PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور دانلود؟!

سیدرضا بازیار
May 15th, 2014, 09:38
من دارم یه سایت بازی آنلاین میسازم و ممکنه بازی ها به 1 ترابایت برسه و شاید هم بیشتر
دوست ندارم بازی ها رو در یه ساب دامنه مانند dl.balyan.ir آپلود کنم
میخوام بازی ها رو در یه پوشه مخصوص در سایت بازی آپلود کنم. این کار بعدا مشکل به وجود نمیاره؟
مثلا در اینجا: game.balyan.ir/games

FREETOOLS
May 15th, 2014, 12:26
در ساب دامنه خیلی بهتر هست
اما خب این هم امکان داره که توی پوشه game بزارید , و بعدا که حجم داده ها بالا رفت از طریق ftp پوشه را به هاست مرتبط کنید

Javan Host
May 15th, 2014, 13:35
منظورتون از مشکل چیه ؟‌

فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

موفق باشید

Mehdi_Enter
May 15th, 2014, 13:55
ببخشید منظور شما دانلود بازی ها هست یا خوده سایت بازی انلاین

ided
May 15th, 2014, 13:55
من دارم یه سایت بازی آنلاین میسازم و ممکنه بازی ها به 1 ترابایت برسه و شاید هم بیشتر
دوست ندارم بازی ها رو در یه ساب دامنه مانند dl.balyan.ir آپلود کنم
میخوام بازی ها رو در یه پوشه مخصوص در سایت بازی آپلود کنم. این کار بعدا مشکل به وجود نمیاره؟
مثلا در اینجا: game.balyan.ir/games

فرقی نمیکنه ساب بزنین یا نزنین
در هر صورت به فولدر باید بسازین و فایل هاتونو بریزین توش

مشکلی هم بوجود نمیاد

سیدرضا بازیار
May 15th, 2014, 17:48
ببخشید منظور شما دانلود بازی ها هست یا خوده سایت بازی انلاین

من یه سیستم بازی آنلاین فلش ساختم که به زودی راه اندازیش میکنم. ارسال بازی توی اون اینقدر راحته که میشه روزی 100 تا بازی رو در سایت گذاشت
اما کد ها با استفاده از آی فریم اجرا میشه و اگه بازی ها رو توی dl.balyan.ir بزارم, رتبه این ساب دامنه توی الکسا از سایت بازی آنلاین بالاتر میره
به همین دلیل میخوام بازی ها جایی ارسال بشه که فقط رتبه سایت بازی آنلاین بالا بره

آدرس سایت اینه:
balyan | free online flash game (http://www.game.balyan.ir)
شما جای من بودید بازی ها رو توی کدوم یک از آدرس های زیر آپلود میکردید تا در آینده مشکل پیش نیاد؟

flasgame.balyan.ir
game.balyan.ir/games
dl.game.balyan.ir
dl,balyan.ir

FREETOOLS
May 15th, 2014, 18:36
اگر نگران الکسا هستید
قابل توجه هست که بدونید alxa همیشه maindomain را توجه میکنه
نه ساب دامنه را
یعنی امتیاز سابدامنه زیرمجموعه از دامنه هست

hajigirinof
May 15th, 2014, 19:18
dl.domainasli

اینجوری بهتره ...

novin-web
May 15th, 2014, 19:47
سلام
مشکلی پیش نمیاد جناب میتونید هر ساب دامنه ای رو اضافه کنید

delta
May 15th, 2014, 21:18
یک زمانی ما هم بازیهامون رو میزاشتیم ساب دامین.یک مدیر میومد یک بازی ناجور میزاشت چون رو ساب دامین بود ارشاد به کل سایت گیر میداد و یکی دوبارم فیل شدیم.هیچی دیگه کلا یک دامین گرفتیم برای لینک دانلود و یکی هم سایت اصلی خلاص!! شما هم یک دامین دیگر بخر برای دانلود خیالتو راحت کن.

Mehdi_Enter
May 15th, 2014, 21:38
dl.domian اینجوری بهتره - خوب سرور را برای چه کاری نیاز دارید اینو توی هاست هم میشه اوکی کرد

سیدرضا بازیار
May 16th, 2014, 00:00
dl.domian اینجوری بهتره - خوب سرور را برای چه کاری نیاز دارید اینو توی هاست هم میشه اوکی کرد
پهنای باند زیاد
هر مگابایت حجم, روزانه بیش از 1 گیگ پهنای باند مصرف میکنه
چون توی سایت های زیادی اجرا میشه

tadbir
June 4th, 2014, 11:11
با سلام

شما بهتر است در یک دامنه جداگانه این کار را انجام دهید و آن را روی یک سرور مجازی قوی قرار دهید تا نه مشکل ***** و مسایل ارشاد را داشته باشید ونه مشکل پهنای باند و...

دذ این زمینه مشکلی داشتید در خدمتیم

موفق باشید

webhosts
June 4th, 2014, 11:29
سلام
بنا به تجربه بهتر است سایت اصلیتون و بازیتون رو در دو سرور جدا قرار دهید این جور مدیریت تقریباً راحت تره. مخصوصاً هنگام بکاپ گرفتن یا ریستور کردن بکاپ. پیشنهاد می کنم که قسمت بازی های آنلاینتون رو در یک سرور دیگر (هاست دیگر) قرار دهید. برای ساب دامنه هم game.balyan.ir یا flashgame.balyan.ir یا onlinegame.balyan.ir خوبه.