PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید adsl

hidden2000
May 15th, 2014, 00:17
سلام دوستان.
من ساکن مشهد هستم.میخواستم یک isp با ۱.قیمت مناسب و ۲.دانلود شبانه رایگان معرفی کنید.
و از نظر پایداری سرعت،پشتیبانی و ... هم ok باشه.:113:
من خودم نظرم روی طرح های دینامیت های وب و پیشگامان هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

n4ser
May 15th, 2014, 00:38
بودجه خود را اعلام کنید تا راهنمایتون کنم

viasky
May 15th, 2014, 00:51
AsiaTech

hajigirinof
May 15th, 2014, 00:54
اشتباه نکنید !!!! بنده 2 ساله از شاتل سرویس میگیرم عالیه !!! 2 ساله بهترین isp کشور شده بهتره یکم دقیق برسی کنید
قیمت مناسب و دانلود رایگانم داره .... دعا کن شمارت فیبر نوری نباشه بت سرویس بدن

arc1o0
May 15th, 2014, 01:12
های وب تست خودش رو تو تهران پس داده، مشهد رو اطلاع نداریم

شاتل هم روی کیفیت تمرکز داره

hajigirinof
May 15th, 2014, 01:20
های وب تست خودش رو تو تهران پس داده، مشهد رو اطلاع نداریم

شاتل هم روی کیفیت تمرکز داره

والا دوستان من دارن های وب زیاد راضی نیستن ! تو خراسان شاید خوب نیس ..

n4ser
May 15th, 2014, 10:10
اسیاتک / های وب / مخابرات / شاتل / این ها اصلا به درد نمیخوره فن اوا خوبه با ماهی حدودا 45000 تومان میتونی اینترنت نامحدود بگیری یا سرعت 170 کیلوبایت دانلود میده بدون محدود شدن ترافیک بر اثر مصرف زیاد بدون هیچ نوع مشکلی خودم دارم استفاده میکنم

ronix
May 15th, 2014, 11:21
به نظر من شاتل عالیه ، مقداری تعرفه هاش گران هست اما کیفیتشون حرف نداره

hajigirinof
May 15th, 2014, 12:46
اسیاتک / های وب / مخابرات / شاتل / این ها اصلا به درد نمیخوره فن اوا خوبه با ماهی حدودا 45000 تومان میتونی اینترنت نامحدود بگیری یا سرعت 170 کیلوبایت دانلود میده بدون محدود شدن ترافیک بر اثر مصرف زیاد بدون هیچ نوع مشکلی خودم دارم استفاده میکنم

ببخشید دوست من !شما اول تست کن بعد نظر بده ....
شاتل بی نهایتش از همه شرکتا بهتره سرعتشم بهتره با این بودجه فک کنم دو برابر این سرعت بی نهایت بده !!!!!!

mahdi271
May 15th, 2014, 13:17
اسیا تک دارم خیلی خوب
طرح 8 تا 10 رایگان داره ماهی 16 تومان با سه گیگ

sina
May 15th, 2014, 13:20
من شاتل را توصیه میکنم. کیفیت و سرعت بسیار خوبی داره.

Adline
May 15th, 2014, 17:04
پارس آنلاین نامحدود داریم . خوبه

98M!zban
May 15th, 2014, 17:11
بنده تا حالا یک ناپیک مشاوره Adsl ندیدم در هیچ سایتی که بشه ازش نتیجه گیری خوبی کرد

بس که شرکت های اینترنتی کار درست هستند در هر شهری یک جوری سرویس دهی می کنند

مثلا های وب همه تهرانی ها راضی هستند

اما مشهد من ندیدم کسی تعریف کنه

خودم صبا نت 6 ساله دارم تا 4 سال اول راضی بودم اما 2 ساله کاملا ناراضی هستم ( تنها خوبیش قطعی کمش هست که خیلی کم پیش میاد ) وگرنه سرعت دانلود و وب گردی همش نوسان داره

شاتل هم که یکی میگه خوبه یکی میگه بده

مخابرات هم که معجزه هست یک جا از همه اینترنت ها بهتره و سرعت دانلود تا 800 کیلوبایت هم میده یک جا مزخرف و تا 100 هم به زور

امیدوارم این تاپیک به نتیجه برسه بنده هم سرویس بهتری بتونم بگیرم با راهنمایی این تاپیک

mahdi271
May 15th, 2014, 17:19
پارس آنلاین نامحدود داریم . خوبه

از چه شهری با چه سرعتی دانلود دارید.سرعت نوسانی یا ثابت

abbas141
May 15th, 2014, 17:30
اگر براتون پشتیبانی + سرعت مهم شاتل رو پیشنهاد میکنم

PardakhtNet
May 15th, 2014, 17:32
پیش نهاد بنده صبانت می باشد

پینگ خیلی خوب و سرعت بالا

طبق اخرین خبری که دارم بیشتر کاربران صبانت در شهر مشهد می باشند

مینا-صیفی
May 15th, 2014, 18:43
اول از همه اینترنت adsl تمرکز رو شرکت های خصوصی کنید به هیچ عنوان سمت دولتی ( مخابرات ) نرید . دوم شرکت هایی که قدیمی و با اعتبار و نمایندگی های زیادی و معروفیت دارند . سوم مثله اسیاتک و شاتل و پارس انلاین این 3تا برید تحقیق کنید . ( که بسته به کیفیت خط + تکنولوژی تجهیزات مرکز مخابراتی هر شهر و استان دارد ) . چهارم از نظر من این 3تا که یاد کردم معروف و بهترین هستند حالا باید راجبه این 3 شرکت در شهرتون( مخابراتی) تحقیق کنید اینجا به جایی نمیرسید تا حدودی بنده راهنمایی کردم 50% بقیه در بیرون شهرتون کنید .

hajigirinof
May 15th, 2014, 19:08
نظر تمامی دوستان محترم هست .... ولی از همه لحاظ قیمت و سرعت همونطور ک گفتم نو خراسان رضوی شاتل تکه اصلا شما هم دنبال نگرد برو یک ماه بگیر اگه
پشیمون شدی هرچی خواستی بم بگو
...

n4ser
May 15th, 2014, 22:48
ببخشید دوست من !شما اول تست کن بعد نظر بده ....
شاتل بی نهایتش از همه شرکتا بهتره سرعتشم بهتره با این بودجه فک کنم دو برابر این سرعت بی نهایت بده !!!!!!

بنده با این شرکت ها کار کردم که میگم به عنوتن مثال حدودا 6 سال مشترک شاتل بودم اگر گزارشات مشکلاتم رو بینید اشکتون در میاد که اول محدود شدن سرعت اپلود قطعی پی در پی ترافیک ***ی تویط شاتل و.....
چیزی که تجربه کردم گفتن علکی نگفتم اگر هم مرکز مخابراتی سیم کشی کافو مخابرات این چیزا مشکل داشت رو یک خط دیگه مخابرات دارم ولی نویز شدید داره اپراتور که هیچی حالیش نیست چرا الان با فن اوا مشکلی ندارم؟ چون کیفیت داره