رو خودتون حذف میکنید و عدد مینویسید هیچ وقت درست نمیگه ارور میده .
میتونید اون پسورد رو به هش تبدیل کنید.
سوال من بالاست :
یا راه دیگه ای وجود داره؟

سلام
بهترین راه اینه که یک ایمیل دیگه بسازی و پسورد هش شده ی اون ایمیل را با هش اونی که یادت رفته عوض کنی

majid1f
May 15th, 2014, 15:57
به جای پسورد هش شده این را بزن:
21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3
و برای لاگین پسورد را admin بزن و بعد از لاگین رمزت را عوض کن