PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست ارزان شد در ...

shamimi
May 31st, 2010, 17:50
سلام دوستان به دليل استقبال شما دوستان تصميم گرفتيم كه قيمت هاست را ارزان كنيم خودتان مقايسه كنيد با سرور هاي ديگر /////

www.irhost.org

shamimi
May 31st, 2010, 23:01
نظر شما چيه ؟

1eng.ir
May 31st, 2010, 23:09
100 مگ 5 تومن خیلی خیلی خیلی مفته!

RezaFH
May 31st, 2010, 23:26
شما یه زمانی از من هاست اسپانسری میخواستید ... (پارسال بود)
یادمه چه سوالهایی ازم میپرسیدی ... !

حالا هم حتما یه ریسلر ناقابل گرفتید و شدید شرکت هاستینگ !
اسکریپت هم که معروفه و همه جا ریخته ... حتی وقت نکردید قیمت هاتونو درست ست کنید !

https://myup24.com/images/w15exbgn6a.irhost.org.png

قیمت ارزان همیشه ملاک نیست (مگر اینکه یکی بخواد ریسک کنه ، سایت و پولش براش مهم نباشن)
خیلی چیزای مهمتر هم هستن که کسی که بخواد هاست بگیره ، حتما در نظر میگیره (اگر اولین بارش نباشه)

موفق باشید !!!

shamimi
May 31st, 2010, 23:27
بالاخره قدرت در گروني نيست قدرت در اطمينان مشتري و امنيت و سرعت هستش

persiansoft
May 31st, 2010, 23:31
سلام دوستان به دليل استقبال شما دوستان تصميم گرفتيم كه قيمت هاست را ارزان كنيم خودتان مقايسه كنيد با سرور هاي ديگر /////

www.irhost.org

دوست عزيز سعي كنيد دروغ نگيد .
شما هيچ مشتري نداريد . تنها 2 سايت خودتان را ميزباني مي كنيد .
سايت هايي هم كه به عنوان مشتريان خود اعلام كرديد بر روي سرورهاي ديگر ميزباني مي شوند .

تفريح هاي بهتري هم وجود دارد چرا وارد كار هاستينگ مي شويد .

هر وقت جلوي ضرر را بگيريد منفعت است .
تا حالا هر چقدر ضرر كرديد كمي فكر كنيد و جلوي ضرر بيشتر خودتان را بگيريد و با اين كارها بازار بقيه دوستان را خراب نكنيد و مشتري جمع نكنيد و آنها را گرفتار نكنيد .

موفق باشيد .

shamimi
May 31st, 2010, 23:36

اسکریپت هم که معروفه و همه جا ریخته ... حتی وقت نکردید قیمت هاتونو درست ست کنید !

قیمت ارزان همیشه ملاک نیست (مگر اینکه یکی بخواد ریسک کنه ، سایت و پولش براش مهم نباشن)
خیلی چیزای مهمتر هم هستن که کسی که بخواد هاست بگیره ، حتما در نظر میگیره (اگر اولین بارش نباشه)

موفق باشید !!!
شديدا اشتباه گرفتيد دوست من ما از اول سرور داشتيم و با هيچ شركت ايراني
كار نمي كنم:-)

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

دوست عزيز سعي كنيد دروغ نگيد .
شما هيچ مشتري نداريد . تنها 2 سايت خودتان را ميزباني مي كنيد .
سايت هايي هم كه به عنوان مشتريان خود اعلام كرديد بر روي سرورهاي ديگر ميزباني مي شوند .

تفريح هاي بهتري هم وجود دارد چرا وارد كار هاستينگ مي شويد .

هر وقت جلوي ضرر را بگيريد منفعت است .
تا حالا هر چقدر ضرر كرديد كمي فكر كنيد و جلوي ضرر بيشتر خودتان را بگيريد و با اين كارها بازار بقيه دوستان را خراب نكنيد و مشتري جمع نكنيد و آنها را گرفتار نكنيد .

موفق باشيد .
دوست من دروغي نيست ما دوتا dns داريم 1 irhost.info كه بعضي سايت ها رو اون ست شده و dns دوم warezhosting هست كه با دوستان شريك هستيم دروغي نيست پس اول مطمئن بشيد بعد ....

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

دوست عزيز تا حالا هر چي مشتري داشتم راضي بوده از سرورم ....شما گرون مي فروشيد فكر مي كنيد هنر كرديد سود كم مي خوام ولي دوام دارم نه تا فهميدم هاست چيه سرور بگيرمو اين حرفا

persiansoft
May 31st, 2010, 23:45
[/COLOR]دوست من دروغي نيست ما دوتا dns داريم 1 irhost.info كه بعضي سايت ها رو اون ست شده و dns دوم warezhosting هست كه با دوستان شريك هستيم دروغي نيست پس اول مطمئن بشيد بعد ....

اين سايت در ليست مشنريان شما بود .
http://www.rezaidol.com/
حتما با iranhost هم شريك هستيد .

اگر شما با وارزهاستينگ هم حتي شريك باشيد آنها هم مشترياني ندارند .

و اين كه گفته بوديد به خاطره استقبال دوستان دقيقا منظورتون كداميك از يوزرهاي اين سايت بوده ؟

وقت كرديد كنترل پنل دامنه خودتان را تحويل بگيريد و اطلاعات whois خودتان را تغيير دهيد تا در آينده برايتان مشكلي بوجود نيايد .

موفق باشيد .

VatanVPS
June 1st, 2010, 00:03
باز یکی اومد هاستینگ بزنه ریختین سرش!
بابا حالا کم کم تجربه کسب میکنه , کم کم میاد بالا
چرا همش میخواید ضایع کنید طرف رو

shamimi
June 1st, 2010, 00:07
دوست دومين اين شخص .com نوشته شده بود كه اشتباه بود .ir هستش ..... warezhosting مشتريانشان تو ايران نيستند :-)

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

باز یکی اومد هاستینگ بزنه ریختین سرش!
بابا حالا کم کم تجربه کسب میکنه , کم کم میاد بالا
چرا همش میخواید ضایع کنید طرف رو

دوست من اينا دوستاي منم دارن راهنماييم مي كنم دارم استفاده مي كنم ولي حيف كه بر عكس اونوري ها هستن تا حالا هرچي خواستم ساپورت كردن بر عكس ايراني ها كه زير پاي آدمو خالي مي كنن

MelatHOST
June 1st, 2010, 00:07

موفق باشید !!!

شما مادر زاد مدیر هاستینگ بودید ؟

shamimi
June 1st, 2010, 00:15
بالاخره هر كسي مي خواد بگه اول بوده ولي ما مي گيم اول نيستيم بهترين هم نيستيم بهترين سرورم مال خداست:-d

RezaFH
June 1st, 2010, 00:16
شما مادر زاد مدیر هاستینگ بودید ؟

خیر
اینا رو به خاطر اون حرفهاشون گفتم :)
ایشون هم مادرزاد مدیر هاستینگ نبودن

شديدا اشتباه گرفتيد دوست من ما از اول سرور داشتيم و با هيچ شركت ايراني كار نمي كنم:-)

من هیچوقت ادعایی نداشتم و ندارم
اما هیچ وقت هم اونطوری که ایشون حرف میزدند ، با کسی حرف نزدم ...

بماند که چون اون مساله مال پارسال بود الان نمیشه ثابت کرد و مدرکی موجود نیست

shamimi
June 1st, 2010, 00:18
اي بابا حاجي شايد شريكم بوده كه الان تو كاناداست من عمرا نبودم..... مگه ما گفتيم ادعا داريم ؟

Woshka
June 1st, 2010, 00:20
فایروال هم اگه دارید قیمت خوبی می دید

shamimi
June 1st, 2010, 00:28
بله داره آخرين ور‍ژن ....

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

خیر
اینا رو به خاطر اون حرفهاشون گفتم :)
ایشون هم مادرزاد مدیر هاستینگ نبودن

من هیچوقت ادعایی نداشتم و ندارم
اما هیچ وقت هم اونطوری که ایشون حرف میزدند ، با کسی حرف نزدم ...

بماند که چون اون مساله مال پارسال بود الان نمیشه ثابت کرد و مدرکی موجود نیست
بد برداشت نكن منظور از اول يعني تو ايران از كسي نخريديم و نه براي كسي كار كرديم خودمون يك گروه بوديم كه اورديم بالا....
خدا رو شكر مشتري دارم و سودم هم راضي هستم

1eng.ir
June 1st, 2010, 00:30
بچه ها دست نگه دارید ممد وارد میشه :d

1-2-3-4 تا سوال:
1. الان رو سرور اختصاصی هستید دیگه ؟
2. 2-3 تا از سایتها که رو سرورتونه رو لطف کنید
3. پنل هاستینگت ؟
4. مشخصات سرور
5. اگه مجازی ساز داری، مجازی سازتم لطف کن بگو

فعلاً همینا بسه ...

shamimi
June 1st, 2010, 00:39
دوست من با warezhosting شريكم سايت هاي كه ساپورت مي كنيم يعني 2 تا سرور داريم كه داريم 3 تا مي كنيم
سایت گروه برق الکترونیک (http://abharelectronic.tk/)
پارسي پرتال (http://parsi-portal.com/)
سایت برق الکترونیک ایرانیان Ω الكترونيكا (http://electronica.ir/)
Larzeh - The Weekend Party! (http://larzeh.com)
شرکت تعاونی منتظران عدل گستر(اپراتور دوم) (http://mactel.ir/)
وب سایت مجتبی حیدری (http://m-heydari.ir/)
انجمن ورنایان (http://varnayan.com/)
Welcome to Etarjomeh.com (http://etarjomeh.com/)
cpanel
vps
150GB hard
3 x 2.0+ GHZ Cores
2000GB band
اين يكيشه :-)

RezaFH
June 1st, 2010, 00:43
اي بابا حاجي شايد شريكم بوده كه الان تو كاناداست من عمرا نبودم..... مگه ما گفتيم ادعا داريم ؟

من دقیقا یادمه که حدود 3 ماه هاست اسپانسری دادم بهتون برای همین electronica.ir
بعد نمیدونم چی شد بازدید سایت پایین اومد و سایت رو پاک کردید و از اول که حدود 1 ماه خبری نشد
آخرشم که گفتید پاک کن ، منم کلا پاک کردم و خلاص
نکنه سایت شما نیست ؟ :d

شایدم اون یکی همکارتون بودن !
آخه یه همکار داشتید که همیشه ی خدا سرش شلوغ بود !!!! و از من میخواستید سایت رو براتون مجانی طراحی کنم :))
(چون خودتون بلد نبودید و اون همکارتون هم آخر طراح بود برا همین وقت نداشت)
عجیبه پس شما اون موقع سرور داشتید و من خبر نداشتم :d

شديدا اشتباه گرفتيد دوست من ما از اول سرور داشتيم و با هيچ شركت ايراني كار نمي كنم

بد برداشت نكن منظور از اول يعني تو ايران از كسي نخريديم و نه براي كسي كار كرديم خودمون يك گروه بوديم كه اورديم بالا....

.
.
.

بالاخره هر كسي مي خواد بگه اول بوده ولي ما مي گيم اول نيستيم بهترين هم نيستيم بهترين سرورم مال خداست:-d

چه جالب :d

Woshka
June 1st, 2010, 00:45
دروغ چیز بدیه!

Masoud.B
June 1st, 2010, 00:47
بله داره آخرين ور‍ژن ....

میشه یک uname -a بدید

shamimi
June 1st, 2010, 00:53
من دقیقا یادمه که حدود 3 ماه هاست اسپانسری دادم بهتون برای همین electronica.ir
بعد نمیدونم چی شد بازدید سایت پایین اومد و سایت رو پاک کردید و از اول که حدود 1 ماه خبری نشد
آخرشم که گفتید پاک کن ، منم کلا پاک کردم و خلاص
نکنه سایت شما نیست ؟ :d

شایدم اون یکی همکارتون بودن !
آخه یه همکار داشتید که همیشه ی خدا سرش شلوغ بود !!!! و از من میخواستید سایت رو براتون مجانی طراحی کنم :))
عجیبه پس شما اون موقع سرور داشتید و من خبر نداشتم :d

.
.
.

چه جالب :d

من الكترونيكا رو اگه نگاه كنيد تاريخش براي شروع كار 2 -3 سال پيشه ..... در ثاني تو الكترونيكا شريكي ندارم تو ايران هاستينگ دارم(irhost.org)البته داشتم
من هاستمو از آقاي رجبزاده خريده بودم اينم سايتش از اول هم رو سرور ايشون بودم تا اوردم رو سرور خودم....
اينم سرورشون ... (http://scopehost.org/)
دامين هم به نام دوستم پويا هستش ... ديگه ؟

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

میشه یک uname -a بدید

بماند :">

persiansoft
June 1st, 2010, 00:55
يكي بياد اين چهارشنبه بازارو تخته كنه .
برادر دروغ نگو خدايي نكرده سوسك مي شويد .
خبر داريد دروغ گويان راهي جهنم مي شوند ؟
يك حاج آقايي در انجمن بود (سلام عليكم و رحمته الله) كجاست كه شمارو ارشاد كنه .
دوست عزيز توبه كن . توبه

shamimi
June 1st, 2010, 00:58
من دروغ نمي گم اي بابا سايت خودمونم كه چند سال مديرشيمم داريد مي بريد زير سوال شما ديگه كي هستيد ....

TukaNet
June 1st, 2010, 01:31
اینجا وب هاستینگ تالکه

شما هم سعی کن زیاد بلوف نزنی که این بلاها سرت بیاد !

همگی موفق باشید ;)

shamimi
June 1st, 2010, 01:36
بلوف نبود دوست من واقعيت بود اخه طرف چيزايي مي گن كه آدم شاخ در مي اره:-) هيچ ادعايي نداريم ....

NovinServer
June 1st, 2010, 02:29
با سلام و درود ، دوستان و همکاران عزیز لطفا بیخیال این اقا بشوید ...
هیچ ارزونی بی دلیل نیست اما امیدوارم قصد سوء استفاده از شغل هاستینگ نداشته باشه !
اقا / خانم shamimi عزیز ، اگر می خواهید در هاستیگ کار کنید و اعتبار کسب کنید باید صادقانه کار کنید !

همیشه به خاطر داشته باش ، همین طور که زیر سوال می روی و از خودت دفاع می کنی برای روشن ساختن کارت و می خواهی فروش زیاد کنی این هم بدون که اگر از این وب سایت یک مشتری یا چندین مشتری بگیری که بعدا به هر دلیلی مشتری ناراضی یا دچار مشکل شود و نتوانی پاسخگو باشی اسم سایت و اسم خودتان مانند همه کسانی که از هاستینگ سوء استفاده کردند وارد همین انجمن و گوگل می شود !

پس خودت را برای 5000 تومان به ریسک و خطر ننداز ....
5000 تومان یک ابمیوه سنیچ هم به زور می دهند حالا شما می خواهید یکسال مشتری را پشتیبانی کنید ؟

1eng.ir
June 1st, 2010, 02:38
بابا جان گیر ندید این همه بش ;)
بذارید هر کی کار خودشو بکنه ;)

چیز لق مشتری! حق انتخاب داره ... بذارید جنس خوبو ببره از 4شنبه بازار :d

delta
June 1st, 2010, 11:33
-2-3-4 تا سوال

محمد جان تيم فوتبال راه انداختي عزيز؟ تركيب چيني كردي!! :d آواتارت منو كشته! ياد بروس لي ميفتم!

من دروغ نمي گم اي بابا سايت خودمونم كه چند سال مديرشيمم داريد مي بريد زير سوال شما ديگه كي هستيد ....
سوال فني؟ ميشه بپرسم چرا هر كي هر چي ميگه داري جواب ميدي؟ كم مونده به قسم خورد بيفتي عزيز (زبان سرخ سر سبز ميدهد بر باد)

به قول محمد

چیز لق مشتری! :d

TukaNet
June 1st, 2010, 14:41
ربطی به این تاپیک نداره ولی .... دلتا چرا بن شده ؟! :دی
ممد پایه ای یه کمپین آزادی (آزاری) راه بندازیم .... :67:

Doublex
June 2nd, 2010, 00:53
با عرض ادب ...

قبول دارم هر ارزونی به علت و هر گرونی بی حکمت نیست ولی عده ای از دوستان که یه جورایی سر گردنه رسیدن الان تو این وادی دارن خوب پول مفت به جیب میزنن ...
نمونش هم دلم میخواد بگم ولی ...
(البتهمنظورم این دوستمون نیست)

ولی خوب عده ای میان و به هر دلیلی چه علاقه چه به عنوان کسب در آمد یه هاستینگی میزنن ( مد شده اگه نزنی باید تعجب کنیم )

اما این که قیمت کم دادن چند تا بعد داره یکی این که تورم جهانی به جهنم تورم ایران خیلی زیاده ... مثلا بنزین از خارج وارد ایران میشه پس باید ارزون باشه ولی روز به روز داره گرون میشه ..پس صد در صد هم باید هاست گرون بشه ...

یکی از این لحاظ یکی این که وقتی با قیمت پایین چیزی سرویسی میدی نباید چشمتو ببندی و بگی خوب من 5 تومنو میگیرم دیگه تمام ..نخیر باید پشتیبانی عالی به مشتری بدی ... پشتیبانی از قیمت مهم تره ...

وقتی پشتیبانی درستی نداشته باشی ودر مجموع باعث بد بینی نسبت به همه سرویس دهنده ها میشه که اصلا خوب نیست ...

مرسی از توجهتون ...

shamimi
June 2nd, 2010, 11:02
دوستان بعضی شما ها منو کوبیدید ولی بعضی دوستان با متانت جواب دادن منم از حرف doublex خوشم آمد و تصمیم دارم کمی قیمت ها رو بالا ببرم ولی دوست من خدای پشتیبانیمون خوب

RezaFH
June 2nd, 2010, 11:28
جناب doublex، از آنجایی که اولین پست شما در این تاپیک و در طرفداری از جناب shamimi هست یکم مشکوکه ! (تهمت نمیزنم ولی اینکه شما از راه برسید و این حرف رو بزنید خب ... )
در مورد قیمت هم من میگم شما حساب کنید :
کسی که میگه سرور داره و خدمات هاستینگ میده همراه با پشتیبانی و امکانات و آپتایم خوب خرجش حتما" در حدی زیاده که نتونه با قیمت پایین بده

ببینید ، الان یک شرکت با یک سرور و یک پشتیبان
- سروری داره که مثلا 150 تا 300 هزار تومن اجاره ی اون هست
- اجاره ی cPanel میده (برای سرور اختصاصی گرون تر هست معمولا (حدود 30-40 تومن ، بسته به دیتاسنتر البته))
- احتمالا اجاره ی سیستمی مانند whmcs میده ( مثلا 15 تومن در ماه)
- ماهانه 20-30 تومن (شایدم بیشتر) برای شارژ اینترنت میده
- صبح تا شب پشت میز کامپیوتر ، آنلاین هست تا پاسخگو باشه
- و خیلی هزینه های دیگه ...

حالا اون کسی که کارش هاستینگ هست ، باید ضمن اینکه این هزینه ها رو از کارش درمیاره ، باید به فکر یه سود ناقابلی هم برای خودش باشه ( یا نه ؟ )

عده ای از دوستان که یه جورایی سر گردنه رسیدن الان تو این وادی دارن خوب پول مفت به جیب میزنن ...

پس حق ندارید همینطوری این حرف رو در مورد کسی بگید که نمی شناسیدش

دوستان بعضی شما ها منو کوبیدید ولی بعضی دوستان با متانت جواب دادن منم از حرف doublex خوشم آمد و تصمیم دارم کمی قیمت ها رو بالا ببرم ولی دوست من خدای پشتیبانیمون خوب
خدای همه خوب !! ;)

شما که خدا رو شکر مشتری داری و از سود کارت هم راضی هستی ، پس چرا قیمت ها رو میبری بالا ؟!!

و ....

htfearless
June 2nd, 2010, 11:44
با عرض ادب ...

قبول دارم هر ارزونی به علت و هر گرونی بی حکمت نیست ولی عده ای از دوستان که یه جورایی سر گردنه رسیدن الان تو این وادی دارن خوب پول مفت به جیب میزنن ...
نمونش هم دلم میخواد بگم ولی ...

شما ناراحتی ؟! برو بخر مفت بده :71:

Doublex
June 2nd, 2010, 15:00
دوستان بعضی شما ها منو کوبیدید ولی بعضی دوستان با متانت جواب دادن منم از حرف doublex خوشم آمد و تصمیم دارم کمی قیمت ها رو بالا ببرم

مرسی از درک بالای شما

پس حق ندارید همینطوری این حرف رو در مورد کسی بگید که نمی شناسیدش

شما ظاهرا اصلا متوجه عرائض بنده نشدین .... من گفتم نمیخوام اسم بیارم ولی حالا که اینطوری گفتین مجبورم نام بیارم ...منظورم سرویس دهنده ای مثل هاست دی ال هست نمونه یه برند که پول زیادی داره به جیب میزنه ...چرا ؟

یه عده که از نظر عقلی مشکل دارن فکر میکنن با خرید از این سایت و گذاشتن بنرشون کلاس کارشون میره بالا ولی نمیدونن که در پس پرده قضیه دیگه ای هست ...

شما که خدا رو شکر مشتری داری و از سود کارت هم راضی هستی ، پس چرا قیمت ها رو میبری بالا ؟!!

من موندم شما ها عجب جماعتی هستین این بنده خدا که کارشو می خواد با انصاف انجام بده باز بهش گیر میدین ؟؟؟ ...

شما ناراحتی ؟! برو بخر مفت بده

اگه مفت بدم که اولین نفر صدای تو درمیاد ...غیر از اینه ؟

ضمنا این طور صحبت کردن شما نشونه اینه که شما هم یه نمونه از این افرادی ...

جناب doublex، از آنجایی که اولین پست شما در این تاپیک و در طرفداری از جناب shamimi هست یکم مشکوکه ! (تهمت نمیزنم ولی اینکه شما از راه برسید و این حرف رو بزنید خب ... )

میدونم الان شما تصور میکنین من همین اقای شمیمی هستم ولی نه بخدا من سوای از ایشونم (:

من سمت حق هستم و از حرفی هم باکی ندارم ...

RezaFH
June 2nd, 2010, 16:26
شما ظاهرا اصلا متوجه عرائض بنده نشدین .... من گفتم نمیخوام اسم بیارم ولی حالا که اینطوری گفتین مجبورم نام بیارم ...منظورم سرویس دهنده ای مثل هاست دی ال هست نمونه یه برند که پول زیادی داره به جیب میزنه ...چرا ؟

چون کارشون ارزششو داره
شما سرور های این شرکت رو ببینید !
پشتیبانی ، آپتایم و کیفیت خدماتشون رو ببینید
و خیلی مسائل دیگه
قبول دارم قیمت میزبانی معمولیشون بالا هست
اما برای کسانی که سایت با بازدید خیلی بالا داره ، این سرویسها خوبن و ارزششو داره براشون

یه عده که از نظر عقلی مشکل دارن فکر میکنن با خرید از این سایت و گذاشتن بنرشون کلاس کارشون میره بالا ولی نمیدونن که در پس پرده قضیه دیگه ای هست ...

اون مشکل هم بر میگرده به خود افراد

من موندم شما ها عجب جماعتی هستین این بنده خدا که کارشو می خواد با انصاف انجام بده باز بهش گیر میدین ؟؟؟ ...

این بنده خدا کارشو خوب شروع نکرد ...

اگه مفت بدم که اولین نفر صدای تو درمیاد ...غیر از اینه ؟

اگر برای خودت و کارت ارزش قائل باشی ، به هیچ وجه مفت نمیتونی بدی !

میدونم الان شما تصور میکنین من همین اقای شمیمی هستم ولی نه بخدا من سوای از ایشونم (:

من سمت حق هستم و از حرفی هم باکی ندارم

شایدم همون همکار شون هستین !

حق میگه هر کس به اندازه کاری که میکنه ، میتونه مزد بگیره
ضمن اینکه همیشه باید با مشتری روراست باشی

موفق باشید :)

Rapid
June 2nd, 2010, 17:15
از وب ديتا هم گرون تره 1gig با دامين 29 تومن يعني 19 تومن كجاش ارزونه :))

Doublex
June 3rd, 2010, 00:59

نه عزیز من ...نه همکارشونم نه شریکشون نه خودشون ...نه هم که چیزی از این قضیه به من میرسه ...

من خودم هاستینگ جدای خودم رو خواهم داشت که بزودی میاد از گفتن شرح زیاد پرهیز میکنم ولی پر قدرت ترین سرور در ایران رو ارائه خواهیم داد .....

1eng.ir
June 3rd, 2010, 01:11
من خودم هاستینگ جدای خودم رو خواهم داشت که بزودی میاد از گفتن شرح زیاد پرهیز میکنم ولی پر قدرت ترین سرور در ایران رو ارائه خواهیم داد .....
پر قدرت ترین سرور در ایران ؟
منتظریم ;)

Doublex
June 3rd, 2010, 22:25
پر قدرت ترین سرور در ایران ؟
منتظریم

واسه نمونه :

16 GB Ram DDR3
---------
CPU 8 cores Nehalem Or intel
---------

TukaNet
June 3rd, 2010, 22:31
واسه نمونه :

16 GB Ram DDR3
---------
CPU 8 cores Nehalem Or intel
---------

شرمنده ولی دارید دیوانگی محض می کنید ... نظر شخصی بود اگه مایل بودید این بحث رو ادامه بدید تاپیک جدید بزنید ...

delta
June 3rd, 2010, 22:51
ربطی به این تاپیک نداره ولی .... دلتا چرا بن شده ؟! :دی
ممد پایه ای یه کمپین آزادی (آزاری) راه بندازیم .... :67:

والا ما رو همينطوري در روز چندين بار بن ميكنند و نامه ميديم و باز ميكنند :d -- اول سجاد بن ميكرد و باز ميكرد.خسته شد بيخيال ما شد حالا نوبت وحيد هست... نوبت امير كي ميرسه خدا ميدونه :d .. واسه تنوع ما هم شده هر دفعه بن ميشم!

در مورد اين تاپيك هم بهتره دوستان جمعش كنند و ادامه ندهند. همه ما ميدونيم آخرش چيه پس بهتره كشش نديم!

Doublex
June 3rd, 2010, 23:08
بحث رو ادامه بدید تاپیک جدید بزنید ... بله
به تاپیک افتتاح پرقدرتترین هاستینگ کشور لطفا مراجعه کنید تازه زده شد

shamimi
June 4th, 2010, 11:21
چون کارشون ارزششو داره
شما سرور های این شرکت رو ببینید !
پشتیبانی ، آپتایم و کیفیت خدماتشون رو ببینید
و خیلی مسائل دیگه
قبول دارم قیمت میزبانی معمولیشون بالا هست
اما برای کسانی که سایت با بازدید خیلی بالا داره ، این سرویسها خوبن و ارزششو داره براشون

اون مشکل هم بر میگرده به خود افراد

این بنده خدا کارشو خوب شروع نکرد ...

اگر برای خودت و کارت ارزش قائل باشی ، به هیچ وجه مفت نمیتونی بدی !

حق میگه هر کس به اندازه کاری که میکنه ، میتونه مزد بگیره
ضمن اینکه همیشه باید با مشتری روراست باشی

موفق باشید :)

دوست من دوست دارم با روابطي كه دارم هاست ارزون بدم درسته اين كار كار خوبي ولي من فكر كسي و مي كنم كه مي خواد يك سايت تو يه شهرستاني بزنه ولي با قيمت هاي نجومي شما دوستان برخورد مي كنه ولي دوست داره يك سايت داشته باشه من هدفم فقط پول نيست هدف چيزهاي ديگه ام هست ولي شما دوست عزيز فقط منفعت شخصي مد نظر
كساني به من براي ورود به دنياي وب در 6 سال پيش كمك مي كردند كه اگه شما بوديد تا حالا ميليونر شده بوديد ولي دوستان من رايگان به من آموزش مي دادند و فقط به فكر اين بودند دوستان قديم من كه منم بتونم همين ......
حالا من دوست دارم هر قيمتي دوست دارم بدم .....
از doublex هم ممنون ولي ايشون فقط يك دوست خوب من شدن درهمين سايت و ما هيچ آشنايتي نداريم تمام

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

از وب ديتا هم گرون تره 1gig با دامين 29 تومن يعني 19 تومن كجاش ارزونه :))

دوست عزيز شما دلت شور وب ديتا رو نزنه اين سرور شايد خوب بود ولي بعضي مشتريان در حال انتقال از اين سرور هستند به دلايلي ...