PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی در مورد شیرترانیکس بهتره یا php fox

sor
May 13th, 2014, 16:04
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران وب هاستینگ تالک بنده یه سوال توی ذهنم بود که فک کردم اگه این جا مطرح کنم بهتره و بهتر میتونم به جوابم برسم اونم اینه که بنظر شما برای زدن یک شبکه اجتمایی شیرترانیکس بهتره یا php fox
کدوم امکانات بهتری داره !
کدوم کمتر به سرور فشار میاره !
کدوم سرعت بالاتری داره !
و....
لطفا نظر خود را با دلیل ذکر کنند

مممنون لطفا همه شرکت کنند.

OmidX
May 13th, 2014, 16:09
100% phpfox !

sor
May 13th, 2014, 16:52
100% phpfox !

دورد دوست عزیز چرا شما php fox را پیشنهاد میدین؟

sor
May 13th, 2014, 16:59
100% phpfox !

دورد دوست عزیز چرا شما php fox را پیشنهاد میدین؟

sor
May 13th, 2014, 19:49
دوستان نظری ندارن؟

ided
May 13th, 2014, 19:52
اگه با جفتش کار کرده باشین phpfox میرسین آخرش

30SecondToMars
May 14th, 2014, 11:16
phpfox خیلی بهتره ....
اصلا شیرترانیکس هیچ حرفی برای گفتن در مقابل پی اچ پی فوکس نداره

sor
May 14th, 2014, 13:51
بنظر شما الان من میخوام یه شبکه راه اندازی کنم از پی اچ پی استفاده کنم؟

یه سوال پی اچ پی بیشتر فشار میاره به سرور یا شیرترانیکس؟

rezahesami
May 14th, 2014, 14:17
به نظر من اصلا راه اندازی نکنید بهتره! چون ۱۳۰۰ تا سایت با اسکریپت های شیرترانیکس و پی اچ پی فوکس و ... راه اندازی شده.

sor
May 14th, 2014, 15:34
به نظر من اصلا راه اندازی نکنید بهتره! چون ۱۳۰۰ تا سایت با اسکریپت های شیرترانیکس و پی اچ پی فوکس و ... راه اندازی شده.

درود دوست عزیز شما چه نوع سایتی برای راه اندازی پیشنهاد میکنید؟

sor
May 15th, 2014, 21:00
دوستان نظر نمیدین؟

sor
May 15th, 2014, 21:33
دوستان دیگه نظر ندارن؟
کسی هست قیمت بگه برا طراحی؟

abbas141
May 15th, 2014, 22:00
php fox خوبه . اما به نظرم سوشیال انجین بهتره و امکان بیشتری داره .

firebox
May 15th, 2014, 22:07
اسکریپت های مثل شیرترانیکس یا php fox هیچ کدوم به درد نمی خورن ، به خاطر اینکه یک سری امکانات محدود دارن و چیز جدید رو ارائه نمی دن ، نمونه های مشابه زیادی هم وجود داره و حالا شما خودتو رو جای کاربر بزار چه دلیلی میبنه که بیاد تو سایت شما عضو بشه ؟

اگر هزینه یا توانایی اش رو دارید ، بهتره از ابتدا سایت تون رو به صورت اختصاصی توسعه بدید ، و روی امکانات جدید باید تمرکز کنید ، (که البته کار آسونی نیست ، به خاطر اینکه وب سایت های سوشال به یک بلوغ نسبی رسیدن و ارائه امکانات جدید مستلزم ، خلاقیت بالایی هست)

rezahesami
May 15th, 2014, 22:56
درود دوست عزیز شما چه نوع سایتی برای راه اندازی پیشنهاد میکنید؟

پیشنهاد خاصی ندارم منتها همون طور که گفتم تعداد سایت های شبکه های اجتماعی مخصوصا شیرترانیکس یا فوکس و مشابهش زیاده و عملا تنها دلیلی که کاربر باید از یه سایت مشابه بخاد به سایت شما کوچ کنه امکانات بیشتر و یا محیط بهتر هست و گستردگی شبکه اجتماعی شما که مورد اول کامل ترینش فیس نما ، دنبالر ، دلشکسته و .... هستند که هم فول امکانات شیر ترانیکس رو دارند هم گستردگی خوبی دارند.

majid1f
May 15th, 2014, 23:25
از جوملا + افزونه های easysocial جهت ساخت جامعه مجازی با امکانات نسبتا جدیدتر نسبت به phpfox + افزونه easyblog برای ایجاد بلاگ دهی به کاربر + easydiscuss برای ایجاد انجمن سایت + Cometchat برای چت کاربران + HWD Media Share و ایجاد شیرینگ ویدئویی و موزیک
این چند افزونه و ساختار جوملا یک سیستم یکپارچه به شما می ده که تو هیچ سایت ایرانی ندیدم کاربر هم جامعه مجازی و هم وبلاگ، انجمن و شیرینگ ویدئو را کنار هم داشته باشه. البته با پیدا سازی خوب و یکم اشنایی با فریم ورک جوملا کارایی خیلی جالبی می تونید پیدا کنید.
تکرار کارهایی که قبلا شده حتی اگر به بهترین حالت هم باشه نتیجه نمی ده انهم با اسکریپت اماده و خیلی خیلی تکراری

sor
May 20th, 2014, 22:50
خوب دوستان بنظر شما چیکار باید کرد من با هزینه تا 500-600 تومن چه نوع سایت میتونم بزنم که هم کارایی داشته باشه هم مخاطب و هم بتونه به عنوان منبع درامد باشه؟